Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Aizvadītajā nedēļā ar klusuma brīdi parlamentārieši pieminēja visus bojā gājušos  apšaudē un ugunsgrēkā, kas  notika 22.martā netālu no Maskavas esošajā koncertzālē "Krokus Siti Holl". Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa uzsvēra, ka terorisms ir nosodāms jebkurās tās izpausmēs, tāpēc Latvijas Saeimas vārdā tiek izteikta visdziļākā līdzjūtība bojāgājušo tuviniekiem.

Taču viena politiskā partija nolēmusi arī uz šīs cilvēku nelaimes nopelnīt sev politiskos plusiņus, iesniedzot lēmuma projektu "Par 2024. gada 22. marta bruņota terorisma akta nosodīšanu, kas notika koncertzālē “Crocus City Hall”, Krasnogorskā, Maskavas apgabalā, Krievijā", kurā, izceļot vienu frakciju (protams savu), uzdod Saeimai izteikt līdzjūtību. Lēmuma projekts atrodams šeit: https://titania.saeima.lv/LIVS14/saeimalivs_lmp.nsf/0/0E2FA8B0740BB2EFC2258AEC003480E1?OpenDocument )

Taču tālāk ir trakāk. Frakcijas līderis kāpj uz tribīnes un... norāda: "Mēs nevaram uz doto momentu ar jums arī klusēt." Acīmredzot līderis nav pamanījis arī Ārlietu ministrijas  paziņojumu, kurā tika nosodīts terorakts un izteikta līdzjūtība bojāgājušo ģimenēm. Tātad apgalvojumi, ka Latvija klusē, kad notiek terorakts, ir maldināšana.

Tāpat amizanti noskatīties kā minētās frakcijas līderis izvairās runāt intervijās par Krievijas izraisīto karu Ukrainā. Vai arī balsojumos Saeimā. A.Rosļikovs bez sirdsapziņas pārmetumiem "barojas" no mūsu nodokļu maksātāju naudas un atklāti pauž vēlmi būt draudzīgās diplomātiskās attiecībās ar agresorvalsti Krieviju. Nepārtraukti kacinot sabiedrību ar Krievijas provocēšanu un bailēm no sadursmes. Arī par mūsu valsts aizsardzības stiprināšanu frakcijas līderim un Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas loceklim nav skaidras un cietas pozīcijas, tikai daži ieraksti Telegram par "kaimiņa provocēšanu".

Šobrīd politisko melu līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma. Tāpēc, ja aizdomājāties, vai piedalīties Eiropas parlamenta vēlēšanās, atcerieties, ka, aizejot uz vēlēšanām, cilvēks izdara izvēli, ietekmē politiku, neļauj kādam citam izlemt viņa vietā. Jā, ir grūti izšķirties, bet ejiet uz vēlēšanām un parādiet savu attieksmi, iestājieties par jums svarīgām vērtībām, lai Latviju Eiropas parlamentā nepārstāvētu cilvēki, kuriem šķiet gaužām normāli pelnīt plusiņus uz trağēdijām un sabiedrības šķelšanu.

Novērtē šo rakstu:

52
38