Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vakcinācijas pretinieki noteikti neapzinās, ka lielākie aģitatori vakcinējas pirmie. Viņi nav muļķi, bet gan drīzāk pērkami nelieši, kuru uzdevums ir apmuļķot lētticīgus ļaudis un destabilizēt rietumvalstis.

No rudens par savu slimību un arī nāvi no Covid 19 atbildīgs būs katrs pats, - jo izvēli starp pasaulē labākajām bezmaksas vakcīnām un slimību vai pat nāvi katrs būs izdarījis pats.

Tāpēc būtu tikai loģiski, ja šo cilvēku apzinātās slimošanas izvēlei līdzi arī nāktu vismaz vērā ņemama finansiālā līdzdalība šo personāžu ārstēšanā.

Diemžēl nav pamata uzskatīt, ka medicīnas iestādes rudenī atkal netiks pārslogotas ar nevakcinētajiem slimniekiem.

No šo ļautiņu naivās bezatbildības cietīs ne viņi vien, bet gan arī tie, kuri godprātīgi izpildīja savu pienākumu pret savu un sabiedrības veselību kopumā.

Lieki cerēt, ka saslimšanas gadījumā šie grūtgalvji - grūtdieņi pēdējiem spēkiem aicinās mediķus sniegt palīdzību visiem citiem un "ja paliek brīvs brītiņš, tikai tad pienāciet arī pie manis, jo pats esmu vainīgs. Manas muļķības dēļ nevienam nav jācieš. Bet ja nepaliek brīvs brīdis, tad ļaujiet man noslāpt ar apziņu, ka esmu ar savu paštaisnumu to pelnījis”.

Tā, protams, nenotiks.

Tas viss nedaudz atgādina ugunsgrēku lopu fermā, kad mājdzīvnieki, pārbijušies un iespiedušies vienā kaktā, nekādi nevar saņemties doties ārā pa durvīm, lai izglābtos.

Bet šajā gadījumā bez aicinājumiem atstāt bīstamo vietu viņiem vēl no malas aitu maskēšanās kažokos tērpušies vilki apdullinoši taurē ausīs: "Palieciet uz vietas, tā ir drošāk, ugunsgrēks pāries pats no sevis".

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

58
157