Menu
Pilnā versija
Foto

Prāta vingrinājums

Leonards Inkins · 03.10.2021. · Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Prātu nevar nopirkt...

05.10.2021. 17:27

»

Ir

vēl daudz labāki prāta trenažieri


Par muļķi piedzimt, nav jākaunas, bet gan nomirt! Katrā rakstā, autors rosina sarunu, lai mēs arī nedaudz paši paskatāmies uz savu dzīves veikumu.

Atbildēt

nemo

05.10.2021. 07:23

»

Šādi raksti rosina

vemšanu un caureju


neaudzini bernus , audzini sevi, berni izaugs tadi paši kā tu.. sen zinama patiesība

Atbildēt

Šādi raksti rosina

04.10.2021. 23:14

»

Antrra

Šādi raksti rosina diskusiju...


vemšanu un caureju.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

04.10.2021. 21:42

»

who is who

Kurā tautībā Latvijā ir lielāks zagļu īpatsvars


Zagļa pastāvēšana, ir atkarīga no iespējām zagt. Vispirms ir jānokļūst izredzēto pulkā pie siles, tālāk jau ir tikai tehnikas jautājums. Pie mums tautība neko nenozīmē, vienīgi pieredze un nekaunība nosaka panākumus!

Atbildēt

who is who

04.10.2021. 18:53

Kurā tautībā Latvijā ir lielāks zagļu īpatsvars?

Atbildēt

Lauku vecis

04.10.2021. 11:38

»

Patriots

Garlībs Merķelis bija vācietis, viņa vārdā Rīgā pat iela nosaukta


Visi svešie kas ieperinās citās zemēs, pēc tam kad izkāvuši tās zemes aizstāvjus, cenšas noniecināt pamattautu un piedēvēt tai visādas negatīvas īpašības. To pašu jau astoņdesmit gadus dzirdam no krieveļiem un komunistiem, pret tiem, kas atsakās pieslieties viņu "tradīcijām" un viņu hroniskai zagšanas melošanas mentalitātei.

Atbildēt

Patriots

04.10.2021. 10:54

»

Noklausies līdz galam

Tu precīzi aprakstīji krievu un pārkrievoto spilgtākās iezīmes, iespējams arī savas


Garlībs Merķelis bija vācietis, viņa vārdā Rīgā pat iela nosaukta!

Atbildēt

Jūsmiņš - Garlībam

04.10.2021. 10:48

LATVIETIS - galīgi nav tāds kā raksti! LATVIETIS ir mērķtiecīgs, saimniecisks, savas zemes patriots...
Tikai - cik tad ir to īsto LATVIEŠU? Pavisam nedaudz, jo bija visiem zināmās represijas, kur visvairāk gāja bojā LATVIEŠU vīrieši. Un viņu vietu pie sieviešu sāniem ieņēma citi, austrumnieki.
Diemžēl, bet ar nožēlu jākonstatē, ka Latviju tagad, šobrīd, pamatā apdzīvo nevis LATVIEŠI, bet bastardi. Un tie nu ir tādi, kādi tie ir - bez dvēseles, bez Dzimtenes sajūtas, visbiežāk, arī bez Dieva.
Ko gan no tādiem vairs var gribēt? Tiekot pie varas, iebraucēju vadībā, notiek viss tas, ko paši uz savas ādas piedzīvojam.
Taču esam par maz LATVIEŠU, lai kaut ko spētu vairs savā valstī un zemē mainīt. Taču, kas zina ...

Atbildēt

Garlībs

04.10.2021. 09:06

latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Antrra

04.10.2021. 09:03

Šādi raksti rosina diskusiju.
Viena lieta ir atdarināt, bet mazliet savādāk ir - mācīties no kaut kā vai kāda. Reizēm ir tā, ka bērns apjauš, ka vecāki nedara visu pareizi, tad viņš iet mācīties pie citiem cilvēkiem, radiem, kaimiņiem. Jo vecāki arī vēl ir jauni un īsti nesaprot, viņiem arī bijušas traumas bērnībā.
Par to kompartiju - ne viss bija tik ļauni. Piemēram, mans tēvs, jauns lauksaimniecības speciālists, partijas biedrs, bija atstājis sievu ar diviem maziem bērniem un aizgājis citur dzīvot un strādāt. Nu tad partija viņam teica, tev tak kaut kur esot sieva un bērni, savāc viņus. It kā jau tētiņu varēja saprast, jo māmiņa viņu bieži zāģēja, to jau grūti izturēt, citas sievietes bija laipnākas, galu galā viņš vienalga atstāja mūsu ģimeni. Bet mums, bērniem, neklājās labi... Es braucu ciemos pie savām tantēm, mācījos no viņām, kā jādzīvo ģimenēm.
Nav jau tikai jāatdarina, ir jāmācās, vai visu mūžu. Ko nu Dievs galā piedos, ko ne, bet labie darbi nezudīs līdzcilvēku atmiņās.

Atbildēt

janis

04.10.2021. 00:56

Prasīs,neprasīs? Paprasi sev,tagad,urkšķi!

Atbildēt

Ir

03.10.2021. 17:45

vēl daudz labāki prāta trenažieri.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

03.10.2021. 17:17

Paldies autoram! Bet vai visi sapratām teikto? To tūliņ dzirdēsim, no rakstītajiem komentāriem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: