Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, Valsts policija kontrolēs to, vai transportlīdzekļu vadītāji neatrodas alkohola, narkotisko vai citu apreibinoši vielu ietekmē, - tā tika oficiāli paziņots pirms svētku brīvdienām. Taču, kā jau tas parasti ir ar iekšlietu ministra Sanda Ģirģena vadīto sistēmu, runāts tiek viens, bet darīts – pavisam kas cits.

Sestdien, 27. jūnijā pirms pulksten astoņiem no rīta tā pati Valsts policija, kas bija solījusies reibuma kontrolē ievērot epidemioloģiskās drošības prasības, apstādināja visas automašīnas, kas Rīgā, Brīvības gatvē pie Nestes benzīntanka devās vienā vai otrā virzienā.

Vienīgais variants, kā policijas darbinieki varbūt ievēroja epidemioloģiskās drošības prasības, varēja būt – viņi ir kārtīgi izdezinficējušies no iekšienes, jo ne masku, ne cimdu nebija, manuprāt, pilnīgi nevienam no prāvā bara.

Biju aculiecinieks tam, kā pie automašīnas pienāk policijas darbinieks bez maskas un pie stūres sēdošajam vadītājam pūš elpu sejā no 30-40 cm attāluma. Tas kaut ko mēģina aizrādīt, ka šādā situācijā policijas darbiniekam jāvalkā sejas maska, lai neapdraudētu citu cilvēku dzīvību un veselību, bet policists izaicinoši atcērt, ka „epidēmija ir beigusies” un ka „varbūt jūs pats esat inficēts”.

Ko nu darīt autovadītājam, ja viņam policists (kurš, kā rāda amatpersonas deklarācija, brīvajos brīžos piestrādā par taksometra šoferi) vārdā Imants Ikaunieks – ļoti negribīgi tas nosauca savu vārdu un uzvārdu turpina dvašot tieši sejā. Protams, mīļā miera labad iepūst „trubiņā”, lai ātrāk pārtrauktu šo nejēdzību, ko Valsts policijas vadība un iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens dēvē par epidemioloģiskās drošības prasību ievērošanu.

Nez, vai tiešām neviens no daudzajiem autovadītājiem, kurus apturēja šī banda, nevērsīsies ar prasību pie Valsts policijas un Iekšlietu ministrijas vadības, pieprasot skaidrojumus, vainīgo noskaidrošanu un publisku atvainošanos. Droši vien jau ne – sabiedrība pie mums ir pieradusi, ka šādi ikaunieki var darīt, bet ģirģeni – muldēt, kas vien ienāk prātā.

Jāpiebilst, ka varbūt pat labāk, ja Sandis Ģirģens tiktu pie kārotā amata Futbola federācijā, - lai labāk viņš haosu rada tur, nevis sabiedriskās kārtības sargāšanā.

Novērtē šo rakstu:

67
11