Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts policijas vadība jau ilgāk nekā pusotru mēnesi klusē par aptuveni astoņiem miljoniem eiro, kas izņemti kādā kratīšanā Jūrmalā, - šo izņemšanas faktu Pietiek ir apliecinājuši vairāki savstarpēji nesaistīti avoti tiesībsargāšanas iestādēs.

Policija marta sākumā Jūrmalā pie kādas vecas kundzes viņas dzīvesvietā kratīšanā izņēmusi aptuveni astoņus miljonus eiro saistībā ar kādu kriminālprocesu par apdrošināšanas mahinācijā, un iespaidīgā naudas summa tikusi nogādāta Rīgā.

Taču pretēji parastajai praksei, kad Valsts policijas vadība metas publiski ziņot par lielāku ķērienu, šoreiz jau ilgāk nekā pusotru mēnesi valda pilnīgs klusums. Vēl vairāk, rodas iespaids, ka notikušo tiek mēģināts īpaši noklusēt.

„Šobrīd notiek izmeklēšana, un izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus nesniedzam,” tas ir viss, ko pēc ilgākām pārdomām pašlaik atklāj Valsts policija.

Tikmēr ierindas policistu aprindās virmo runas par to, ka „gan jau domā, kā sazāģēt pa kabatām augšiņā”, tā ka „vajadzētu turēt roku uz pilsa, lai kungi nepaspēj iešņaukt nāsīs kaut kā tāpat, kā savulaik bija ar mistiski „pazudušo” kokaīnu”.

Attēlā - Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Novērtē šo rakstu:

154
6