Menu
Pilnā versija
Foto

Prātojums par diagonālēm

Mārcis Bendiks · 16.11.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

26.11.2022. 23:08

»

Parādās Bendiks

Bendik, neskumstiet,iespējams, atgriežas Jūsu mīļie laiki varēsiet atkal rādio ņirgāties par cilvēkiem. Un interesanti, ka Jūs vienmēr parādāties, kad vajag kādu nomelnot...Katram Jūsu teiktajam cauri vijas naids pret Kariņu,to saprotu,jo Jums grūti pieņemt, ka Kariņš bija labākais premjers, kāds mums...


Nedirs,tizleni. Labākais premjers grūtos laikos?
Pats jeņķu daunis šos grūtos laikus sarūpēja! Kas lika ieviest OIK, klausīt uz vārda feikajiem PVO un rīkot kovidteroru? Kas, bļeģ, lika ielīst sankciju karā ar viegli paredzamu rezultātu?
Man kāds jautāja , pirms valsti pa burbuli laist?
Baurot -Skava Uhaņai visi malači. Tagad tupiet badā!
Skolnieciņš-1999 Bezgalība-Slava-Latvaušu Dievs!

Atbildēt

atbild domei

20.11.2022. 10:42

»

tie

kuri var un prot darīt nesēž netā lasot - komentējot ,kā būtu,ja būtu.Tie strādā un turās tālāk no politikas


Tev gan varen ''stipra'' loģika: Tātad nodarboties ar politiku-tavuprāt nav strādāt? Tieši tapēc ka tādi turas nost no politikas, bet vienīgais ko spēj-ir tukši muldēt netā par politiku-politika ir tādā kāda tā šodien ir. Par to arī tev un citiem tev līdzīgiem''liels paldies''ķa neko neesi darījis, lai lietas mainītu par labu...

Atbildēt

ornžsarkanajiem

19.11.2022. 14:02

ļoti gibas zagt...tas uz miršanu

Atbildēt

tie

19.11.2022. 13:18

»

atbilde domai

Ilustrācija? Tu patiess domā, ka to neviens nezina, tikai tu viens tas gudrais kas to zina? Te pilns ar zinīšiem-nav darītāju. Ko nu


kuri var un prot darīt nesēž netā lasot - komentējot ,kā būtu,ja būtu.Tie strādā un turās tālāk no politikas.

Atbildēt

Jolanta

19.11.2022. 10:33

jautājums-vai no politikas attālinājušies cilvēki nevar būt savstarpēji pazīstamiar politikā esošajiem?Kur mums paslēptas rezerves prezidentaun kanclera krēsliem?Runājiet par to,kas ,kas valstij ir vajadzīgs.derīgs nevis meklējiet skaidrojumu kā Šļēle pazīst Kariņu.

Atbildēt

slavas cena

19.11.2022. 06:20

»

HT

Bendijs nesaprot Smiltēna diagonāles. Es sapratu uzreiz. Es nekad neesmu izpratis Bendika vervelējumu jēgu...


šķiet ka Smiltēns vēlējās izteikties par varas vertikāles nepieļaujamību, kas ir tieša atsauce uz Putina Krievijai svarīgo ideologēmu "varas vertikāle" un JV mēģinājumu uzurpēt varu. Sanāca kā sanāca.

Atbildēt

TYT

19.11.2022. 02:53

»

Ar to būs jāsamierinās...

Tādi kā Smiltēns, ir vismaz 75% visi tautas kalpi! Ar galvu un stāju, ir mazākums, kā Saeimā, tā arī sabiedrībā. Ja deputāts ir gudrs nelietis, tāds tomēr ir labāks, nekā godīgais, bet idiots


Nav ne mazāko liecību, ka būtu runa par gudru personību - labā vai slitkā nozīmē. Nav nekādi liecību par viņa jēgpilnu pienesumu Latvijas Republikas attīstībā. Ir redzama tikai un vienīgi peldēšana pa straumi, ciniska un aprēķinoša niecība, nekas vairāk.

Atbildēt

var jau būt

19.11.2022. 01:52

»

ir

teiciens,draugus turi sev tuvumā,bet ienaidniekus vēl tuvāk


Bet pēc šī dokumentētā fakta lietas sāka virzīties uz priekšu.

Atbildēt

atbilde domai

18.11.2022. 17:59

»

nav sūdzēšanās, bet ilustrācija kādi bija,ir un būs mūsu 100 gudro prātu ievēlētie vadoņi


Ilustrācija? Tu patiess domā, ka to neviens nezina, tikai tu viens tas gudrais kas to zina? Te pilns ar zinīšiem-nav darītāju. Ko nu?

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

18.11.2022. 17:34

»

TYT

Smiltēns nodeva savu politisko māti tikko sajuta, ka konjunktūras vējš vairs nepūš viņas burās. Kad viņa piečakarēja visu Latviju ar meliem par Junkeru, tad Smiltēns cītīgi tēloja muļķi, ka neko nesaprot. Jo tad bija jāsildās viņas azotē...


Tādi kā Smiltēns, ir vismaz 75% visi tautas kalpi! Ar galvu un stāju, ir mazākums, kā Saeimā, tā arī sabiedrībā. Ja deputāts ir gudrs nelietis, tāds tomēr ir labāks, nekā godīgais, bet idiots.

Atbildēt

18.11.2022. 15:29

»

atbilde domai

bet jūs tak paši tādus savēlejat..un tagad te paši par to sūdzaties


nav sūdzēšanās, bet ilustrācija kādi bija,ir un būs mūsu 100 gudro prātu ievēlētie vadoņi.

Atbildēt

Janka

18.11.2022. 14:44

Tas arī būtu loģiskākais , bez JV

Atbildēt

doma

18.11.2022. 12:13

ja atceramies atjaunotās valsts pirmsākumus,tad fiz'mati ,kā premjeri ir bijuši vairākās valdībās un katram bija savi domas pastiprinošie elementi.Piem.Godmanis visu skaitīja uz vienas rokas pirkstiem.Repšem bija paradums iedomāties sevi par Betmenu un skraidīt pa jumtiem.Labi,ka nebija tik daudz iedzēris,lai sāktu lidot.Vējonis,kā galda runu speciālists,bez uzdzeršanas ni un ni,kas aizveda,ka tiešie darba pienākumi bija jāsāk no slimnīcas gultas.Kariņš savus uznācienus ar domāt-angliski,runāt-latviski un skaidrot ,rādot ķermeņa valodā - divi pirksti+divi pirksti,kopā sanāk mājsēde 2x2 m2 ir pretstats AS sarunu vedējam Pīlēnam,kurš kā arhitekts trīs partiju sarunu rezultātu saskata līniju krustpunktā,kur krustojas horizontālās,vertikālās un diognālās līnijas.Diezgan savdabīga alegorija,bet tāpēc ir problēmas ar krustpunkta meklējumiem,ka Levits Kariņu pastūmis konsultāciju formātam,pie nosacījuma,ja savāksi balsu vairākumu,nominēšu valdības stādīšanai.Līdzīgu ultimātu Levits bija izvirzījis arī nacionāļiem,kuri viņu virzīja par prezidentu.Tātad tā jau ir ierasta prakse no prezidenta ,stādīt noteikumus kandidātam,ko var tulkot arī kā šantāžu.

Atbildēt

TYT

18.11.2022. 10:23

»

HT

Smiltēns mācījas no Āboltiņas, bet atklāja, ka nav ko iemācīties. Un rosināja izbalsot to Rižo. Kas nav skaidrs


Smiltēns nodeva savu politisko māti tikko sajuta, ka konjunktūras vējš vairs nepūš viņas burās. Kad viņa piečakarēja visu Latviju ar meliem par Junkeru, tad Smiltēns cītīgi tēloja muļķi, ka neko nesaprot. Jo tad bija jāsildās viņas azotē.
Kad viņam Vienotība lika balsot pret Levitu un ievēlēt par prezidentu pamuļķi Vējoni, tad Smiltēns to paklausīgi izpildīja. Kad konjunktūras vējš iepūta Levita burās, tad Smiltēns steigšus mainīja virzienu. Klīnisks līdējs. Tagad piesmērējies Pīlēnam un uzmetīs arī viņu, tāda ir viņa daba un viss. Smerdelis par Saeima priekšsēdētāju, pateicīgā Latvju tauta aplaudē kājās stāvot!

Atbildēt

Ja tvoja sobačij jazik ņepoņimaju mamikin

18.11.2022. 09:00

»

nu un

kam tas interesē, ka tvoja ņepoņimaješ savu sobačij jazik


Kam vēl interesē?

Atbildēt

nu un

18.11.2022. 00:49

»

Ja tvoja sobačij jazik

ņepoņimaju


kam tas interesē, ka tvoja ņepoņimaješ savu sobačij jazik?

Atbildēt

patiesībā

18.11.2022. 00:40

»

patiesībā

ļoti, ļoti bēdīgi, pat noziedzīgi par kariņu, kā labāko


gan jau viss būs labi un pat ļoti labi. Vai arī nebūs, bet tad viss būs ļoti bēdīgi un pilnīgā *irsā.

Atbildēt

HT

17.11.2022. 21:13

»

Nekas nav skaidrs?

Nav svarīgi, kas ir bijis Bendiks, taču viņa teiktajā nāksies ieklausīties. Levita-Kariņa lūzeru laiki, ļoti drīz beigsies


Bendikā aumež var ieklausīties tikai šiziķi, jo saka daudz, neko nepasaka galu galā. Tikai kā suns atzīmējies kur pagadās. Tīrie vervelējumi.

Atbildēt

Kas tas tāds par ķeltu?

17.11.2022. 20:53

»

Mindauga dzimta

UĻJANOVS NO ĶELTU VALODAS - MIRDZOŠS,STAROJOŠS


Pirmkārt, kas ta par ķeltu valodu? Otrkārt, tavs Ļeņins bija masu slepkava un sifilītisks plānprātiņi. Vienīgais, kas viņam labi darbojās, bija starpkāju aparāts.

Atbildēt

TYT

17.11.2022. 19:13

»

HT

Smiltēns nēsāja Āboltiņas portfeli? Smuki! Mācījās politiku. Pārauga Āboltiņu. Āboltiņas “demokrātija” neesot bijusi pieņemama. Tagad kā Reģionu partijniekam no AS ir prātā valsts vadīšana pa smilšu taku pēc pilnas programmas, kas ierakstīta “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātēs...


No Āboltiņas nevarēja iemācīties politiku - ja nu vienīgi šausmīgas intrigas, melošanu, varas kāri. Tā nav politika šī vārda civilizētajā izpratnē. Latvijas Republikai vismazāk vajag Saeimas - tas valsts parlamenta priekšsēdētāja amatā tipu, kurš mācījies un "pāraudzis Āboltiņu." Tā ir cūcība no AS un pārējās koalīcijas puses. Skaidrs?!

Atbildēt

Edgars

17.11.2022. 18:24

Karinam vnk uz ziemu jaaizbrauc kaut kur atpusties, ES naudas nebus un ziema ir vislabakais veids visadu tudalinu izsaldesanai.

Atbildēt

patiesībā

17.11.2022. 17:55

»

smieklīgi

kariņš labākais


ļoti, ļoti bēdīgi, pat noziedzīgi par kariņu, kā labāko

Atbildēt

Гаагский суд признал, что во время сбития лайнера MH17 «ДНР» контролировалась Россией

17.11.2022. 16:23

https://inforesist.org/gaagskij-sud-priznal-chto-vo-vremya-sbitiya-lajnera-mh17-dnr-kontrolirovalas-rossiej/

Atbildēt

Ракета С-300 или Х-101? | Что упало в Польше и почему к обломкам не пускают украинских экспертов

17.11.2022. 16:02

https://youtu.be/z_MZcns8lNs

Atbildēt

Mindauga dzimta

17.11.2022. 14:16

Vienīgais kas ienāk prātā par vertikāli-horizontālām līnijā, ir Skandināvijas ,Somijas,Dānijas valstu karogi .

Atbildēt

Levitu un Kariņu, šos globālistu algotņus tauta un Saeima nevar ietekmēt nekādi vairs

17.11.2022. 14:14

»

katrina

Smiltēns ir tik pārlaimīgs par iegūto amatu, ka tagad tikai gudro, vai pietiekoši gudri un smalki izsakas. Viņš tā aptuveni, bez konteksta, atgremo Pīlēna teoriju. Bet Kariņu vajag un ir nepieciešams stingri turēt saitē, jo tieši viņš un viņa atlasītā komanda valsti noveda tik tālu...Smiltēns 14. Saeimas priekšsēdētāja amatā turpinās uzsākto genocīdu pret Latvijas tautu veselības jomā, slepeni vadoties pēc līguma ar Pasaules banku tekstiem, kas sabiedrībai ir noslēpti. Pieejami vien daļai personu, kam dota pielaide valsts noslēpumiem.

Pasaulas valdības sammita programa ir programma, kuru bīda Pasaules banka un ANO PVO. Jau dabūjām trūkties covidafērā ar cilvēktiesību ierobežojumiem. 

G20 kontekstā PVO ar ANO un Pasaules banku plāno valstīm slēgt līgumus ar ANO PVO, veselības aprūpi valstīm uzticot PVO ar vakcinācijām, kurām jāiet kopsolī ar mākslīgu modificēto vīrusu izplatīšanu, lai samazinātu iedzīvotāju skaitu. Varbūt tā nav? Visi citi viedokļi tiek uzskatīti par dezinformāciju.

ANO PVO strādā pie interneta projekta ar vienotu platformu “Patiesība”.

ANO pārvaldošās globālās korporācijas, G20 Davosas foruma valstu līderi kopā ar PVO un Pasaules banku uzskata, ka valstis vienas pašas “nespēj tikt galā ar pandēmijām”. Ar veselo saprātu apveltītie izprot, ka Covid-19 mākslīgā sērga un piespiedu vakcinācija ir mākslīgi radīti līdzekļi Pasaules valdības izveidei zem ANO ar veselības aprūpi ikvienam globālo korporāciju pārvaldītajā ANO PVO, ar neskaitāmiem birojiem visā pasaulē. Galvenā PVO mītne atrodas Ženēvā, Šveicē, un tai ir seši reģionālie biroji un 150 vietējā biroji visā pasaulē.

Sākotnēji ir plānots valstīm piedāvāt izvēlēties vienu no trim veida līgumiem. Pirmais līgums paredz PVO rekomendācijas. Šajā veidā Kariņš kā MP jau uzklausīja PVO galvenā biroja amatpersonas rekomendācijas un vienpersoniski ar savu rezolūciju Viņķelei uzdeva “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”. Rekomendāciju rezultātā daudzi tika nosmacēti- nogalināti ar skābekļu maskām, visā pasaulē izsaucot paniku, Latvijā 62 000 tika padzīti no darba ar valsts teroru.

Mākslīgā Covid-19 radīšana un mākslīgā izplatīšana iet rokrokā ar Pasaules valdības sammita un Davosas foruma rupora Švābes paradigmām samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu, kas ir globālais genocīds.


Lai atceramies, kā Levits, ievēlēts VP amatā, uzreiz uzspļāva likumam par mediķu algu celšanu.


Kovidafēras laikā valsti apkrāva ar parādiem vakcīnu dēļ, testu dēļ. Miljardos euro.Tagad AS negrib ņemt veselības ministriju bez “diagonālēm” finanšu neskaidrību dēļ.Fiskālās disciplīnas padomes vadītāja I. Šteinbuka brīdina, ka valsts procentos vien maksās 400 miljonus euro gadā PB par aizdevumu un veselības aprūpei naudas nebūs.


Smiltēns turpinās šo genocīdu ar visām “diagonālēm”, manipulējot ar Saeimas balsojumu jaunos likumos un to grozījumos Pasaules valdības sammita, ANO un PVO interesēs, likvidējot cilvēkkapitālu caur sliktu veselības aprūpi.


Atbildēt

katrina

17.11.2022. 13:41

Smiltēns ir tik pārlaimīgs par iegūto amatu, ka tagad tikai gudro, vai pietiekoši gudri un smalki izsakas. Viņš tā aptuveni, bez konteksta, atgremo Pīlēna teoriju. Bet Kariņu vajag un ir nepieciešams stingri turēt saitē, jo tieši viņš un viņa atlasītā komanda valsti noveda tik tālu.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

17.11.2022. 12:52

..."Saskaņa" arī pagātnē bija pirmajā vietā, pēc kāda laika Dombrovskītis apķēzijās...bet iespruka Eiroparlamentā...domāju... pakariņš izvēlējies tādu pašu politiku...jo tuvojsa eiropas vēlēšanas un var tikt pie daudz labākas siles...

Atbildēt

Parādās Bendiks

17.11.2022. 12:50

Bendik, neskumstiet,iespējams, atgriežas Jūsu mīļie laiki varēsiet atkal rādio ņirgāties par cilvēkiem. Un interesanti, ka Jūs vienmēr parādāties, kad vajag kādu nomelnot...Katram Jūsu teiktajam cauri vijas naids pret Kariņu,to saprotu,jo Jums grūti pieņemt, ka Kariņš bija labākais premjers, kāds mums bijis, pie tam tik grūtos laikos un ar tādu komandu...
Ar tik daudziem, kas ar "duncīti" no muguras gaida...
Interesanti, kāds ir Bendikas maizes darbs? Tikai šis?

Atbildēt

komunisti puķinoidi lielākie kretīni nervozē

17.11.2022. 11:40

loģiski, padomdevējs izrādījās sadists, kas viņi paši? Pasaki, kas tavi draugi... Kungi, jūsu traktori jūs gaida dzimtajā ģerevņā...nu nelienit tur, kur nepietiek smadzeņu, nu iedeva jums sarkanie diplomus...kadirovs pat akadēmiķis, nezin, kā tur mūsējie...PAŠKRITIKAS NEMAZ NAV? TRAKTORISTIEM ZIRGU PUIŠIEM? ZAGT NAV ZINĀTNE.....

Atbildēt

HT

17.11.2022. 11:29

»

HT

Smiltēns nēsāja Āboltiņas portfeli? Smuki! Mācījās politiku. Pārauga Āboltiņu. Āboltiņas “demokrātija” neesot bijusi pieņemama. Tagad kā Reģionu partijniekam no AS ir prātā valsts vadīšana pa smilšu taku pēc pilnas programmas, kas ierakstīta “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātēs...


Varētu domāt, kas tur slikts?

Slikti ir Pasaulas valdības sammita programa, ko bīda Pasaules banka un ANO PVO. Jau dabūjām trūkties covidafērā ar cilvēktiesību ierobežojumiem.

G20 kontekstā PVO ar ANO un Pasaules banku plāno valstīm slēgt līgumus ar valstīm, veselības aprūpi uzticot PVO ar vakcinācijām, kurām jāiet kopsolī ar mākslīgu modificēto vīrusu izplatīšanu, lai samazinātu iedzīvotāju skaitu. Tā nav?

Tad atceramies, kā Levits, ievēlēts VP amatā, uzreiz uzspļāva likumam par mediķu algu celšanu.

Kovidafēras kaikā valsti apkrāva ar parāduem vakcīnu dēļ, testu dēļ. Miljardos.

Tagad AS negrib ņemt veselības ministriju bez “diagonālēm” finanšu neskaidrību dēļ.

I. Šteinbuka brīdina, ka valsts procentos maksās 400 miljonus gadā PB par aizdevumu un veselības aprūpei naudas nebūs.

Smiltēns turpinās šo genocīdu ar visām “diagonālēm”, manipulējot ar Saeimas balsojumu jaunos likumos un to grozījumos Pasaules valdības sammita, ANO un PVO interesēs, likvidējot cilvēkkapitālu caur sliktu veselības aprūpi.


.

Atbildēt

HT

17.11.2022. 10:26

»

TYT

Ņemot vērā "Vienotības" spēju pamest konkurentiem banānu mizas zem kājām, pašiem labi atceroties Āboltiņas portfeļa nesēju Smiltēna intelektuālo "lidojumu", var droši pieņemt, ka piekrišana ielikt viņu Saeimas priekšsēža amatā bija smalki pārdomāta cūcība. Iepriekšparedzami viņš vēl sarunās pietiekami...


Smiltēns nēsāja Āboltiņas portfeli? Smuki! Mācījās politiku. Pārauga Āboltiņu. Āboltiņas “demokrātija” neesot bijusi pieņemama. Tagad kā Reģionu partijniekam no AS ir prātā valsts vadīšana pa smilšu taku pēc pilnas programmas, kas ierakstīta “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātēs, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā un vērstas uz Latvijas valsts iznīcināšanu ar Pasaules bankas prasībām, izsniedzot kārtējos naudas aizdevumus.

Tas viss sasaucas ar nolemto Indenēzijā, Bali 2022. g. G20 tikšanās reizē.

Šis pantiņš Smiltēnam iekslts prātā, bet par to klusē kā partizāns. Neļausim viņam klusēt!

Smiltēna kā vasaļa uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Atbildēt

Integrālis

17.11.2022. 10:17

»

Kārumniex

Labvēlīgais tips "Ak tu mana ģeometriskā...


Pī ir starp diviem gongiem, tur ir tas spēks !

Atbildēt

HT

17.11.2022. 10:16

»

TYT

Ņemot vērā "Vienotības" spēju pamest konkurentiem banānu mizas zem kājām, pašiem labi atceroties Āboltiņas portfeļa nesēju Smiltēna intelektuālo "lidojumu", var droši pieņemt, ka piekrišana ielikt viņu Saeimas priekšsēža amatā bija smalki pārdomāta cūcība. Iepriekšparedzami viņš vēl sarunās pietiekami...


Tieši Smiltēns rosināja Āboltiņas atstsdīnāšanu no Vienotības vadības un beigās pats pameta Vienotību.

2017. g Smiltēnam šķīrās ceļi ar Ābotiņu.

Āboltiņas ietekme JV šodien? Atbilde - pagātne ir pagātne. Vērtības un principi valdībā paveicamiem darbiem, sadarbība starp vadību un parlamentu. Āboltiņas ietekme beigusies.

Atbildēt

17.11.2022. 10:05

»

Тайный договор № 3871

https://youtu.be/HKpNdchA8cg


https://www.alliesofhumanity.org/ru/

Atbildēt

Тайный договор № 3871

17.11.2022. 09:39

https://youtu.be/HKpNdchA8cg

Atbildēt

TTT

17.11.2022. 08:02

»

Iznāciens

Vilšanās. Neviena vārda vai skaidojuma par to kā Šķēle ar Lībani piektdien spieda roku Kariņam, vai TP laiki atgriežas


It kā tie vispār būtu pagājuši. Šķēle sen sapratis, ka efektīvāk raustīt diedziņus un olas var no aizkulisēm. Kā tad tad viņa bijušais menedžeris Linkatis tik veiksmīgi nokārtoja Škodas vagonu iepirkumu? Kāds ir aizmirsis, kas stāvēja aiz Škodas iepirkuma afēras Rīgas Domē? Un vēl virkne afēru, kuras turpinājušas zelt un plaukt Vienotības valdīšanas laikā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: