Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētmeža

15.11.2020. 09:53

Pēdējā laikā kovid-19 (covid-19) sērga plosās manā dzimtajā zemītē. Būsim atzinīgi un ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Būsim piesardzīgi, mani tautieši! Pasargāsim cits citu no inficēšanās ar kovid-19 sērgu. Neskatoties uz skaudro ikdienu, saglabāsim cerību savās sirsniņās. Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Iknedēļu iedegsim savās mājās zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību! Lai Dabas Mātes svētība ienāk katrā mājā un pagalmā! Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi pasargā mūs no kovid-19 sērgas šajā grūtajā laikā. Iekursim savas viensētas pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem – mūsu mīļās zemītes un latvju tautas aizstāvjiem. Ziedosim ugunskurā sauju graudu un sauju monētu. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes. Var izmantot arī citu dziedniecisko augu slotiņas. Dziedāsim latvju dainas un lūgšanas Latvju Dieviem. Noliksim savā mežiņā uz svētakmeņa baltmaizes klaipu par godu Latvju Dieviem. Pateiksimies Latvju Dieviem par mums sniegtajām iespējām mūsu dzīvēs. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai visvarenais Pērkons padzen kovid-19 sērgu prom no mūsu mīļās zemītes! Lūgsim visvareno Laimu, lai Laima sniedz manai tautai izturību, pacietību un finansiālu labklājību šajā grūtajā kovid-19 pandēmijas laikā! Aizlūgsim visvareno Veļu Māti par kovid-19 pandēmijas laikā kritušajiem! Uzticēsimies senlatvju spēka zīmju spēkam un mūsu senču gudrībai. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Jūsu Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
[Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
#DabasMāte #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #MežaMāte #LatvjuDievi #veselība #miers #saticība #LatvjuDievuSvētība #pagāni

Atbildēt

Eduards Lunis

11.11.2020. 16:50

---Tad lūk no kurienes Robčikam nauda nāk, lai varētu uzpirkt tiesnešus un augstprātīgi smīnēt tiesā!?
Nu skaidrs...

Atbildēt

ohlokratija

11.11.2020. 10:49

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


latvijas seja

Atbildēt

pie varas ubagi

11.11.2020. 06:50

un ASV arī cer tikt, pat izziņo sevi par prezidentiem

Atbildēt

Birzgalietis

11.11.2020. 03:55

Ciest nevaru Ozolu tikai par vienu - pakaļā līšanu Tavaram. Diemžēl Tavars pēdējos, kas neskatoties uz Lemberga dominēšanu ZZSā, centās Latvijā Zaļās idejas un vērtības kaut cik attīstīt, ar viltu, intrigām un Lemberga naudu izdzīvoja no LZP. Palika tur tikai Dimantveidīgie glumekļi. Nu bet "Pietiek lasītāja" domas pasniegšanas stils un argumentācija ir izcils paraugs tam kā Latviešu proletariāta vai zemniecības progresīvais pārstāvis apmēram 1905 vai 1946-jā gadā cīnījās par taisnību zemes virsū. Diemžēl, bet zemiskums Latvijā tā arī nekur nav pazudis. Ja tas iedzimts - tad uz ilgu laiku, ja ieaudzināts - tad ir Latvijai cerība, ka pazudīs.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

10.11.2020. 18:19

ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: