Menu
Pilnā versija
Foto

Prātojums par viršiem

Mārcis Bendiks · 03.07.2019. · Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

maigā

06.07.2019. 19:14

Bez otkatiem no publiskā sektora Latvijas IT nozare neizdzīvos pat 15 minūtes

Atbildēt

Jautājums Bendikam - vareno permanentajam apkalpotājam

06.07.2019. 13:48

No kurienas tādas intereses un "saprašanas apgaismība" par IT jomu? Vai filmiņu bizness bremzējas vai nav pasūtījuma no valdošajiem?

Atbildēt

stalins

05.07.2019. 07:45

sazverestibas teorijas.Autoram fui!

Atbildēt

Posta partija attītībai /par

04.07.2019. 14:55

Attīstībai/par ar visām rubesām, pavļutiem , pabrikiem un viņķelēm ir izteikta posta partija.
Cik gan stulbi ir tie vēlētāji, kas par viņiem balsoja! Viņu stulbumu izmērīt nav iespējams - tas ir kā kosmoss. Bet pieminētie ir jāsēdina cietumos par veselas valsts un tautas īpaši cietsirdīgu, cinisku iznīcināšanu. Meli, meli un vēlreiz meli - tas ir šo Gēbelsa gara mantinieku ierocis un žurnālisti nez kāpēc tos labprātīgi tiražē.

Atbildēt

:(

04.07.2019. 12:44

»

jaajaa

...un ka tur slikts, ka "informācijas apriti par valsts informācijas sistēmu darbībai nepieciešamajiem tehnoloģiskajiem resursiem" apkopo un apstrādā vienā vietā


Slikti it tas, ka sabiedrība ir pilnībā zaudējusi uzticību - un pamatoti- šiem dižplāniem, un visas šīs it kā labās ieceres tiešām līdz šim ir bijušas piesegs mega naudas nozagšanas afērām...

Atbildēt

Sam tancuju, sam poju, sam biljeti prodaju

04.07.2019. 12:03

Latvijas Nacionālais arhīvs nav gatavs e-pārvaldei. Tas nozīmē, ka viss, ko tik sirsnīgi Saeimā vai Ministru kabinetā publiski klāsta, patiesībā domāts iznīcībai. Ja deviņdesmitajos Kreituse bija norūpējusies, ka arhīvā iznīcina padomju laika dokumentus un tāpēc aicināja pieņemt steidzami likuma normas, kas liegtu to darīt, tad tagad nav neviena paša, kas atļautos teikt, ko dara arhīvā, lai nodrošinātu, ka arī pēc 70, 100 gadiem varētu uzzināt par valsts pārvaldi.

Un tagad pēc būtības - Eiropas Savienības institūcijas uzstāj, ka informācijas dublēšana kategoriski nav pieļaujama un izskaužama. Ja informācija ir kādā vietnē, tad citā vietnē tā drīkstētu parādīties tikai caur saitēm un cita veida risinājumiem, kas vai nu novirza meklēšanu uz "oriģinālo vietu" vai arī kas piedāvā skatīt informāciju tā, kā tā rādās attiecīgajā vietā (ja pareizi saprotu, tieši tā notiek ar valsts amatpersonu deklarācijām, kur personu informācija automātiski saslēgta ar Iedzīvotāju reģistru, jo, pat nezinot iesniedzējam, labo gan aktuālās, gan jau iesniegtās deklarācijas, norādot aktuālo vārdu, uzvārdu; tas, protams, ir dīvaini, ja uzrādās uzvārds, kas attiecīgajā periodā nav bijis vai kas iesniedzējam vispār nav zināms). Tātad šobrīd virza projektu, kas principiāli ir pretējs Eiropas Savienības politikai oficiālās informācijas apkopošanai, atspoguļošanai un atkalizmantošanai.

Patiešām vienīgais iemesls, kādēļ kādam būtu jāveido dublieris, ir nespēja tikt galā ar ļoti daudziem informācijas turētājiem un tikt pie visa pa tiešo. Tas šobrīd nav iespējams pat Satversmes aizsardzības birojam un Drošības policijai. Ja atmiņa neviļ, tad superiestāde - Informācijas analīzes dienests - arī savulaik bija iedomāta kā veids, lai būtu par visu informēti. Toreiz tā bija Edgara Jaunupa un kompānijas izdomā. Ja tagad Juris Pūce iesaistīts jaunā līdzīgā pasākumā, tad jādomā, ka mūziku pasūta tas pats.

Atbildēt

?!

04.07.2019. 09:05

pūce ir pārlidojis(use) Ludzu?!NAVA NOLAIDUSĒS?

Atbildēt

Q

04.07.2019. 05:49

»

jaajaa

...un ka tur slikts, ka "informācijas apriti par valsts informācijas sistēmu darbībai nepieciešamajiem tehnoloģiskajiem resursiem" apkopo un apstrādā vienā vietā


Monopols uz valsts pasūtījumiem radīs treknu barotuvi VARAM ministram un ierēdņiem, jebkurš monopols veicina korupciju!

Atbildēt

jaajaa

03.07.2019. 21:32

...un ka tur slikts, ka "informācijas apriti par valsts informācijas sistēmu darbībai nepieciešamajiem tehnoloģiskajiem resursiem" apkopo un apstrādā vienā vietā ?...:)

Atbildēt

P.

03.07.2019. 18:50

"Kas var būt jaukāks par celtniecības tāmēm? Atbilde: jaukumu otrajā vietā būs ostas akvatorijas smilšu izcelšanas tāmes. Jo celtniecībai beigu beigās jābeidzas ar to, ka vismaz kaut kas ir uzcelts, bet smiltis no ūdens apakšas ir jāsmeļ tālabad, ka tur notiek aizsērēšana, un beigu beigās būs jāsmeļ atkal."

Nē. Sniega izvešanas tāmes ir vēl labākas, jo pavasarī neko vairs pārbaudīt nevar. Smiltīm vismaz ir jāeksistē.

Atbildēt

muahaha

03.07.2019. 17:51

Nevarēju neiekopēt:

Mežsargs iet gar mežmalu, biezoknī vaid (v)irsis,
Šur vaid (v)irsis, tur vaid (v)irsis, biezoknī vaid (v)irsis!

Atbildēt

Viss virsisms

03.07.2019. 16:54

ir VDD interesēs, kontrolējot sabiedrību. Briest lielas nepatikšanas un Virsis VDD rokās būs visaptveroša kontroles sistēma informācijas laukā. Pieaugs sociālā spriedze, nabadzība... genocīda pastiprināšanās.

Atbildēt

Zinošais

03.07.2019. 16:17

Autors aizmirsa sakrālo "ko darīt" un savus ieteikumus !

Atbildēt

Jā, bet...

03.07.2019. 16:04

Jūs taču par to visu pavisam nesen atkal kārtējo reizi nobalsojāt!

Atbildēt

Q

03.07.2019. 14:57

Tādiem pūcēm vienīgā nodarbe ir štukot, kā apzagt nodokļu maksātājus, tas nekad nebeigsies, ja tauta nesapratīs,ka no zagļiem var atbrīvoties tikai ar tēvu tēvu pārbaudītām metodēm , noslānot ar sūdainu koku, vai iespraužot cecumus resnajā pakaļā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: