Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Dāmas un kungi, politiskās pateicības un ietekmes nostiprināšanas paraugstunda - savējie savējos NEPAMET! Ķeguma novada domes deputāts no “Latvijas Zaļās partijas” Roberts Ozols līdzīgi kā Ķeguma novada domes deputāts no partijas “Saskaņa” Ojārs Meiris prot darboties mazā līmeņa politikā! Par rokas pacelšanu, svarīgos jautājumos atbalstot Ķeguma novada domes priekšsēdētāju Raivi Ūzulu, var tikt pie laba amata!

Roberts Ozols - Ķeguma novada domes priekšsēdētājs no 2009.gada līdz 2017.gadam. Šobrīd Ķeguma novada domes deputāts. R.Ozols, iespējams, apzinās, ka ĶEGUMA NOVADS IR BAGĀTĪGS AR ZEMĒM UN MEŽIEM, tāpēc, šeku reku kā no gaisa, - Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Raivis Ūzuls savam ilggadīgajam priekšniekam un koalīcijas deputātam Robertam Ozolam izveidoja jaunu štata vietu ar visnotaļ iespaidīgu atalgojumu!

Tagad Roberts Ozols vairs nav parasts deputāts, tagad Roberts Ozols ir  – nekustamo īpašumu speciālists ar  atalgojumu krietni pāri 1000 EUR!!! Kaut visiem pensionāriem ietu tik labi. Ņemot vērā, cik slaveni ir abi šie vīri, bail pat iedomāties, kā tiks kārtoti zemes jautājumi, - nebūs brīnums, ja viss tiks sakārtots nevainojami.

Tautieši, Ķeguma novada domes vadošajos amatos strādā vīri, kuri savējiem nodrošina amatus un atalgojumu, kādu paši vien vēlas, galvenais nosacījums – tev ir jābūt DEPUTĀTAM!  Ir speciālists vai nav speciālists – amats būs! Acīmredzot valsts instancēm tas šķiet loģiski un pašsaprotami.

Jā, Roberts Ozols, Ķeguma novada domes deputāts, jau kādu laiku ir nodrošināts ar amatu „nekustamo īpašumu speciālists Ķeguma novada pašvaldībā”. Zīmīgi, ka tāds amats līdz tam nepastāvēja, turklāt zīmīgi ir arī tas, kas pašreizējais priekšsēdētājs Raivis Ūzuls laika posmā no 2009.gada līdz 2017.gadam bija domes priekšsēdētāja Roberta Ozola vietnieks. 

“Skaisti un iedvesmojoši”, turklāt ļoti droši, jo neviens par to nelamās, bet pirms vēlēšanām jau būs aizmirsis. 

Ķeguma novada domes deputāts Ojārs Meiris oficiāli ir šoferis diviem policistiem, bet Ķeguma novada domes deputātsRoberts Ozols - speciālists nekustamo īpašumu jautājumos. 

Ģeniāli, bet nenoliedzami nožēlojami. Vai tādiem ir jābūt deputātiem?

Novērtē šo rakstu:

59
18