Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pesimists

30.07.2020. 12:50

Bērnu tirgotāju gaudas par bērnu tirgošanas procesa bremzēšanu. Pretīgi.

Atbildēt

Dollārs

28.07.2020. 12:14

»

bubu

Esmu bijis saistīta. Esmu redzējusi reālus uzlabojumus bērniem, kas latvijā jau bija norakstīti. Tā ka nevajag te muldēt at putām uz lūpām


Bizness, un tikai bizness, kuru aizsāka gan gulbis, gan dažas madammas kungu ielā.

Atbildēt

Dollārs

28.07.2020. 12:03

Tikai trīsdesmit zelta dālderiem ie spēks, bet vēl lielāks spēks ir ar bezsegumu esošajiem zaļajiem papīriņu nomināliem dolāram urā, , pirkt, tērēt , pārdot arī cilvēkus.
Būtu labāk cīnījušies par to, lai šeit uz vietas nodrošinātu bērniem nākotni.

Atbildēt

Andris

27.07.2020. 07:27

Tas ir kaut kas briesmīgs, ka bērni ir kā bizness.... Tikai bizness un nekas vairāk....

Atbildēt

Zita arī no slimnīcas

27.07.2020. 02:10

»


Nu, vispār jau diezgan skaidrs, ka, piemēram, pieprasīto kukuļu apmēru tādā reitingā būtu diezgan savdabīgi iekļaut. :)) Un kurš nu būtu muti vēris vaļā par maldināšanu un citām “jaukām” darbībām – vispār to vajadzētu izstāstīt Aivaram, ka šāds klejo apkārt un gan jau arī Saeimā līdz ceturtdienai nonāks –> lai just in case painformē savus Dombrovskus u.c., kas šis par putnu, kas tik vēlīgi norāda uz kļūdām un maldināšanu. Ja nu viņi nesaslēdz vai kā.

Papildus tam:- Doing Business jau ir tikai viens piemērs, bet tam līdzās ir reālā dzīves pieredze, ar ko saskaras uzņēmēji un tā tālāku investīciju piesaistē nostrādā vēl tiešāk nekā reitingi – to jau mēs Endziņa komentā rakstījām, ja kas;- tas pats Doing Business, kura pētījuma anketu izpētīju, reitingā ņem vērā ne tikai dienu skaitu un izmaksas, bet prasa arī industrijas “spēlētājus” norādīt, vai attiecīgajā valstī ir veiktas kādas likumdošanas reformas, kas uzlabo vai, gluži otrādi, pasliktina situāciju konkrētajā jomā u.tml. –> tā ka nav jau tik “vienvirziena” tas viss. Jā, par izmaksām gan tur rakstīts “tikai oficiālie fee, neņemot vērā kukuļus u.tml.” Pasarg dies’, kādā vietā mēs būtu, ja tos ņemtu vērā. :)) Labi, tā ironija, bet arī varbūt kādam diskutējot noder.

Atbildēt

Pēteris, Psihiatriskās slimnīcas klients

27.07.2020. 01:48

»

Ss

Tā ir slēptā bērnu tirdzniecības shēmas lobēšana


Vēlreiz atvainojos visiem par vakar izraisīto avāriju. Tā bija tiešām nopietna, es ļoti labi to saprotu.

Risku mazināšanai turpmāk tiks veikti/varētu tikt veikti šādi strukturāli pasākumi:

100% visa rakstītā izvērtēšana pēc principa — vai tas ir pozitīvs vai vismaz neitrāls pret jebkādu konkrētu personu vai organizāciju Latvijā vai citu konkrētu šīs pasaules parādību, kā arī, vai nav skaidri identificējama pārpratumu riska. Kritika lai paliek abstraktām lietām – strukturālas problēmas, atsevišķi kļūdaini politikas elementi u.tml. Piebilde – arī vakar teiktais būtībā bija kritika pret argumentācijas stilu, nevis konkrētiem cilvēkiem, bet ļoti viegli varēja nolasīties citādi, bez šaubām.

Papildus drošībai - Twitter konta personificēšana, noņemot atsauces uz RIJĪGO UN MELĪGO BANKU. Man jau no paša sākuma tas šķita riskants solis, tas nebija mans lēmums, bet tā šobrīd ir vēsture.

Te es drusku bīdu savu dienaskārtību, izmantojot paša savārītas ziepes, kas ir ārkārtīgi bezgaumīgi, bet varbūt spēšu pamatot, kāpēc. Cik man zināms, esmu vienīgais makro jomas cīnītājs starp universālajām bankām, kurš paralēli vēl regulāri raksta (divu veidu) ziņojumus arī par notikumiem finanšu tirgos. CITĀ LIELAJĀ RIJĪGAJĀ BANKĀ ir trīs cilvēki, kuri var nodarboties tikai ar makro, kas ir pārspīlējums un perfekcionisms, bet man ar viņiem ir jākonkurē. Makro cilvēki RIJĪGAJĀ BANKĀ LIETUVĀ raksta arī par finanšu tirgiem, bet viņi ir divi. Nesen ir parādījies jauns, ļoti spēcīgs konkurents VĒL VIENĀ CITĀ RIJĪGAJĀ BANKĀ, un jau labu brīdi pirms šī incidenta jutu, ka pamazām zaudēju sacensībā par procesu izpratnes dziļumu. Turklāt jau vairākus mēnešus vismaz katru otro nakti var nogulēt, ilgākais, līdz 3AM. Šī situācija nav profesionāli ilgtspējīga un drīz var nebūt arī medicīniski ilgtspējīga. Esmu nevis omulīgs un ar dzīvi apmierināts bankas lobists, bet nervozs un vismaz viegli ugunsnedrošs subjekts ar mikrofonu. Ja vēl vēlēsieties redzēt mani arī jaunajā organizācijā, pieļauju, ka tās lielāku mērogu dēļ būs iespējama specializācija, kas atrisinātu ļoti daudzas problēmas.

Vispār jāsaka, ka visa šī komentēšana tāda miglas pūšana acīs viens ir - ne man izglītība, ne jebkāda sapratne, ne vispār kas priekš tādas lietas. Esmu viens tāds ģindenis, PR speciālistu uzpūsts tēls, aiz kura apakšā nekā nav,

Atbildēt

Vecmāmiņa

26.07.2020. 22:24

Kritizēt lēmumu aizliegt uz ārzemēm adoptēt bērnus, var tikai tie, kas ar adopciju reālajā dzīvē nav bijuši nekad saistīti. Adopcija vispār ir ļoti riskants akts: pirmkārt tie, kuri grib adoptēt neapzinās, ko tas turpmāk nozīmēs, jo NEVIENS nevar modelēt ne savas emocijas , ne rīcību tad, kad bērnam sāks izpausties viņa ģenētiskās īpatnības. Sevišķi tad, kad bērnam sākas pārejas vecuma problēmas. Otrkārt: kā ārzemju adopcijas aizstāvības piekritēji var būt tik pārliecināti, ka tā ir bērnu labākā nākotne?????!!!!!Kā Jūs varat zināt, kas tie ir par cilvēkiem un kādi ir viņu patiesie nolūki???????!!!!! Vai visi tie bērni pēc tam ir apsekoti???? !!!!!! Ko Jūs zināt par viņu likteņiem?????!!! Jums kā šķiet, no ārzemēm masveidā ierodas "eņģeļi",kuru misija ir izārstēt ( par bargu naudu) mūsu neārstējamos un nodrošināt viņiem "nākotni"? Ko vispār mēs zinām par nākotni un vēl citā valstī? Ak, mūsu audžu ģimenes liek bērniem strādāt savās saimniecībās! Brīnišķīgi! Izaugs cilvēki, kas spēj strādāt. Ak, pēc bērnu nama jaunajiem cilvēkiem nav kur dzīvot! Varbūt vienkārši vajag uzlabot likumu, lai tomēr bērnu namu jauniešiem tiktu sniegta reāla palīdzība dzīves uzsākšanai! Varbūt vienkaršī vajag šeit ievest lielāku kārtību medicīnā, lai panāktu to, ka mūsu bērni TIEK ĀRSTĒTI!

Atbildēt

Pensionāre

26.07.2020. 21:49

Žēl to bērnu kuriem jāpaliek bērnu namos lai tur ir labi apstākļi, bet neviens nevar iedot tajos to ko dod mājas lai tās ir ļoti tālu no dzimtenes.Paldies manai māsīcai,kurā deva iespēju vienam bērnam nokļūt Amerikā, iegūt izglītību, piedalīties Latvijā dziesmu svētkos, izveidot ģimeni ar ar meiteni kuras vecāku saknes arī ir Latvijā.Lai viņam veicas, bet kas viņš būtu te? Sistēmas bērns!!!

Atbildēt

pontiaks

26.07.2020. 19:58

Kaktysu drīz adoptēs Centrālcietuma zeki.

Atbildēt

nevienu

26.07.2020. 19:55

»

bet

ir iemesls, kādēļ tiek apturēta adopcija uz ārzemēm. ja sasmērēja ar šmuci to sistēmu, tad jāaptur, lai var iztīrīt...


Bērnu neadoptē 1 dienas laikā. Ir pārbaudes laiki, apsekosanas, video utt. Arī pass berna viedoklis tiek uzklausits. Un arzemnieki nem arī tos, ko latvijā neadoptē neviens - ar garigiem traucejumiem. Arzemes vuni sanem arstesanu, rehabilitāciju un viniem ir reāli uzlabojumu.
Politiku iniciatīva it noziedzīga pret bērniem.

Atbildēt

janis

26.07.2020. 18:48

Ak vai,viens mafijas zars taisās nokalst!

Atbildēt

Šim tejātra klaunam nevar vairāk ticēt

26.07.2020. 13:19

Klauniem jaunas shēmas kā apgūt naudu.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.07.2020. 12:54

Ne tikai aizliegt izvest bērnus, bet atgriezt visus izvestos bērnus un arī ekonomiskos bēgļus pieaugušos. Tas veicinās okupācijas administrācijas ātrāku nomaiņu pret leģitīmu valsts varu un varu sagrābušo noziedznieku nekavējošu arestu.

Atbildēt

bet

26.07.2020. 10:37

ir iemesls, kādēļ tiek apturēta adopcija uz ārzemēm. ja sasmērēja ar šmuci to sistēmu, tad jāaptur, lai var iztīrīt.
uz ārzemēm adopcijai aizsūtītie bērni tur saņem jaunu identitāti un paliek nesasniedzami ne kontrolētājiem, ne ģimenes locekļiem.

raksta autors varētu pastāstīt, cik % no adoptētiem ārzemēs bērni ir apsekoti par dzīves apstākļiem jaunajās ģimenēs.

Atbildēt

ja

26.07.2020. 10:12

Valsts ir tik nabadzīga, ka nevar uzturēt namus gan bērniem, gan veciem cilvēkiem ar pilnvērtīgu aprūpi, tad nu ir kā ir. Reizēm aprūpē nepieciešama speciāla medicīniska izglītība, daži aprūpējamie mēdz būt vardarbīgi, parastās ģimenēs ar to netiktu galā.
Visi tie iebildumi par mūsu audzuģimenēm (vardarbība, izmantošana utt.) var attiekties arī uz ārzemju adopcijām, turklāt tur ir grūtāk apsekot...
Kas ir tik ieinteresēti mūsu bērnu adopcijā uz ārzemēm? Protams, ārzemēs par slimu bērnu aprūpi maksā daudz vairāk.. Ar to mēs izrakstām sev nabadzības apliecību, kā reiz teica kāda kundze.

Atbildēt

Komentārs

26.07.2020. 09:59

Labums ir pie siles esošajām bandām, kuras ar tiešām un netiešām darbībām nīcina latviešu tautu.

Atbildēt

Muļķim milleram

26.07.2020. 09:53

Interesanti, nez kam no šitā ir labums? Jo cik es saprotu no reālas pieredzes, tad kā jau Latvijā, cilvēkam, kurš grib adoptēt bērnu, ir jāizpeld cauri šausmīgas birokrātiskam procesam.....

Atbildēt

Pēteris

26.07.2020. 09:49

Vai Kaktusam pašam ir kaut viens bērns?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: