Menu
Pilnā versija
Foto

Premjera kungs, neļaujiet Reiram iznīcināt „Kalkūnus”

Andrejs Elksniņš, Saeimas deputāts · 16.07.2016. · Komentāri (7)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no aprūpes centra

17.07.2016. 20:14

LM ar Reira kungu brauc dziļās auzās.Viņiem pilnīgi pie kājas,kas notiek aprūpes centros.Kaut kādas mistiskas reorganizācijas,no kurām nav nekāda labuma,tikai paliek sliktāk.Viniem nav ne mazākās nojausmas,kas ir slimi cilvēki un kāda aprūpe vajadzīga.Sēž bars nekompotentu ierēdņu,saņem ne mazo algu,pat uz jautājumiem nespēj atbildēt.Bezatbildība visos līmeņos!

Atbildēt

RP

17.07.2016. 12:46

Esam aplaimoti ar pārgudriem un ''valstiski'' domājošiem ministriem. Belevičs lobēja savas ģimenes biznesu, Diez, kas Reiram ir padomā?

Atbildēt

*

17.07.2016. 11:32

Tie augstu sēdošie ir pārāk atrāvušies no reālās dzīves. Ja nu vecāki kkāda iemesla dēļ nevar parūpēties par savu bērnu (slimības vai alkoholisma dēļ, vai arī māte vientuļa un viņai jāstrādā, lai uzturētu sevi un dzīvokli)?
Tad jau bērnudārzus arī vajadzētu likvidēt.
Pat cara laikā bija nabagmājas.

Atbildēt

Bāriņtiesas priekšsēdētājs

17.07.2016. 11:24

Ja kāds uzskata, ka vajag likvidēt "Kalkūnus", tad par tādu tiešām jāsaka "Antiņ, pūt stabulīti, prātiņ nāc mājās!" Nu aizbrauciet taču augstie kungi uz tiem "Kalkūniem" un paskatieties kādi ir tie cilvēkbērni, kas tur dzīvo un tikai tad muldiet par bērnu integrāciju ģimenē vai ģimeniskai videi pietuvinātu sociālo pakalpojumu pieejamību personām ar invaliditāti un bērniem! Izskatās, ka Reira kungs savā Labklājības ministrijā darbojas tāpat kā Belēvičs savulaik Veselības ministrijā. Ar muti visu uzlabos, pilnveidos, bet ar darbiem dara tieši pretējo.
Lai veicas "Kalkūnu" kolektīvam panākt savu taisnību!

Atbildēt

17.07.2016. 10:38

»

zoss

Visa tā nauda tiks ieguldīta Rīgas padauzu ārzemju komandējumos


Un tu, padauza, gribi, lai par taviem vecākiem rūpējas valsts, kamēr pati savu naudu tērē ārzemju ceļojumos.

Atbildēt

zoss

16.07.2016. 22:44

Visa tā nauda tiks ieguldīta Rīgas padauzu ārzemju komandējumos.

Lauku ģimenēm tiks likts izņemt savus slimos radiniekus ārā no pansionāta, un uzturēt savos mikro dzīvoklīšos bez nekāda papildus atbalsta.

Deinstitucionalizācija būs notikusi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: