Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autors

18.05.2021. 21:52

»

jojo

Varbūt autors varētu nosaukt kādu tautas tēva sasniegumu jurispudencē


Nokļūšana ECT tiesnešu rindās nav maz... Cik pa ausu galam dzirdēts un kaut kas arī lasīts, šis cilvēks ir līdzdarbojies arī pie zinātniskiem darbiem. Par to nozīmi un pienesumu neņemšos spriest....

Atbildēt

Sintija

27.02.2021. 05:56

Draiska palaidne no tava rajončika šodien saņēmusi jaunu rotaļlietu no AliExpress. Paskaties, ko tā trakā tagad ar viņu dara: https://cutt.ly/kautkastraks

Bet iesākumā dodies uz vietu, kur notiek Godīgas Loteriju izlozes, nekrītot uzgrieztiem auto laimesta lauciņiem: https://cutt.ly/godigas_izlozes un piedalies nepieredzēta apjoma 214 miljona eiro Džekpota izlozē EuroMillions izlozē.

Atbildēt

FKK

26.02.2021. 07:57

»

vispār

Visiem bļāvējiem par pieķēzīto baseinu, pašiem tā sakrājies, ka nevar vien sagaidīt kad tiks pie baseina


Un tad atnāks Rinkēvičs un paziņo, ka bankas konts viņam tik pilns, jo viņš lūk šo naudu ir ietaupījis. Sandra Kukule kautrīgi mīņājās un pietur aliņu.

Atbildēt

GTi

26.02.2021. 07:55

»

johnsilver

Diskusija ir pušu argumentēts dialogs, nevis klaigāšana tirgus laukumā. Savukārt atšķirīga viedokļa radīts diskomforts liecina par zemu intelektuālo līmeni. Tad nu tālāk pašapmierinies vienatnē, uzbudinātais dīvānā pirdēj


Ļoti atvainojos, ka uzkāpu uz tik sāpīgas vietas. Mēs abi labi zinām, ka Kaimiņa atbalsts Vienotībai ir balstīts uz to uz ko balstīts. Tāpat mēs labi zinām, ka viņam joprojām ir smagas atkarības. Par Reiru arī puslīdz informētam cilvēkam nav ne mazāko šaubu. Var dēvēt mani simts reizes par "dīvānā pirdēju," tas vienīgi apliecinās jūsu diezgan šķidro izteiksmes veidu, jo šis nu ir ļoti novalkāts un neoriģināls apzīmējums, ar tādu atšķirties mūsdienas spēj pamatskolnieks vai cilvēks ar cilvēks ar ierobežotām intelekta spējām. Bet tas nudien nekādi nemainīs Vienotības kopējo diagnozi. Aprobežotais Reirs ir spilgta liecība par patieso situāciju Vienotībā ar cilvēkresursiem un korupcijas smaku. Ak vai ... tiešām nezinājat, kāds pārsteigums, tiešām, nevar būt, kas to būtu domājis. Un tad vēl brīnās, ka cilvēki šādu kompāniju nicina, pat autoostas zagļi stāsta pasakas ticamāk.

Atbildēt

vispār

26.02.2021. 06:34

Visiem bļāvējiem par pieķēzīto baseinu, pašiem tā sakrājies, ka nevar vien sagaidīt kad tiks pie baseina.

Atbildēt

Angela Merkele - mediķe?

26.02.2021. 04:02

»

Ebreju dzīvnieks VP E. Levits

LV totalitārisms...


Merkele paziņo, cik ilgs laiks būs nepieciešams Covid-19 vakcinācijas sertifikāta radīšanai 1
PASAULĒ 25/02/21, 23:21
  Jauns.lv / LETA Jauns.lv / LETA

Covid-19 vakcinācijas sertifikāta radīšanai būs nepieciešami aptuveni trīs mēneši, pēc Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderu virtuālā samita ceturtdien paziņojusi Vācijas kanclere Angela Merkele.

Eiropas Komisija (EK) jau ir veikusi daļu sākotnējā tehniskā darba, bet būs nepieciešami vēl papildu trīs mēneši, lai izveidotu šādu digitālo sertifikātu, sacīja Merkele.

Eiropas Komisija (EK) jau ir veikusi daļu sākotnējā tehniskā darba, bet būs nepieciešami vēl papildu trīs mēneši, lai izveidotu šādu digitālo sertifikātu, sacīja Merkele.
Kanclere sacīja, ka pandēmijas ļaunākais posms līdz vasarai varētu būt beidzies, taču jauno vīrusa paveidu dēļ vakcināciju var nākties turpināt vēl daudz ilgāku laiku.

Valstīm jābūt gatavām veikt cilvēku vakcinēšanu pret koronavīrusu vēl daudzu gadus, viņa piebilda.

Atbildēt

Bezkompromisu Kolchoznieks

25.02.2021. 21:25

»

lauķis

Tavs komentārs pilnībā apstiprina manis teikto


Zinu ka mūsu viedokļi ne vienmēr sakrīt, bet vienprātība lai paliek politbiroja atpazīstamības zīme. Galvenais lai mērķi sakrīt un attiecībā uz tiem nekādi kompromisi nav iespējami. Diskutēt var par ceļiem uz mērķi, kas ir normāli.

Atbildēt

johnsilver

25.02.2021. 20:16

»

GTi

Dārgais Vienotības fans, atver acis uz realitāti - runājot par margināļiem, šim statusam droši kvalificējas pati Vienotība, kura knapi tika ievēlēta Saeimā ar niecīgu atbalstu. Šobrīd tā spiesta balstīs savu varu nožēlojami šantažējot un uzpērkot žūpu Kaimiņu. Par Vienotības intelektuālās jaudas izžūšanu...


Diskusija ir pušu argumentēts dialogs, nevis klaigāšana tirgus laukumā. Savukārt atšķirīga viedokļa radīts diskomforts liecina par zemu intelektuālo līmeni. Tad nu tālāk pašapmierinies vienatnē, uzbudinātais dīvānā pirdēj.:)))

Atbildēt

GTi

25.02.2021. 20:02

»

johnsilver

Man grūtības ar saprašanu... kā tad ar atbildēm uz jautājumiem par potenciālo nākotnes līderu personībām un Vienotības noturīgās ievēlēšanas faktu? Saeimas vēlēšanu rezultāti apliecina, ka vēlētājs latviskais stabilā vairākumā balso par tām vecajām partijām un to kloniem. Kur neapmierinātās "tautas" ...


Dārgais Vienotības fans, atver acis uz realitāti - runājot par margināļiem, šim statusam droši kvalificējas pati Vienotība, kura knapi tika ievēlēta Saeimā ar niecīgu atbalstu. Šobrīd tā spiesta balstīs savu varu nožēlojami šantažējot un uzpērkot žūpu Kaimiņu. Par Vienotības intelektuālās jaudas izžūšanu liecina kaut vai fakts, ka tās ietekmīgākais biedrs ir totāli aprobežotais komjauniešu funkcionārs ar zagla reputāciju, kas nav noslēpums ar galvu apveltītiem Vienotības cilvēkiem un arī drošības iestādēm.
Neceri un negaidi, ka Vienotības pretnieki tā izlīdīs priekšliecīgi. Visi labi zina, ka Vienotībai savus oponentu iznīcina tipiskā Putins veidā - ar intrigām, izmantojot drošības dienestus, melno PR, utt.
Šādā situācijā viņu beigas pienāks strauji, negaidīti un precīzi. Jo par noziegumiem pret valsti taču ir paredzēta kriminālatbildība vai ne?
Jūsu pēdējās stutes ir blēži tādi kā Kaimiņš, Zakatistovs, Berķis, Zaķis un kompānija, Meroni un tamlīdzīgi zaglēni. Nav brīnums, ka pieklājīgi cilvēki jūsu uzskata par morāliem kropļiem

Atbildēt

Kolchoznieks

25.02.2021. 19:11

»

lauķis

Itkā tā,bet tā saucamā tauta ir pelēka stulbeņu masa,bet veidojot valsti ir jābalstās tieši uz šo peleko masu.Laikam jau vispirms ir jānāk apziņai ka esi cilvēks,nevis tauta,pilsonis,vai persona


Tautu tikai uzskata par pelēku stulbeņu masu, sajaukti kopā ar okupācijas laika migrantu masu un mēdiju telpā slavinot komunistus,bet nopeļot pārējos tiek radīts iespaids par truleņu valstību. To visu skatoties no ārvalstu pozīcijām, kremlī var bļaut, ka latvieši neprotot savu valsti vadīt, labi zinot, ka amatos salikti paklausīgi komunisti vai mantrausīgi stulbeņi.

Atbildēt

johnsilver

25.02.2021. 18:37

»

GTi

Šķiet, ka jums ar saprašanu ir grūtības. Tā dēvētajās "daudzbalsu" partijās vadības līmenī darbojas Vienotības cilvēki, kas faktiski tās padarījušas par Vienotības kontrolētiem veidojumiem. Vistiešāk tas attiecas uz JKP un A/Par...


Man grūtības ar saprašanu... kā tad ar atbildēm uz jautājumiem par potenciālo nākotnes līderu personībām un Vienotības noturīgās ievēlēšanas faktu? Saeimas vēlēšanu rezultāti apliecina, ka vēlētājs latviskais stabilā vairākumā balso par tām vecajām partijām un to kloniem. Kur neapmierinātās "tautas" balsis, kādām partijām tās aizgāja??? Un vai to var skaļi un manifestēti sludināt par tautas gribu, ja praktiski ir politisko situāciju neietekmējoša (tātad margināla) vēlētāju daļa? Mazāk patosa, vairāk konkrētības, oponent.

Atbildēt

GTi

25.02.2021. 18:27

»

johnsilver

Bezcerīgās māņu figūras bija daudzbalsu partiju nominālie līderi, kuri varēja mierīgi atstumt Vienotību, kas it kā ir visa ļaunuma sakne. Vajadzēja tikt apvaldīt personiskās ambīcijas. Ja šie (Gobzems un Bordāns) neprata, kuri būs tie pratēji - kur ir šie tautā atzītie līderi(uzvārdus???), kas alkst...


Šķiet, ka jums ar saprašanu ir grūtības. Tā dēvētajās "daudzbalsu" partijās vadības līmenī darbojas Vienotības cilvēki, kas faktiski tās padarījušas par Vienotības kontrolētiem veidojumiem. Vistiešāk tas attiecas uz JKP un A/Par.
Gobzems kā kandidatūra bija traģikomisks farss, jo daļa KPVLV biedru uzpirka ar amatiem un/vai paglāba no cietuma. Pats Gobzems ir cilvēks ar smagām garīgās veselības problēmām, kuram jau sākotnēji nevarēja būt lielākās cerības, ka Stīvijam Vonderam saņemt motocikla vadītāja tiesības.
Vienotība varā ir noturējusies ar masīvu un cinisku politisko mahināciju palīdzību, tai skaitā nopietniem valsts, konsituticionālajiem noziegumiem, ciešu sasaiti ar Kremļa ietekmes personām, starptautiskiem naudas atmazgātājiem un noziedzīgām organizācijām.

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

25.02.2021. 18:09

»

Atkal čekists pieķēzījis kā Indulllis Durka

visas malas ar saviem murgu palagiem


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām iedzimtajām galvasslimnieces problēmām - tava metālās invalīdes izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

25.02.2021. 18:07

»

Ebreju dzīvnieks VP E. Levits

LV totalitārisms...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

johnsilver

25.02.2021. 18:01

»

GTi

Tie ir tīši izplatīti meli, ka "Kariņš bija tikai trešais kandidāts uz premjera posteni." Iepriekšējie divi bija bezcerīgas māņu figūras, kuras varbūt to pašas līdz galam neapzinājās. Vienotība caur saviem ietekmes cilvēkiem lieliska zina un lielā mērā kontrolē visas koalīcijas partijas, izņemot vienīgi...


Bezcerīgās māņu figūras bija daudzbalsu partiju nominālie līderi, kuri varēja mierīgi atstumt Vienotību, kas it kā ir visa ļaunuma sakne. Vajadzēja tikt apvaldīt personiskās ambīcijas. Ja šie (Gobzems un Bordāns) neprata, kuri būs tie pratēji - kur ir šie tautā atzītie līderi(uzvārdus???), kas alkst sevi pierādīt politikā??? Pagaidām redzami tikai kaut kādi margināļi...
Un neraugoties uz "tautas" kritiku, Vienotība vienmēr tiek ievēlēta Saeimā - tas tak ir fakts, ne?

Atbildēt

Genocīds 21.gs. turpinās

25.02.2021. 17:55

»

lauķis

Itkā tā,bet tā saucamā tauta ir pelēka stulbeņu masa,bet veidojot valsti ir jābalstās tieši uz šo peleko masu.Laikam jau vispirms ir jānāk apziņai ka esi cilvēks,nevis tauta,pilsonis,vai persona


50+30 okupācijas gadi diemžēl nav palikuši bez sekām, ir noslaktēti tūkstošiem latviešu patriotu. Tanī pat laikā krievu okupantiem bija zaļā gaisma.

Atbildēt

reptilis

25.02.2021. 17:42

Ja sistēma ir sapuvusi ,tad tā jāmaina.

Atbildēt

GTi

25.02.2021. 17:02

»

johnsilver

Autors šķiet piemirsis, ka mazbalsu partijas Kariņš pēc Saeimas vēlēšanām bija tikai trešais nominants valdības veidošanai. Pirmie divi tā saucamie daudzbalsu partiju virzītie kandidāti no jaunajiem spēkiem politikā valdību sastādīt nespēja...Puskriminālais Zakatistovs, starp citu, taču arī bija daudzbalsu...


Tie ir tīši izplatīti meli, ka "Kariņš bija tikai trešais kandidāts uz premjera posteni." Iepriekšējie divi bija bezcerīgas māņu figūras, kuras varbūt to pašas līdz galam neapzinājās. Vienotība caur saviem ietekmes cilvēkiem lieliska zina un lielā mērā kontrolē visas koalīcijas partijas, izņemot vienīgi NA. Tāpēc jau sākotnēji bija skaidrs, ka viņi vairs neatdos premjera posteni un kontrolēs laukumu. Ar iepriekšējiem diviem tika izspēlēts lēts farss un Kariņš tika pasniegts, kā glābējs un "pēdējais risinājums, ka glābs valsti ne haosa un ļaunajiem." Tālāk jau Vienotība salika visos svarīgākajos atslēgu posteņos savus cilvēkus un turpina kontrolēt valsti. "Kontrolēt" gan šajā gadījumā ir pieklājīgs vārds, lai nebūtu jālieto precīzāks, kurš klīrīgo latviešu ausīm izklausītos pārāk rupjš.

Atbildēt

Ebreju dzīvnieks E. Levits

25.02.2021. 16:54

»

Tālavas taurētājs

Uzrakstīts labi, bet pamatcēloņi tomēr noklusēti, kādēļ tad komunistiem un čekistiem izdevās tik viegli saglabāt varu līdz šodienai...


ņēma aktīvu darbību Pilsoņu komitejas darbības iznīcināšanā. Pašlaik Strajumai izsniedzis pateicības rakstu uz 70 gadu jubileju par žīdiem pārdoto Citadeles banku par sviestmaizi - par bankas kontā jau nopelnīto peļņas lielumu. Tā doši varam vilkt žīdu rebju paralēles, kurās aktīvi darbojas dzīvnieks E. Levits.

Atbildēt

Iesniegums

25.02.2021. 16:04

Lūdzu izmaksāt man manu daļu no tiem 2 miljardiem,kas virzās uz mūsu valsts pusi. Nenodzeršu,biedr Možillo!

Atbildēt

lauķis

25.02.2021. 15:23

»

Tālavas taurētājs

Daļēji tos būtu jāpiespiež atjaunot sagrautās skolas, izpostītās pasta nodaļas, mežu stādīšanas un kopšanas darbos, grāvju tīrīšanā un elektrolīniju atjaunošanā. Nelietderīgo, vidi un ekonomiku graujošo oik būvju nojaukšanā, tajā skaitā pārdaugavas falla un citu


Itkā tā,bet tā saucamā tauta ir pelēka stulbeņu masa,bet veidojot valsti ir jābalstās tieši uz šo peleko masu.Laikam jau vispirms ir jānāk apziņai ka esi cilvēks,nevis tauta,pilsonis,vai persona.

Atbildēt

johnsilver

25.02.2021. 15:21

Autors šķiet piemirsis, ka mazbalsu partijas Kariņš pēc Saeimas vēlēšanām bija tikai trešais nominants valdības veidošanai. Pirmie divi tā saucamie daudzbalsu partiju virzītie kandidāti no jaunajiem spēkiem politikā valdību sastādīt nespēja...Puskriminālais Zakatistovs, starp citu, taču arī bija daudzbalsu partijas deputāts, tā saucamo jauno spēku spilgts pārstāvis politikā, ne? Ak šie vēlētāji...vai ko īsti autors mums gribēja ieteikt?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.02.2021. 15:19

»

lauķis

Nav tik vienkārši


Daļēji tos būtu jāpiespiež atjaunot sagrautās skolas, izpostītās pasta nodaļas, mežu stādīšanas un kopšanas darbos, grāvju tīrīšanā un elektrolīniju atjaunošanā. Nelietderīgo, vidi un ekonomiku graujošo oik būvju nojaukšanā, tajā skaitā pārdaugavas falla un citu.

Atbildēt

ha-ha

25.02.2021. 15:12

Nekas nenotiks pirms netiks dots reāls novērtējums 4.maija un 15.maija notikumiem.15.maija saistību ar Latvijas okupāciju,4.maija ,tāpat kā barikāžu tiešo saiti ar okupācijas režīmu un tā darboņiem un šo darboņu darbības rezultāti pašnodrošināšanā.Jākrīt daudzām uzpūstām autoritātēm,varbūt Lemberga process kaut ko iekustinās un dod dievs, lai tas nebūtu tikai zirnekļu cīņu rezultāts,kurš tā aŕī paliks šo zirnēkļu ziņā.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.02.2021. 15:04

Uzrakstīts labi, bet pamatcēloņi tomēr noklusēti, kādēļ tad komunistiem un čekistiem izdevās tik viegli saglabāt varu līdz šodienai.
Atbilde jāmeklē Pilsoņu komitejas iznīcināšanas vēsturē, Satversmes un vēlēšanu likuma sagrozīšanā, aizsargu organizācijas iznīdēšanas kampaņā un vēlāk zemessargu atbruņošanā. Mērķis tam visam ir koloniālās sistēmas saglabāšana, kuras neatņemama sastāvdaļa ir paši kolonisti un civilokupanti. Bez tiem vietējie komunisti un čekisti jau sen būtu patriekti, bet tagad to izdarīt būs vēl grūtāk, jo arī finanšu sviras ir par 90% nosvērušās viņu labā un vai daudzi gribēs kost barotāja rokā, kad faktiski tuvojas bads.

Atbildēt

gti

25.02.2021. 14:29

»

jojo

Varbūt autors varētu nosaukt kādu tautas tēva sasniegumu jurispudencē


Jā, interesanti. Gaidīsim ar nepacietību.
Kopumā raksts par daudz izstiepts, liekvārdīm, formas netīrība - valoda pašmērķīgi prasta. Noslēgumā pilnīgi lieks un faktoloģiski neprecīzs uzbrauciens OOz.

Atbildēt

Žulis

25.02.2021. 13:33

Labs raksts, kurš satur visai patiesu reālās situācijas attēlojumu Latvijā. Atšķirībā no O.Ozola raksta, šeit nav muļķīgu, neko neizsakošu aicinājumu iztīrīt cūkas no politikas. Šis raksts dod vielu pārdomām par to ko un kā darīt tālāk. Dažiem varbūt nepatīk, ka šajā rakstā nav sniegta gatava recepte konkrētai rīcībai. Bet vai tad mums, šī raksta lasītājiem savas galvas domātas tikai cepuru nēsāšanai? Jautājums ir vienkāršs - vai nu mums arī tālāk kā lopiņiem dzīvot un kā lopiņiem mirt, vai arī parādīt, ka mēs esam rīcības spējīgi, domājoši cilvēki. Un nav jau tā, ka nebūtu nekādu rsinājuma iespēju. Nav jau tā, ka nebūtu nekādu paraugu un ideālu pēc kā vadīties. Tas viss ir mūsu degungalā, jānoņem tikai tās klapes no acīm. Paskatieties vēsturē! Kādus grandiozus sasniegumus guva mūsu valsts savos pirmajos 20 pastāvēšanas gados, kad Latvija no karā izpostītas un izlaupītas teritorijas kļuva par attīstītu valsti, kam bankā glabājās zelta tonnas un kas varēja apgrozībā laist sudraba naudu. Kas uzbūvēja Ķeguma spēkstaciju, no jauna uzcēla un atvēra vairāk kā 250 skolas u.t.t.u.t.t.Kā Latvijai tas izdevās ar tā laika primitīvo tehniku, bez datoriem, kopētājiem, printeriem, bez miljardos mērāmiem starptautiskiem aizdevumiem? Atbilde vienkārša - toreiz Latvija bija NACIONĀLA valsts. Un te tad arī, manuprāt ir tā "recepte" un ceļa rādītājs mūsu šodienai. Nekāds "velosipēds" no jauna nav jāizgudro. Vienkārši šī 1918. gada nacionālā Latvijas valsts ir jāatjauno. Ar šīs valsts simbolu pārņemšanu vien nepietiek.

Atbildēt

Atis Priedītis (Andris Marts)

25.02.2021. 13:07

»

Atkal čekists pieķēzījis kā Indulllis Durka

visas malas ar saviem murgu palagiem


Kā izrādās Kristapa 1991.gadā pratināšanas laikā pateiktie pareģojumi sāk piepildīties.

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

25.02.2021. 12:59

»

ko darīt?

Abi, gan OO, gan Vēbers uzrakstījuši forši! Bet, patiešām, kā lai šos Levit/Kariņ lopus patriec, un ko un kā tur likt vietā


Spēcīgi uzrakstīts,ka tik Reirs un kompānija kautkur nenostučī.

Atbildēt

ko darīt?

25.02.2021. 12:13

Abi, gan OO, gan Vēbers uzrakstījuši forši! Bet, patiešām, kā lai šos Levit/Kariņ lopus patriec, un ko un kā tur likt vietā!?

Atbildēt

Jebkurš pabalsts

25.02.2021. 12:10

»

nepiekrītu >

Šim iebildumam nepiekrītu - ir atšķirība starp pieradināšanu pie pabalstiem un vienreizēju atbalstu pandēmijas aizliegumu un ierobežojumu situācijā. Vienreizējs pabalsts, kas nesedz 50 eiro uz bērnu pandēmijas ārkārtas situācijas gadā, ir daudziem glābjošs kaut nožēlojams plāksteris uz kopējo zaudējumu...


ir kenkursnci vājinošs un deģenerējošs. Ubags vairs nestrādās un nedomās, bet ubagos.

Visas ekonomikas bloķēšanas sastāvdaļa ir pabalsti naudas izteiksmē. Kanādā 2000 kan dol katru mēnesi katram karantīnā maksā. Viņi pat netaisās iet strādāt. Bet aktīvi vakcinējas - “mēs nekad tik labi neesam dzīvojuši” - nomirs ar apelsīna šķēlīti mutē.. Atcerieties manus vārdus, kad arī Latvijā nezināmas mutācijas C19 pļaus kā ar nāves izkapti, bet faktiski mirs no akcinēšanas rezultāta, turpinot vakcināciju..

Atbildēt

Atkal čekists pieķēzījis kā Indulllis Durka

25.02.2021. 12:04

»

Atis Priedītis (Andris Marts)

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.Atgriešanās...


visas malas ar saviem murgu palagiem.

Atbildēt

pietiek lasītājs

25.02.2021. 11:24

Atkal gaudas pēc Laimes Lāča,aū.Apnicis,necieņa pret pietiek lasītājiem.

Atbildēt

Atis Priedītis (Andris Marts)

25.02.2021. 10:51

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.Atgriešanās"

Neliels paskaidrojums. Tie, kuri ir izlasījuši nesen izdoto grāmatu "Kristaps - slepenie protokoli" jau ir sapratuši, ka šī grāmata sižetiski brīžiem sasaucas ar grāmatām "Meistars un Margarita" un "Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu". Topošajai grāmatai nāks klāt kaut kas no lugas "Godo gaidot".

Un atkal notika Kristapa tikšanās ar Gulbja zvaigznāja planētas Zinātnieku grupu. Turpinājās sarunas par Kristapa pirmo Zemes misiju, jo iepriekšējās sarunās Kristaps bija šo to noklusējis.
- Tātad, tu atzīsti ka par savu pēdējo slepeno dienestu pratināšanu visu tomēr nepateici, - teica Zinātnieku grupas vadītājs.
- Jā, man šķita, ka tas nav pārāk būtiski un tomēr gribu izstāstīt arī par to ko es nepateicu, - atbildēja Kristaps.
- Labi, stāsti!
- Mana pratināšana gāja jau uz beigām un pratinātāji bija sākuši piekļūt manas psihes arhetipiskajiem slāņiem. Es jau biju paspējis pateikt, ka esmu gan Jēzus, gan Mozus un tad atvērās slāņi, kurā atradās Dievu arhetipi.
- Kā tieši tu pratinātājiem to pateici?
- Es runāju pirmajā personā - Es esmu Jēzus vai es esmu Mozus un katru reizi īsi paskaidroju savu teikto.
- Un pēc tam?
- Nākamie atvērās antīko Dievu slāņi. Kārtību vairs precīzi neatceros bet tas notika apmēram šādi: Antīkie grieķu Dievi, arī pats Zevs un ēģiptiešu Ra. Bet pats būtiskākais bija cits. Es pateicu, ka esmu tās tautas Dievs, kuras valstī es dzīvoju. Un pratināšanas izskaņā pat - Es esmu Dievs, kurš ieradies uz Zemes glābt cilvēci no bojā ejas.
- Kas tev saistījās ar vietējās tautas Dievu?
- Es pateicu, ka esmu ieradies glābt šo tautu no bojāejas.
- Kāpēc tas šķita tik svarīgi?
- Vēlāk izrādījās, ka šī tauta un šīs tautas valsts tiešām tiek mākslīgi iznīcināta. Pie varas pēc ilgstošās okupācijas palika tie paši cilvēki, kuri pie varas bija okupācijas laikā. Es to sapratu uzreiz, tikai apkārtējie cilvēki tam nespēja noticēt. Pagāja 30 gadi līdz cilvēki sāka saprast, ka taisnība ir bijusi man un viņi visus šos 30 gadus ir tikuši ļoti prasmīgi krāpti. Tikai pēc 30 gadiem šī tauta pamazām sāka atbrīvoties no to cilvēku varas, kuri šo tautu un valsti centās iznīcināt.
- Vai tas izdevās?
- Jā, ne tik ātri un ne tik viegli kā gribētos. Bet tautas alkas pēc patiesas brīvības izrādījās stiprākas par centieniem tautu visu laiku turēt apspiestībā.

Atbildēt

nepiekrītu >

25.02.2021. 10:09

»

Ebreju dzīvnieks E. Levits

Arī mūsu zemes “demokrātiski ievēlētie” politiķi ir vienīgie redzamie. Vini pilda nākošā līmeņa norādes - globālo finanšu korporokrātijas...


Šim iebildumam nepiekrītu - ir atšķirība starp pieradināšanu pie pabalstiem un vienreizēju atbalstu pandēmijas aizliegumu un ierobežojumu situācijā. Vienreizējs pabalsts, kas nesedz 50 eiro uz bērnu pandēmijas ārkārtas situācijas gadā, ir daudziem glābjošs kaut nožēlojams plāksteris uz kopējo zaudējumu fona.

Atbildēt

lai

25.02.2021. 09:56

Lai kaut kas mainītos uz augšu, pirmkārt, ir jābūt motivācijai.

Atbildēt

Ebreju dzīvnieks E. Levits

25.02.2021. 09:10

»

Nika

Tādas duālas izjūtas pārņem pēc šī raksta. Labs, jā, specgi uzrakstīts, bet.... man arī Oto Ozola šeit pieminetais raksts patika. Un, ja tā salīdzina, tad Ozola raksts varētu būt izmisīgs sauciens nepārrezamā tuksnesī, bet autora Vēbera raksts ir kā lamāšanās visrupjākajiem mates vārdiem šajā pašā tuksnesī...


Arī mūsu zemes “demokrātiski ievēlētie” politiķi ir vienīgie redzamie. Vini pilda nākošā līmeņa norādes - globālo finanšu korporokrātijas.

Savukārt finansisti, no kuriem atkarīga valsts, norādes gūst no augstāka līmeņa- kas ir neredzams klubos, ložās, forumos, specdienestos- no tiem, kuri izstrādā koncepcijas.

Pēdējā norāde bija izmaksāt pabalstus bērniem u.c. Naivi domājat, ka līdzjūtības dēļ, vai ekonomikas sildīšanai! Nē, lai uzskaitītu likvīdos, liekos, nespējīgos!

Kāpēc? Tāpēc, ka viņi tiek pieradināti pie pabalstiem nākotnē, attīstot nekonkurenci un deģenerāciju cilvēkkapitāla globālajā novērtējumā ar elektronisko naudu Davosas ekonomikas foruma koncepcijās, ko kā rupors mums piedāvā K. Švābe ar grāmatu “Covid -19 Lielais restarts”.

Vienmēr vēsturiski koncepciju ideologu un finanšu resursu pārvaldītājiem pa laikam rodas lielas problēmas - nesabalansētība starp finansu resursiem, banku un dabas resursu aktīviem un cilvēkkapitālu. Savulaik ASV apdrošinātāji cilvēka dzīvību ASV vērtēja 50 000 usd. No tā laika daudz sniega nokusis.

Šodien atkal šī nesabalansētība, ko nevar apturēt bez globālas ekonomikas bloķēšanas. Problēma ir liekais cilvēkkapitāls no kura atbrīvojās ar WW1, WW2, tagad ar hibrīdkaru WW3 no 2013. gada. Covid-19, karantizācija ek bloķēšana, vakcinācija, vakcinējot iedzīvotājus un brunotos spēkus NATO, ĶTR, Krievijas - notiek obligāti. Jau notiek. Tas ir vislabākais veids apturēt dzimstību un atbrīvoties no liekā cilvēkkapitāla balansa nākotnē. Tas notiek tagad hibrīdkara WW3 aktīvajā fāzē.ar banku Pasaules, Centrālo svētību. Un Davosas ek foruma aktīvu darbību šodien.

13/03/21 Singapūrā būs Davosas forums klātienē, bet 06/04/21 būs Davosas forums Tokijā ar tēmu Tehnoloģija.

Tēma - Tehnoloģija skars elektronisko naudu cilvēkkapitāla izmērīšanai un kontrolei.

2023. stāsies spēkā Bāzele 2 līgums par reālā zelta aktīvu vērtību un vietu banku bilancē.. Iespējams, ka tās būs WW3 kara beigas.

Atbildēt

Nika

25.02.2021. 09:07

Tādas duālas izjūtas pārņem pēc šī raksta. Labs, jā, specgi uzrakstīts, bet.... man arī Oto Ozola šeit pieminetais raksts patika. Un, ja tā salīdzina, tad Ozola raksts varētu būt izmisīgs sauciens nepārrezamā tuksnesī, bet autora Vēbera raksts ir kā lamāšanās visrupjākajiem mates vārdiem šajā pašā tuksnesī. Jo, būtībā, neviens autors pat neieskicē kādus variantus, kā Latvijas sabiedrībā globāli izmainīt politisko skatuvi un aizkulises. Ozols tikai tukši aicina (ņemt mēslu dakšas rokā u, iet uz Saeimu?), bet Vēbers skaidri un gaiši pasaka - liec meslu dakšas atpakaļ un lieto tās pēc instrukcijas. Un paliek šī duālā sajūta. It īpaši abu rakstu apvienojumā.

Atbildēt

Ebreju dzīvnieks VP E. Levits

25.02.2021. 08:56

LV totalitārisms :

1. LR Satversme nestrādā, jo LV nav demokrātijas, bet ir liberāldemokrātija globālās finanšu korporokrātijas specdienestu uzraudzībā, saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas 9 zemju principu likumiem Latvija ir “atvērtā zeme”, kurā svešzemju specdienesti ar svešu naudu realizē savas intereses,

2. LV 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības,

3. vara centralizēta ar VDD, kurā ietilpst SAB, kas CIP un Mossad pasūtījumā ar Saeimas koalīciju realizē noziedzīgus plānus pret LV tautu,

4. notiek cilvēktiesību ierobežojumi uzņēmējdarbības izvēlē, pulcēšanās aizliegumi u.c. aizliegumi, salaužot tautas nacionālo garu pretoties ,

5. piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājai K. Bērziņai, slepeni sagatavojot jauno 14. Saeimas (noderīgu jūdu politikai) sastāvu u.c.

6. LV VDD vajā un represē biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” biedrus, uzskatot tos par “etniskiem teroristiem”,

7. LV VDD vajā un represē politkustības “Tautas varas fronte” biedrus - LR Satversmes 2. pants - “Vara pieder tautai” nestrādā,

8. LV VDD vajā un represē “Brīvības braucienu” dalībniekus, liedzot pulcēšanās cilvēktiesības,

9. LV vara pilda Davosas ekonomikas foruma uzstādījumus pēc K. Švābes rokasgrāmatas “Covid-19 Lielais restarts” saskaņā ar Pasaules Bankas un ECB norādēm,

10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

25.02.2021. 08:02

Labi uzrakstīts!

Atbildēt

Secinājums

25.02.2021. 07:11

Politika ir vara,vara pār kādu.Brīvam ilvēkam vara nav vajadzīga,tā vajadzīga tikai vergiem.

Atbildēt

jojo

25.02.2021. 07:10

Varbūt autors varētu nosaukt kādu tautas tēva sasniegumu jurispudencē

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: