Menu
Pilnā versija
Foto

Pirmsšķietamā demokrātijas sajūta

Jānis Kundziņš · 17.12.2021. · Komentāri (126)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uz barikādēm?

17.12.2021. 21:20

1991.g. barikādēs bija apm. 50 000 cilvēku...
šobrīd bez v e r g a zīmes palikuši 62 000 bijušo strādājošo plus veselo saprātu saglabājušie, kuri nav bijuši piesieti pie darba.
Rukšķim nepietiks p o g a i n o pakalpiņu pret šo skaitu, turklāt liela daļa no tiem pāries tautas pusē.
Vēsture atkārtojas - jāatceras, ka arī PSRS sabrukuma gaitā militāristi Maskavā nostājās Jeļcina pusē...

Atbildēt

lielāko daļu no taviem pastardienas bazūnes prātiem

17.12.2021. 21:19

»

Tālavas taurētājs

Diemžēl, tas ko rakstat Jūs, daudzi vēl neizprot. Nesaprot deokupācijas un dekolonizācijas kastrofālo nepieciešamību. Nesaprot kādēļ algas mazas un kādēļ noziedzniekus netiesā, bet tajā pašā laikā grib mierīgi un netraucēti dzīvot...


ir pārņēmusi rusofobiska šizofrēnija sevišķi agresīvā formā. pēdējā stadija, smaga agonijas fāze, neārstējams.

Atbildēt

Nožēlojami,

17.12.2021. 21:18

ka arī šeit ir CENZŪRA, kas neļauj pievienot komentārus, kas parāda tautas iespējamos gājienus...

Atbildēt

Infektologs

17.12.2021. 21:16

»

Tālavas taurētājs

Diemžēl, tas ko rakstat Jūs, daudzi vēl neizprot. Nesaprot deokupācijas un dekolonizācijas kastrofālo nepieciešamību. Nesaprot kādēļ algas mazas un kādēļ noziedzniekus netiesā, bet tajā pašā laikā grib mierīgi un netraucēti dzīvot...


Komunistu infekcija Latvijā? Un Austrijā arī? Viņi arī Austrālijas lokdaunus organizē? Parīzē demonstrantus dauza un Vācijā zaļo kursu realizē?
Bet pāvests ,Soross, Klintoni, Bezoss un Farma neko?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

17.12.2021. 20:18

»

Demokrāts

Demokrātija ir vai tās nav. Demokrātija i diktatūras jauna attīstības pakāpe. Cik tev kabatā naudas, tik tev demokrātijas...


Diemžēl, tas ko rakstat Jūs, daudzi vēl neizprot. Nesaprot deokupācijas un dekolonizācijas kastrofālo nepieciešamību. Nesaprot kādēļ algas mazas un kādēļ noziedzniekus netiesā, bet tajā pašā laikā grib mierīgi un netraucēti dzīvot.
Ja nespēsim fiziski neiznīcināt šo sarkano mēri, kuru sākumstadijā ienesa Rainis ar Aspāziju (bija cienīti okupācijas laikā) kuru idejas NKVD nostiprināja ar 1940.g.okupāciju un ievesto mežoņu ordu, tad mēs nekad mūžā neatbrīvosimies no nāvējošās komunistu infekcijas, kas ir nāvējošāka par kovidu un ir pārņēmusi mūsu zemi un daļu arī no mūsu prātiem.

Atbildēt

Kā tad jūs to iedomājaties?

17.12.2021. 19:49

»

rūkts jau tiek vareni un pareizi

Bet gribētos zināt,kas tiek piedāvāts vietā,izņemot sacelšanos un pilsoņu karu.Kura būs tā pareizā Saulveža valdība,kura darīs visu pretēji Kariņa valdībai?stāsies ārā no ES,pārtrauks vakcinēšanu,atjaunos darbā visus nevakcinētos,izmetīs no augstajiem amatiem visus sodomītus,pārtrauks bīdīt ebreju štelles...


Tieši Jūs! Jo jautājumu uzstādāt pareizi.

Kā Jūs domājat? Vai tiešām tikai no augšas jānāk risinājumiem, ja augšām ir tikai savi “augšu risinājumi” sev?

Kāpēc notiek valsts virzīšana uz krahu, lai tā ar Saeimas balsojumu noslēgtu līgumu ar PVO par Latvijas valsts pārvaldību?

Uz to viss strauji virzās. Austrālija, Grieķija, kur pensionāriem sodi katru mēnesi no pensijas 100 €, ja nevakcinējas, Austrija ar tiem pašiem, tikai ievērojami lielākiem sodiem.

Kā Jūs to iedomājaties, to Pasaules valdību, uz ko viss virzās?

Un visbeidzot- kādai “nepārvaramai varai” jābūt, lai tas notiktu, bet jaunu vīrusa celmu, pat sociālos nemierus varam neskaitīt, kad pūļa nemieru apspiešanai izmantotu miitāro un policijas spēku.

Kas ir tie jaunie apstākļi, kad valsts atteiktos no varas, to cedējot Pasaules valdībai jaunajā pasaules kārtībā?

Es sniegšu daļēji uzvedinošu atbildi : “Nedomājiet to, ko saka un dara ienaidnieks, bet domājiet, kā domā ienaidnieks, lai saprastu viņa nodomus un spētu pretoties”.

62 000 cilvēku ar 15. decembri Latvijā ir iedzīti strupceļā.
Atbildēt

Namejs

17.12.2021. 19:44

Raksts pilnīgs pretstats blakus esošajam rakstam:
Reiz bija kompartijas piesegšanas projekts: Satversmes aizsardzības birojs
Jānis Skandis
17.12.2021.

Šī raksta autors varētu būt J.Urbanovičs vai viņam līdzīgi biedri, kas grasās pārņemt varu, lai Latviju pievienotu Krievijai.

Atbildēt

Aģents 007

17.12.2021. 19:40

Roberts Kenedijs jaunākais skaidro 201. notikuma nozīmi, kas ir koronavīrusa epidēmijas simulācija, kas notika Ņujorkā 2019. gada oktobrī. Koronavīruss sāka izplatīties tikai divus mēnešus vēlāk decembrī.
Kas piedalījās Event 201 simulācijā?
Visiem Silīcija ielejas Big Tech gigantiem tur bija pārstāvji, tāpat kā Big Pharma, Bloomberg News, NBC un Washington Post.
Tur bija Ķīnas CDC vadītājs, Geitsa fonds, Džona Hopkinsa universitātes Veselības drošības centrs, Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācijas Pasaules Veselības organizācija un Avrila Heinsa no CIP.
"Abi vadītāji bija Bils Geitss un Avrila Heinza, bijusī CIP direktora vietniece un tagad ir Baidena nacionālās izlūkošanas direktore. Viņa ir valsts galvenais spiegs, ”sacīja Kenedijs. "Kas ir dīvaini. Un tas ir dīvaini, ka CIP piedalījās šajā konferencē.
Viņu plāns, kas tika atklāts četros Event 201 diskusiju semināros, bija izveidot tīkla sistēmu, lai savienotu ārstus visā pasaulē, liekot viņiem ievērot globalizētus, universālus veselības protokolus vīrusa ārstēšanā.
"Viņi nekad nerunāja par slimo izolēšanu vai ārstēšanu. Viņi nekad nerunāja par to, kā jūs pandēmijas laikā saglabājat konstitucionālās tiesības. Viņi runāja par militāru reakciju un to, kā izmantot pandēmiju kā attaisnojumu, lai mūsu valstī un visās pasaules valstīs ieviestu totalitāru kontroli," sacīja Kenedijs.

Atbildēt

Demokrāts

17.12.2021. 19:37

Demokrātija ir vai tās nav. Demokrātija i diktatūras jauna attīstības pakāpe. Cik tev kabatā naudas, tik tev demokrātijas.

Kāds te komentārā slavina rakstnieku, ka "spēcīgs raksts", patiesībā tukšs un bez jēgas, pa tukšo, jo viņš nav pateicis neko, kā tikt vaļā no drausmīgās varas, kas jau 1990. gadā 4. maijā sagrāba varu un 30 gados valsti izlaupīja un turpinot top laupīt, drukā naudu un veido milzīgu naudas pandēmiju, ko cilvēkiem būs jāatdod nākotnē.

Šis rakstnieks rūc, ka jau tūlīt, tūlīt sprāgs kaut kas politiski, bet tā ir tikai musināšana - nekas nenotiks.

Bet varbūt notiks? Varbūt viņš ir no "krievu ruletes" un zina, ka Putins kaļ plānu iebrukt Baltijā - to rakstnieks sauc par "tūlīt, tūlīt dzims kaut kas jauns vai citiem vārdiem

Jā, jā. raksta it kā pareizi, "kas notiek Latvijā", kas no tā? Kā bija, tā būs, korupcija ir zenītā un lejā nekāpj?

Starp mums runājot - nomaini varu, ieliec gobzemu un Šleseru un nekas nemainīsies arī, ievēlē citus labākos , arī nekā jauna nebūs. Organizētā noziedzība ir pie naudas, pie īpašumiem, pie informācijas, bet tev priekšā Datu aizsardzības likums, aizliegumi, sodi un terors no valsts un pašvaldību iestāžu NOMENKLATŪRAS, kura tautu neieredz, nestrādā tās labā. Ja varu neiegūs ministri un deputāti vairākumā, ja "neatšaus" daļu nomenklatūras, nekas nemainīsies.

Atbildēt

ESMAIJA

17.12.2021. 19:31

Vieglāks būtu jautājums, ko ir iznīcinājusi? Par to varētu veselu grāmatu sarakstīt. Nupat jau ķeras klāt bērniem un ostām. Kas būs nakamais?

Atbildēt

Sociālie nemieri (social unrest)

17.12.2021. 19:31

»

rūkts jau tiek vareni un pareizi

Bet gribētos zināt,kas tiek piedāvāts vietā,izņemot sacelšanos un pilsoņu karu.Kura būs tā pareizā Saulveža valdība,kura darīs visu pretēji Kariņa valdībai?stāsies ārā no ES,pārtrauks vakcinēšanu,atjaunos darbā visus nevakcinētos,izmetīs no augstajiem amatiem visus sodomītus,pārtrauks bīdīt ebreju štelles...


Pēc lokdauna, cilvēktiesību ierobežojumiem vai pandēmijas bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un bez piekļuves kvalitatīvai medicīnas aprūpei, izsalkušie, kas nespēs samaksāt komunālos rēķinus, būs dramatiski noskaņotie. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Kā tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Kad nabadzība, liegumu un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pēdējo iespēju.

Atbildēt

rūkts jau tiek vareni un pareizi

17.12.2021. 19:29

Bet gribētos zināt,kas tiek piedāvāts vietā,izņemot sacelšanos un pilsoņu karu.Kura būs tā pareizā Saulveža valdība,kura darīs visu pretēji Kariņa valdībai?stāsies ārā no ES,pārtrauks vakcinēšanu,atjaunos darbā visus nevakcinētos,izmetīs no augstajiem amatiem visus sodomītus,pārtrauks bīdīt ebreju štelles 40 miljonu jautājumā,sodomītu ģimeņu štelles,novāks ķepas no Satversmes un darīs visu pretēji tam,kā tika darīts līdz šim?Beigs blēdīties ar vēlēšanām,beigs baidīt ar krieviem,bet sāks tos slavēt un aicināt ciemos,kā to darīja Šlesers un Lembergs.Jāsauc taču vārdā īstenos vadoņus.Valsts nevar palikt bez valdības

Atbildēt

...

17.12.2021. 18:59

»

Secinājums

VĪRIEŠA cienīgi vārdi


Šķita jau, ka Latvijā vīriešu vairs nav. Paldies autoram.

Atbildēt

un vēl

17.12.2021. 18:59

Jančuk,iztiec bez pietiek.com,te jau gana štata ņaudētāju.Dibenu gan atslauki,un mazgā rokas (to jau pirms Krišjāņa K. tev pūlējas iestāstīt).

Atbildēt

Atgriezeniskā saite

17.12.2021. 18:55

Šai "valdībai" tikai karātavu saite būs atbilstoša tās noziegumiem.

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

17.12.2021. 18:46

Spēcīgs raksts!Kad žurkas rāvās pēc varas nekas viņus neapturēja,mēs bijām pārāk naivi un ticējām,ka viss tas nāk no sirds,bet mēs rupji kļūdījamies.Žurkas panāca savu,kā jau žurkas,tagad vajadzīga super inde,lai viņas iznīcinātu un tā būtu,tautas sacelšanās līdz pat totāliem nemieriem vai pat pilsoņu karam.

Atbildēt

Iepriekššķietams uzbrukums

17.12.2021. 18:44

Tom Plešš ,lūdzu atšujies no mūsu Jūrmalas !

Atbildēt

KristaCrain

17.12.2021. 18:44

●▬▬▬▬ ✹ 😍
Kopš es sāku ar savu tiešsaistes biznesu, es nopelnu 90 USD ik pēc 15 minūtēm. Tas izklausās neticami, bet jūs sev nepiedosit, ja to nepārbaudīsit.

❥❥❥Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet......... 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

koks

17.12.2021. 18:30

Kur var pieteikties Latvijas atbrīvošanas armijā?

Atbildēt

Nepieciešamas asimetriskas atbildes

17.12.2021. 18:18

4.maija Latvija ir tā pati LPSR.

Atbildēt

Naftinieks

17.12.2021. 18:17

»

Kariņš jau guļ “nāves koridorā uz morgu”

Nekas vairs viņu neapdraud. Ne ceturtā, ne trešā vai entā pote...


Tie ir 62 tūkstoši pudeļu benzina. Ap 5 tūkstoši no zemes izraktu aprūsējušu stobru. Un ļoti daudz uzkrāta niknuma. Lai Dievs jums žēlīgs, liberasti.

Atbildēt

Secinājums

17.12.2021. 18:09

VĪRIEŠA cienīgi vārdi.

Atbildēt

Mnja

17.12.2021. 17:56

Paldies autoram

Atbildēt

jānis

17.12.2021. 17:39

»

Dings

VARIET PATEIKT KAUT VIENS, KO LATVIJA IR SASNIEGUSI PĒDĒJOS 30 GADOS


Kā nu ne,tik lieli parādi Latvijai nekad nav bijuši!

Atbildēt

Kariņš jau guļ “nāves koridorā uz morgu”

17.12.2021. 17:34

Nekas vairs viņu neapdraud. Ne ceturtā, ne trešā vai entā pote!

Spriedums nav pārsūdzams.

No 15. decembra 62 000 ir bijuši spiesti atstāt darbu un reģistrēties bezdarbniekos. Ja kādam no viņiem kā tādiem, kas atsakās savu ķermeni pakļaut eksperimentiem ar vakcināciju, par kuras sekām pašam jāparakstās, valsts nodarbinātības dienests piedāvās divus darbus un viņi joprojām nebūs vakcinējušies, Kariņa valdība šos cilvēkus atstās bez darba un iztikas minimuma ienākumiem. Atstās vispār bez ienākumiem, kas neatbilst cilvēktiesībām - tiesībām uz darbu un ienākumiem.

Kariņa MK valdība izvērš sociālo segregāciju un veicina sociālo protestu aktivizēšanos, kurinot naidu starp vakcinētiem un nevakcinētiem, kurinot naidu pret valsts iekārtu kopumā.

Šis 62 000 atstumto Kariņa MK valdība vispār labprāt aizmirstu un izliktos, ka viņu nav, jo tieši šiem K. Kariņš publiski draudēja “dzīvi padarīt nepanesamu”.

Viņi, šie 62 000 ir starp mums un turpina dzīvot un pārvietoties publiskajā telpā. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē tikai vienu, ka “epidemioloģiskā drošība”, šos cilvēkus vajàjot un plānojot tiem “dzīvi padarīt nepanesamu”, nemaz nevar ietekmēt- “epidemioloģiskā drošība nevar ne uzlaboties, ne pasliktināties.

Šos 62 000 Latvijas līdzcilvēkus droši varam pieskaitīt nākošo A. Gobzema socioālo protestu potenciālam pret sociālo segregāciju,

Atbildēt

Dings

17.12.2021. 17:09

VARIET PATEIKT KAUT VIENS, KO LATVIJA IR SASNIEGUSI PĒDĒJOS 30 GADOS?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: