Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš Skaudības Dievs

24.11.2017. 19:03

Cienījamā, Finanšu Ministrija, vai Jūs ziniet par simtslatnieku programmu? Ja neatceraties, tad Jūs melojat, jo par šo programmu bija ziņots plaši mēdijos. Esmu cietis no šīs programmas, kur es varu saņemt bezmaksas juridisko palīdzību, lai tiesātos ar valsti? Simtslatnieku programma ir pretlikumīga, jo nedrīkst nodarbināt cilvēku zem minimālās stundas tarifa likmes. Tas nozīmē, ka valsts pati ir pārkāpusi savus likumus. Es lūdzu ex. labklājības ministri Ilzi Vinķeli atbildēt likuma priekšā par sastrādāto. Es lūdzu atbildēt likuma priekšā simtslatnieku programmas dēļ NVA vadību, pašvaldību priekšsēdētājus un sociālo dienestu vadītājus. Cieņā, Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība

Atbildēt

Un izdarot secinājumus,

18.11.2017. 10:42

ka maisu sen nav Latvijā, Godmaņa lietas pazušana utt., liecina, ka visas SAB atziņas, ka pārbaudītās valsts un pašvaldību personas, kas kandidē vēlēšanās, var izrādīties fufelis un viltojumi. Ka prokurori, tiesneši un varas pārstāvji Saeimā, pašvaldībās nav pārbaudītas, jo maisi sen izčibējuši.

Atbildēt

Čekistu troika

18.11.2017. 08:30

Maizītis, Mažmiets, Borovkovs tīra SAB telpās čekas maisus un VDK noziedznieku personu datiem, lai, maisus atverot, nevarētu identificēt VDK noziedzniekus, kas pastrsdājuši slepkavības un citus noziegumus, kam nav noilguma. Jarinovskas un Kangera vēsturnieku komisijai grib piespiest iegūt pielaini valsts noslēpumiem, lai viņi iepazītos ar slepenajiem VDK dokumentiem. Maizītim termiņš beidzas 2018. gada maijā un ka tik nav tā, ka vēsturniekus grib iepazīstināt ar faktu, kas tiem vēlāk būtu jāpaziņo sabiedrībai, ka VVF kā v laikā čekas maisi izgaisuši Krievijas virzienā ar Borovkova līdzdalību un nav atrodami SAB telpās, tādēļ arī tās Maizīša mistiskās runas par personu datu notiekošo pašlaik dzēšanu, lai komisijai var iedot kaut kādus nejēdzīgus atkritumus no nokumentiem, kas vispār nav identificējami.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: