Menu
Pilnā versija
Foto

Politiskā alkatība

Guntars Gūte, Diena · 23.01.2023. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

24.01.2023. 09:09

Augstāka vara pieder cilvēkiem,tautai.Tad kāpēc cilvēki atzīst un baro šos parazītus?Kāpēc iet un atdod savas tiesības lemt šiem parazītiem?

Atbildēt

Latvija izdevusies valsts

24.01.2023. 08:49

jo mums ir varens Prežizstrādājums, pūdelis Levitz!

Atbildēt

24.01.2023. 08:04

»

pareizais

Valsts pārvaldē strādā cilvēki bez kauna, goda un sirdsapziņas


Hunta ko idafēras laikā nostiprināja šķiru sabiedrību - huntas algotie politiķi, ierēdņi un mēdiji. Otra šķira - tauta un uzņēmēji.

Daļu no uzņēmējiem ar valsts iepirkumiem atbalsta hunta. Daļu atbalsta un, lai demonstrētu savu varu, dažus “savējos” uzmet un nodod tiesai saplosīšanai, lai svešie bītos un cienītu.

Atbildēt

pareizais

24.01.2023. 07:24

Valsts pārvaldē strādā cilvēki bez kauna, goda un sirdsapziņas!

Atbildēt

Fēlis

24.01.2023. 07:19

Tauta pati vainīga. Kad izsludināja vēlēšanu rezultātus, piedzīvoju šoku- cilvēki, kuri izvērsa savas tautas genocīdu un kuriem bija jākarājas laternu stabos, tika atkal ievēlēti saeimā. Ko tad jūs gribat? Jūs taču mīlat ka par jums izņirgājas un daudzi pat gribēja ķerstīt cilvēkus uz ielām, lai saspricētu. Tad nu saņemiet un mēģiniet atkal noskaņot savas smadzenes uz "pareizā" viļņa.

Atbildēt

24.01.2023. 02:20

»

ha-ha

Mūsu gadījumā cūkas nav izsalkušas,bet labi paēdušas,kas netraucē viņu rītgribu.Vienkārši nāksies vairāk ķēzīt un ķēzities,kas arī veido pieradumu un atkarību,kurām pretoties,kā to redzam,objekti pat teoretiski nav gatavi un tādēļ ir visu gatavi


K. Švābes grāmatās bija programma plānotiem ar Covid-19 sociāliem protestiem. Tie faktiski ir politiskie protesti.

Davosas ekonomikas forumā apsprieda pašu žīdu radīto destruktīvismu- IT algoritmu sabrukumu elektroniskajās uzskaitēs un nespējā elektroniski norēķināties ar plānoto elektronisko naudu elektroenerģijas trūkuma dēļ, kas radīts mākslīgi.

Šveca un Vācija brīdinājusi iedzīvotājus turēt skaidru naudu rezervē. Vai Latvijā kādam tāda ir, izņemot ierēdņus un politiķus?

Ja Igaunija un Latvija atsaukusi savus vēstniekus.. vai neesam kara priekdvakarā ar Krieviju?

Atbildēt

kjh

24.01.2023. 01:59

oo pastalas naak pie prata , varbut beidzot saks iziet ielas, maz ticams mikstie ierednji pilna latvija

Atbildēt

Atbilde

23.01.2023. 22:19

»

tā viš i

Atšķirībā no autoritātīvām valsts pārvaldes formām, parlamentārai pārvaldei ir viens būtisks trūkums. Valdība (arī parlaments) tiek ievēlēts uz noteiktu laiku. Un ievēlētie, zinot, ka nākošajā termiņā var netikt ievēlēti, tad sava ievēlēšanas termiņa laikā grābj no siles cik vien spēj. Tā, ka apelēt...


viss ir ļoti vienkārši , no katra , kuram ir vara , personīgā un matetriālā un brīvības atbildība.Temīdas kalkpi visi atlaižami ,advokāti sijājami. Tādi saulveži p***rami! :)
Tikai kā to realizēt , ja ir audzējs un metastāzes gandrīz pus Latvija.

Atbildēt

ha-ha

23.01.2023. 22:00

»

tā viš i

Atšķirībā no autoritātīvām valsts pārvaldes formām, parlamentārai pārvaldei ir viens būtisks trūkums. Valdība (arī parlaments) tiek ievēlēts uz noteiktu laiku. Un ievēlētie, zinot, ka nākošajā termiņā var netikt ievēlēti, tad sava ievēlēšanas termiņa laikā grābj no siles cik vien spēj. Tā, ka apelēt...


Mūsu gadījumā cūkas nav izsalkušas,bet labi paēdušas,kas netraucē viņu rītgribu.Vienkārši nāksies vairāk ķēzīt un ķēzities,kas arī veido pieradumu un atkarību,kurām pretoties,kā to redzam,objekti pat teoretiski nav gatavi un tādēļ ir visu gatavi.

Atbildēt

23.01.2023. 21:19

Ļoti būtiski gan ir tas, ka tieši 13. Saeima sagatavoja ar likumu uzreiz 14. Saeimas deputātu algu pieaugumu.

Tas darīts apzināti, jo visos veidos E. Levits grib Saeimas atbalstu 2. VP termiņam.

Atbildēt

tā viš i

23.01.2023. 21:00

Atšķirībā no autoritātīvām valsts pārvaldes formām, parlamentārai pārvaldei ir viens būtisks trūkums. Valdība (arī parlaments) tiek ievēlēts uz noteiktu laiku. Un ievēlētie, zinot, ka nākošajā termiņā var netikt ievēlēti, tad sava ievēlēšanas termiņa laikā grābj no siles cik vien spēj. Tā, ka apelēt pie deputātu sirdsapziņām, aicināt viņus solidarizēties ar tautu un cerēt, ka viņi iesaldēs savas algas ir vismaz naivi, ja ne dumji. Tas ir apmēram tas pats, kā lūgt izsalkušu cūku, lai tā nerij tik daudz no siles, kurā ielieta garšīga barība.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: