Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

11.08.2021. 11:00

Šāds gājiens pilnīgi ne par aktuālo tēmu ir Vladimira Putina manevru cienīgs. Copypaste plebeju vajadzībām.

Atbildēt

Nemelo

09.08.2021. 23:04

»

Derdz

Tāpēc jau baltās rases tautas arvien mazāk paliek, skaldi un valdi,ja ticēt pētijumiem, tad esam, laikam,8% no pārējām rasēm, tas ļoti maz. Ja tā turpināsim sava starpā un tautām baltād rases, tad izniksim. Tā vietā visiem meklēt kopīgu valodu un balstit ģimenes, vīrieti, sievieti, bērnus, nevis...


Latviešiem savukārt derdz liekuļi. Tad jums ukraiņi brāļu tauta, tad ukraiņi pēkšņi nemaz neeksistē, tad baltkrievi brāļi, bet taj pat laikā Jakutija iskonno ruskije zemļi.
Man domāt, ka tādus parazītus vajag kārtīgi noslānīt un patriekt, lai nekasās virsū citām tautām un vācas uz savu iskonnuju pravoslavnutizēto moskoviju.

Atbildēt

Precizējums

09.08.2021. 20:35

»

1991

asv jau okupeja Latviju tikai 1991 gada


1991.ASV mums palīdzēja atbrīvoties no pretīgās Krievijas okupācijas.

Atbildēt

Fakts

09.08.2021. 20:32

»

kļimoviča aita

Latvijā iederētos īsts prezidents, nevis PREZIDENTA IZSTRĀDĀJUMS-VILTVĀRDIS


Vienmēr priecē tie, kas prot izvēlēties savam līmenim atbilstošu nikus, cien. kļimoviča aita!!!!

Atbildēt

Valsts loma okupācijas seku pārvarēšanā

09.08.2021. 16:18

Jautājums: konfrontācija vai dialogs. Vai ir iespējams dialogs starp okupētajiem un atbrīvotājiem. Vēsturiskā pieredze liecina, ka stipri nosacīti. Jo dialogs prasa vainas atzīšanu un piedošanu, tas skar privilēģijas. Šis vairāk izskatās pēc formāla dialoga, samierināšanās. Ir jāsaprot, jāstāsta, ka represētie bija uz mūžu, tāpat viņu ģimenes līdz okupācijas seku apzināšanai, likvidācijai. Prezidentam būtu jāpaceļ jautājums par valsts lomu okupācijas seku pārvarēšanā.

Atbildēt

Derdz

09.08.2021. 16:12

»

ha ha ha

Mēs latvieši vēsturi balstām uz faktiem un aculiecinieku liecībām, nevis uz boļševiku un komsorgu blēņu stāstiem


Tāpēc jau baltās rases tautas arvien mazāk paliek, skaldi un valdi,ja ticēt pētijumiem, tad esam, laikam,8% no pārējām rasēm, tas ļoti maz. Ja tā turpināsim sava starpā un tautām baltād rases, tad izniksim. Tā vietā visiem meklēt kopīgu valodu un balstit ģimenes, vīrieti, sievieti, bērnus, nevis..

Atbildēt

ha ha ha

09.08.2021. 16:00

»

Egilam Levitam- tie ir "nacionalie partizāni"?

Re, atradu vēstures stāstu, kas bija publicēts: "Stāsts ir par notikumiem Šķilbēnu pagastā, Kozlovas ciemā, 1944.gadā un 1945.gadā...


Mēs latvieši vēsturi balstām uz faktiem un aculiecinieku liecībām, nevis uz boļševiku un komsorgu blēņu stāstiem.

Atbildēt

bet loģiski

09.08.2021. 15:50

»

Jauc kārtis - slikti

"... svarīgi mums kopā būtu izcelt nacionālo pretošanās kustību ..."- lūk, te sajauktas kārtis, ķīselis ar skābiem kāpostiem kopā...


Krievi vienmēr ir bijuši marodieri. Lai vācu armija nenolaistos līdz lopu līmenim, par laupīšanu, izvarošanu un citām varmācībām pret civiliedzīvotājiem, komandieriem bija rīkojums, šaut nost bez ierunām, bet krievu zaldātu viņa komandieris varēja nošaut par atteikšanos palikt par pēdējo zvēru.

Atbildēt

Egilam Levitam- tie ir "nacionalie partizāni"?

09.08.2021. 14:55

Re, atradu vēstures stāstu, kas bija publicēts: "Stāsts ir par notikumiem Šķilbēnu pagastā, Kozlovas ciemā, 1944.gadā un 1945.gadā.
Mežā, Stompaku purvā 1944.gadā jau bija pulcējušies ap 300 dezertieru. Dezertieri savu līdzpaņemto pārtiku ātri vien apēda, bet karš vēl turpinājās ļoti ilgi. Tad sākās sirojumi pa tuvākajām zemnieku saimniecībām. Ar šautenēm rokās dezertieri ieradās zemnieku saimniecībās un pieprasīja pārtiku. Paņēma visu, kas vien bija ēdams. Un tā vairākus gadus no vietas.
Manā ģimenē bija 8 cilvēki: ……………………………………………..
Stāsts par kaimiņiem.
Apmēram 200 m attālumā no mūsu mājām dzīvoja ģimene – tēvs, māte, dēls Hendriks Logins (14 gadi), meita Olga (16 gadi), Ģetrūde (9 gadi), Adele (7 gadi).Tēvs strādāja pilsētā. Kādu dienu māte ar zirgu veda tēvu uz pilsētu uz darbu. Ceļš veda cauri mežam. Nepagāja ilgs laiks, kad zirgs ar ragavām atnāca mājās viens pats. Dēls sēdās kamanās un brauca vecākus meklēt. Atkal zirgs mājās atgriezās viens pats. Šos cilvēkus dzīvus vairs neredzēja nekad. Olga ziņoja milicijai par vecāku pazušanu. Atbrauca varas vīri, un ar durkļiem iztaustīja visas siena kaudzes, jo domāja, ka vecāki pievienojušies dezertieriem. Tad kāds no milicijas palika dežurēt, apsēdās istabas vidū un gaidīja, kad ieradīsies vecāki. Bērni notupās pie loga, sakrustoja rociņas lūgšanā un lūdzās: mīļo dieviņ, atdod mūsu vecākus un brālīti, mēs tevi klausīsim mūžīgi.
Meitenes aicināja mani A uz savām mājām ēst upenes. Aizgāju ciemos. Salasīju mazajā rociņā upenes un iegājām istabā, kur sēdēja milicis. Viņš bija aizmidzis, bet mute pavērta, šautene starp kājām. Iebēru upenes mutē. Milicis mani ķēra rokā, tad es kā raķete aizšāvos uz savām mājām. Nekad dzīvē tādu ātrumu nebiju sasniegusi. No kādas citas zemnieku saimniecības nāca ziņas, ka nogalinātas vēl divas meitenes. Cilvēki dezertierus sāka saukt par bandītiem. Neviens nebija apmierināts. Neapmierinātība nonāca līdz bandītu ausīm. Bandīti paši savā grāmatā “Uz ežiņas galvu liku,” rakstīja, ka viņiem bija dots rīkojums: “Šauj pirmais.” Mana māsa Agata zināja nosaukt astoņu noslepkavoto cilvēku vārdus, kurus mēs ierakstījām Balkanu muzeja apmeklētāju grāmatā. ( Tā bija viņas pamatskola, tagad muzejs).
Slepkavību skaits pieauga. Sapratām, ka tāds liktenis var piemeklēt arī mūsu –……… ģimeni. Liktenīgā diena pienāca septembra beigās. Bandīti aplenca māju. Logus jau iepriekš bijām aizklājuši ar segām. Vienīgā gaismiņa nāca no atvērtajām plīts durtiņām. Tēvs pateica, ka dzīvs es nepadošos, paņēma savu darba rīku – 4 kg smago āmuru un uzskrēja bēniņos. Viņam līdzi devās kaimiņu meitene A…., kura bija atnākusi pie mammas mācīties adīt cimdus. Bandīti ielauzās durvīs. Viens no ienācējiem lika aizdegt lampu, paņēma to rokās, pārbaudīja istabu un devās uz bēniņiem. Tēvs un A…..bēniņos bija noslēpušies aiz lielās pūra lādes. Kad bandīts tuvojās, tēvs leca augšā un ar āmuru sita viņam pa sprandu. Bandīts krita un izšāva. Vēlāk bandīts izdzīvoja, bet galva palika noliekta uz vienu pusi. Viņu varas vīri vēlāk noķēra, aizsūtīja uz Sibīriju. No Sibīrijas atgriezās pēc Staļina nāves. Viļakā bija redzēts baznīcā, nesam baznīcas karogu ejot procesijā ap baznīcu.
Tēvs ar A…..metās pie bēniņu loga. A… baidījās lekt. Tad tēvs leca pirmais. Viņš trāpīja uz lielā akmens, vēders pārplīsa un asiņoja, viņš skrēja uz miliciju pēc palīdzības. A….. bandīti noķēra un zvēriski noslepkavoja.
Pirmajā stāvā atskanot šāvienam, visi ģimenes locekļi sāka kliegt un raudāt, ka tēvu nošāva. Bandīti devās bēniņu virzienā. Tad māte deva rīkojumu man un Albīnei rāpties zem gultas. Marija atvēra logu un lika mātei bēgt. Tas izdevās. Otrā pa logu leca Agata. Bandīts viņu pamanīja, metās pakaļ saukdams: “Valnu, ka nūķeršu, uz durkļa i pameššu.” Agata aizskrēja līdz dīķim un metās aukstajā ūdenī. Bija ļoti tumša, 28.septembra nakts. Bandīts nesaprata, kur palika Agata un redzēt jau neko nevarēja. Pa to laiku Marija arī mēģināja izlekt pa logu, bet bandīts viņu iegrūda istabā atpakaļ. Pēc brīža Marija mēģināja lekt atkārtoti pa logu. Bija nomainījusies mājas apsardze, otrs bandīts Mariju neaizkavēja. Citi bandīti ieraudzīja vecmāmiņu Jadvigu (80.gadi) un sāka sist. Sita ar šauteni pa galvu. Viena acs izkrita no dobuma, galva asiņoja, viņa zaudēja samaņu. Pēc 3 dienām vecmāmiņa nomira.
Kara beigās varas vīri paziņoja, ka visus dezertierus apžēlos, lai visi nāk ārā no meža. Daudzi noticēja un nodeva savus mežā palikušos biedrus. Tāpat viņi paziņoja, kuras zemnieku saimniecības atbalstīja dezertierus ar pārtiku. Tā Tepenīcas ciemā par bandītu atbalstīšanu uz Sibīriju izsūtīja manas mammas radus (piecus cilvēkus). No Sibīrijas atgriezās trīs cilvēki - māte, meita Dvinska Veronika, dēls Dvinskis Marjans, pliki un nabagi. Mani vecāki viņus uzņēma savā dzīvoklī. Tur viņi dzīvoja tik ilgi, kamēr paši varēja nopelnīt naudu. Tagad viņi jau ir miruši.
Kara beigās vācieši ļoti steidzās uz savu fāterlandi, Kurzemes cietoksnī atstājot vien latviešus un igauņus. Tad Ģenerālis Bangerskis devās pie vācu armijas vadības pēc papildspēkiem. Vācieši viņam atbildēja: Jums Latvijas mežos ir 2000 dezertieru, kuri nav izšāvuši nevienu lodi ne uz vāciešiem, ne krieviem, ņemiet tos un aizstāviet savu Kurzemi. (No grāmatas par ģenerāli Aleksandru Plensneru). Tad jau tie ir meli, ka dezertieri pārtiku ieguva no pārtikas vezumiem, kurus sūtīja armijai.
Karš beidzās, abām pusēm bija tikai zaudējumi. Arī dezertieri vai nu krita kaujā vai Sibīrijā" …………………………………

Atbildēt

Jauc kārtis - slikti

09.08.2021. 14:53

»

Ruslāns

Kroplis grib uzcelt pieminekli bandītiem un slepkavām, kas laicīgi nepaspēja aizbēgt kopā ar vāciešiem, tādēļ slēpās mežā. Autors, lūdzu brauciet atpakaļ pie saviem saimniekiem


"... svarīgi mums kopā būtu izcelt nacionālo pretošanās kustību ..."- lūk, te sajauktas kārtis, ķīselis ar skābiem kāpostiem kopā.

Lasīju kādu komentāru, ka "nacionālo partizānu" pretošanās kustības nebija. Tā bijusi pretošanās, bet tā ne par santīmu neesot nacionālo partizānu kustība, bet "kustība", lai glābtu "savu ādu" no okupantu slepkavībām pret Latvijas valsts bijušām amatpersonām un citām personām - lasi: tā bija "pašaizsardzības kustība". Partizāni ir "kustība", organizācija kara laikā, lai no tautas masām atbalstītu vienu vai otru okupantu vai aizstāvi pret okupantiem un viņi karoja pret okupantu armiju, neskāra civiliedzīvotājus. Bet atrodiet kaut vienu grupu, kura atstāja ģimeni un iegāja mežā tikai tādēļ, lai cīnītos pret okupantiem. Šai pretošanās kustībai nebija organizācijas, nebija kaut cik nopietna bruņojuma, ko Latvijas valsts atbalstītu (Latvijas vara likvidēta), tajā iesaistījās arī noziedznieki un visāda veida apšaubāmas personas, stukači, nodevēji un organizēja provokācijas pret civiliedzīvotājiem utt.

Protams, interpretācija nemazina nozīmi, ka ļoti plašos apjomos cilvēki neredzēja iespēju, kā aizstāvēt savu dzīvību no krievu okupantu lodēm, meklēja glābiņu mežā, slēpās.

Tā tomēr ir pretrunīga kustība, jo, atrodoties mežā, vajadzēja sagādāt pārtiku, apģērbu. Kur to ņemt? Un šī "kustība" - "pretošanās" patiesi pārvērtās par bandītisku - izsalkuši mežoņi nakts aizsegā ar šautenēm gāja pa apkārtējām mājām un pieprasīja visu nepieciešamo, kad pašiem nebija ko ēst - okupanti atņēma lopus, pārtiku, graudus, arī ar ieganstu, ka nepieciešams armijas nodrošināšanai.

Saimniecības tracināja no abām pusēm, terorizēja, vajāja abas puses - čekisti, stukači un mežinieki. Grupas no meža tika virzītas, lai kompromitētu mežābrāļus, taisītas intrigas un tautā šos mežabrālus patiesi sauca par bandītiem, jo nebija glābiņa no intrigām, aizdomām un nalts sirojumiem, draudiem par nodevību, kad nodevēji bija stukači.

Saimniekiem bija kaut kas jādara, lai nakts uzbrukumus, laupīšanas apturētu un viņi arī bija spiesti ziņot milicijai. Sevišķi traģiski mežā uzbrukumi, notikumi esot bijuši Ziemeļlatgalē, ko ir pamatīgi aprakstījuši Vilis Seleckis un Antons Rancāns savā grāmatās.

Atbildēt

tā ir

09.08.2021. 13:38

»

sovoks

Ukrainas Lvova bija vel milzigaks monstrs ,ka Riga . Neta skatijos ka dazus gadus atpakal nogaza un aizveda uz izgztuvi sasmalcinasanai . Kremli neviens pat neiepikstejas


Polijā sen jau visi krievu fašistisko izdzimteņu: sadistu, marodieru un pederastu, monumenti iznīcināti, tas pats notiek Ungārijā, Čehijā un citur. Mūsu nelaime, ka pie varas ir krievmīlošās pederastu partijas, bet ĀM piesmirdina pederasti.

Atbildēt

staļiniskam izdzimtenim

09.08.2021. 13:34

»

Ruslāns

Kroplis grib uzcelt pieminekli bandītiem un slepkavām, kas laicīgi nepaspēja aizbēgt kopā ar vāciešiem, tādēļ slēpās mežā. Autors, lūdzu brauciet atpakaļ pie saviem saimniekiem


Brauc, civilizācijas pabira, atpakaļ pie sava radītāja uz elli, klausīties Kabzdonu un Aleksandrova orķestri, kur jūs visi vēl šai desmitgadē būsiet!

Atbildēt

to nelietis

09.08.2021. 13:31

»

Patiesais

Tieši tas , kas vajadzīgs,- sadalīt Latvijas iedzīvotājus divos naidīgos grupējumos. Asinis ir neizbēgamas. Prezidents ļoti labi strādā. Beidzot atvērās. Ir par maz, ka no latvijas katru gadu izbrauc ap 20000 iedzīvotāju. Izskatās, ka politiskai elitei vairs nav nekādas loģiskas saprašanas. Nav izslēgts...


Nekādu grupējumu nav. Ir latvieši un lojāli cittautieši un ir Latvijā ievazātie WWII noziedznieki un to noziegumu mantinieki, kuriem pēc starptautiskiem likumiem Latvijā nav jābūt, bet pēc cilvēku likumiem, vispār nekur nav jābūt.

Atbildēt

Ruslāns

09.08.2021. 13:28

Kroplis grib uzcelt pieminekli bandītiem un slepkavām, kas laicīgi nepaspēja aizbēgt kopā ar vāciešiem, tādēļ slēpās mežā. Autors, lūdzu brauciet atpakaļ pie saviem saimniekiem.

Atbildēt

lauķim

09.08.2021. 13:27

»

lauķis

Sāksim ar to ka pārstāsim melot.Tieši meli ir visu noziegumu un nodevīdu pamats


Nevajag laizīt krievu anālās vagīnas, pašam nevajadzēs melot.

Atbildēt

nekur

09.08.2021. 13:26

»

Paakis

Un kur tad pazuda visi krievu okupanti


Tie visi tagad, pateicoties, LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotībai, ir priviliģēti vienvalodīgie latvijieši (латвийцы).

Atbildēt

Aigars.

09.08.2021. 11:11

Nu prasti gan, valdoņkalpi. Mašinērija domāja, domāja - izdomāja! Lētu šņabi dot tautai nesanāks, svētkus ar' nevar. Ārējie ienaidnieki bīstami. A davai ka sarīdām iekšienē, lai ņemas un aizmirst par dārdzību, nodokļiem utt! Un katram gadījumam lokāli ierobežotā teritorijā, lai mazāki izdevumi kontrolēt un savākt! Nē, nu zelta galvas VALDOŅIEM!

Atbildēt

Cinisna piemērs

09.08.2021. 10:37

Vieglāk ir ierosināt sev uzcelt pieminekli nevis apturēt likumu kurš apzog tautu.

Atbildēt

tvaika iela

09.08.2021. 09:45

ved vinju shurp...

Atbildēt

lauķis

09.08.2021. 09:37

»

Atis Priedītis

Lai cilvēkus vienotu un nevis šķeltu ir jārada domas un idejas, kuras manuprāt, varētu būt pieņemamas visiem


Sāksim ar to ka pārstāsim melot.Tieši meli ir visu noziegumu un nodevīdu pamats.

Atbildēt

Pētersons

09.08.2021. 08:42

Kādā briesmīgā latviešu valodā tas viss uzrakstīts!

Atbildēt

Atis Priedītis

09.08.2021. 07:26

Lai cilvēkus vienotu un nevis šķeltu ir jārada domas un idejas, kuras manuprāt, varētu būt pieņemamas visiem:

"Nedari pāri,
Ja jūti, ka sāp.
Noglāsti,
Ja jūti, ka drīkst."

Atbildēt

Patiesais

09.08.2021. 07:22

Tieši tas , kas vajadzīgs,- sadalīt Latvijas iedzīvotājus divos naidīgos grupējumos. Asinis ir neizbēgamas. Prezidents ļoti labi strādā. Beidzot atvērās. Ir par maz, ka no latvijas katru gadu izbrauc ap 20000 iedzīvotāju. Izskatās, ka politiskai elitei vairs nav nekādas loģiskas saprašanas. Nav izslēgts, ka ar laiku ES atteiksises no Latvijas.

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

09.08.2021. 06:02

Izpostītās ģimenes un dzimtas, atņemtās mājas, bērnība un jaunība, aizlauztie pārnācēju likteņi – okupācijas vara bija necilvēcīga pret jums, jo jūsu un jūsu tuvinieku nestās vērtības un ticība Latvijai apdraudēja okupantu plānus.

Ar ko jūsu vara ir labāka? Tautu izdzināt no mājām! 30 gadus mērdējat badā! Kroplie un represīva rakstura likumi darbojas joprojām!

Atbildēt

Tam stabam vidus ir tukss

09.08.2021. 05:37

»

nu nu

Kādam ļoti niez piere, kā gribas ar to noārdīt visdrausmīgāko nezvēru: sadistu, marodieru un pederastu, slavinošo, cilvēka cieņu aizskarošo stabu. Būs tev, pagaidi


Stabam vidu iedzit metala trubu un krematorija skurstenis ir gatavs. Vakcinas upurus nàksies kremét agri vai vélu...Nàcijas téva bikses pavilkt
masta galà karoga vietà. Musolini bikses karàjàs 3dienas savulaik.

Atbildēt

Atis Priedītis

09.08.2021. 05:17

»

hm

Kāpēc nepublisko liecības? Tur var būt ļoti daudz dažādi apsvērumi, kāpēc liecības valstij nav vēlams publiskot...


Es pats Zersetzung vajāšanām tiku pakļauts sākot no 1986.gada. Ļoti intensīvi 1991.gadā. Par visu notikušo esmu izdevis divas grāmatas: "Gan jau rīts mūs atradīs" - manas atmiņas, un "Kristaps - slepenie protokoli" - rakstīta kā fantastikas žanra grāmata. Dokumentāli pierādīt neko nav iespējams, jo Zersetzung vajāšanas pēdas neatstāj. Savukārt visi šo notikumu liecinieki kategoriski atsakās kaut ko stāstīt, ari VDK virsnieki. Tātad neko pierādīt tiešām nav iespējams. Abas manas grāmatas var brīvi lejupielādēt.
"Gan jau rīts mūs atradīs" - https://files.inbox.lv/shared/file/24672663
"Kristaps - slepenie protokoli" -
https://files.inbox.lv/shared/file/36467151

Atbildēt

Karote

09.08.2021. 02:06

Vošem, saucamais prez, ir par to, čakli kurbulē tēmu, lai abu pušu pajoļi metas plikām krūtežām aizstāvēt katrs savus cementa čibrikus. Burvīgi! Lūk, īsts nācijas papiņš, tautu vienojošais.., nācijai visaktuālākā tēma, jā! Gaidam M.Zālītes levitōdas atsvaidzinājumu 2.0.Jo tos izkaisītos mēslus par rozēm uzdot var tikai talants. :)

Atbildēt

Vai nav tā, ka zaglis bļauj ķeriet zagli

09.08.2021. 00:38

Nevis pretī okupantu betonbluķim, bet tieši tā vietā ir jābūt funkcionējošām karātavām, lai sākoties tiesai pret Latvijas nodevējiem, būtu kur izpildīt sodu.
Neatkarība nav izcīnīta līdz galam, deokupācija nav notikusi, demokrātijas vietā politmafiju intrigas, eiropā mūs pārstāv latviešu tautas ienaidnieki, politiķu krēslus aizņem glumi meļi, bet aizkadrā šeptējas mankurti un kvēlākie latviešu ienaidnieki no austrumu sādžām.

Atbildēt

Haralds Kalns

08.08.2021. 23:58

SABIEDRĪBAS GRUZIS LEVITS PATS TERORISTS UN ĪSTĀKĀ PRETVARA TAUTAI!

Atbildēt

sovoks

08.08.2021. 22:16

Ukrainas Lvova bija vel milzigaks monstrs ,ka Riga . Neta skatijos ka dazus gadus atpakal nogaza un aizveda uz izgztuvi sasmalcinasanai . Kremli neviens pat neiepikstejas ...

Atbildēt

Paakis

08.08.2021. 22:15

»

1991

asv jau okupeja Latviju tikai 1991 gada


Un kur tad pazuda visi krievu okupanti????

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

08.08.2021. 22:08

»

?


Lai likvidētu okupantu atstāto mantojumu, ir jābūt gribai! Ne mūsu Saeimai, ne valdībai nav tāda vēlēšanās! Šodien galvenais sauklis. ir vairāk sagrābt no Valsts naudas! Arī sabiedrībā nav jūtama vēlme ko mainīt. Tāpēc arī mums ir tāda valdība un deputātu korpuss, par dižo nācijas tēvu vispār komentāri lieki! Viņš ceļ bāru bērnu nošļukušos knābjus... un M.Zālīte sacer jaunas odas!

Atbildēt

Marksistiski ļeņiniskajā tiesību sistēmā

08.08.2021. 21:42

likumiem nav mērķis un gars. Panti tehniski iedarbojas. Bet tiek ņemtas vērā arī vadošās partijas norādes, agrāk komunistiskās partijas, tagad varas partijas. Sistēma nav mainījusies.

Atbildēt

?

08.08.2021. 21:33


Kad likvidēs okupācijas sekas ?

Atbildēt

to !

08.08.2021. 21:03

»

! to

Krievi veda amerikāniem pārtiku, pretī saņēma alumīniju. No alumīnija krievi ražoja lidmašīnas, smagās mašīnas (pulitrkas). Amērikā 7 miljoni iedzīvotāja mira badā no 1938 gada, katru gadu bez krievu maizes


Kāda pārtika, kad pederastu krievijā bija izpostīta zemniecība, kad visi normālie bija nogalināti vai Sibīrijā, kad bija palikuši tādi kā šodien. Varbūt ne gluži tik debili, jo tagad jau krieviem ir pēdējā degradācijas stadija.
Visi krievi būtu nosprāguši badā un tevis nebūtu, bet tas vēl jūs sagaida.

Atbildēt

Pieticīgs Jūrmalnieks

08.08.2021. 20:31

Būtu jauki , ja ieklīdeņi dotos uz mājām!

Atbildēt

hm

08.08.2021. 20:20

»

Atis Priedītis

Skaitļi protams, ir aptuveni. Jo visi pierādījumi balstās uz liecinieku liecībām. Vācu valodas portālos tiek minēts šāds vajāto skaits: no 5 līdz 10 tūkstoši. Latvijas to 30 liecinieku liecības nekur nav publiskotas un līdz ar to var uzskatīt, ka tās ir atzītas par slepenām


Kāpēc nepublisko liecības? Tur var būt ļoti daudz dažādi apsvērumi, kāpēc liecības valstij nav vēlams publiskot.
Manuprāt, vācieši ir pedanti un man rada šaubas, ka viņi slēpj varbūtējos Stasi noziegumus. Lai ko uzsāktu nepieciešami pierādījumi.
Ja tev šķiet, ka tev taisnība, meklē pierādījumus. Konkrētus clvēkus, konkrētas liecības.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.08.2021. 20:11

»

hm

Varbūt tā nav ietekmēšanas programma, bet specdienestu instrukcija darbam ar cilvēkiem, kādas pastāv laikam jau visū valstu specdienestos...


Skaitļi protams, ir aptuveni. Jo visi pierādījumi balstās uz liecinieku liecībām. Vācu valodas portālos tiek minēts šāds vajāto skaits: no 5 līdz 10 tūkstoši. Latvijas to 30 liecinieku liecības nekur nav publiskotas un līdz ar to var uzskatīt, ka tās ir atzītas par slepenām.

Atbildēt

hm

08.08.2021. 20:07

»

Atis Priedītis

Krieviski šo metodi sauca Biodegradācija. Var pat atrast attiecīgas publikācijas krievu valodā. No kurienes 1000 vajāto Latvijā. Tas ir proporcionāli izskaitļots pieņēmums. Vācija kur bija 10 reiz vairāk cilvēku vajāti tika 10 000. Tātad pie mums varētu būt ap 1000. 30 cilvēki esot snieguši informāciju...


Varbūt tā nav ietekmēšanas programma, bet specdienestu instrukcija darbam ar cilvēkiem, kādas pastāv laikam jau visū valstu specdienestos.
Diemžēl šie tavi skaitļi nav īpaši ticami, jo visi beidzas ar 0. Tad vēl jautājums, kā tu izskaidro, kāpēc liecības noslepenotas. Bert tad jau ne tikai pie mums, bet arī ASV.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.08.2021. 20:00

»

hm

Rietumvācija nekad nav bijusi patstāvīga valsts, bet austrumvācu Stasi arhīvi tika izvesti uz ASV...


Krieviski šo metodi sauca Biodegradācija. Var pat atrast attiecīgas publikācijas krievu valodā. No kurienes 1000 vajāto Latvijā. Tas ir proporcionāli izskaitļots pieņēmums. Vācija kur bija 10 reiz vairāk cilvēku vajāti tika 10 000. Tātad pie mums varētu būt ap 1000. 30 cilvēki esot snieguši informāciju Kangera komisijai, bet visas liecības tikušas noslepenotas.

Atbildēt

hm

08.08.2021. 19:55

»

Atis Priedītis

Katrs pats var atrast pietiekoši daudz publikāciju vācu valodā. Atliek tikai Google meklētājā ierakstīt vārdu Zersetzung un uzlikt tulkošanu uz latviešu valodu. Precīzs to pašu metožu uzskaitījums, kuras tika lietotas arī Latvijā. Protams, mūsu masu mediji visu kategoriski noliedz


Rietumvācija nekad nav bijusi patstāvīga valsts, bet austrumvācu Stasi arhīvi tika izvesti uz ASV.
Aukstā kara laikā pret cilvēkiem tika izmēģinātas dažādas ietekmēšanas programmas par kurām plaši rakstīja Rietumu prese. Taču tām visām bija kāds virsuzdevums. Pārbaudīt zinātnes atziņas cilvēku ietekmēšanā noteiktā veidā. Vai arī tādas programmas pastāvēja PSRS, kādiem mŗķiem kalpoja, to tā kā arhīvu materiālos tā kā vajadzētu redzēt. Vēl jo vairāk, ja programmai ir nosaukums. Bet kāpēc vācu valodā, ne angļu vai krievu? Kāpēc amerikāņi klusē? Kā tu zini, ka LPSR ;šajā programm;ātika iesaistīti 1000 cilvēku?

Atbildēt

Atis Priedītis

08.08.2021. 19:44

»

!

Tur par indēm ir kas jauns. Vispār, jau viss tas vienā maisā bāžams. Latviski vajadzētu publicēt šādus vēstures materiālus. Domāju, grāmatai būtu liela piekrišana. Ka tik atrastos tas, kas tādus savāktu un publicētu LV


Šī ir pirmā reize, kad viss tiek uztverts bez ņirgāšanās. Latviski nesen bija viens raksts tepat šajā portālā, metode gan tiek aprakstīta tikai daļēji:
https://www.pietiek.com/raksti/aktivako_personibu_iznicinasana_un_sabiedribas_kontrole__zersetzung_latvija/komentari

Atbildēt

!

08.08.2021. 19:41

»

Atis Priedītis

Katrs pats var atrast pietiekoši daudz publikāciju vācu valodā. Atliek tikai Google meklētājā ierakstīt vārdu Zersetzung un uzlikt tulkošanu uz latviešu valodu. Precīzs to pašu metožu uzskaitījums, kuras tika lietotas arī Latvijā. Protams, mūsu masu mediji visu kategoriski noliedz


Tur par indēm ir kas jauns. Vispār, jau viss tas vienā maisā bāžams. Latviski vajadzētu publicēt šādus vēstures materiālus. Domāju, grāmatai būtu liela piekrišana. Ka tik atrastos tas, kas tādus savāktu un publicētu LV.

Atbildēt

vecs savoks

08.08.2021. 19:34

Palasīju rakšteli, palasīju komentus. Izskatās, ka bijība pret "rietumniecisko" un vārda brīvība mums nākusi vien par skādi ...

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: