Menu
Pilnā versija
Foto

Prezidenta melnais humors

Pietiek lasītājs · 17.07.2019. · Komentāri (92)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš H-86

18.07.2019. 11:09

»

Fanija Golda

Jokiem nav gala...


"Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm.."---------Kāds sakars visai šai šļurai ir ar ebrejiem ? Tie ir sātanisti- cionisti/jūdaisti, bet ne ebreji. Kāmēr šis lietas tiks jauktas, nekas neatrisināsies ! Vai tad Tu, Fanija, to nezini ? Zini, tātad, arī esi no šo hazāržīdu/aškenāzī zortes... . Visi Latvijas un Eiropas žīdi ir antisemīti, tie paši, no kuriem sastāv Izraēla, kuri slepkavo semītiskos palestīniešus, kuri arī ir īstie ebreji, kas pieņēmuši islāmu !

Atbildēt

Fanija Golda

18.07.2019. 09:28

Jokiem nav gala!

Levits atbalsta Bordāna ideju izveidot ekonomisko lietu tiesu. (kasjauns.lv)

Katram viegli saprotams, ka šīs "pēkšņās izmaiņas Latvijas tiesību sistēmā" sasaucas ar E. Levita kļūšanu par VP. Bet kāds gan tam varētu būt patiesais iemesls? Atbilde ir pavisam vienkārša. Labi redzams, ka tas viss, kā labi visiem zināms, es ceru, sakrīt ar ebreju žīdu sātanistu, talmuda jūdaistu, Toras Jesaja levitu ebreju impērijas otrā standarta galīgu ieviešanu un nostiprināšanu Latvijas teritorijā, kad saimnieciskie strīdi Latvijas sagrautajā tiesību sistēmā faktiski jāizskata tikai un vienīgi īstās "ebreju tiesās". Šādi piemēri nav jāmeklē tālu. Ne tikai J. Bordāns, masonu Kluba 21 biedrs, viens tā populistiski ņem un pēkšņi rosina izveidot Latvijā jaunu "specializēto ekonomikas strīdu tiesu sistēmu", bet tādas tiek veidotas visā ES tiesību sistēmā kopumā ebreju un žīdu interesēs strīdīgos jautājumos reāli pārņemt nekustamos īpašumus savā pārvaldībā, realizēt ebreju pārnacionālo kompāniju pārvaldi pār neebreju kompānijām utt., un nostiprināties labās pozīcijās visos iespējamos saimnieciskajos strīdos starp ebrejiem un neebrejiem. Te arī vienlaikus skaidri un reāli redzams, ko patiesībā nozīmēja masonu Kluba 21 biedra J. Bordāna melīgie priekšvēlēšanu solījumi par "auditu tieslietu sistēmā".

Ja uzmanīgi palasa šo ebreju impērijas otro standartu, tur viss ir skaidri un gaiši pateikts!


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.

Atbildēt

Viss, ko skar ebreju asiņu piejaukums,

18.07.2019. 08:21

»

Memento

Nesaucot vārdus - mūslaiku lielākie latviešu nacionālisti pēc tautiskās izcelsmes ir bijuši vai ir puskrievi. Plaši zināmiem nacistiem-antisemītiem ir arī ebreju asiņu daļa. Ko tas nozīmēs Latvijai pasaulīgās varas globalizācijas apstākļos? Garlaicīgi laikam nebūs


tur seko kāda kroplība. Tas pierādīts sen. Īsto kroplību izvazātājas skaitās ebrejietes - mātes.

Paskatieties uz ebrejieti Ievu Branti, juristi, sportisti un viņas vīrišķo ķermeni, kas uztrenēts līdz pēdējam, un aso loģisko prātu. Un regulāro sinagogas apmeklējumu skaitu, tiekoties ar žīdu talmudistiem. Tāds ir viņas garīgais kodols. Slēpts materiālismā un sātanismā, nevis garīgumā un inteliģencē.

Atbildēt

darba ražīgums viena puse

18.07.2019. 08:02

par kādu vienlīdzību runāt sliņķu pasaulei

Atbildēt

Memento

18.07.2019. 07:39

Nesaucot vārdus - mūslaiku lielākie latviešu nacionālisti pēc tautiskās izcelsmes ir bijuši vai ir puskrievi. Plaši zināmiem nacistiem-antisemītiem ir arī ebreju asiņu daļa. Ko tas nozīmēs Latvijai pasaulīgās varas globalizācijas apstākļos? Garlaicīgi laikam nebūs...

Atbildēt

cilveks444

18.07.2019. 05:20Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

cilveks444

18.07.2019. 05:15

»

ES

,, ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas,,,"Apdāvinātus tautas radošos garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām...


No 6.,Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkuību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Sarakstam nav koncepcijas

18.07.2019. 05:11

»

***

Saprast un zināt ir divas dažādas lietas. Saraksts ir lupatdeķis, kas atspoguļo dažādu cilvēku vēlmes un vajadzības. Dažviet nolasāmas Egila Levita, dažviet Aivas Rozenbergas, bet ar to saraksts neaprobežojās. Tas, ka neviens Valsts prezidenta kancelejā nav vēlējies iedziļināties, ir skaidrs. Labi, ...


Tajā sajaukti ebreji kopā ar žīdiem, masoniem un noderīgiem idiotiem - lopiem no tautas vidus.

Žīds Levits teica, ka mērķis ir aicināt, cik vien vairāk iespējams - jo vairāk, jo lielākas jukas, konkurence, tukša runāšana, skaudība, aprunāšana un haoss, kurš var skart visas aprindas un slāņus. Paēduši no tā visa būs tikai žīdi. Viņiem jāredz, kā aicinātie novēršas no savas ģimenes un uz vēdera lien žīdam "bučot roku".

Atbildēt

lauķis

18.07.2019. 04:52

»

Viedais

Nožēlojamākais un ērmotākais šajā jampadracī ir noģieda, ka vairums šeit sašutušo nākamreiz vienalga nobalsos par kādu no partijām, kas ievēlēja pašreizējo prezidentu


Vergi bez elka un važām nespēj dzīvot,vergs nesapņo par brīvību,vergs sapņo par saviem vergiem.Brīvība taču ir baisa un biedējoša,brīvība ir totāla atbildība par itin visu.
Tieši tāpēc jāsāk katram ar sevi,jānogalina vergs sevī.

Atbildēt

Viedais

18.07.2019. 01:13

Nožēlojamākais un ērmotākais šajā jampadracī ir noģieda, ka vairums šeit sašutušo nākamreiz vienalga nobalsos par kādu no partijām, kas ievēlēja pašreizējo prezidentu.

Atbildēt

***

18.07.2019. 00:15

»

L.Grantiņš H-86

Vai tad Tu domā, ka Levits nesaprata ko dara ? Tad Tu maldies par visiem 100% ! Viņš skaidri norādīja vietu gojām


Saprast un zināt ir divas dažādas lietas. Saraksts ir lupatdeķis, kas atspoguļo dažādu cilvēku vēlmes un vajadzības. Dažviet nolasāmas Egila Levita, dažviet Aivas Rozenbergas, bet ar to saraksts neaprobežojās. Tas, ka neviens Valsts prezidenta kancelejā nav vēlējies iedziļināties, ir skaidrs. Labi, ja kāds no kancelejas izlasīja sarakstu no viena gala līdz otram.

Atbildēt

Vikipēdija

18.07.2019. 00:07

»

kas ir bursis?


https://de.m.wikipedia.org/wiki/Bursche

Atbildēt

Jobants Kniebiņš

17.07.2019. 22:34

Tā vien izskatās, ka "pietiek lasītājs" ir Aivars Lembergs vai viņa "alter ego"

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

17.07.2019. 22:25

»

Paija - Sarakstam

ļoti labs jūsu komentārs, to vajadzētu aizsūtīt pašam Levitam E., lai viņš zinātu, ka Latvijā eksistē cilvēki, kuri prot uzrakstīt analītisku komentāru un var konkurēt ar viņa paša rakstiem


Vai tad Tu domā, ka Levits nesaprata ko dara ? Tad Tu maldies par visiem 100% ! Viņš skaidri norādīja vietu gojām !!!

Atbildēt

ES

17.07.2019. 22:23

,, ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas,,,"Apdāvinātus tautas radošos garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām...""
Pretestībai neveiksies, no mums baidīsies..."
Vai tieši tas jau nenotiek? Un neiet plašumā. Pavērojat kas notiek portālos, kad parādāskāds varai nepatīkams raksts vai komentārs. Tiek uzrīdīs suņu bars, lai kož, plosa, aprej un apklusina... Tad līdz tam nu esam nonākuši. Kas būs tālāk?

Atbildēt

nu ko

17.07.2019. 22:18

Ja'Šķēli ielūdz, tad viss ir skaidrs.

Atbildēt

Paija - Sarakstam

17.07.2019. 21:30

ļoti labs jūsu komentārs, to vajadzētu aizsūtīt pašam Levitam E., lai viņš zinātu, ka Latvijā eksistē cilvēki, kuri prot uzrakstīt analītisku komentāru un var konkurēt ar viņa paša rakstiem.

Atbildēt

kas ir bursis?

17.07.2019. 21:24

?

Atbildēt

Latvis

17.07.2019. 21:16

»

Saraksts

Skarbie sportistu vārdi par aktieru īpatsvaru aicināto uz inaugurācijas pasākumu vidū raisīja pastiprinātu interesi par Pietiek.com sagādāto publiskai apskatei Valsts prezidenta viesu sarakstu. Konkrētais raksts tikai apliecināja, ka sarūgtinājums par izvēli nav gluži viena cilvēka domas. Rūpīgi izpētot...


Apskaužu Jūsu pacietību, analizējot sarakstu, kura studēšana ir tas pats ,kas liet ūdeni caurā sietā. Man tā ballīte izskatījās pēc balagāna... Ķekatnieki um pauninieki bija, čigāni arī un lāčus arī neviens nebija piemirsis. CIRKS par 50 000 EIRO no nodokļu maksātāju kabatām...

Atbildēt

Saraksts

17.07.2019. 20:17

Skarbie sportistu vārdi par aktieru īpatsvaru aicināto uz inaugurācijas pasākumu vidū raisīja pastiprinātu interesi par Pietiek.com sagādāto publiskai apskatei Valsts prezidenta viesu sarakstu. Konkrētais raksts tikai apliecināja, ka sarūgtinājums par izvēli nav gluži viena cilvēka domas. Rūpīgi izpētot uz inaugurācijas pasākumu aicināto viesu sarakstu, jāteic, ka tikai daļēji sportistiem ir taisnība. Ja ievēro, ka Latvijas Zinātņu akadēmijas piešķirtais goda doktora zinātniskais grāds juridiskajās zinātnēs Egilam Levitam ticis, neesot ne tikai īstenam doktora zinātniskajam grādam, bet pat neesot pilnvērtīgai jurista kvalifikācijai, kas ļauj praktizēt individuāli, juristu-viesu īpatsvars ir patiesi nepieklājīgs. Turklāt daudzi tādi, kuru ieguldījums jurisprudencē ir tik niecīgs, ka apsaukums "jurists" vai "juriste" kalpo tikai kā formāls attaisnojums atrasties viesu sarakstā. Tā, piemēram, Tālava Jundža vai Jāņa Plepa sievu nopelni jurisprudencē ir tik niecīgi, ka kundzes, pieļauju, pat, esot pieķertas, nespētu nopamtot savu juristību. Tomēr, protams, netrūkst arī tādi juristi, kuru aicināšanu var attaisnot tikai ar to, ka kādreiz palīdzējuši virzīties pa karjeras kāpnēm vai ka organizējuši titulēšanu, apbalvošanu vai skandēšanu. Protams, netrūkst arī pielīdēju pašlabumam un sportiskam nolūkam.
Sarakstā minētas 817 personas. Sarakstā minētā informācija par 67 personām (8,2%) ļauj tieši secināt par to piederību juristu saimei: 27 personas minētas kā juristi; 13 - tiesneši; 19 - tiesu priekšsēdētāji, tai skaitā 1 vietniece, 5 - tieslietu sistēmas vadība (2 bijušie ministri, 1 aktuālais ministrs, 1 ministra biroja vadītājs un 1 valsts sekretārs); 1 mazpazīstama maģistre, kurai uzticēta Rīgas Juridiskās augstskolas starptautisko attiecību vadība (ja ievēro, ka aicināts bijis arī Latvijas Universitātes prorektors, kas tikai formāli pilda rektora pienākumus, ielūgumu var izskaidrot tikai pastiprināta vēlme pielīst augstskolai, kas titulējusi ar goda profesora nosaukumu - https://www.rgsl.edu.lv/about-rgsl/people); 1 notāre, 1 Jurista Vārda galvenā redaktore.
Tomēr juristu, kā arī ar tieslietu sistēmu (bez juridiskās izglītības) saistīto personu ir krietni vien vairāk - ministri, deputāti, 2 Latvijas Vēstneša pārstāvji, 1 Valsts prezidenta padomnieks...
Salīdzinājumam par aktieriem nodēvētas 15 personas (Artuss Kaimiņš raksturots tikai kā deputāts), par režisoriem - 22, par producentu - 1. Sarakstā nav neviena operatora. Par dziedātājiem nodēvēti 6 (LNO valdes priekšsēdētājs vairs nav uzskatīts par dziedātāju), par komponistiem 6 (ieskaitot Renāru Kauperu, kas dēvēts gan kā dziedātājs, gan kā komponists), par diriģentiem 8. Sporta birokrātiem, kā parasts, dota priekšroka pār sportiem. Ātri pārskrienot sarakstam, ievēroju 1 basketbola leģendu un 1 olimpisko čempionu. Toties neiztika bez Vrubļevska un Fogela.
Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju skaitīšanu neuzņemos, jo tikai 3 nodēvēti tieši par žurnālistiem, 16 minēti kā redaktori, to skaitā arī tāda, kas laikam gan aicināta, lai atlīdzinātu to, ka uzcepusi pirmo monogrāfiju, kam par godu bija sarīkota tāda sumināšana Latvijas Universitātē, ka ne tikai Kārlis Ulmanis, bet arī Benito Musolīni apskaustos. Vēl tieši par ziņu dienesta vadītājiem apsaukti 3. Bet ir arī tādi, kas vairāk par plašsaziņas līdzekļa nosaukumu nav izpelnījušies, piemēram, TV3, žurnāls "IR", Latvijas Avīze.
Ievērojams, ka aicināti bija 9 pilsētu domju priekšsēdētāji vai vietnieki, un tikai viena novada domes deputāte. Šāda izvēle patiešām ir neizprotama, jo, ja salīdzina Rēzekni un Rēzeknes novadu, tad Rēzeknes novads, lai arī ir skaitliski nedaudz mazāks nekā Rēzekne, tomēr satur un tātad arī pārstāv daudz lielāku savpatību. Tāpēc nav skaidrs, kāpēc neaicina Monvīdu Švarcu (VIENOTĪBA), bet gan Aleksandru Bartaševiču (Saskaņas Centrs). Un kāpēc aicināts ir Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (Saskaņa), nevis Daugavpils novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins (Daugavpils novada partija). Kāpēc ne Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks (ZZS), bet gan Jānis Vītoliņš (Latvijai un Ventspilij), kas ir Aivara Lemberga rupors.
Tad, kad apskatās uz to, cik tad pārstāvēti skolotāji, tad tādu pārstāvēja 1, kas pieteikts kā Vēstures skolotāju biedrības valdes priekšsēdētājs. Neviena skolas direktora, pat ne Rīgas 2. Valsts ģimnāzijas, kuru Valsts prezidents esot beidzis. Tāpat nav aicināta arī LIZDA. Laikam uzskatīts, ka Ilga Šuplinska ar Līgu Lejiņu un mazpazīstamo "izglītības eksperti" no "iespējamās misijas" sektas ir gana daudz, lai būtu pārstāvēti tiem, kam taču būtu jānes gaisma sabiedrībai ar obligātās un valsts apmaksātās izglītības starpniecību.
Paldies Zigmāram Liepiņam un Pietiek.com, kas atspoguļoja trauksmes cēlēja bažas par inaugurācijas pasākuma rīkošanas principiem! Ja nebūtu Aivas Rozenbergas taisnošanās: "Rozenberga arī norādīja, ka, diemžēl, uz pasākumu nevar tikt uzaicināts plašāks apmeklētāju loks, bet tiek izmantotas maksimālās iespējas, ko sniedz LNB. Viņa piebilda, ka katrai personai izsūtīts ielūgums, kas domāts vienai personai, un organizatori cenšas apgūt plašāko sadarbības partneru loku," (https://jauns.lv/raksts/zinas/338152-zigmars-liepins-atsakas-iet-uz-levita-inauguraciju-ta-busot-vecmeituvecpuisu-ballite) sabiedrība tā arī neuzzinātu, ka Valsts prezidenta kanceleja darbu sāk ar melošanu. Kā gan citādāk var nodēvēt sarakstu, kas vairāk atspoguļo "vēlmju" listi, nevis mērķi "apgūt plašāko sadarbības partneru loku". Valsts prezidentam ir tikai divi "sadarbības partneri" - Saeima, kas to ir ievēlējusi, un Satversme, kas ir hierarhiski augstākais normatīvais dokuments, kas nosaka valsts varas īstenošanu Latvijas Republikā. Valsts prezidenta inaugurācijā būtu jāpiedalās visiem tautas priekšstāvjiem, Ministru kabineta locekļiem, valsts sekretāriem un padotībā esošo valsts pārvaldes iestāžu vadītājiem, atvasināto publisko personu vadībai. Valsts prezidents izlozes vai rindas kārtībā var aicināt arī Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa, Lāčplēša kara ordeņa (ja vēl kāds dzīvs, Atzinības krusta saņēmējus. Valsts komercsabierdrību vai ar valsts kapitālu saistītu komercsabiedrību aicināšana iespējama, bet principā ir lieka, jo kapitāla daļu turētāja pārstāvis parasti ir valsts sekretārs. Privāto tiesību juridisko personu aicināšana ir problemātiska, jo šādā gadījumā pamatots ir jautājums par to, kādi ir atlases principi. To vislabāk raksturo arī "korporāciju pārstāvju" iekļaušana aicināto vidū. Korporācijas pārstāv divas organizācijas SPK un PK. Ja aicina to pārstāvjus, tad ir jāmin arī konkrēta organizācija un konkrēts amats. Egils Levits ir bursis, un savējo aicināšana ir nekas cits kā nepotisms. Valstiski korporācijas ir savpatas un, iespējams, aizsargājamas organizācijas, tomēr nozīme ir studentu pašpārvaldēm augstskolās un LSA, kas darbojas kā sudentu arodbiedrība.

Atbildēt

Oki

17.07.2019. 20:15

Kā tur Teikmana kungam beidzās sagrieztā zviedru kuģa lietā? Regress vēl nav bijis?

Atbildēt

voila

17.07.2019. 18:10

»

Atbrivotajs

Palasisim kremla propogandistus . Tajos jaunais prezidents nosaukts par vacu ielikteni - nacionalistu un visadi citadi nomelnots . Tatad ar jauno prezidentu ,pagaidam, viss ir kartiba


pilnīgi piekrītu, ka kārtībā! Ja paskatās kadrus, kuros Kariņš tiekas ar prezidentu, tad bilde ir bez vārdiem. "Skolas puika" kratās, raustās, smaida un šķobās, kamēr valdnieks bezgala pašapzinīgi un mazliet nicīgi noraugās no sava krēsla augstumiem. Manuprāt, viņš ir vairāk vācietis pēc mentalitātes, bet,nu skatīsimies....

Atbildēt

Asiirietis

17.07.2019. 18:07

Jūsu vienīgās tiesības ir runāt, pretstatā no detektīvfilmu iespaidotā teiciena - JŪSU TIESĪBAS IR KLUSĒT. Par ko tauta ir varen apmierināta un jūtas visu noteicoša, kas pilnīgs apmāns.Visu nosaka nauda un jums viņas nav,tātad nav iespēju ietekmēt procesus,nav aizsardzības iespēju,nav savas valsts,nav nākotn

Atbildēt

Bildē redzams riktīgs

17.07.2019. 16:10

sātanists!

Atbildēt

Židcionistiem tic tikai

17.07.2019. 16:09

»

Atbrivotajs

Palasisim kremla propogandistus . Tajos jaunais prezidents nosaukts par vacu ielikteni - nacionalistu un visadi citadi nomelnots . Tatad ar jauno prezidentu ,pagaidam, viss ir kartiba


lētticīgie, ka E. Levits ir latvietis un nacionālists. Žīdi vienmēr pie pirmās iespējas uzdodas par savējo.

Atbildēt

Atbrivotajs

17.07.2019. 15:41

Palasisim kremla propogandistus . Tajos jaunais prezidents nosaukts par vacu ielikteni - nacionalistu un visadi citadi nomelnots . Tatad ar jauno prezidentu ,pagaidam, viss ir kartiba.

Atbildēt

airis

17.07.2019. 15:18

izskatās, ka Perdītis naktīs neguļ,kā nekā pilnmēness un vēl arī aptumsums.Vienīgi, Mēness aptumsums ir retāks, kā Priedīškungam.

Atbildēt

Paija par iespēju nevienlīdzību

17.07.2019. 15:15

ar iespēju nevielīdzību jāsaprot arī darbā iekārtošana "pa blatu".

Vieniem, kuriem ir laba izglītība, nav iespēju strādāt labi atalgotā un izglītībai atbilstošā darbā, bet citiem, kuri ir " plānā galdiņa urbēji" un kuriem pat nav nepieciešama izglītība un kvalifikācija - tiem ir BLATS un LABS DARBS.


Kuru Levita kungs virzīs jeb ieteiks par savu mantinieku ES tiesā, laikam jau J.Briedi vai kādu no tiem tiesu pārstāvjiem, kurus uzaicināja uz inaugurāciju... ?

Kā zināms, tad konkursi ir tikai lētticīgajiem, jo sen jau viss ir aizrunāts...

Atbildēt

Un kas ir B.Vērpe?

17.07.2019. 14:55

vai tik Baiba Vērpe nav Kultūrkapitala fonda direktora E.Vērpes vedekla ?

Un vai KKF E,Vērpe direktors bija uz balli ? Viens vai ar sievu ?

Atbildēt

piekritu

17.07.2019. 14:46

Prezidents, kas savā komandā ņem visus vecās , nederīgās mēbeles, nevar būt labs prezidents. Un, galvenais, ka ar šo mēbeļu rokām ir izveidota visnevienlīdzīgākā valsts Eiropā, kur parastam cilvēkam nav iespējas normāli dzīvot.

Atbildēt

forcemajeure

17.07.2019. 14:40

LTF komitejas vadītāja Teikmaņa intervija Atmodā, 1989.g. 7.aug.:
"Patlaban mūsu darbs kļuvis konkrētāks: mūsu komi¬
teja izstrādā priekšlikumus, kurus augustā iesniegsim republikas valdībai. Piemēram, kā izmainīt ziepju sadali, jo pašreizējā ir klaji netaisnīga. Ikvienam skaidrs, ka mazbērnu māmiņām, lauku cilvēkiem ziepes vairāk vajadzīgas nekā, teiksim, man un jums. (..)"
vai tad nav skaidrs, ka šis kungs ir izrādījis īpašas rūpes par tautu?

Atbildēt

Kurmis

17.07.2019. 14:38

Prezidenta kungs radiostudijā nodemonstrēja savu valsts situācijas vērtējumu tv24 ēterā varoņu-miljonāru,kuru klubiņam arī viņš ir piederīgs,skatījumā.Izskaidrota tika arī viņa sociālās nevienlīdzības izpratne,kura visai krasi atšķiras no nevienlīdzības upuru izpratnes,toties sakrīt ar labējo fašistu izpratni.

Atbildēt

Vislelākais "humors"

17.07.2019. 12:47

ir tas, ka visi saraksta veidotāji nav uzaicinājuši visus trīs H86 varoņus. Kā sakās H86 līderis savā "patiesības lapā" LRTT, tieši viņš esot sagrāvis PSRS! Kā redzams, tāda E. Levita darbība ir tikai tāds sīks "žurkas skrējiens", salīdzinot ar "domas giganta" L. Grantiņa nopelniem Latvijas labā.

Atbildēt

Šī veiksmīgā sistēma ir virzīta

17.07.2019. 12:41

»

GTi

Tā gan nebūs, ka tā ir piekasīšanās katram "sētas stabam." Rakstā ir pieminēti gana nopietni viņa administrācijas balsti - Kažociņš un Teikmanis. Abi pārstāv to pašu neveiksmīgo sistēmu, kur Levits sola labot. Tas ir nopietns jautājums, kā viņš domā šo darbu paveikt balstoties uz diviem ļoti veciem ...


uz veiksmīgu genocīda realizēšanu. Tikai aprobežotie lētticīgie tic skaistajem solījumiem! Sistēma ir izstrādāta perfekti. Var jau izlikties to neredzam un mānīt sevi, kā to dara Sandra Briķe, savās murgainajās ilūzijās cerot iesaistīt citus, lai "vēl labāk" uzlabotu šo sistēmu. Par ko tas liecina? Par vinas aprobežotību, stulbumu, vai ļaunprātību. Viņa konsekventi sistēmā šodien vaino tikai atsevišķas skrūvītes. Viņas vieta taisnīgi ir tur, kur tā ir.

Atbildēt

cilveks444

17.07.2019. 12:28

Ja paskatās sarakstu un uz VP Levitu, mēs redzam pagātni, dzīvas mūmijas velkas uz židmasonu marionetes inaugurācijas ceremoniju! Starp tiem nav nevienas latviskas dzīvas cilvēcīgas personas! Viņi visi ir latviešu tautas bendes - tā vai citādi.

Atbildēt

GTi

17.07.2019. 11:55

»

VB

Galīgi neesmu Levita fans, bet nu: piekasīties var pat sētas stabam (sakāmvārds


Tā gan nebūs, ka tā ir piekasīšanās katram "sētas stabam." Rakstā ir pieminēti gana nopietni viņa administrācijas balsti - Kažociņš un Teikmanis. Abi pārstāv to pašu neveiksmīgo sistēmu, kur Levits sola labot. Tas ir nopietns jautājums, kā viņš domā šo darbu paveikt balstoties uz diviem ļoti veciem balstiem no šīs pašas sistēmas?
Par pārējo - viņš vienkārši apliecināja, ka nav spējīgs ieviest kārtību pats savā vistu kūtī, jo tā inaugurācija bija, ko tur liegties, izgāšanās. Protams, ka auss laizītāju koris to nekad neatzīs, bet skaidri domājošam cilvēkam to ir jāredz. Jo vienai daļai tika pavēstīts - Jūs piederat pie avangarda, bet daudz lielākai daļai tika pavēstīts - Nē, jūs tā kā īsti nepiederat pie jaunā "avangarda," "jums mazliet vēl jāpacenšas, lai tiktu pie prezidenta ielūguma uz Gaismas pili." Tāda infantila šķirošana sanākusi, tīši vai netīši. Protams, ka normāli cilvēki neapvainosies, bet vienkārši konstatēts, ka viņiem ir ierādīta pie vieta - tālāk no "avangarda." Kas, protams, ilgi būs dažādu joku temats viņu vidū. Gan ielūgtie, gan neielūgtie vēl ilgi savā starpā dzīs jokus par šo tēmu. Jo smieklīgi tas būs gan vien, gan otriem.
Tāds nu tas prezidenta līmenis sanācis.

Atbildēt

Max

17.07.2019. 11:22

Un tad vakar LR1 Krustpunktos viņš vēl paziņoja, ka ar nevienlīdzību viņš saprot iespēju nevienlīdzību. Nevis ienākumu nevienlīdīzbu, nevis to, ka vairāk nekā 100tk pensionāru saņem pensiju zem 200 eiro mēnesī, nevis to, ka radot trešo bērnu ģimene faktiski automātiski nonāk zem nabadzības sliekšņa, bet gan "iespēju nevienlīdzību", kas ir pavisam kaut kas cits.

Atbildēt

VB

17.07.2019. 11:04

Galīgi neesmu Levita fans, bet nu: piekasīties var pat sētas stabam (sakāmvārds)...

Atbildēt

Tā ir

17.07.2019. 10:58

Tie kas izbīdīja par prezidentu šo divkosīgo kungu, paši arī strebs savu savārīto putru, rūgti strebs.

Atbildēt

skārda rubulis

17.07.2019. 10:25

Šis Pietiek lasītājs liekas īpaši stulbs,ja domā ka kārtējais Laimes lācis ieradies un visi tam tic.Tukša riešana.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: