Menu
Pilnā versija
Foto

Pretstāve un padošanās

Ainārs Kadišs · 28.12.2021. · Komentāri (69)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

01.01.2022. 15:06

Viss jau ir pareizi, bet par Ādolfu gan nevajag tik ļauni domāt. Tāpat arī par Staļinu. Visu, vai vismaz lielāko daļu pasaules problēmu uz ilgu laiku atrisinātu tikai viena raķete uz Londonas.

Atbildēt

Adata

29.12.2021. 20:59

»

Niks

Tālavas taurētājs 19:22 - īstens trollis


Es domāju tāpat. Labāk ignorēt, lai nenovirzītu no apspriežamās tēmas.

Atbildēt

Adata

29.12.2021. 20:56

»

derdz

bet kā praktiskā izpausmē realizēt visu to kas izrietētu no rakstītā


Bet tu padomā kā un tad uzdrošinies darīt, kā pats domā. Mēs jau uzdrošināmies un darām.

Atbildēt

Kremlis slēdz "Мемориал"

29.12.2021. 14:54

»

sertifikāts

Krrr....krrrr.....Krrr...Krrrievi....Krievi nāk!...Krā...Krā! krā


Krievu okupanti vēl nekur nav aiztriekti, jo ira komunistiem draudziņi un пятая колонна Latvijā ir pēdējais glābšanās salmiņš PSRS noziedzniekiem. Jāturpina atklāt sarkano slepkavu identitāti un noziegumus, bet tāpat kā biedram Pūtinam, tur katram krievu sadistam ir ko slēpt.
https://youtu.be/WxRs7049kIg

Atbildēt

atstāsts-Danninga-Krīgera efekts

29.12.2021. 14:24

»

reņģe

Laba atbilde


Muļķis nespēj apjēgt savu muļķību,jo ir muļķis.Oriģinālā m.vietā -nekompetents.

Atbildēt

Ludis

29.12.2021. 13:14

Dažreiz izskatās ka tas pavluts tic ko lasa !?!

Atbildēt

Eduards Lunis

29.12.2021. 13:05

---Paskataties,kā ir meģināts apkēzīt TĀLAVAS TAURĒTĀJU!? IT KĀ TIKAI BIJA VIENA PILS UN VIENS -IEMALDĪJIES KRIEVSU TAURĒTĀJS...!?
-Kam mēģini iebarot šos makaronus!?Te nav tā vieta!

Atbildēt

sertifikāts

29.12.2021. 13:04

Krrr....krrrr.....Krrr...Krrrievi....Krievi nāk!...Krā...Krā! krā....

Atbildēt

Stāsti par vēsturi

29.12.2021. 11:27

»

Es

Viena no lielākajām problēmām ar garīgajiem pacientiem ir viņu nelīdzestība. Viņus sašņorē, apārstē iestādē, izlaiž, piekodinot dzert izrakstītos medikamentus un ievērot režīmu. Un tad aplis sākas no jauna...


Talavas taurētājs jau patiesībā bija no Izborskas mežiem Latvijā iemaldījies krievs kurs Miervalda pilī bija iekārtojies par naktssargu ar tauri.Kā noskaidrojuši vēsturnieki tad patiesība kad nāca iekšā rietumnieki krustneši ar savu kristietību un citam gudrībām tad Talavas taurētājs nevis mēģinājis celt trauksmi,Bet nodevis un pārdevis krustnešiem Miervaldi ar visu tā pili un visiem tā ļaužiem…Ta visa varonība bijusi vien krustnesu uztaisīts pīaars.Tā lūk!

Atbildēt

lauķis

29.12.2021. 10:16

»

nu nē

Vēl labāks ir tas vergs, kurš cīnās par vergu tiesībām būt vergiem


Vergs nemaz nezina kas ir brīvība,vergs sapņo par saviem vergiem.

Atbildēt

Žulis

29.12.2021. 10:10

»

cilveks444

ORVELISMS (tulkots no krievu valodas...


Šeit precīzi attēlots gan tas, kā švakcinācija tiek uzspiesta ciilvēkiem, gan tas kā LGBT bīda savas idejas tautā, gan tas, kā uzpirktie troļļi risina diskusijas publiskajā telpā. Paldies autoram!

Atbildēt

kāds no autora labums?

29.12.2021. 09:50

???? VAI???? māte bija tā tupā iecirkņa ātste???, 'homeopāte'...tie visi bija sarkani, marta un veronikas...jo čeka citiem neļāva ar to nodarboties

Atbildēt

nu nē

29.12.2021. 09:47

»

lauķis

Neesi nu tik kritisks,aitas vienkārši nesaprot ka ir aitas.Ne velti saka ka labākais vergs ir tas kurš nemaz nesaprot ka ir vergs


Vēl labāks ir tas vergs, kurš cīnās par vergu tiesībām būt vergiem!

Atbildēt

Es

29.12.2021. 09:38

»

Tālavas taurētājs

Sods kas vēl briesmīgāks par nāvi, priekš krievu okupantiem, ir likt tiem dzīvot savā zemē, neļaut melot un zagt, atklāt viņu patieso vēsturi un pastrādātos noziegumus pret cilvēci, kurus tie rūpīgi slēpj savos kremļa pagrabos. Un protams, pats galvenais ir sargāt savu 5.kolonnu, kura ieperināta potenciālo...


Viena no lielākajām problēmām ar garīgajiem pacientiem ir viņu nelīdzestība. Viņus sašņorē, apārstē iestādē, izlaiž, piekodinot dzert izrakstītos medikamentus un ievērot režīmu. Un tad aplis sākas no jauna.

Krievi ir visur - tie ir tavi kaimiņi, tavu radu kolēģi, tavu mazbērnu klases vai studiju biedri, arī tavos rados ir pa krievam, arī pa tēva vai mātes līniju. Novēlu tev jaunajā gadā veselīgāku dzīvesveidu un tikpat dzīvelīgu dzīves uztveri, kāda ir ... caurmēra krievam! :)

Atbildēt

Blakne

29.12.2021. 09:21

Šī valsts ir absolūts ļaunums.Visi tās " vadoņi" ir bīstami nelieši, kas jātiesā un jāaizvāc ar jebkurām metodēm.

Atbildēt

lauķis

29.12.2021. 07:59

»

Niks

Neviens ar varu vēl nav nošpricēts. Visi ir pašrocīgi parakstījušies un saņēmuši, to kas pienākas. Vajag pašiem sev atzīties: "Es es esmu lupata un verga dvēsele


Neesi nu tik kritisks,aitas vienkārši nesaprot ka ir aitas.Ne velti saka ka labākais vergs ir tas kurš nemaz nesaprot ka ir vergs.
Ko nevar ar varu to paņem ar viltu.

Atbildēt

Niks

29.12.2021. 04:38

Neviens ar varu vēl nav nošpricēts. Visi ir pašrocīgi parakstījušies un saņēmuši, to kas pienākas. Vajag pašiem sev atzīties: "Es es esmu lupata un verga dvēsele."

Atbildēt

cilveks444

29.12.2021. 04:14

ORVELISMS (tulkots no krievu valodas)

- Kāpēc turpināt balto krāsu saukt par balto krāsu?
- Bet kā lai sauc balto krāsu?
- Par zaļu, protams.
- Kā tas ir? Kāpēc?
- Vai tad nezināt? Vakar Pasaules Krāsu Apzīmējumu Organizācija ieteica balto saukt par zaļu.
- Bet ko tagad, lai sauc par zaļo?
- Notiek konsultācijas. Mums jāgaida. Domāju risinājums tiks atrasts. Bet tas pat nav svarīgi. Jo galvenais ir balto vairs nesaukt par balto!
- Bet tas ir idiotisms.
- Nē. PKAO sēž speciālisti. Viņi labāk zina, kā nosaukt krāsas.
- Bet balts nepārstās būt balts, ja kāds nolems to saukt savādā?!
- Protams, ka pārstās. Sākumā tas nebūs ērti, bet pēc tam visi pieradīs. Tas vajadzīgs, lai solidarizētos ar daltoniķiem.
- Bet tomēr tas ir nepareizi, tas ir melīgi, kāpēc tas ir vajadzīgs?
- Tur PKAO viņi zina labāk. Viņi ir speciālisti.
- Nu ko? Vai tagad frāzes "visā baltajā gaismā" vietā būs jāsaka "visā zaļajā gaismā"? "Rakstīts ar melnu uz zaļa"? Kā tas būs, kā to iedomājaties? Tas ir absurds!
- Domāju, ka to var atrisināt ļoti vienkārši. Šīs frāzes tiks aizliegtas un cilvēki tiks bargi sodīti par to lietošanu. Maksimāli bargi.
- Ar naudas sodu?
- Protams. Tas sakumā, bet ja turpinās musināt sabiedrību, saucot baltu par baltu, tad cietumā jeb pie sienas! Neesat tik spītīgs, tas ir kolektīvā labuma vārdā darīts! Jo tas visu drošības labā tiek darīts! Ja nepareizi nosauksiet krāsas, tas ir balto par baltu, vai varat iedomāties, kāds bardaks sāksies? Tas radīs haosu, cilvēki sāks uzskatīt, ka drīkst domāt paši, ka vajag saukt lietas īstajos vārdos. Tas var aizvainot tos, kas tic PKAO, ka baltais tagad ir zaļš. Viņiem būs psiholoģiska trauma. Un, kā vara tad spēs valdīt pār tautu, ja cilvēki redzēs, ka karalis pliks? Tas būs briesmīgi, ja tā notiks, tāpēc to nevar pieļaut. Par mums sardzē stāv PKAO!
- Bet tomēr, vai tiešām nevar vienkārši atstāt visu, kā bijis? Nu balts ir balts un zaļš ir zaļš?
- Ko ar to domājiet? Kas vispār esat? Vai esat krāsu eksperts? Ko par to saprotiet? Jums taču nav speciālās Greizo Krāsu Akadēmijas diploms! Tātad neesat nekas. Nedomājiet vēl Satversmi lasīt! Tas aizliegts!
- Bet vai tad lai lietas sauktu īstajos vārdos, lai krāsas sauktu to patiesajās krāsās, ir jābūt speciālistam?
- Protams.
- Nav taisnība. Piemēram, redzu, ka esat idiots... un lai to saprastu, īstenībā nav pat vajadzīgs eksperta viedoklis.
- Uhh...eēēē....uhh...skaidrs, esat antikrāsists. Neticiet zinātnei, kas noteic, ka gadījumā, ja cilvēks redz balto krāsu, viņš maldās, jo īstenībā tā ir zaļā krāsa, tikai tā izskatās, kā baltā krāsa. Dēļ tādiem, kā jūs daudzi joprojām domā, ka sniegs ir balts, lai gan PKAO skaidri norāda, ka tas ir zaļš. Tāpēc nevajag te muļķības klāstīt. Mums jāklausa, ko saka PKAO! Mēs nedrīkstam ticēt savām acīm! Tas ir aizliegts!

Atbildēt

Nodokļus te visi maksāja okupācijas varai

29.12.2021. 01:10

»

Juris

Ja par to zemes pārdošanu ir taisnība, tad Kadišs ir nolāpīta kapitālistu pabira. Citiem nav zeme mantojumā ko pārdot un nejau tāpēc senlatviešu ciltis te lēja asinis, lai tādi kadiši "uzvārītos


Tikai retajam latvietim nebija zeme mantojumā, atšķirībā no padomju okupantiem. Tomēr beidzoties okupācijai, izrādījās ka paši okupanti arī esot okupācijā cietušie !!! un komunistuprāt tiem esot tiesības uz latviešu tautai piederošo īpašumu prihvatizāciju.

Atbildēt

Juris

29.12.2021. 00:57

»

!

Pats par sevis saukto VID “terora upuri” Kadišs kļuva gadu iepriekš, nesamaksājot kapitāla pieauguma nodokli par mantotas zemes pārdošanu. Zaudējot valsts nodevu 9 000 eiro apmērā un protestējot, viņš klāstīja savu neapmierinātību ar valsts varu...


Ja par to zemes pārdošanu ir taisnība, tad Kadišs ir nolāpīta kapitālistu pabira. Citiem nav zeme mantojumā ko pārdot un nejau tāpēc senlatviešu ciltis te lēja asinis, lai tādi kadiši "uzvārītos"

Atbildēt

!

28.12.2021. 23:09

Pats par sevis saukto VID “terora upuri” Kadišs kļuva gadu iepriekš, nesamaksājot kapitāla pieauguma nodokli par mantotas zemes pārdošanu. Zaudējot valsts nodevu 9 000 eiro apmērā un protestējot, viņš klāstīja savu neapmierinātību ar valsts varu.

Ar likumu nepildīšanas sekām Kadišs bija iepazinies jau izsenis, liecina portāla LSM publicēta informācija. Savulaik, nemaksājot alimentus par sava bērna uzturēšanu un, fiziskas ietekmēšanas rezultātā, saņēmis arī tuvošanās aizliegumu ģimenei.

Kadiša 2017. gadā portālā “Pietiek.com” publicēto rakstu pēc trīs gadiem, 2020. gadā, iztulkoja un ierakstīja Krievijā veidots “Youtube” kanāls “News Today”. Tajā kā lielākais bieds sabiedrībai ar dažādiem epitetiem tiek raksturots kapitālisms un no tā izrietošā brīvā tirgus ekonomika, demokrātija un Rietumu vērtības.

Video tiek uzsvērts, ka Latvijas valdība uzsākusi “atklātu karu pret tautu”. “Tradicionālās” Latvijas reliģijas, kas ietver dievbijību, nomainījusi “akla naudas” ticība. Savukārt visi, kas nepārstāv autora paustos uzskatus un atbalsta kapitālisma realizāciju Latvijā, “ir akli un stulbi cilvēki”.

Kadišs norāda, ka ir noguris no savas valsts, tādēļ gaida tās galu, uz ko Latvija, viņaprāt, pārliecinoši virzās.

Atbildēt

!

28.12.2021. 23:06

Kadišs ir Latvijas nodevējs:RĪGA, 20. februāris — Sputnik, Jevgēņijs Ļeškovskis.
Latvijas sabiedriskās organizācijas "Tautas varas fronte" līderis, Zinātnes fonda priekšsēdētājs Valentīns Jeremejevs, kurš palīdz Kadišam – viņa domubiedram starptautiskajā kustībā "dzeltenās vestes", lūdza padomu juristiem un izdarīja Latvijas sistēmai negaidītu gājienu. Viņi paziņoja, ka tā nav nekāda vienkārša badošanās akcija teltī, bet gan... mākslas darbs.'
Vēlu vakarā pie Kadiša piegāja pat iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens. Viņi sarunājās visai ilgi – ieraksts redzams sociālajos tīklos "Tautas varas frontes", Valentīna Jeremejeva un paša Kadiša lapās. Badastreika pieteicējs novērtēja ministra parādīšanos un piezīmēja, ka bijis patiešām pārsteigts un godīgi pateicies Ģirģenam
Tiesa, daži politiķi tomēr cenšas parādīt, ka neguļ. Vakar pie Kadiša pienāca parlamenta deputāti Linda Liepiņa un Aldis Gobzems.

Atbildēt

interesanti

28.12.2021. 22:36

Pats autors jau arī padevies neliešiem un cītīgi kalpo viņu interesēm, turklāt izskatās, ka nav sevi atpazini šajā sistēmā kā ļaunuma sulaini un tātad...

Atbildēt

Dievs

28.12.2021. 22:01

vai tad Ãdolfam bija slikta doma?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 21:59

»

?

Kam tad pieder nauda un augļošanas bizness,Putinam vai Gotorpas Goldšteiniem Romanoviem un viņa kalpiem Rotšildiem


Nu jau var pavisam droši pateikt, ka ne tikai meli un zaglīgums, bet galvenokārt skaudība jūs visus piebeigs. Tā vietā lai izmantotu zināšanas, asu prātu un vēl asāku tiesiskuma zobenu, savu tiesību aizstāvēšanai, krievu orda turpina melus, slapstīšanos, zaglību un skaudību.
Un protams protams, neaizmirstot šīs īpašības melīgi piedēvēt visiem citiem.

Atbildēt

Cepure

28.12.2021. 21:05

»

precīzi

Cepuri nost autora priekšā


Par ko tad mani?!Nost ar turbāniem!

Atbildēt

ciryl durak

28.12.2021. 20:35

»

дурак латыш

rakstam ir jabūt citam autoram


pošol nakuj suka kirilic

Atbildēt

nu vai tad skaidrs, ka

28.12.2021. 20:25

ka pašreizējai varas kliķei lai noturētos pie varas (un strebjamā siles) ir vajadzīgs ārējais ienaidnieks, un ko vēl labāku, kā baidīt ar briesmīgo krievu lāci...

Atbildēt

And

28.12.2021. 20:18

»

hm

Labs literārs vingrinājums.Pārsita Inkinu


Kārtējais paģiru murgs.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 20:05

»

to tālavas taurētājs

nenovirzies no tēmas..... gribi teikt, ka premjers ir Krievijas aģents


Lai kalpotu Krievijas interesēm, nav obligāti jābūt Krievijas aģentam. To lieliski pierādīja Makrons, Merkele, Šrēders, Tramps, kuri kā izrādās gadiem ilgi atradās Krievijas aģentu ielenkumā un mērķtiecīgi tika baroti ar "pareizo" informāciju. Un protams arī finansiāli ieinteresēti ar mafijas asiņaino naudu (čekas metodēm nav robežu, tāpat kā Krievijai, ko valsirdīgi atzina pats Putins)

Atbildēt

ir atbilde!

28.12.2021. 19:47

»

kaķa smiekļi

Ir tikai divi jautājumi - kas vainīgs un ko darīt


komentēt pietieķī!

Atbildēt

to tālavas taurētājs

28.12.2021. 19:24

nenovirzies no tēmas..... gribi teikt, ka premjers ir Krievijas aģents?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 19:22

Sods kas vēl briesmīgāks par nāvi, priekš krievu okupantiem, ir likt tiem dzīvot savā zemē, neļaut melot un zagt, atklāt viņu patieso vēsturi un pastrādātos noziegumus pret cilvēci, kurus tie rūpīgi slēpj savos kremļa pagrabos. Un protams, pats galvenais ir sargāt savu 5.kolonnu, kura ieperināta potenciālo upuru valstīs. Latvijā to rūpīgi apsargā desmitiem tūkstošu kolaboracionistu, kas piedalījušies noziegumos kopā ar krievu okupantiem, ir zaguši, rijuši un iznīcinājuši Latviju un latviešus, bet tagad ar putām uz lūpām aizstāv savu kremļa saimnieku intereses.

Atbildēt

Bet

28.12.2021. 18:52

»

derdz

bet kā praktiskā izpausmē realizēt visu to kas izrietētu no rakstītā


Bet tu padomā! "Dumaj, čapaj, dumaj!"
(Tas no tās anekdotes, kur Čapajevs ar Petjku nolēmuši ka Petjka pēdējo šnabja pudeli aizliks aiz muguras un ja Čapajevs uzminēs, kurā rokā ir tā pudele, tad viņi to izdzers, bet, ja neuzminēs, tad atstās neizdzertu.Čapajevs teicis - labajā. Tad nu Ptjka nikni caur zobiem: "Dumaj, čapaj, dumaj!")

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: