Menu
Pilnā versija
Foto

Postpadomju mantojums un šmiga. Otrā daļa

Pietiek lasītājs · 17.01.2022. · Komentāri (46)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saprotams

19.01.2022. 08:46

»

janis

Autors ir cēloniskās auzās


Zem spiediena, ja piegriež skrūves, sistēma eksplodē, vai kā šai gadījuma, kad daļa bēg, dodas emigrācijā, atlikusī daļa vai nu pašiznīcinās vai sadeg. Jautājums ir vienīgi par acīmredzamo alkohola lobiju.

Atbildēt

Protams

19.01.2022. 01:42

»

Žulis

"Valsti sagrāva tieši nacionālie spruktiņi ar savu naida kurināšanau, apsaukāšanos, ar ideju sludināšanau, kuras nav realizējamas, viņi kliedza un bļāva atjaunot visus īpašumus, denacionalizēt...


Man vienalga, kā sauc tos neliešus, kas grāva grāva Latviju un turpina graut, kuri pat rīstās kā aizrijušies, kad vajadzība glābt nabagus no devalvācijas, kas ir pēc sadrukātās naudas, lai tīrītu nabagiem kabatas, atņemtu pēdējo un nevar pieņemt likumu kā Polija un citi.

Tā nosacīti, ja teiktu - vai zirgi rej un suņi zviedz, no tā nekas nemainās.

"Nacionālisms "ir īsts, patiess vārds, to vazā kā kam tas ienāk prātā.

Edmunds savulaik TV teica - mēs iefiltrējām ne tikai ierindas sastāvā, bet arī vadībā, visu jaunveidojumu rindās. Helsinki, Pilsoņu kongress, TB, LNNK, un tagad NA ir pārsātināti. Tas nekas, ja ne visi ir izgaismoti. Godmanis nalktī ar Maskavas pulkvežiem nozaga no VDK 5 datorus, kā rakstīja Latvijas Avīze, kur bija uzskaitē visi aģenti, bet palika kartotēka tikai kāda 1/ 4 daļa, bet aģentu reģistrācijas žurnālos lielai daļai žurnālos bija ieraksti, ka kartiņa iznīcināta - to prasīja Maskavas instrukcija, bet vietējā čeka, spriežot, ka daļa izslēgto aģentu var tikt atjaunota darbība, kartiņu neiznīcināja, kaut ierakstīja, ka iznīcināta. Ja atjauno aģenta darbību, vienmēr jāpieprasa Maskavai ziņas, bet ja kartiņa ir, Maskavai neziņoja, nejautāja par atjaunošanu.

Pietiek, ja "dīķī" ir kaut tikai dažās līdakas (stukači), kas jauc gaisu un visa organizācija var smirdēt. Ne velti pat AP bija laikam pat 35 deputāti - aģenti, kā rakstīja Grūtups.

Atbildēt

janis

18.01.2022. 19:54

Autors ir cēloniskās auzās.

Atbildēt

nu

18.01.2022. 17:43

»

Jānis

Nav skaidrs, kāpēc lepnumu un visas tā izraisītās atkarības autors saista ar "pēcpadomju mantojumu", kāpēc par pozitīvu piemēru izvēlēta Igaunija un kāpēc pats autors grib palikt anonīms...


VISPĀR "brīvā pasaule"ne nu tā dzēra, ne tā narkotikas lietoja.Nācies dzīvot "Brīvajā pasaulē".Pirmkārt, kurš privātīpašnieks vai uzņēmējs turēs darbā alkoholiķi, narkomānu, kurš nevar pastrādāt. Salīdzinam valsts attīstību pirmskara LV un pēcpadomju, starpība ir kā diena pret nakti...

Atbildēt

Žulis

18.01.2022. 14:23

»

Antiņš

Tukša runa, Žuli: "Lūk arī patiesais iemesls, kādēļ latviešu tauta nespēj atbrīvoties no komunistu, čekistu un viņu pēcnācēju kundzības...


"Valsti sagrāva tieši nacionālie spruktiņi ar savu naida kurināšanau, apsaukāšanos, ar ideju sludināšanau, kuras nav realizējamas, viņi kliedza un bļāva atjaunot visus īpašumus, denacionalizēt."
Un JUms nav tā mazliet neērti par tām muļķībām, ko šeit rakstāt? Kāds tiem pārkrāsoto komunistu sprukstiņiem sakars ar nacionālismu? Palasiet skaidrojumu vārdam "nacionālisms" pirms mētājieties ar šo vārdu! Tas, ka pārkrāsotie tēloja nacionālistus nenozīmē, ka viņi tādi pēkšņi bija kļuvuši. Ja āksts uzvilks ģenērāļa mundieri un ālēsies, vai arī tad Jūs teiksiet kā tā ālējas ģenerālis? Un par to naida kurināšanu jau nu labāk būtu paklusējis. Īstenībā Latvija pret šeit sabraukušajiem okupantiem un kolonistiem ir izturējusies ārkārtīgi pretim nākoši. Pat no deokupācijas un dekolonizācijas procedūras atteicās, atļāva viņiem šeit dzīvot, piešķīra visas cilvēktiesības, vadošajos amatos atstāja, atļāva savas politiskās partijas veidot... Bet šiem, lūk, nepietiek. Vajagot viņiem privilēģijas, krievu valodu par otro valsts valodu, automātiski visiem pilsonības sadāvināt, lai viņi varētu brīvi braukāt, gan uz Eiropu, gan Krieviju kā tās pilsoņi un vēl, un vēl. Šie esot apbižoti, pret viņiem šeit slikti un naidīgi izturoties, negribot vienotību veidot. Var jau saprast to lielkrievu šovīnismu. Bet nav saprotams kāpēc tādi latvieši kā Jūs, viņu bezkaunībai blēj līdzi.

Atbildēt

LP

18.01.2022. 13:16

»

Redz

ļoti izteikts pieņēmumos,izdomājumos un melos LATVANsorosoīds un daudz šo ĶEKSU uzradies,skribelēt pietiek


Tieši zem lozunga "brīvību cilvēkam", kremļa orki ielien citās valstīs lai realizētu savus noziedzīgos plānus.

Atbildēt

Liana

18.01.2022. 11:22

Par dzeršanu, zīmēšanos un igauņiem. Par igauņiem , kas te kā paraugs minēti sākumā un beigās. Tieši igauņu uzņēmēji jau 90.jos brauca ar jaunām labām mašiņām, par kādām varēju tikai sapņot un tieši atšķirīgas UIN politikas dēļ, kamēr es maksāju nodokli par virtuālo peļņu (tas, ka sāka shēmot Latvijā, ir jau cita saruna). Par dzeršanu- aizbrauc darba dienā ap 11iem uz veikalu mazpilsētā Igaunijā un redzēsi, ka arī Igaunijā dzeršana ir liela problēma, bet gan tur, gan te, gan Norvēģijā tā kļūst aizvien mazāka, jo.... vietā nāk narkotikas, īpaši jauniešiem. Cipule redz to, ko viņai liek, lai pastāsta par reāli agresīvajiem NMPL klientiem Rīgā (tie nav kovidnieki). Bet, ja godīgi, es nesapratu, kur tas postpadomju mantojums un kas tie supergudrie čekisti, kas visu tik precīzi saplāno. Tas, ka latvieši ir pārcentīgi izpildītāji, gan nav jaunums, arī padomijā visas rebes vadīja ebreji, un latvietis parasti bija šefa labā roka.

Atbildēt

gf

18.01.2022. 10:51

Autor! Runā par sevi ;)

Atbildēt

Ne tikai tas

18.01.2022. 09:30

»

Slīpētajam

Tātad - tika atgriezts nolaists īpašums, netika atgriezti noguldījumi remontam - tika uzlikti ierobežojumi ieņēmumiem, apsaimniekošanai un paralēli tika audzēts nesamērīgs nodokļu un prasību slogs - vai to var nosaukt par "tā sanāca" vai kļūdu, vai tā bija rafinēta sistēma


Vispretīgākais noziegums kad privatizācijā pieļāva ņemt dalību padomju okupantiem, kas patiesībā bija agresorvalsts pilsoņi, kuriem bija jākompensē okupācijas zaudējumi, nevis jākļūst par cietušajiem okupācijā. Starptautiski to dēvē par reparācijām.

Atbildēt

Slīpētajam

18.01.2022. 09:14

»

Slīpētajam

Melim zem nika Antiņš. Uz starta līnijas visi bija vienādi nabagi, tikai daži vienlīdzīgāki. Tas kā, uz kādiem noteikumiem tika atgriezti 50 g. nodzīvoti īpašumi, apgrūtināti ar beztermiņa, zem pašizmaksas, priviliģētiem līgumiem, kas īpašniekiem bija jāizpērk ar adekvātu dzīvokli, ir gs. afēra. Vēl...


Tātad - tika atgriezts nolaists īpašums, netika atgriezti noguldījumi remontam - tika uzlikti ierobežojumi ieņēmumiem, apsaimniekošanai un paralēli tika audzēts nesamērīgs nodokļu un prasību slogs - vai to var nosaukt par "tā sanāca" vai kļūdu, vai tā bija rafinēta sistēma?

Atbildēt

Slīpētajam

18.01.2022. 09:08

»

Antiņš

Tukša runa, Žuli: "Lūk arī patiesais iemesls, kādēļ latviešu tauta nespēj atbrīvoties no komunistu, čekistu un viņu pēcnācēju kundzības...


Melim zem nika Antiņš. Uz starta līnijas visi bija vienādi nabagi, tikai daži vienlīdzīgāki. Tas kā, uz kādiem noteikumiem tika atgriezti 50 g. nodzīvoti īpašumi, apgrūtināti ar beztermiņa, zem pašizmaksas, priviliģētiem līgumiem, kas īpašniekiem bija jāizpērk ar adekvātu dzīvokli, ir gs. afēra. Vēl lielāka nekaunība ir pārmest īpašniekiem, kas no 1949.g. atstrādātajā sistēmā, par kuras mērogu liecina degradētai, iztukšotais centrs, faktiski veica pašvaldības sociālo funkciju - uzturēja īrniekus, ēkas nesamērīgi augošu nodokļu, adminstratīvā sloga apstākļos.

Atbildēt

Tikai nemuldi Ivan

18.01.2022. 09:08

»

Jānis

Nav skaidrs, kāpēc lepnumu un visas tā izraisītās atkarības autors saista ar "pēcpadomju mantojumu", kāpēc par pozitīvu piemēru izvēlēta Igaunija un kāpēc pats autors grib palikt anonīms...


Ja jau čeka un bijušie kolonizātori ir likvidēti, tad kāpēc visa pārējā pasaule cīnās ar tiem kuru nav. Vācija tikai nupat kā atbrīvojās no kremļa ietekmes aģentes Merkeles, ASV gandrīz zaudē neatkarību dēļ krievu imigrantiem, Ukraina karo 8 gadus dēļ iemitinātiem russkij mir piekritējiem, Čečenijā kremlis nobombardē galvaspilsētu dēļ neatkarības pasludināšanas, Kazahijā kremļa organizēta provokācija, aizstāvot krievvalodīgo intereses, Krimas okupācija un genocīds pret vietējo etnoso, kam seko krievvalodīgo invāzija utt.

Atbildēt

Patriotiskais gars

18.01.2022. 09:05

»

Jānis

Nav skaidrs, kāpēc lepnumu un visas tā izraisītās atkarības autors saista ar "pēcpadomju mantojumu", kāpēc par pozitīvu piemēru izvēlēta Igaunija un kāpēc pats autors grib palikt anonīms...


LABAIS,cepuri NOST,bet sorosisti citas markas ĶEKSI,šie speciāli laidīs savu stulbeņu propagandu--iezombēts un grašu kāre 30 gadiņos un ja atmet čekistus ,postpadomiju--sakrālā NAVA,diženuma,varenuma nava,nerunās takš par sagrauto tautsaimniecību,rūpniecību,kuģniecību,tranzītu,medicīnu,izglītības līmeni utt.-joprojām.ĀKSTU SISTEMĀTISKAS GAUDAS.

Atbildēt

Jānis

18.01.2022. 08:30

Nav skaidrs, kāpēc lepnumu un visas tā izraisītās atkarības autors saista ar "pēcpadomju mantojumu", kāpēc par pozitīvu piemēru izvēlēta Igaunija un kāpēc pats autors grib palikt anonīms?
Lielākā daļa uzsvērto atkarību pie mums importētas tieši no "Brīvās pasaules" un tām nekāda sakara ar pēcpadomju mantojumu.
Čeka un bijušie kolonizatori sen likvidēti, mūsdienās Latviju okupējuši pilnīgi citi spēki un dienesti.

Atbildēt

Postpadomju upuris

18.01.2022. 05:47

Nuja, komuņagas vainīgi, ka es dzeru. Paldies, autor! Tagad saprotu, ka esmu upuris. Prozit!

Atbildēt

Aj

18.01.2022. 01:38

»

"Rīgas Ķengarags" jau ļoti sen neatspoguļo neko no latviešiem piemītošā


Bentley Bentayga ar numurzīmi MS latviešu shēmotājam Sprūdam nepieder.

Vēl viena Bentley Bentayga ar numurzīmi LK6000 latviešu ātro kredītu uzmetējam Kesenfeldam nu bet protams ka arī nepieder.

Man turpināt uzskaitīt visus tos Bentley kuri latviešiem nepieder vai pietiks ar šiem?

Atbildēt

Nu bet protams

18.01.2022. 01:15

»

"Rīgas Ķengarags" jau ļoti sen neatspoguļo neko no latviešiem piemītošā


Ļoti ironiski, ka nacisti geto ebrejiem arī praktiski Ķengaragā izveidoja.

Atbildēt

Antiņš

18.01.2022. 01:13

Tukša runa, Žuli: "Lūk arī patiesais iemesls, kādēļ latviešu tauta nespēj atbrīvoties no komunistu, čekistu un viņu pēcnācēju kundzības".

Fakts, ka okupācijas sekas, kas saistītas ar sabiedrības nacionālo "sabradāšanu"- sajaukšanu, ir traģiskas sekas.

Valsti sagrāva tieši nacionālie spruktiņi ar savu naida kurināšanau, apsaukāšanos, ar ideju sludināšanau, kuras nav realizējamas, viņi kliedza un bļāva atjaunot visus īpašumus, denacionalizēt. It kā labi, bet atdeva tos nabagiem, kuri, nespējot uzturēt tos, savus īpašumus pārdeva par sviestmaizi mahinatoriem, bandai, uzpircējiem.

Viņi, uzpircēji sāka naidot tautu, uzpirkt sev likumus, visur vainot komunistus un čekistus, ,kuru loma turpmākajā laikā bija niecīga - viņus no varas atstūma stukači, kuri tika pie varas, nīda un lādēja čekistus, komunistus, lai sevi stukači reabilitētu, padarītu par mocekļiem, lamāja, apsaukāja krievus, kas bija tāda pat tauta kā latvieši, kuriem maz sakara ar okupāciju. Un tā radīja jaunu kastu, kas naidīga tautai. Pat lopu vagonos aizvestie neko neieguva. Visu tautas sastrādāto, saražoto okupācijas gados prihvatizēja un to pataisīja par dzimtļaudīm, bez pensijas un bez darba, izturējās pret strādniekiem kā pret vergiem, kuri sacēlās pret vergturiem ar bēgšanu no valsts.

Beidziet malt klāt komunistus un čekistus pie mūsu nelaimēm, kad to visu nostrādāja TB/LNNK, Helsinki 86, un tagad turpina NA + Saskaņa, kopīgi, bet katrs uz sava vienas lidmašīnas spārna uz Maskavu.

Atbildēt

Nu ok, pieņemsim.

18.01.2022. 00:06

»

Žulis

Tātad, pie visa vainojams latviešu alkoholisms un lepnība? Dīvaini. Es zinu vairākus gadījumus, kad latvieši, kuri Latvijā dzīvoja nabadzībā, samērā bieži lietoja alkoholu, izbraucot uz ārzemēm un sākot tur dzīvot un strādāt, pārstāja to alkoholu tā lietot, sapelnīja naudiņu un šobrīd dzīvo tur visai...


"Kā tas varēja notikt, ka tie latvieši pēkšņi tur ārzemēs zaudēja gan savu dzeršanas kāri, gan lepnību?" // sabiedrība veido cilvēka mentalitāti un spēj to izdarīt ļoti ātri, it īpaši, ja cilvēkam (šajā gadījumā imigrantam) ir nepieciešams tajā integrēties, lai izdzīvotu.

"Arī ar to atbrīvošanos no čekistiem, komunistiem un kontroles atgūšanu pār valsti nav tik vienkārši." // neviens nesaka, ka tas ir viegli. Visticamāk, tekstā pat teikts, ka mums tas nekad neizdosies.

"Visbeidzot, par to aizraušanos ar dažādiem “hobijiem” un greznošanās kāri. Nu nav tā, ka cilvēkam dzīvē jāvadās tikai no aprēķina “kādu labumu man tas dos”. // nevis kādu labumu tas dos man, bet kādu labumu tas dos sabiedrībai, kurā es dzīvoju. Tā domā pilsoņi visās attīstītajās, civilizētajās valstīs. Tieši tāpēc, ka šajās valstīs cilvēki ir gatavi vispirms upurēt sevi, un tikai pēc tam krāt pastmarkas, viņi dzīvo labi. Mušas atsevišķi, kotletes atsevišķi.

"Bet bezjēdzīga dzīšanās pēc greznumlietām un lepošanās ar dārgiem krāmiem ir raksturīga jebkuras tautības cilvēkiem" // Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Spānijas “Ķengaraga” iedzīvotāji atšķirībā no Rīgas Ķengaraga iedzīvotājiem ar Bentley nebrauc.

"Lai cilvēki savas labklājības celšanai spētu apvienoties kā vienota tauta savā valstī, ir nepieciešama nacionālisma ideoloģija, kas cilvēkus vieno." // jo ilgāk domāsi, ka ideoloģijas jēga ir labklājība, jo ilgāk skatīsies, kā cilvēki labklājību panāk nevis ar ideoloģijas, bet gan ar korupcijas, kukuļdošanas un nodevības palīdzību. Kāpēc gūt labklājību garā, grūtā un ideoloģiskā viedā, ja var uzmet valsti un gūt labklājību trīs sekundēs?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

17.01.2022. 23:08

»

Interpegro

“Ja tu domā kritiski un skaties uz sevi no malas, tad tu esi komuņagu otprisk” - šaurprātīgs kolhoznieks no interneta


Neviena impērija nesabrūk vienā dienā, tas ir process kurā uzpeld visdažādākie mēsli, cenšoties ieraut sev lielāku kumosu. Izņēmums arī nav ruzskiju mira impērija, kas neizbēgami sabruks, bet aiz komentāros redzamās bravūras un meliem, slēpjas nāves bailes no taisnas tiesas. Latviet, nekad neuzticies ienaidniekiem, lai kādā valodā tie runātu un lai cik salkanus raksteļus rakstītu, aiz tiem vienmēr būs viņu mirotvorci un asinis.
https://youtu.be/ppAXJlW1zbM

Atbildēt

Žulis

17.01.2022. 23:05

Tātad, pie visa vainojams latviešu alkoholisms un lepnība? Dīvaini. Es zinu vairākus gadījumus, kad latvieši, kuri Latvijā dzīvoja nabadzībā, samērā bieži lietoja alkoholu, izbraucot uz ārzemēm un sākot tur dzīvot un strādāt, pārstāja to alkoholu tā lietot, sapelnīja naudiņu un šobrīd dzīvo tur visai turīgi (pēc Latvijas mērogiem, protams). Kā to var izskaidrot raksta autors? Kā tas varēja notikt, ka tie latvieši pēkšņi tur ārzemēs zaudēja gan savu dzeršanas kāri, gan lepnību? Vai tikai tā vaina nav kaut kur citur, nevis tajā “latviešu tautai piemītošajā” lepnībā un alkoholismā?
Arī ar to atbrīvošanos no čekistiem, komunistiem un kontroles atgūšanu pār valsti nav tik vienkārši. Arī komunisti savulaik par tā saucamo Oktobra revolūciju tautai stāstīja, ka “apspiestā tauta vienkārši sacēlās un gāza nīsto cara patvaldību”. Bet tik vienkārši tas nenotiek. Tā saukto dziesmoto revolūciju izplānoja un vadīja čekisti un komunisti. Un viņi to darīja tā, lai arī pēc “revolūcijas” nezaudētu savu reālo varu un ietekmi. Vienā bijušajā PSRS republikā viņiem tas izdevās labāk, citā sliktāk. Latvijā tas viņiem izdevās labāk. Bet to saistīt ar latviešu alkoholismu un ignorēt citus, daudz būtiskākus faktorus, manuprāt, ir tāda kā novirze domāšanā.
Visbeidzot, par to aizraušanos ar dažādiem “hobijiem” un greznošanās kāri. Nu nav tā, ka cilvēkam dzīvē jāvadās tikai no aprēķina “kādu labumu man tas dos”. Cilvēkam savā dzīvē ir jācenšas sev sagādāt arī prieku. Un ja šo prieku vienam sniedz skriešana, citam marku krāšana, vēl citam kaut vai tauriņu kolekcionēšana, tad kādēļ to nedarīt?! No šādiem priekiem sastāv mūsu dzīve. Kas attiecas uz atkarībām, tad tā jau atkal ir cita tēma. Nevajag jaukt visu vienā katlā. Bet bezjēdzīga dzīšanās pēc greznumlietām un lepošanās ar dārgiem krāmiem ir raksturīga jebkuras tautības cilvēkiem, kuri pie turības tikuši ar visai netīrām metodēm. Viņi zemapziņā jūt savu iekšējo morālo mazvērtību un cenšas to kompensēt lepojoties ar savā īpašumā iegūtajām lietām. Cilvēkiem, kas visu nopelnījuši ar godīgu darbu, tas nav vajadzīgs, jo viņi necieš no mazvērtības kompleksa.
Lai cilvēki savas labklājības celšanai spētu apvienoties kā vienota tauta savā valstī, ir nepieciešama nacionālisma ideoloģija, kas cilvēkus vieno. Latvijā nacionālisms ir gandrīz iznīcināts. Lūk arī patiesais iemesls, kādēļ latviešu tauta nespēj atbrīvoties no komunistu, čekistu un viņu pēcnācēju kundzības.

Atbildēt

Interpegro

17.01.2022. 22:44

»

Tālavas taurētājs

Pilnīgi pareizi, tāpēc arī sarkanā kverpļa rakstu nav jēgas komentēt. Vieni komuņagu otpriski tikai atzīmējas


“Ja tu domā kritiski un skaties uz sevi no malas, tad tu esi komuņagu otprisk” - šaurprātīgs kolhoznieks no interneta.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

17.01.2022. 22:14

Latwieshi ir veesturiski sena dzeeraajtauta,par to veel rakstiija G.Merkelis.Prichom te kaut kaadi chekisti?Vai tad chekisti piespieda Latwieshus dzert?

Atbildēt

Interpegro

17.01.2022. 21:51

»

Marika

It kā par pareizām lietām runā, bet nu pilnīgi ne no latvieša dzīves uztveres (nepiniet iekšā alkoholu, tā ir citas tautas kultūra). Autors nedomā latviski, no tā viņam ir komplekss, bet gribas pavēstīt savu cittautieša spriedumu par latviešiem...


Latvijā ir lielākais lombardu tīkls Austrumeiropā. Tas ir dabiski, tāpēc ka autors ir melis, kā arī tāpēc, ka mēs nekad mūžā neesam ieķīlājuši īpašumus lombardā, lai iegādātos pudeli.

Atbildēt

Nu

17.01.2022. 21:31

Ko nu muld kā Trockis. Ballītes un iedzeršana ir svēta lieta jebkurā sistēmā. Atmodu jau arī neplānoja skaidrā prātā. Vienkārši tā sanāca. Ja ir vēme iegūt neatkarību, tad jāstājas arā no ES un NATO, un jāmācās atkal pie virpas stāvēt un ar kapli strādāt. Citādi šī "neatkarība" kas pašlaik ir vienkārši izsmiekls. Apturēs Eiropas naudu un aizklapēs lielveikalus, latvietis debilais (kurš vēl nav pametis Dievzemīti) varēs iet baložus ķert un ēst.

Atbildēt

Marika

17.01.2022. 21:04

It kā par pareizām lietām runā, bet nu pilnīgi ne no latvieša dzīves uztveres (nepiniet iekšā alkoholu, tā ir citas tautas kultūra). Autors nedomā latviski, no tā viņam ir komplekss, bet gribas pavēstīt savu cittautieša spriedumu par latviešiem.
Tad redz kas viņam/ai acīs cērt - latvieša "lepnums"..??
Vajag mācēt atšķirt pašcieņu no lepnuma, tad neradīsies murgu palagi.
"dzērumā iekļuvām kautiņos, dzērumā provocējām policiju, dzērumā sitām radiniekus" - kaut kā neizklausās tipiski vidējam latvietim, ja arī gadās, tas viennozīmīgi nav raksturīgi latviešu tautai,... "kolonizātorus" redz aiz katra stūra ....

P.S. vismaz 3-4 bērnu ģimenes vairs nelabos demogrāfiju vismaz 3 paaudzes, jo bigpharma mācēja jums iemānīt reproduktīvo sistēmu iznīcinošo suslu ampulā. Vecmātēm un pediatriem darbs arī drīz izbeigsies.

Atbildēt

bezdzimuma transgendera murgi

17.01.2022. 20:45

• Kāpēc es, jauna sieviete, tā vietā, lai izveidotu aktīvistu grupas un izdarītu spiedienu uz negodīgām amatpersonam, veidoju bezjēdzīgo, narcistisko kontentu, kurš nereti veido spiedienu uz vīriešu dzimumorgāniem?

Atbildēt

Haralds Kalns

17.01.2022. 20:08

Mēs, kas gājuši caur bēdām- mēs varam dzert vēl briesmīgāk!

Atbildēt

dikti garš penterējums

17.01.2022. 19:44

bet nepasaka galvenos, ka tas ir "padomju mantojums" un, ka mūs nodzirda ļaunā Krievija - hibrīdkarš'!

Atbildēt

Vienā vecā mamiņā

17.01.2022. 19:38

»

Jūsmiņš

Kaut kāds sviests te sarakstīts...


Kas ir tā žļurga?

Atbildēt

hi hi

17.01.2022. 18:48

dzērām un dzersim,izdzērām kolektīvā rietumu piegādāto VELTEI roijal spirtiņu,ierausim i degtini,degvīniņu,dzimtenīti,absolutu.finlandu,utt.Nav ko .irst!Tā bija,tā ir,tā būs!

Atbildēt

Dr. Zālītis

17.01.2022. 18:34

Šā raksta autoram vairāk neliet!

Atbildēt

!

17.01.2022. 18:19

Ko šitais muld! Mazo algu saņēmēji nedzer! Nabagiem nav naudas šmigai! Šmigu lok bagātie! Nabadziņam ir grūti sagrabināt naudiņu smēķiem, kur vēl šmigai! Baltkrievu odekolonu par 60 centiem pudelītē, retais var iedzert un dabūt šo dzeramo arī nav viegli.

Atbildēt

Jūsmiņš

17.01.2022. 18:15

Kaut kāds sviests te sarakstīts!
Ne jau aiz gara laika Staļins likvidēja inteliģenci visās Krievijas ietekmes zonās. Šis katastrofālais inteliģences trūkums ir vērojams arī šobrīd.
Jā, ir bagāti ļaudis, taču plebeji savā būtībā, nerunāsim nemaz par tiem, kuri nav tik bagāti. Un ir arī daži ne tik bagāti ar ienākumiem un mantu - taču aristokrāti savā būtībā.
Taču šis plebeju pārsvars ir redzams visur - piemēram, māte sevi un savu bērnu, būtībā savu nākotni, sapotē ar to žļurgu tikai tāpēc lai varētu šodien aizbraukt, piemēram, uz Itāliju. Tas ir, izpostīs sava bērna veselību, jājautā? kā vārdā!? Mirkļa iegribas, neaptēstības, dumjības?
Lai aizbrauktu uz Itāliju! Vai nav jāraud par šādu izvēli?
Kā mēs varam runāt par Latvijas nākotni, ja tā tiek pašu rokām postīta, postīta sava stulbuma dēļ! Ģimene taču ir valsts pamatšūniņa, lolojama un sargājama, bet, kas darās...

Atbildēt

Sviests

17.01.2022. 17:28

kaut kāds!Ko tos čekistus visu laiku pin klāt?Reali kkas nav riktīgi ar to rakstītāju!Varbut kkad baigi metis un strauji pārtraucis!?Kkas tur nav riktīgi viņam galvā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: