Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts policijas vadība joprojām cenšas maksimāli noklusēt jebkuru informāciju, kas saistīta ar pagājušajā nedēļā notikušo policijas darbinieka pašnāvību, nošaujoties ar dienesta ieroci. Tikmēr netieša informācija liecina, ka bojāgājušais ir Valmieras kārtības policists Pēteris B.

„Valsts policija apstiprina, ka šī gada 15.decembra naktī Valmierā savā dzīvesvietā atrasts miris vīrietis, kurš bija Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas inspektors. Blakus atrasts arī dienesta ierocis, no kura, visticamāk, vīrietis izdarījis pašnāvību. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, taču šobrīd nekas neliecina, ka notikušais bijis saistīts ar noziedzīgu nodarījumu,” – tā joprojām ir visa informācija, ko sniedz Valsts policija.

Valsts policijas vadība joprojām kategoriski atsakās sniegt jebkādas ziņas par policista atstātās pirmsnāves vēstules saturu. Pēc neoficiālām ziņām, tajā pieminētas vairākas augstas Valsts policijas amatpersonas un to rīcība, kas novedusi policijas darbinieku līdz pašnāvībai.

Kāds Pietiek lasītājs nedēļas nogalē izteica versiju, ka pašnāvību izdarījis policijas inspektors Pēteris B., kurš, kā rāda viņa amatpersonas deklarācija, pērn atalgojumā saņēmis aptuveni 840 eiro mēnesī „uz papīra”, bez kādiem īpašumiem vai automašīnas, nav bijis precējies, vienīgais radinieks – māte.

Pēc visa spriežot, šī versija ir patiesa, taču Valmieras policijas vadība ne tikai nav gatava sniegt nekādu informāciju par notikušās traģēdijas iespējamiem iemesliem un atklāt pirmsnāves vēstules saturu, bet nav pat izteikusi oficiālu līdzjūtību sakarā ar Pētera B. nāvi.

Pietiek sazvanītais Valmieras policijas vadības pārstāvis pirmdien interesējās tikai par to, kas ir zvanītājs un ar ko saistīta vēlme noskaidrot traģēdijas iemeslus. Savukārt Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža (attēlā) oficiālā atbilde joprojām ir – nekādus komentārus Valsts policija sniegt nevēloties. 

Novērtē šo rakstu:

0
1