Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

triks

18.12.2017. 21:49

parists vēlas kļūt populārs tautā. ja tiks ievēlēts par rūpēm tautas veselības jautājumā, šo jautājumu norakstīs kā nebijušu.tīrais populisms.

Atbildēt

bnf

18.12.2017. 14:23

Raimim Kadekam po.uj! vinam viss par brivu!Ja Pavlutam vajag, tad lai Pavluts ari rauj savu d.rsu un caurskata likumu! Raimim svarigakas lietas - iedomajies rauties uz divam frontem? Besis tacu!

Atbildēt

Brāl Žuļuk

17.12.2017. 21:15

»

Žulis

Dziļi šaubos, vai šis raksts ir rakstīts aiz rūpēm par to 300 000 cilvēku veselību, tomēr par šo tēmu gribas mazliet "pafilosofēt...


Vai dibenu atslaucīji? Sanitāres sūdzas, ka tu neatslauki dibenu un viss izolators smird.

Atbildēt

Pavļuts,

17.12.2017. 15:57

politiķa izstrādājums, lūdzas v p Vājonim, prezidenta izstrādājumam, sagādāt v p kancelejas izstrādājumus.

Atbildēt

neveleet!

17.12.2017. 15:45

Un ko sis pats Pavluks darija ar OIK? Neko! Atbalstija!

Atbildēt

mums tie dzīvnieki jāfinansē?????

17.12.2017. 12:24

nauda alkaholam ir??????????

Atbildēt

Nežulis

17.12.2017. 11:07

»

Žulis

Dziļi šaubos, vai šis raksts ir rakstīts aiz rūpēm par to 300 000 cilvēku veselību, tomēr par šo tēmu gribas mazliet "pafilosofēt...


1. Ēnu ekonomika ir pārspīlēta, lai plosītos VID terors. Ja būtu vēlēšanās apkarot ē e, tad nebūtu Parex afēras, kur izzaga pensiju fondu utt. Gan izzagšana, gan 300 000 atstāšana riska zonā ir terors un diversijas.

2. Lai tauta nevarētu ietekmēt likumdošanu, ar 2012. g. likumgrozījumiem tai jāsavāc 155 000 parakstu, tagad var parakstīties pret šo normu latvija. lv/pv. Neskatoties uz visu, juridiski kārtējais budžeta likums pa hierarhijas vertikāli ir augstāks par citiem likumiem no brīža, kad apstiprina gada budźetu. Naudas nepietiek, kas ir visu pret Latvijas ekonomiku iepriekš vērsto diversiju sekas. Tauta glābjas, kā māk.

Atbildēt

Troļļu gans

17.12.2017. 10:04

Jauku jauki. Ja pirmais izcilais ZZS veselības ministrs nosmērēja savu partiju, tad otrais, vēl izcilākais, sāk smērēt koalīcijas partnerus, pats cerot no nākamā gada sēdēt Jēkaba ielas siltajā krēslā un turpināt pirmā izcilā ZZS veselības ministra tradīcijas sēdēt uz abiem krēsliem (Saeima un VM), vienlaicīgi par savu palīgu paņemot medicīnu 3 mēnešos veiksmīgi apguvušo bijušo kokomjaunieti, biroja līderi. Vai tiešām koalīcijas partneriem nav pamodies pašsaglabāšanās instinkts? Varbūt ir, bet ir ilūzijas, ka vēlētājs ir tāds padumjāks. V un arī VL-TB/LNNK jau gan būtu jāsāk nervozēt, nav tādi reitingi kā plātīgajam kolhozniekam un viegli uzbudināmai šahistei. MK ministru un Saeimas deputātu galvas apstarotājs neļauj saskatīt ZZS (ministrs, valsts un parlamentārais sekretārs, biroja vadītājs) līderu pārvaldītās VM impotenci? Kā aiziet no Jēkaba ielas un Brīvības ielas namiem, tā uzreiz galva sāk strādāt. Te bijušai deputātei, te bijušam ministram atveras actiņas. Ko domā medicīnas spīdekļi, kuri sekmēja izcilā ZZS ministra iebīdīšanu amatā? Vai tik drīzumā nenāksies meklēt pumpu? ZZS būs radījis izteicienu par cilvēku, kurš totāli neatbilst amatam, “kaut tev pumpas piemestos”.

Atbildēt

Žulis

17.12.2017. 09:29

Dziļi šaubos, vai šis raksts ir rakstīts aiz rūpēm par to 300 000 cilvēku veselību, tomēr par šo tēmu gribas mazliet "pafilosofēt".
Uzdrošinos apgalvot, ka sabiedrības veselība(kopumā)ir tāda valstiski nozīmīga lieta par ko valdībai ir jārūpējas, jo nekādas individuālas rūpes par sabiedrības veselību kopumā nav iespējamas. Mēs katrs varam rūpēties tikai par savu un savu ģimenes locekļu veselību, bet ne par visas sabiedrības veselību kopumā. Līdzīgi ir ar izglītību un aizsardzību. Tāpēc jau mēs maksājam nodokļus, lai valdība šos līdzekļus izmantotu mūsu KOPĒJO interešu un vajadzību nodrošināšanai. Ja valsts sāk šķirot, kuriem sabiedrības locekļiem sniegt, bet kuriem nesniegt pilnā mērā iespējas ārstēties, tas nozīmē tikai to, ka valsts apzināti pasliktina šo kopējo sabiedrības veselības stāvokli, tātad nepilda savas pamatfunkcijas nodokļos nomaksātās naudas izlietošanā. Tie nodokļu "nemaksātāji" taču nepazudīs no valsts. Viņi tepat vien mums līdzās dzīvos ar savām laikā neatklātajām un neizārstētajām vainām starp kurām var būt arī lipīgas, bīstamas infekcijas slimības.
Kas attiecas uz to "nodokļu nemaksāšanu", tad: 1) tas ir visai nosacīti, jo visi Latvijas iedzīvotāji maksā vismaz PVN 2)vai tad par nodokļu iekasēšanu nav jārūpējas tādām iestādēm kā VID un Ekonomikas policija. Vai tad šo iestāžu neizdarība būtu jākompensē ar sabiedrības veselības aprūpes pasliktināšanu? Zinu, ka daži tūliņ teiks, ka šīs iestādes var strādāt tikai pēc tiem likumiem, kādi ir pieņemti. Bet, kas tad traucē pieņemt pareizākus likumus? Presē varam lasīt, cik milzīgas summas ēnu ekonomikas dēļ katru gadu aiziet garām valsts kasei. Vai tiešām šo ēnu ekonomiku valsts domā apkarot, atņemot kvalitatīvas ārstēšanās iespējas daļai no saviem iedzīvotājiem?! Īstenībā iznāk, ka valsts pārvaldes aparāts par savām neizdarībām (nevēlēšanos vai nespēju piekopt racionālu nodokļu politiku un pilnībā iekasēt nodokļus) soda savus pilsoņus.

Atbildēt

VB

17.12.2017. 07:11

Te daudzi kritīzē autoru, bet, kur tieši viņš kļūdās?! Vai tā nav avantūra, izmest no veselības aprites cilvēku, kas, teiksim, 2. gadu ir bezdarbnieks (es tāds biju 8.5! ar nelieliem izņēmumiem) un viņam tiešām nav nu itin nekādu ienākumu + ja arī, kas atrodas, tas būtībā jāapēd?!

Atbildēt

ezis

17.12.2017. 06:29

Vai tad šitais Pavļuts būdams valdībā ir kaut ko izdarījis Latvijas labā? Kad jūs cilvēki beidzot nāksiet pie prāta un beigsiet uzklausīt šādus nespējniekus un tukšpļūtus?

Atbildēt

Pavļuts

17.12.2017. 00:25

»

aha

Pavluts atmodas, jo nak velesanas


ir politisko mēslu simbols.

Atbildēt

aha

16.12.2017. 23:02

Pavluts atmodas, jo nak velesanas.

Atbildēt

Gan jau

16.12.2017. 22:39

»

zose

Žīdeliskā parpartija


Komunistiski čekistiskais grupējums - Lembergs, Brigmanis, Ušakovs, Rasnačs, Ašerādens utt.

Atbildēt

Gaiļezerā vai RAKUS

16.12.2017. 22:37

»

fredis

Jau 10.gadu notiek ne ar ko attaisnojams necilvēcīgs cietsirdības akts pret nodokļu maksātajiem- pensionētiem smagas,neārstējamas arodslimības ieguvušiem darba veterāniem.Pret viņiem šajos gados ir vērsta tiesiska,morāla,medicīniska vardarbība-ir atņemtas tiesības uz tiesisko,medicīnisko aizsardzību...


Pēc trīs gadiem ierodas pacienta sieva, prasa palīdzību sev, stāsta par vīru, kuru šīs nodaļas vadītājs bija jau nolemis, izmeta no slimnīcas.

Atceras un jautā - VAI TAD VIŅŠ VĒL DZĪVS? Paldies, sameklēja citu ārstu un viss normāli.

Vai saka: ko jūs gribiet, cik jums gadu? Ar to izteikts viss. Pat ārsti stāsta - Gaiļezers ir apšaubāma, biznesa slimnīca, ārstē vienu kāju, otru neapskata - nevaram, jo uz to nav ģimenes ārsta nosūtījuma, ir tikai uz kreiso.

Atbildēt

Latvija - pretlikumīgu likumu valsts?

16.12.2017. 22:28

Gatavo "kodzīvnieku" likumu, lai aizsargātu pilnībā jau aizsargātos ar laulības likumu, lai tikai pilda to, piekopj. Nepatīk, dodiet viņiem citu likumu - mums nepatīk likums, kas spēkā, dodiet mumscitu savu likumu, tad mēs reģistrēsim laulību. Tas ir lobijs notāriem, tas ir likums, kā apkrāpt valsti atseviškos gadījumos - mēs divi fiksi pie notāra un stundas laikā parakstam līgumu un saņemam atvieglojumus, rīt to laužam - fiktīvie līgumi.

Veselība - 300 000, valsts vara pasaka - ejiet bekot, ja jums nav iespēju maksāt apdrošināšanu, vai negribiet maksāt no kabatas, variet nobeigties vai tml.

Tā ir īsta MAKSAS IZSPIEŠANA medicīnas melnā biznesa lobiju interesēs.

Atbildēt

fredis

16.12.2017. 22:26

Jau 10.gadu notiek ne ar ko attaisnojams necilvēcīgs cietsirdības akts pret nodokļu maksātajiem- pensionētiem smagas,neārstējamas arodslimības ieguvušiem darba veterāniem.Pret viņiem šajos gados ir vērsta tiesiska,morāla,medicīniska vardarbība-ir atņemtas tiesības uz tiesisko,medicīnisko aizsardzību.Ir atņemtas ar MK rīkojumu tiesības uz atlīdzību par zaudēto veselību,tiesības uz veselības aprūpi,tiek morāli un garīgi pazemoti apšaubot pašu mediķu noteiktās diagnozes,tiek medicīnas dokumentiem pievienotas citu cilvēku diagnozes.Slimībām pastiprinoties tiek anulētas tiesības uz atbilstošu sociālo aprūpi,bet vienlaicīgi tiek prasītas tiesības nodokļu nemaksātājiem.

Atbildēt

hm

16.12.2017. 21:52

Vispār jau tie 300 000 arī iet uz veikalu, pērk preces un maksā vismaz PVN. Varbūt vēl kaut ko pārdod un arī tad samaksā kādu nodokli.
Vai pareizāk un valstij ienesīgāk - nesniegt medicīnas pakalpojumus tiem, kuri savas naudas glabā ofšoros?
Bet cik maksās šī nodokļa administrēšana? Katru nodokļa maksātāju taču nāksies ievadīt datu bāzēs, regulāri sekot maksājumiem. Jāuzraksta instrukciju kaudzes. Ārstiem arī jāuzrauga šīs datu bāzes. Un ja nu kļūda? Vai Hipokrāta zvērests vairs nebūs aktuāls un kas viņus, maksātnespējīgos, metīs laukā no ārsta pieņemšanas telpas ... Kāds būs gala ekonomiskais ieguvums?
Labi, un ko pēc tam?
Varbūt apšaut, lai nemokās.

Atbildēt

zose

16.12.2017. 21:17

Žīdeliskā parpartija

Atbildēt

pilsonis

16.12.2017. 20:47

»

autoram

Šis likums nerada problēmas trūcīgajiem un neaizsargātajiem, bet gan vērsts pret tiem, kas saņem algu aploksnēs un nemaksā nodokļus, kā arī pret parazitiem, kas dzīvo no pabalstiem un strādāt pat nedomā...


Pieņemsim, ka neārstējam tos, kas dažādu iemeslu dēļ nevar samaksāt nodokļus, iespējams, ka tādā veidā budžetā pat ir kaut kāds ietaupījums, bet viņu slimības neārstējot ievelkas un tiek iegūta invaliditāte, tad jāārstē gribi vai negribi, tikai tad ārstēšanas izmaksas jau ir lielākas un tā sākotnējā ekonomija ir novedusi pie lielākiem izdevumiem, kas jāsedz visiem pārējiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

dvb

16.12.2017. 20:27

Kā var prasīt tam, kurš ir likuma izgudrotājas sistēmas sastāvdaļa, pats neko nenosaka, izpilda faktiski partiju uzdevumus, lai pēkšņi pieteiktu sistēmai kaut ko darīt sev neinteresantu!?

Atbildēt

es nepārzinu politiku

16.12.2017. 20:10

bet tas, ka veselības aprūpes likums nevis rūpējas par tautas veselības aprūpi, bet gan par ēnu ekonomikas maziņāšanu, ir debīlisms n pakāpē. Tad tā šo ar vajag nosaukt- ēnu ekonomikas apkarošanas likums

Atbildēt

autoram

16.12.2017. 20:10

Šis likums nerada problēmas trūcīgajiem un neaizsargātajiem, bet gan vērsts pret tiem, kas saņem algu aploksnēs un nemaksā nodokļus, kā arī pret parazitiem, kas dzīvo no pabalstiem un strādāt pat nedomā.
Šie 4 eur mēnesī būtībā, salīdzinot ar Igaunijas un Lietuvas likumiem, ir ņirgāšanās par godprātīgajiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Lauķis

16.12.2017. 20:08

Lai nu ko saka par kustību PAR un par pašu Pavļutu, tomēr zināma taisnība viņam ir. 300 000 cilvēku tiek izslēgti no veselības aprūpes. Varat mani kritizēt, taču tas nekas labs nav, kaut vai tāpēc vien, ka šie neārstētie var un arī aplipinās n-tos citus, kuri savukārt būs spiesti ārstēties.
Tad ko lai šie izstumtie dara - aizbrauc tāpat kā pārējie, vai? Un tālāk? Drīz jau tad vispār nebūs kas tos nodokļus maksā. Jo VID jau tagad ar savu rīcību nevis stimulē būt nodokļu maksātājam, bet gan slēgt biznesu un doties prom, vai prasīt pabalstuis.

Atbildēt

A.P.

16.12.2017. 19:57

Tas ir labi, ka saglabāta valoda. Valoda raksturo cilvēku. Debila cilvēka valoda nevar būt nedibila - "necaurlūkojoša" u.tml. Kungs ir latviešu vēsturē visdebilākā politiskā murgojuma autors. Viņam nevar būt garīgi pilnvērtīga cilvēka valoda. Tas ir redzams viņa ģeniāli debilajos par-politikas murgojumos. Tas ir redzams šajā vēstulē. Bet tas neko nenozīmē: 2018.gada 6.oktobrī tauta laipni ievēlēs savus debilos mīluļus, jo tas pie mums atbilst sociuma garīgā regresa progresam.

Atbildēt

Daniels Pavļuts

16.12.2017. 19:53

Pats Pavļuts klusuciešot piedalījās kā ministrs Latvijas ekonomikas sagraušanā. Kustība PAR ir tādu pat iznireļu šaika.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: