Menu
Pilnā versija
Foto

Premjers Reirs – cilvēks, kas cīnījies pret veselības finansējumu un lobējis tabaku?

Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents · 05.01.2016. · Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

~!

07.01.2016. 19:04

Peteris met virsu sorositam reiram! un tas ir loti labi.

Atbildēt

Inga

07.01.2016. 07:51

Par Reiru varētu pastāstīt visai daudz ari citu nozaru pārstāvji - uzņēmēji. Kā ir mainījusies Finanšu ministrijas politika kopš Reira ministrēšanas sākuma. Es atļaušos apgalvot, ka neatlaidīgi tiek grauta saimnieciskā darbība gan ar nodokļu un nodevu politiku, bet tas vēl nav viss - tik augstprātīgu un vienlaicīgi neprofisionālu attieksmi vēl neesmu redzējusi vēl ne pie viena ministra. Tam cilvēkam rūp tikai sava patmīlība, par valsts interesēm viņam ir tumša bilde. Un agrāk budžeta komisija strādāja sakarīgi ne jau tāpēc, ka Reirs bija tās seja, bet tāpēc, ka Parādnieks, kā viņa vietnieks izdarīja visu melno darbu un pieņēma loģiskus un pamatotus lēmumus. Rakstu šīs rindas, kad jau ir zināms, ka Reiram ir pieticis prāta atteikties. Puff, viens potenciālais valsts grāvējs ir noņemts no listes. Tā vietā ir stājies nākošais pārpratums - Šadurskis. Te jābrīnās, ja tāda ir tā Vienotības garā liste... pilna ar neprofesionāliem ļautiņiem, tad nu tiešām labāk vispār bez premjera (kaut zinu, ka tas nav iespējams. Nu varbūt kāds Vienotībai palīdzēs ar sakarīgu kandidātu?

Atbildēt

VID skaidrojums

06.01.2016. 19:29

»

hi hi

bet varbūt bija izdevīgāk atpirkt nevis maksāt milzīgu īri? varbūt aizmirsāt,kas šo neizdevīgo līgumu noslēdza


Īre taču joprojām jāmaksā-par ēku "Valsts nekustamiem īpasumiem", bet par zemi- tiem pašiem bojāriem & Co. Visa informācija ir publicēta un pieejama, kas kopumā ir 20 milj. eiro gada par nomu, komunāliem, apdrošināšanu, apsaimniekošanu. Vēl jau 6000 darbiniekiem tiek maksātas algas un prēmijas, kā arī valsts apmaksātas veselības apdrošināšanas.Viens VID apēd vislielāko mūsu naudu, bet šī ēkas pirkšana to vēl pavairo.

Atbildēt

;)

06.01.2016. 18:04


No partijas "Vienotības" Saldus nodaļas partijas valdei iesniegts 18 nodaļas biedru parakstīts iesniegums par izstāšanos no partijas. Iesniegumā teikts, ka šādu lēmumu viņi pieņēmuši, paužot savu neapmierinātību ar Saldus nodaļas vadītāja, Saldus novada domes priekšsēdētājas vietnieka Konuševska darbībām un nespējot pieņemt partijā notiekošo.

"Ar nožēlu jāatzīst, ka partija "Vienotība" pēdējā laikā no vienotas un spēcīgas organizācijas ir kļuvusi par ļoti dažādi domājošu cilvēku apvienību, kas vairumā gadījumu savu spēku un enerģiju velta savstarpējos partijas biedru strīdos un intrigās. Tās darbība ir kļuvusi ļoti neefektīva - partija nespēj vienoties ne par kopīgiem mērķiem, ne par vienotu rīcību," teikts 18 bijušo Saldus nodaļas biedru parakstītajā iesniegumā partijas valdei.

Iesnieguma autori norāda, ka viņiem nav pieņemama arī Saldus nodaļas vadītāja Konuševska rīcība un viņa izdarītie pārkāpumi, ko atklājis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Konuševskis ir pārkāpis likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteiktos ierobežojumus, un viņam daļēji piederošā SIA "Saldus būve" bez atklātiem konkursiem ir saņēmusi pasūtījumus no Saldus novada pašvaldības.

Atbildēt

;)

06.01.2016. 17:56


Partijas «Vienotība» Kandavas nodaļas vadītāja un Kandavas novada domes deputāte Inga Priede un vēl vairāki nodaļas biedri pieņēmuši lēmumu izstāties no partijas un jau nosūtījuši savus iesniegumus, kas «Vienotības» birojā Rīgā varētu būt saņemti vakar, informēja Inga Priede.

Priede pastāstīja, ka kandavnieki nav mainījuši lēmumu izstāties, taču kopš 9.decembra pagājis laiks, kamēr visi starp svētku brīvdienām uzrakstīja savus iesniegumus, kurus bija paredzēts apkopot un nosūtīt kopā. Decembra beigās tas tika izdarīts, un, pēc Priedes rīcībā esošās informācijas, «Vienotības» birojā Rīgā kandavnieku iesniegumi varētu būt saņemti vakar, pēc kā tos acīmredzot izskatīs nākamajā partijas valdes sēdē.

Decembrī arī tika lemts par nodaļas likvidāciju, jo no partijas izstājās gandrīz visa nodaļa - 16 biedri, izņemot kādu neaktīvu biedru un Aigaru Štokenbergu, kurš nodaļas ikdienā vairāk bijis virtuāls biedrs un aktīvi Kandavas nodaļas darbā nav piedalījies, skaidroja Priede.

Viņa pauda, ka «Vienotību» pametušais kandavnieku kolektīvs jau esot saņēmis uzaicinājumus no citām partijām, taču vēl nav nolemts stāties konkrētā partijā. Patlaban vairākums bijušās nodaļas biedru esot paudis vēlmi turpināt sadarbību kopīgi, turklāt nodaļai bijis arī atbalstītāju loks, kuri nebija iestājušies partijā, un arī attiecības ar viņiem kā domubiedriem saglabājušās.

Patlaban visiem esot nepieciešams laiks apdomāties, un tad spriedīšot, vai veidot kādu jaunu apvienību, vai stāties citā partijā, skaidroja Priede.

Atbildēt

hi hi

06.01.2016. 13:49

»

Yox

Kurš


repše

Atbildēt

koks

06.01.2016. 13:02

»

Maizitis, direktors SABa

...


Starp premjerpretendentiem tak ir vēl lielāki komjaunieši un komunisti par reiri. Paskatiet vien...

Atbildēt

krams

06.01.2016. 12:30

Komjaunieši, komunisti-kā man tas viss ir apriebies! Vēl zilie pa starpām maisās.Tas liecina, ka latišijai ar kadriem ir švah!

Atbildēt

Finfin

06.01.2016. 11:50

Piebildīsim: šis valsts naudas izsaimniekotājs ir vienlaikus arī nulles deklarācijas tēvs. Un kur jūs bijāt, mīļie pilsoņi, kad viņš virzīja šo likumprojektu un līda jūsu kabatās? Visi bija sajūsmā par to, ka ''beidzot blēžiem pienāks gals''. Patiesība izrādījās cita: blēdis Reirs izdomāja, kā piespiest jūs maksāt nodokļus, kurus viņš pēc tam...Nu, sapratāt.

Atbildēt

Maizitis, direktors SABa

06.01.2016. 11:44Janis Reirs ir musejais īpaši vertigs kadrs, kurs komjaunatnes jauna kalve guvis nenovertejamas iemanas un tagad tas izmanto musu daudzcietusas tautas laba. Ar Prudentiu un Maksatnespejas administratoriem no Riga, Antonijas iela 7 tika parsukneta nauda no Latvenergo, Air Baltic, Liepajas Melalurgs uz ofsora zonu Delavera, lai Latvijas nodoklu maksataju naudu nosleptu visdrosaka vieta. Ari Aigars Kalvitis ir mūsu viens no visvertigakajiem kadriem. Latvijas “Valsts” ekspremjers Aigars Kalvitis tak padzina to KGB 1.nodalas izlukdalas darboni Juri Savicki no Latvijas Gazes prieksnieka amata. Tas protams ir valsts “noslepums”, bet ta “po sekretu” pateiksu- ta bija geniala kombinacija, SAB smalki un gadiem ilgi atstradata operacija ipasi slepena protams, Kalvitis radija tikai iluzorisku iespaidu, kad visus “treknos gadus” esot Valdibas galva, praktiski otrais galvenais valsti aiz prezidenta, strada netaupot savus spekus tikai un vienigi krievijas krievu tautas laba. Bet isteniba Kalvitis vazaja aiz deguna Krievijas arejo un ieksejo izlukdienestu, ta mes iefiltrejam musu Kalviti Maskavas barbaru un neliesu pulcina. Ka rezultata mes ieguvam sev visu LG. Un tagad lai nodreb neliesi Kremli, jo Kalvitis tacu ir musejais un tulit mes saksim draudet Krievijai ar to vinu Punduriti. Vel pateicibu izsaku visiem LR Drosibniekiem, ipasi Drosibas policijai. http://www.diena.lv/latvija/zinas/ekspolitiki-straume-un-veldre-sakusi-stradat-kalvisa-vaditaja-latvijas-gaze-14123578

Atbildēt

Linda

06.01.2016. 11:37

»

Praatniex

Man gan šķiet, ka tautai ir nesalīdzināmi vairāk labuma no Apiņa publikācijām kā no zaglīgā pederasta reira izdarībām


Vai ta sis ari pederasts? Esot taksu bijis Kornas brutgans! Vai ari tur "lubovj ne polucilas, vsjo tolka druzba"?

Atbildēt

Ēdelweiss

06.01.2016. 11:12

Nesaprotu, kā gan var kaut kādu tur sarkano fašistu-komunistu noziedzīga rezīma priekapuišeli komSUČONOKU Reiri nosaukt par cilveku.....!!!!!!!

Atbildēt

lauķis

06.01.2016. 08:54

»

Neiedziļinoties detaļās

Viņš ir viens no agresīvākajiem kangariem, tas par latviešu tautas iznīcināsanu ātri un bez želastības


Visprecīzākais Reira raksturojums.Vispār jau visi biedri partijnieki ir tādi.

Atbildēt

dreebe

06.01.2016. 03:33

Izskatās, tieši šis komjaunietis savulaik ir pasūtījis Knab apcietināt visus tā sauktajā Bērnu slimnīcas lietā...
Ir info

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

05.01.2016. 21:59

Viņš ir viens no agresīvākajiem kangariem, tas par latviešu tautas iznīcināsanu ātri un bez želastības

Atbildēt

Tūdalijas latvānis

05.01.2016. 21:49

»

no malas

viņš taču iz mazākais ļaunums ;) ko tad, ja Solča sagribēs


Kamēr mazākā ļaunuma princips netiks aizstāts un pilnībā nomainīts ar lielākā labuma principu, tikmēr nekas šajā sūdu bedrē nemainīsies.

Atbildēt

Haris.

05.01.2016. 19:55

Pa kluso,ar mazu laika nobīdi,budžeta papildināšana tiek veikta,iebraucot nebagāto kabatās,uzliekot dzīvokļu apsaimniekošanas maksai PVN-21%apmērā,bet luksuspreču nodoklis netiek ieviests,-redz,tas skars "īpaši pietuvinātos".Kur skaļās runas par nevienlīdzības mazināšanu?
Reir!Lūdzu atbildiet!

Atbildēt

Eduards Lunis

05.01.2016. 19:55

--Vai tad bija kāds labāks!? Vai tad neziniet-neviens nav atcēlis LIELĀKĀ KRETĪNA likumu!?

Atbildēt

zoss

05.01.2016. 19:33

»

hi hi

bet varbūt bija izdevīgāk atpirkt nevis maksāt milzīgu īri? varbūt aizmirsāt,kas šo neizdevīgo līgumu noslēdza


Atpirkt par 100 gadu īres maksu to, kas sabruks pēc 10 gadiem un sasmirdēs jau pēc diviem

Atbildēt

?

05.01.2016. 19:03

Vai Reirs ir reāls Prudentijas izcelsmes mēslis?

Atbildēt

malēnietis

05.01.2016. 18:41

Nu kas tur ko brīnīties ka V virpotāju virza par premjeru?! Mums Alūksnē par mēra vietnieku no V ir traktorists(arī bija grūtības profeni pabeigt!!!), kurš to vien dara kā otkato būvprojektus un ar V spici arī padalās kampienā. Tiešām V ir nokritusi tik zemu, ka zemāk vairs nav iespējams, zemāk kā TPisti.

Atbildēt

no malas

05.01.2016. 18:39

»

Laima

Vai dakteri un citi izies ar mēslu dakšām, ja šo nelieti noliks pie stūres


viņš taču iz mazākais ļaunums ;) ko tad, ja Solča sagribēs?

Atbildēt

Valsts izsaimniekošana

05.01.2016. 18:35

Ko tad Reirs ir izdarījis tautas labā? Nopircis betona kluci VID ēkas izskatā un izniekojis mūsu nodokļu naudu, ļaudams pāris izveicīgiem darboņiem-ēkas īpašniekiem iedzīvoties miljonos un pie viena atbrīvoties no šī betona salikuma, kuras gala mērķis tuvākajā nākotnē varētu būt tā nojaukšana.

Atbildēt

hi hi

05.01.2016. 18:31

nu nevajag Apiņa kungs arī komentārus rakstīt,vai tad visu vēl neesat pateicis. Labi,ka cilvēki Apini jau sen neuztver nopietni, kaut vai pēc skaļās ņemšanās ap Coca-cola,kura pēc ziedojuma apiņa biedrībai vairs nav ne kaitīga ne salda. Kauns,ka šadu rakstu kāds publicē

Atbildēt

Lelle

05.01.2016. 18:21

Viņš taču ir pilnīgs kukū... Ar uzņēmējiem būs vispār cauri, pēdējos iznīcinās un būs jauns emigrācijas vilnis. Pie tam viņš ir augstprātīgs, iedomīgs un pats sev liekas bezgala svarīgs. Jau šodienas paziņojums, ka viņš nezina par ko Vējonis grib runāt ar viņu(visi zina, bet viņš nezina!!!), liecina par pilnīgu idiotismu.
Un viņa melnās rebes ir acīmredzamas.Tādu no premjera krēsla jātur šāviena attālumā, bet pieņemu, ka V viņš dažiem spices jefiņiem būs tīri noderīgs frukts, bet jau iepuvis.

Atbildēt

Laima

05.01.2016. 18:09

Vai dakteri un citi izies ar mēslu dakšām, ja šo nelieti noliks pie stūres?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: