Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Halsinki-86 ziņojums

12.08.2015. 07:50

http://tautastribunals.eu/?p=27904

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums


Drošības policijai

Kr. Barona iela 99a

Rīga, LV-1012Iekšlietu ministrijai

Čiekurkalna 1.līnija 1 korp.2

Rīga, LV-1026Ārlietu ministrijai

Elizabetes iela 57

Rīga LV-1050Deutsche Botschaft

Raina bulv. 13

Rīga, LV-1050Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums

Vakar, 2015. gada 10. augustā, Linards Grantiņš oficiāli ir nodevis grupas Helsinki 86 vadību savai sievai Agritai Grantiņai.
Ja Latvijas Drošības policija ir iedomājusies, ka viņiem izdosies sagaidīt Linarda Grantiņa nāvi “neatkarīgās” Latvijas cietumā un ar to beigsies viņas paustās atziņas par Latviju kā tiesisku un godīgu cilvēku vadītu valsti, tad Jūs, kungi, esat kļūdījušies.
Ir cilvēki, kuri cīnīsies par to, lai Linards Grantiņš tiktu atbrīvots no nelikumīgā apcietinājuma, kurā viņam netiek sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība, acīmredzamā nolūkā novest Linardu Grantiņu nāvē.

Pieprasām nekavējoties atbrīvot Linardu Grantiņu no nelikumīgā apcietinājuma, lai viņš varētu ārstēties Vācijā, kuras pilsonis viņš ir, jo, Latvijas valsts pilnīgi noteikti negrasās nodrošināt Linardam Grantiņam medicīnisko palīdzību.

Helsiki-86 vadītāja un biedri

Latvijas CTAG H-86 vaditāja Agrita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedre Gita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedrs Klāvs Grantiņš

Vācijā, Minsterē, 2015. gada 11. augustā

Atbildēt

egils

07.08.2015. 15:12

1.Latvija ir atjaunojama kā tautas / nacionāla/ valsts ar 80% pamattautas sastāvu,2.t.s.nepilsoņi ir sen gatavi izbraukšanai, 3. katru gadu Latvijā tiek uzņemti tūkstošiem jauno "bēgļu'', kas šeit nopērk "bēgļu'' statusu par naudu., protams arī kā korp. biznesa projekts ..4.Par atkal... jauniem ''bēgļiem'' vispār var būt referendums, Latvija ir baltu tautu teritorija...ekskursantus pieņemam....

Atbildēt

Gita

06.08.2015. 22:29

»

latvāņi smird

Cerams, ka tiešām tāds teksts, kā rakstā, ir nosūtīts Vācijas vēstniecībai. Tad ir cerība ka ES favorītvalsts beidzot sapratīs kādu kroplu nāciju - latvāņus - ir paņēmuši savienībā. Paldies L. Grantiņam, ka atver acis Eiropai. Paši latvaņi tikai klusē, un kādu kad kādam no viniem nāks pakaļ visādi mēsli...


..diemžēl Vācijas vēstniecība nevēlas jaukties Latvijas likumdošanā . No Vācijas vēstniecības puses ir izdarīts viss pēc labākās sirdsapziņas un ko spēj -NOSŪTĪTS SILTS DŽEMPERIS ! NAV ,KO CERĒT UZ VĀCIJAS VĒSTNIECĪBU, JO...TĀ JAU TARODAS TE PAT LATVIJĀ.

Atbildēt

Aivars

05.08.2015. 15:14

It kā jau nebūtu ko ļaunoties čekistiem uz Grantiņu. Nekāda lielā varas zaudēšana jau nav notikusi- kā bija visatļautība tā palikusi. Agrāk vismaz kompartija pieilka grožus, bet tagad demokrātija. Tomēr viņiem zvērisks naids gan ir palicis uz brīvības cīnītājiem.

Atbildēt

sudrabs

04.08.2015. 09:06

...vai.tu.nejūti.''latvāni'',ka.pats.tu.smirdi,-bet.par.Grantiņu...ko.tad.šodien.klusē.Repše.-kurš.arī.bija.viens.no.-''Helsinku''grupas.dibinātājiem...

Atbildēt

1917

04.08.2015. 03:16

Katram latvietim majas jabut pa saujamajam. Tas taa,ka redzams,katrs pats sevi sarga nevis tur armija pornovrafiska vai drosibas iestades. No krievu zalajiem viriniem vai pashmaju idiotiem jabaidas,atveriet acis vienreiz!
Man jautajums Lato - kakova burkana pec beesi neko jautaji Vacijas vestnieciba pec viedokla un ricibas? Te ur jabut starptautuskam skandalam ar DPistu izvakeshanu ECT un Mezvietam kresls lido ar pashu Mezvietu uz taa!
Gaidu atbildi ! Nevis tur kaut ko ...lja lja lja tri rublja,bet konkreti ir jautats. Tas ir publiceshanas verts.

Atbildēt

777

03.08.2015. 19:30

»

sēlis

Kāda valsts, tāda DP! Vai kādam vēl kaut kas nav skaidrs? ~Tā ir ,kad mēsliem piešķir lielu varu, čuras galvā aizstāj smadzenes


Viktors montiks un dp viena maisa,jumtosana un davanu pienemsana.Lapsa un Grantin patrioti,kalpu dveseles ar jums lepojas.Nulande Maidanu palidz uzrikot.

Atbildēt

drīz apokalipse

03.08.2015. 18:07

»


pisāns paliek nevaldāms, varbūt kādu tabletīti..

Atbildēt

Udox

03.08.2015. 17:50

»

skaņa

Advokāts Rebenoks iesniegumā, kas adresēts gan Ģenerālprokuratūrai, gan iekšlietu ministram, tiesībsargam u.c., arī atgādina, ka Vācijas tiesa nav atļāvusi Latvijas Republikai veikt jebkādas kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Vācijas pilsoni Grantiņu. Iesnieguma kopija ir nosūtīta arī Vācijas...


Tagad sekos ļoti liels starptautisks spiediens. Latvijā tiks atjaunots tiesiskums, sazagtais būs jāatdod atpakaļ tautai ...

Ak dievs, šis latvāņu naivums. Pie šiem tekstiem man vienmēr nāk atmiņā, kā 1905. gadā krieviņi gāja klauvēt pie cara tētiņa sirdsapziņas. Klauvējiet tik, klauvējiet :D

Atbildēt

Udox

03.08.2015. 17:48

Latvāņi tiešām smirds. Jo saukt par to pašu tautu, par latviešiem, kas 1918. gadā cīnījās par brīvu valsti vai 1988. gadā izgāja demonstrācijās, to, kas tagad ir Latvijā, nav nekādas vēlēšanās. Latvāņi vien ir. Divkosība, gļēvulība, bailība un tukša muldēšana par to, cik labi nu būs vai nebūs. Vissāpīgākais - nesen pat viens cīnītājs, pat tiesa ierosināta, vēršas ar tekstiem - kaut kas jādara, jācīnās, maini kaut ko. Es saku - viens es jau kaut ko daru, bet divatā būs daudz sekmīgāk. Te pēkšņi skaļie saukļi nomainās uz - nē, es nevaru, ar mani kopā nekas nesanāks utt. Lai gan dalība pat prasīta tik daudz, cik tikai viedoklis. Latvāņi vien esam, jo tautas esamība ir izšķīdināta padomju pensijās un rietumu emigrācijā. Ņurkšķi vien palikuši un neredzu, par ko būtu jākaunas, ja atklāti to pasaka.

Atbildēt

Kas un kā apzog Latviju

03.08.2015. 17:10

"Starp dzirnakmeņiem"- GUNDARS VALDMANIS. Daudz jautājumu atkritīs.Var lasīt internetā.

Atbildēt

SOS

03.08.2015. 16:02

»


pisāns plosās

Atbildēt

latvāņi smird

03.08.2015. 15:05

»

latviete

Nekad neesmu bijusi ne biedrene,ne biedrs,kur nu vēl latvānis.Pārlasiet labāk savus tekstus!ES sapratīs,kādu kroplu nāciju-latvāņus paņēmusi savienībā.Un aizverieties,kriminālkodeksa pārzinātāj!Neprotiet sakarīgi un pieklājīgi izteikties,tad nepūlaties


Ar kādām tiesibām "Jūs", "cienītā", uzurpējat sev nosaukumu "latviete"? Manās acīs "Jūs" tāda noteikti neesat. Pierādījums tam ir "Jūsu", dižciltīga latvāņa cienīgs, draudu skricelējums 15:25.

Atbildēt

skaņa

03.08.2015. 15:02

Advokāts Rebenoks iesniegumā, kas adresēts gan Ģenerālprokuratūrai, gan iekšlietu ministram, tiesībsargam u.c., arī atgādina, ka Vācijas tiesa nav atļāvusi Latvijas Republikai veikt jebkādas kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Vācijas pilsoni Grantiņu. Iesnieguma kopija ir nosūtīta arī Vācijas vēstniecībai.

------------------------

Visa pasaule pārliecinājās, ka Linardam Grantiņam bija taisnība par korumpēto un mafiozo tiesu varu Latvijā. Tagad sekos ļoti liels starptautisks spiediens. Latvijā tiks atjaunots tiesiskums, sazagtais būs jāatdod atpakaļ tautai.

Atbildēt

latviete

03.08.2015. 14:53

Nekad neesmu bijusi ne biedrene,ne biedrs,kur nu vēl latvānis.Pārlasiet labāk savus tekstus!ES sapratīs,kādu kroplu nāciju-latvāņus paņēmusi savienībā.Un aizverieties,kriminālkodeksa pārzinātāj!Neprotiet sakarīgi un pieklājīgi izteikties,tad nepūlaties!

Atbildēt

jūlis

03.08.2015. 14:40

Cilvēkus varētu informēt par PSKP vadībā okupētās Latvijas okupantu pašpārvaldes darbnieku daudzumu mūsdienu Latvijas drošības iestādēs,jo pastāv iespēja ka šādi darbnieki darbojas bijušo saimnieku interesēs un apzinati grauj valsts prestīžu,kā tas notiek ar Grantiņa.aresta apstākļiem.

Atbildēt

Paija

03.08.2015. 14:40

Vai taisnību dabūs tepat Latvijā vai tomēr atkal ECT ?

Atbildēt

latvāņi smird

03.08.2015. 14:37

»

to "latvāņi smird"

Ceru,ka komentāra autoram tiešām atnāks pakaļ,viņa vārdiem sakot,'m...li no DP"Nosaukt latviešus par latvāņiem un krpoplu nāciju,tur vajag lielu dūšu.Vai kāds ar filtrē,kas te tiek rakstīts


.. un vēl! Latviešus par latvāņiem es nekad neesmu nosaucis! Es pats esmu latvietis, bet man nav nekā kopīga ar tevi, latvāni!

Atbildēt

PIETIEK

03.08.2015. 14:37

»

Jautājums Pietiek komandai!

Sakiet lūdzu, kādos gadījumos tiek aktivizēta opcija "Nu jau pietiek"? Ja kaut kas traucē Jūsu darbam, tad gribētos zināt, kas!... latvāņi smird (paraksts


Ja neskaita īpaši eksotiskus parametrus, kas tika izdomāti speciāli dzejnieka Mazpusāna ierobežošanai, tad būtiskākais ir - vairāk nekā divi nekavējoši viens otram secīgi komentāri no vienas IP adreses netiek gaidīti.

Atbildēt

latvāņi smird

03.08.2015. 14:31

»

to "latvāņi smird"

Ceru,ka komentāra autoram tiešām atnāks pakaļ,viņa vārdiem sakot,'m...li no DP"Nosaukt latviešus par latvāņiem un krpoplu nāciju,tur vajag lielu dūšu.Vai kāds ar filtrē,kas te tiek rakstīts


.. un ko man tagad darīt? Kā nomazgāt šo grēku pret latvāņiem? Jūsu vārdi, biedri latvāni, mani tā aizkustināja, ka es jūtos esam iesprostots strupceļā!

Atbildēt

to "latvāņi smird"

03.08.2015. 14:25

Ceru,ka komentāra autoram tiešām atnāks pakaļ,viņa vārdiem sakot,'m...li no DP"Nosaukt latviešus par latvāņiem un krpoplu nāciju,tur vajag lielu dūšu.Vai kāds ar filtrē,kas te tiek rakstīts?

Atbildēt

Jautājums Pietiek komandai!

03.08.2015. 14:14

Sakiet lūdzu, kādos gadījumos tiek aktivizēta opcija "Nu jau pietiek"? Ja kaut kas traucē Jūsu darbam, tad gribētos zināt, kas!... latvāņi smird (paraksts)

Atbildēt

anonīms

03.08.2015. 14:02

Kā vienmēr tādos gadījumos pie mums notiek- atbildēs, ka pats nokrita un pats salauza sev roku.

Atbildēt

latvāņi smird

03.08.2015. 13:56

Cerams, ka tiešām tāds teksts, kā rakstā, ir nosūtīts Vācijas vēstniecībai. Tad ir cerība ka ES favorītvalsts beidzot sapratīs kādu kroplu nāciju - latvāņus - ir paņēmuši savienībā. Paldies L. Grantiņam, ka atver acis Eiropai. Paši latvaņi tikai klusē, un kādu kad kādam no viniem nāks pakaļ visādi mēsli no dp.

Atbildēt

nu

03.08.2015. 13:55

Uz slimu cilvēku fantāziju pamata kriminālprocesus neuzsāk.

Atbildēt

sēlis

03.08.2015. 13:44

Kāda valsts, tāda DP! Vai kādam vēl kaut kas nav skaidrs? ~Tā ir ,kad mēsliem piešķir lielu varu, čuras galvā aizstāj smadzenes!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: