Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fakts

09.05.2021. 18:56

domburs ir melīgs siles pakalpiņš, pretīgs kangarisks tips bez augstākās izglītības, tēlo ekspertu visās jomās

Atbildēt

kaķa smiekli

09.05.2021. 17:32

»

Es

Cik ilgi tās vergu maskas būs jāvalkā


Cilvēkiem tās ir iepatikušās. Alternatīva prāta stāvokļī esošas būtnes pat tās pieskaņo apģērbam. Savukārt pārejam sociumam maskas ir kā pieaugušas pie sejas. Tad vēl ir kategorija, kurai laikam pienākas kameru klātbūtnē obligāti būt maskā, lai iedvesmotu sociumu, ka tā ir vienīgā pareizā rīcība. Stāv klajā laukā uz ielas kaut kāds Mazpisānu pagasta vai novada vadītājs, sniedz interviju maskā. No Jēkabielas nespējnieku nama iznāk deputāts Dolgopolovs, bez maskas. Redzot, ka viņa sarunu ar piketētājiem filmēs, sagrābā kabatā apņurkātu zilo medicīnisko, uzliek otrādi - ar iekšpusi uz āru un dodas plaši un gari klāstīt par to, cik bīstams ir C. Panorāmā Jānis Grste lasa ziņas, pie pēdējā teikuma ar steigu uzrauj masku, kamēr vēl nav izslēgtas kameras, lai visi redz. Saņemtā valsts nauda, kura divos paņēmienos dāsni tika dalīta medijiem, taču jāatkalpo. Tas ir teātris, ko viņi visi spēlē. Nav brīnums, ka tā sabiedrības daļa, kuri ir viegli manipulējami, dara tāpat pat neaizdomājoties. Jo analītiskais prāts pie latviešiem ir ekstra. Kamēr dzied un danco, tikmēr nedomā, varbūt tāpēc tāda kāre uz tām izpriecām. Kaut ar maskām, bet dancos - nevis pa pāriem, bet ar 2 m distamci, kā rādīja tv. Un dzied koris kultūras nama pagalmā, pie atvērta loga, jo iekšā spēlē klavieru pavadījumu, bet tikai 10 koristi, jo vairāk nevarot pulcēties. Uz vecmammas bērēm taisa izlozi, kurus radus aicinās un kurus ne uz izvadīšanu. Un neviens neprotestē. Kā mani šis viss uzjautrina, ka ne izstāstīt. Gandrīz vai gribas, lai turpinās, vēlos redzēt, līdz kam Homus ovus gatavi iet. :)

Atbildēt

Es

09.05.2021. 12:45

Cik ilgi tās vergu maskas būs jāvalkā ?

Atbildēt

voila

09.05.2021. 11:14

pilnībā piekrītu Dombura kungam, jo ar to uzpurni skatītājs var saprast labi, ja pusi no teiktā. Runātājs nabags rausta un bīda to lupatu uz sava ģīmja un bilde ir bēdīga. Vai tad nepastāv iespējas izsēsties tā, lai nebūtu viens otram gluži klēpī .....

Atbildēt

Uldis

08.05.2021. 11:39

»

fakts

Kumoss točno nenokritīs,gāzu sastāvs asinīs gan izmainās,pasliktinās smadzeņu un citu orgānu apgāde ar skābekli,palielinās ogļskābas gazes saturs asinīs,nerunajot par visadu mikrobu un vīrusu attīstību maskā.Bet tas jau tads sīkums vien ir,salīdzinot ar to ka maska vīrusus neaiztur,no vārda pavisam...


Jau ir atklāts, ka masku nēsāšana būtiski palielina fizisko un emocionālo nogurumu, kas samazina imunitāti un nēsātājiem galā atņem daļu no dzīves, tikai visādiem izdzimteņiem, kuri ekspluatē epidēmiju, pamatīgi uz to iedzīvojoties, par faktiem nospļauties.

Atbildēt

plānprātiņam

08.05.2021. 11:35

»

Stulbais, stulbais, stulbais Domburs

Socioloģiskie pētījumi rāda, ka pret Covid ierobežojumiem ar nospiedošu pārākumu uzstājas mazizglītoti cilvēki. Domburs noteikti ir viens no tādiem. Bez tā, ka viņš nepelnīti skaitās "baigais" žurnālists (patiesībā tāds āksts vien ir), viņš vēl kaut kā pamanījies kļūt par ordeņa kavalieri (par apkaunojumu...


ASV sarkanos štatos, ko vada "mazizglītoti cilvēki", kur tiek atcelti visi ierobežojumi, saslimstība nav lielāka, kā štatos, ko vada maukas un pederasti (pelosi, klintones, obamas), tikai tur normāli funkcionē bizness, ir zems noziedzības līmenis, daudz retāk izirst ģimenes un daudz mazāk izmisumā iedzīto cilvēku pašnāvības.
Vai tu, lops, par "daudzizglītotiem" atzīsti tādus mūdžus, Covid marodierus, kā Kariņš, Viņķele, Pavļuts un Juhņēviča?

Atbildēt

Pilsonis

08.05.2021. 10:24

Atrodiet piemērotu āra terasi un diskutējiet bez maskām cik uziet! :)

Atbildēt

nepaliec mājās - cāļa smadzenes

07.05.2021. 20:33

Vēl viens maziglītotais un apdalītais

Atbildēt

Mii

07.05.2021. 19:38

Nez, kapēc "Rīta panorāma" drīkst neievērot nekādus noteikumus. Un pēc tā, kad H.A.M. sieva masku nelieto (vai tēlo, ka vilks un gaida kad beigsies raidlaiks. Pie tam tas maskas uzvilkšanas process tāpat neatbilst pareiziem maskas valkāšanas noteikumiem), viņš pats atļaujās moralizēt. Un vispār visus raidījumus ir jāvada ārā - tieši tāpat, kā to IZM liek darīt bērniem. Bērni var mācīties un pulciņu nodarbības aizvadīt āra, bet pieaugušie diktori nē?

Atbildēt

nepaliec mājās

07.05.2021. 18:41

»

Stulbais, stulbais, stulbais Domburs

Socioloģiskie pētījumi rāda, ka pret Covid ierobežojumiem ar nospiedošu pārākumu uzstājas mazizglītoti cilvēki. Domburs noteikti ir viens no tādiem. Bez tā, ka viņš nepelnīti skaitās "baigais" žurnālists (patiesībā tāds āksts vien ir), viņš vēl kaut kā pamanījies kļūt par ordeņa kavalieri (par apkaunojumu...


Nu ko, tu stulbais, stulbais, stulbais kovididiot ar savām nozombētajām cāļa smadzenēm pat nevari apjēgt , ka par kovidšovu ar nospiedošu pārākumu fano tādi zombiji , bezsmadzeņu būtnes kā tu. Tu pat nejēdz neko vairāk pateikt kā apsaukāt citus. Latviešu sakamvārds: Kas uz otru saka tas pats ir.
Tev ir dota iespēja "zinātniski tiesiskā"veidā pastāstīt visiem kas tā par slimību kovid19, kurš viņu ir atklājis un kādā veidā šo slimību cilvēkam var idencificēt?

Atbildēt

Stulbais, stulbais, stulbais Domburs

07.05.2021. 16:43

Socioloģiskie pētījumi rāda, ka pret Covid ierobežojumiem ar nospiedošu pārākumu uzstājas mazizglītoti cilvēki. Domburs noteikti ir viens no tādiem. Bez tā, ka viņš nepelnīti skaitās "baigais" žurnālists (patiesībā tāds āksts vien ir), viņš vēl kaut kā pamanījies kļūt par ordeņa kavalieri (par apkaunojumu citiem ordeņu komandieriem) - mēsls, kas caur pazīšanos dabū ordeni, ir tikai mēsls ar ordeni.
Uzrakstījis jau nu garum garu penteri, bet jo vairāk raksta, jo labāk redzams, ka Dombura stulbums ir jo lielāks, jo lielāka iespēja viņam tiek dota izpausties. Tikai idiots, loģiski spriest nespējīgs iznirelis var kā argumentu pieminēt un sasaistīt vārda brīvības (un demokrātijas!!!) ierobežojumu ar masku nēsāšanu. Tikai absolūti debīls to var darīt. Ja viņš rūpējas par nedzirdīgajiem, kas (tāpat retumis) spēj nolasīt sacīto no lūpām, tad viņam var piekrist par ierobežotu iespēju saprast, ko runātājs saka maskā tērpies. Visādi citādi Domburs parāda savu totālo aprobežotību. Arī pārēji ("zinātniski tiesiskie") argumenti parāda vien Dombura stulbumu. Ne jau velti viņam palūdza reiz aizvākties no TV - pareizi darīja, tie bija objektīvi domājoši cilvēki, kuri redzēja, ka Domburs patiesībā ir tukša čaula, smadzeņu ta viņam maz...Neticami, ka ir tādi, kas viņu dēvē par labāko (!!!!) žurnālistu. Mazizglītots, pļāpīgs nekauņa - tas gan būtu patiesāks vērtējums. Šim sprukstiņam nevar ienākt prātā, ka ir daudz ciulvēku, kuri labrāt izšķaidītu viņa stulbo purnu tikai tāpēc, ka Covid dēļ ir zaudējuši tuviniekus un nu viņiem jāklausās lielais specs demokrātijā, kurš aicina nevalkāt maskas, jo viņam ir nosplauties par citu nāvēm. Pretīgs nelietis un narciss un analfabētisks žurnālists - vai tādu mums vajag ekrānā?

Atbildēt

fakts

07.05.2021. 15:15

»

Otto Gugāns

Ir jātic tikai rietumu zinātniekiem - epidemiologiem un virusologiem. Jānim Domburam nav izglītības un tamdēļ nevajag mānīt sevi un savus klausītājus. Uzliec masku, - kumoss nenokritīs un būs izrādīta saprašana


Kumoss točno nenokritīs,gāzu sastāvs asinīs gan izmainās,pasliktinās smadzeņu un citu orgānu apgāde ar skābekli,palielinās ogļskābas gazes saturs asinīs,nerunajot par visadu mikrobu un vīrusu attīstību maskā.Bet tas jau tads sīkums vien ir,salīdzinot ar to ka maska vīrusus neaiztur,no vārda pavisam.
Masmediju žurnaļugas uzpurņus vispār varētu nevilkt nost,tāpat kā deputati,ministri,pļūti,ugas un perejezšķikovi.

Atbildēt

Desa

07.05.2021. 14:39

šis mudaks varēja aizvērties pavisam.

Atbildēt

Žagata

07.05.2021. 13:53

Paldies Domburam visu to iedzīvotāju vārdā kuriem ir dzirdes problēmas un kuri saturu nolasa no runātāja lūpām būs lemts normāli saklausīt diskusijās,jo līdz šim jāslēdz cits raidījums un arī apnicis skatīties kā rausta tos atvainojos uzpurnus.starpcitu lielai daļai gan žurnālistu un diskusija dalībnieku runas fikcija bez maskas nav tā labākā.

Atbildēt

zjb

07.05.2021. 12:30

Ei, komandieri, nokomandē "otstaviķ!", un viss būs OK

Atbildēt

vecic

07.05.2021. 11:10

Izkūkojies.

Atbildēt

nu nu

07.05.2021. 11:09

»

Jānim Domburam nav izglītības

Mācījies Latvijas Universitātē, taču studijas nav pabeidzis. Žurnālistikā darbojas kopš 1990. gada


Vai labāk diplomēti aprobežoti dunduki, pilnīgi bez godaprāta, kā Dombrovskis, Pabriks, Bordāns un pārējie čekas kājslauķi, kuri nevienā privātā uzņēmumā neatrastu darbu pat par 1000 mēnesī?

Atbildēt

kādiem, slimais?

07.05.2021. 11:04

»

Otto Gugāns

Ir jātic tikai rietumu zinātniekiem - epidemiologiem un virusologiem. Jānim Domburam nav izglītības un tamdēļ nevajag mānīt sevi un savus klausītājus. Uzliec masku, - kumoss nenokritīs un būs izrādīta saprašana


Vai korumpētai melnādainai komunistu cūkai, Gebreisusam, kas vispirms meloja, ka vīruss neizplatās pa gaisu, pēc tam, ka ar to nevar inficēties cilvēks no cilvēka, tam kurš izplatīja Ķīnas un Krievijas melus par epidemioloģisko situāciju tajās valstīs?
Varbūt doktoram mengelei, piedošanu Fauči, cilvēku bendei, demokrātu partijas ieliktam plānprātiņam, kurš pieprasa, lai arī vakcinētie nēsātu trīskāršas maskas, tā kura dēļ demokrātu pārvaldītos štatos tiek iznīcināta tautsaimniecība, vairojas noziedzība, pieaug pašnāvību skaits un izirst ģimenes?

Atbildēt

TV darbinieki

07.05.2021. 09:15

nav nekāds izņēmums, viņi arī mēdz saslimt. Un kur īsti kovidu saķēra dakteris Danilāns?

Atbildēt

Es

07.05.2021. 05:51

»

Es

Uzpurnis tiek uzspiests simboliski. Tas beidzot jāsaprot


Paldies par skaidrojumu mana nika dubultniekam. Piekrītu.

Atbildēt

Es

07.05.2021. 05:32

Uzpurnis tiek uzspiests simboliski. Tas beidzot jāsaprot.

Atbildēt

Es

07.05.2021. 05:13

»

Es

Prasības pamatojumms izcils- Dombura un 11 žurnālistu apbalvošana


Vai arī es nesapratu? Šis raksts ir pamatojums žurnālistu apbalvošanai? Žurnālistu neatkarības un brīvības triumfs? Vai kā?

Atbildēt

Es

07.05.2021. 05:05

Prasības pamatojumms izcils- Dombura un 11 žurnālistu apbalvošana.

Atbildēt

Jānim Domburam nav izglītības

07.05.2021. 04:55

»

Otto Gugāns

Ir jātic tikai rietumu zinātniekiem - epidemiologiem un virusologiem. Jānim Domburam nav izglītības un tamdēļ nevajag mānīt sevi un savus klausītājus. Uzliec masku, - kumoss nenokritīs un būs izrādīta saprašana


Mācījies Latvijas Universitātē, taču studijas nav pabeidzis. Žurnālistikā darbojas kopš 1990. gada.

Skopulis, Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris, varēja jau sen nopirkt diplomu Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē.

Atbildēt

Otto Gugāns

07.05.2021. 04:46

Ir jātic tikai rietumu zinātniekiem - epidemiologiem un virusologiem. Jānim Domburam nav izglītības un tamdēļ nevajag mānīt sevi un savus klausītājus. Uzliec masku, - kumoss nenokritīs un būs izrādīta saprašana.

Atbildēt

Uldis

06.05.2021. 18:32

Morālo invalīdu: Streipa un Rinkēviča, prezis, Staļina vārdabrālis, apgalvo, ka visiem jābūt vakcinētiem, jāietur 2 metri distance un vēlams nēsāt vismaz dubultu masku.
"Vieglprātīgie" republikāņu pārvaldītie štati atsakās no visiem ierobežojumiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: