Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Varbūt ir vērts atcerēties?

15.11.2022. 18:03

»

gunča

Domāju, ka visa vaina ir Latvijas "gaiļa" Kariņa personā kā iespējamo premjeru. NA ir "mīkstmieši", bet AS vēlas savas programmas izpildīšanas nodrošinājumu.AS ir biznesa cilvēki, kuri pierādījuši ar darbiem, ka viņi ir darītāji. Kas ir JV? Tukša gaisa tracinātāji, ja ne valsts izsaimniekotāji. To labi...


Nelgu zvaigžņu stunda, sākās ar Levita iecelšanu par prezidentu. Tandēmā ar JV knariņu, nu nekas nav tik nožēlojami. Vienīgie sasniegumi, naudas šķērdēšana, gan prezidenta kantorim, gan partiju finansēšana par neko, par algu celšanu vadīkļiem nerunājot. Par noziedzīga budžeta deficita audzēšanu, pēc viņim jau sen ilgojās rūtainie aizkari! Vai tiešām Saeima nevar izvēlēties citu prezidentu un valdību? Viss atkarīgs no AS, kuriem jāuzņemas atbildība, valdības izveidošana!!!

Atbildēt

Bb

15.11.2022. 17:14

»

skatoties

kā KK "veido" valdību gribas citēt klasiķus -12 krēslus."Sētnieka pagraba istabiņā bija briesmīga smirdoņa- tānāca no sētnieka jaunajiem vaļenkiem, vecie vaļenki mētājās zem lāviņas, un arī gaisu neuzlaboja


Ar AS ariramatizētāju menedžmentu gaiss neuzlabosies, bet taps indīgīgs un kaitīgs, jo nāk no žīda siļķu mucām pils pagrabā.

Pasaules valdības sammits arī no ANO pagrabiem plāno valstīm savus “krīzes menedžmentus”, kad valstu ekonomikas būs norautas podā ar aizdevumiem, ieķīlājot cilvēkkapitālu. Aromatizētāju menedžments ir mūžīgs.

Atbildēt

skatoties

15.11.2022. 16:50

»

HT

Kas Rajevskim šķiet dīvaini...


kā KK "veido" valdību gribas citēt klasiķus -12 krēslus."Sētnieka pagraba istabiņā bija briesmīga smirdoņa- tānāca no sētnieka jaunajiem vaļenkiem, vecie vaļenki mētājās zem lāviņas, un arī gaisu neuzlaboja"

Atbildēt

Bb

15.11.2022. 16:44

»

HT

Kas Rajevskim šķiet dīvaini...


Vienīgais saturīgais komentārs.

Atbildēt

ļoti labs komentārs

15.11.2022. 16:44

»

Skumjais Bruņinieks

Visvairāk mani sasmīdināja Rajevska atklāsme, ka Bordāna kunga valdības veidošanas laikā .."..viņam esot gribējies aiz kauna zemē ielīst...


Paldies!Bet mums jau vēl ir Grevcova-14,Saeimas deputāte.Tā pārspēs visus kambalas un Filipus.

Atbildēt

beidz muldēt

15.11.2022. 16:02

»

vv

Vēlēt nebija par ko, skrēja tikai tāpēc lai neievēl to ko viņi negrib, cik zinu tieši ši iemesla dēļ gāja vēlēt, bet viens ir skaidrs, nav jēga vilkties vēlēt. Ir vai nav valdība, no tā nekas nemainās, labāk lai stagnē, citādi kaut kāds bordān līdzīgais uzradīsies un visādas figņas izdomās...


Paklau-Tu sāc runāt prātīgi. Vai tad tie kas skrēja vēlēt. to nezināja, ka vēlē par ko gribi-no tā nekas nemainās? Te jau gadiem par to raksta...Nu, ja vēlētāji paši skrien no sava brīva prāta vēlēt-tad tak lai saņem to ko paši pelnījuši.

Atbildēt

teiksim kā ir

15.11.2022. 16:00

»

:)))

Cereet jau Tu vari


šīs sistēma turas tikai pateicoties tādiem kas cer uz brīnumu...un tādu nav mazums..

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

15.11.2022. 15:46

Visvairāk mani sasmīdināja Rajevska atklāsme, ka Bordāna kunga valdības veidošanas laikā .."..viņam esot gribējies aiz kauna zemē ielīst..".
Redziet, ja kāds grib izpildīt kādu darbību, tad ir vajadzīgi priekšnosacījumi..
Nu iesākumā, teiksim, tas "kāds" tā kā būtu - Filips Rajevskis ir acīmredzams.
Otrs ...jābūt zemei, kurā ielīst un tas arī mums ir pa pilnam - kur vien skaties, brīva latvju zemīte bez gala.
Es domāju, ka trešo priekšnosacījumu Filipa piesauktajai procedūrai - "..zemē ielīšanai aiz kauna.." - Jūs jau esat paši domās atminējuši :
JĀBŪT KAUNA SAJŪTAI!
Vot ar "kauna sajūtu" Filipam Rajevskim var būt problēmas.
Ja žurnālistus, kas apkalpo kādu noteiktu politisko spēku, sauc par propagondoniem, tad kā lai sauc tādus politisko notikumu apskatniekus, kas apkalpo oligarhus un to sistēmu..varbūt "politologs", uz ko pretendē šis oligarhu sulainis, nav īstais vārds?
Kā būtu ar POLITGONDONS ?
Saprotiet mani pareizi, es spriežu loģiski..ja Filips Rajevskis tiešām sirgtu ar tādu kaiti - katreiz, kad ieraugi kaut ko šausmīgu mūsu valsts politiskajā dzīvē, uzrodās tieksme aiz kauna zemē iekšā ielīst - tad viņu nemaz mēs virszemē nevarētu ieraudzīt..
Piekritīsiet, ka šajos 30 Neatkarības gados Filipam Rajevskim viņa saimnieki 3A deva katru baltu dienu kādu iemeslu, lai Filips "ielīstu aiz kauna pazemē ", bet vai mēs to redzējām?
Vai šis politgondons deva mums kaut mazāko zīmi, ka viņš " no kauna lien zemē", ka viņš jau ir ielīdis un ārā nenāks?
Šķiet, ka pēc Lemeberga " nozagtā miljarda", pēc Ulbrokas bārdainā biseksuāļa trika ar "vekseli", pēc "Rīdzenes sarunām" Filipam Rajevskim "aiz kauna " vajadzēja pazust pazemē uz mūžu un virspusē nerādīties.
Bet nekā.. mēs redzam, ka "kauna sajūtas" īpašnieks pa virszemi vien dzīvojās...
Filips Rajevskis visus šos Neatkarības gadus ir bijis Lemberga, Šķēles un Šlesera galma kalps - angažēts politiskais apskatnieks.
Vai atceraties, kā Ceplis teica - "..kritizējiet mani, kungi, bet ar mēru..".
Gluži tā pat dara arī Rajevsksis ..ar mēru pakritizē, bet 3A kungiem rokā nekož.
Nu, bet, ja kāds pret viņa 3A kungiem paceļ roku, tad žēlastību no Filipa Rajevska negaidiet.
PS
Es esmu satraukts par vienu citu lietu..kāpēc valstī netiek pilnvērtīgi atspoguļots valsts centrālais notikums - Kambalu ģimenes kārtējās kāzas?
Kāpēc kaut kāda valdības veidošana aizēno un sabojā Kaspara un Olgas mīlas svētkus?
Kāpēc šī diena nav pieskaitīta pie valsts svināmām dienām?
Bet kāzu svinības izvērtās jautras..visas dāmas kāzās tika sagrupētas trijās čupiņās - tās, kuras bija uztaisījušas pupus, tās, kuras vēl nebija uztaisījušas pupus un tās, kuras bija slikti uztaisījušas pupus.
Pašā kāzu viesību kulminācijā, kad Kaspars bija pielauzis OLgu un taisījās jau augšstāvā to iegūt, apakšstāvā izcēlās klope un Kaspars vārda tiešā nozīmē tika "novilkts no Olgas", lai dotu pretsparu mūsu kaimiņiem igauņiem.
Igauņi, ieraudzījuši Kambalu pliku, pārstāja pretoties un sāka izprašņāt Kasparu, ko katrs tetovējums nozīmē.
Te ir visa mana dzīve, teica Kambala..!
Kāpēc visu to stāstu..mani ļoti sarūgtināja Kiviču pāris, kas neaizgāja politikā..bet brīva vieta ilgi tukša nepastāv, kā saka.
Kaspars un Olga Kambalas..lūk mūsu nākotnes politķi! Lūk, mana cerība!
Es ceru, ka Kambalu potenciāls uz sūdu taisīšanu ir lielāks par Kiviču jaudu...jo, acīmredzams, Olga ar Kasparu tikai iesildās.
Kaspara Saeimas deputāta formas tērps jau ir izveidots..tam pirmizrāde bija kāzās - kedas un treniņtērps.
Ko teiks Olga..skaidrs ir tikai viens, tikko Kaspars sarūpēs savai laulenei naudu priekš jaunām, jaudīgākām krūtīm, Olga nebūs tik kautra un atsegs savus pupus vairāk.
Jo ar tagadējo dekoltē mēs varam tikai minēt, kas tur aiz vitrīnas ir..
Ar Olgas krūtīm Saeimā varētu pārliecināt ne vienu vien svārstīgo deputātu.
Vēlētājiem tad nebūtu iemesls teikt, ka tautas kalpi Kambalu pāris kaut ko no viņiem slēpj..
Itāļi mūs apskaustu!
Kaspars un Olga varētu Saeimu pārvērst par mūsu kopējo "čuhņu"..ko mēs, visa latviešu tauta, esam godam pelnījuši.

Atbildēt

info

15.11.2022. 15:30

»

Kaža

VISI viņi bez siles naudas ir nulles,tāpēc tikai tiek šturmēta tā būda ar sili


Kariņš ir emigrācijas žuļiks. Notaisīja blēdību ar Pionieri, pirms tam tirgoja ledu. EMin. bija nekāds. Lai nāk kaut Rinkevics. Cerams, ka Pīlēns nedomā tikai par sev grābšanu kā Šķēle.

Atbildēt

gunča

15.11.2022. 15:09

Domāju, ka visa vaina ir Latvijas "gaiļa" Kariņa personā kā iespējamo premjeru. NA ir "mīkstmieši", bet AS vēlas savas programmas izpildīšanas nodrošinājumu.AS ir biznesa cilvēki, kuri pierādījuši ar darbiem, ka viņi ir darītāji. Kas ir JV? Tukša gaisa tracinātāji, ja ne valsts izsaimniekotāji. To labi pierāda Kariņa iepriešējā premjera tēlošana 4 gadu garumā. Tukšpauris, nekas vairāk.

Atbildēt

vv

15.11.2022. 15:09

»

beidz muldēt

Tavuprāt parazīti, ne vienkāršie vēlētāji paši no sava brīva prāta, bez kādas spiešanas skrēja vēlēt...Ko var muldēt tukšu te


Vēlēt nebija par ko, skrēja tikai tāpēc lai neievēl to ko viņi negrib, cik zinu tieši ši iemesla dēļ gāja vēlēt, bet viens ir skaidrs, nav jēga vilkties vēlēt. Ir vai nav valdība, no tā nekas nemainās, labāk lai stagnē, citādi kaut kāds bordān līdzīgais uzradīsies un visādas figņas izdomās.

Atbildēt

haaa

15.11.2022. 13:45

»

lūdzu izteikties saprotamāk

prezis ir prezervatīvs, vai prezidents


nu ļoti dziļa doma.........

Atbildēt

patiesībā

15.11.2022. 13:27

»

Poxdemokrāts

Liec tautu mierā! Tos sušķus sabīdīja cvk&elitpolitbanda


Tas ir mēģinājums atbildību no tiem, kas tādus savēlēja novelt...uz : ''pasaules valdību'', amerikanciem-latisiem fašistiem, reptiļiem no Marsa..un tt..

Atbildēt

ļoti naivi

15.11.2022. 12:37

»

lūdzu izteikties saprotamāk

prezis ir prezervatīvs, vai prezidents


LR Viltvārdis nav saplēsta prezervatīva vērts!

Atbildēt

no tautas

15.11.2022. 12:33

»

iekš Tautai

Varenie Pīlēni,ZS,Šlesers un Rosļikovs---tikai tā sagaidāmas pārmaiņas uz labo SAULES MŪŽA ZEMEI,citādi STAGNĀCIJA ar politisku muldēšanu NE PAR KO.Kā ta tā ļauži.Iespēja atkratīties no transgenderizma un gejusizma demokratizatoru VĒRTĪBĀM.LATVJIEM PIETIEKOŠI AR SAVĀM VĒSTURISKĀM VĒRTĪBĀM...


Tie mūsdienu ķēniņi nav nekādi labie zēniņi, jo viņiem nekad nepietiek. To redzējām jau deviņdesmitajos, kad tauta nonāca tādā nabadzībā, ka vai gals klāt, vai jāemigrē uz tiem izvirtīgajiem Rietumiem, kas mūsu darbaspēku labprāt pieņēma.
Ak, cik skaisti autobusi tagad iepirkti, tikai nav vairs šoferu, kas ar tiem brauktu.

Atbildēt

Poxdemokrāts

15.11.2022. 12:20

»

Patiesība

Un kas tos parazītus ievēlēja ja ne tauta


Liec tautu mierā! Tos sušķus sabīdīja cvk&elitpolitbanda.

Atbildēt

iekš Tautai

15.11.2022. 12:14

»

no tautas

Man izskatās tā - prezidents izvirzīs Kariņu kā premjera kandidātu, un tad Saeimai par viņu jābalso. Un tad tie, kas apgrozās arī tv24, kopā ar citiem pilēniem nobalsos pret. Un tad prezidentam jāvirza cits kandidāts. Vai jāatlaiž Saeima


Varenie Pīlēni,ZS,Šlesers un Rosļikovs---tikai tā sagaidāmas pārmaiņas uz labo SAULES MŪŽA ZEMEI,citādi STAGNĀCIJA ar politisku muldēšanu NE PAR KO.Kā ta tā ļauži.Iespēja atkratīties no transgenderizma un gejusizma demokratizatoru VĒRTĪBĀM.LATVJIEM PIETIEKOŠI AR SAVĀM VĒSTURISKĀM VĒRTĪBĀM!

Atbildēt

lūdzu izteikties saprotamāk

15.11.2022. 12:00

»

Latvija izdevusies valsts

Mums ir ļoti, ļoti, ļoti ...preža izstrādājums


prezis ir prezervatīvs, vai prezidents?

Atbildēt

...

15.11.2022. 11:35

»

no tautas

Man izskatās tā - prezidents izvirzīs Kariņu kā premjera kandidātu, un tad Saeimai par viņu jābalso. Un tad tie, kas apgrozās arī tv24, kopā ar citiem pilēniem nobalsos pret. Un tad prezidentam jāvirza cits kandidāts. Vai jāatlaiž Saeima


Iepriekšējo reizi arī notika cirka izrāde tautai,sanāca ka vienīgais labākais ir kankariņš.Vai šoreiz nenotiks tas pats,kas var būt labāks par šo kankariņu?

Atbildēt

no tautas

15.11.2022. 11:16

Man izskatās tā - prezidents izvirzīs Kariņu kā premjera kandidātu, un tad Saeimai par viņu jābalso. Un tad tie, kas apgrozās arī tv24, kopā ar citiem pilēniem nobalsos pret. Un tad prezidentam jāvirza cits kandidāts. Vai jāatlaiž Saeima.

Atbildēt

diemžēl

15.11.2022. 11:13

»

Filip

Taisnība, ka pausta virsrakstā. Kāds komentārā Facebook arī rakstīja, ka dāmas un kungi valdības veidošanas procesā spriež nevis kā saeimas locekļi, bet kā sapulcējies mietpilsoņu bars, ka visupirmns jārunājot par "darāmiem darbiem", kas ir virtuves sēžu tēma pie vīna glāze, kad jārunā par valsts attīstības...


tās attīstības programmas tiek ražotas kaudzēm-un tur pat ar paliek ministrijās un valsts kancelejā-putekļainos plauktos..jo nevienu tās neinteresē..Tāpat kā neinteresē valdību deklaracijās deklarētais, tapāt kā nevienu neinteresē partiju programmas teiktais....

Pirmais programas autors bija tagadējais tikko ievēlētais šķēlists Sprindžuks, kas šķēles 2. valdība par milzu naudu izstrādāja savu programmu..kas tā ar palika putekļos guļam...

Atbildēt

Gustavs

15.11.2022. 11:09

Iesaku visiem izlasīt: Ļoti labs raksts:

https://neatkariga.nra.lv/izpete/397065-ar-milzu-zaudejumiem-stradajosais-airbaltic-sponsore-izklaides-sovus?utm_source newsletter&utm_medium email&utm_campaign neatkarigaSodien

Atbildēt

Filip

15.11.2022. 11:00

»

no tautas

Tās preilenes no AS laužas kā jaunas meitas, negrib taisīt valdību


Taisnība, ka pausta virsrakstā. Kāds komentārā Facebook arī rakstīja, ka dāmas un kungi valdības veidošanas procesā spriež nevis kā saeimas locekļi, bet kā sapulcējies mietpilsoņu bars, ka visupirmns jārunājot par "darāmiem darbiem", kas ir virtuves sēžu tēma pie vīna glāze, kad jārunā par valsts attīstības programmu, stratēģiju, reformām. Pie tam rakstītāji un runātāji nezina neviens, kurš būs tie "darītāi", kuras sfēras, kad nevienam nav morāla pamata runāt anonīmi, it kā uzspiežot citiem- nav sfēru izklāsta, nav personu, kas to darīs, bet galvenais, kam jāsastāda, jāraksta dokumenti, deklarācijas, kurš ko uzņemas vai neuzņemas, pa kādām nozarēm. Tātad jāsāk, jānobalso kādas ministrijas būs jāvada, jāizvirza ministru kandidāti, katram jāizstrādā savas plānotās nozares un kopumā valsts attīstības programma un jādod apspriešanai, kur piedalās ministru kandidāti un kur ir nominēts premjera kandidāts, kam jāvada ministru pretendentu izteiktie priekšlikumi, vēlme tos pieņemt vai piedāvāt citus, nevis ar mietpilsonisku sarunu par "darāmiem darbiem".

Atbildēt

Patiesība

15.11.2022. 10:52

»

Meli

"Pār partijām vara ir mums, Latvijas tautai


Un kas tos parazītus ievēlēja ja ne tauta?

Atbildēt

Naivais

15.11.2022. 10:49

»

Gustavs

Raksts manuprāt diezgan vienpusīgs-neprofesionāls. Protams, ka ja Prezidents grib zināt-ko kāda valdība darīs, tad ir loģiski prasīt izdarāmo darbu sarakstu (lai ar tas patiesībā nekad tā īsti nav pildīts...


Smieklīgi-par to prezidentu, kurš grib zināt,ko darīšot kāda valdība........ tik jautri .... un visiem tādas nopietnas sejas.... var teikt, strādājam.....

Atbildēt

man nav skaidrs

15.11.2022. 10:47

»

kam vēl te nav skaidrs, ka

Pie visa vainīgs Kremlis


jo Kremlis savas bolseviku valdīšanas laikā ir urpircis virkni rietumu politiķu un uzņēmēju, un turpina to pašu politiku...Tā kā-ja Kariņs ir no ASV-tas nepavisam nenozīmē ka nestrādā Kremļa labā.

Atbildēt

Latvija izdevusies valsts

15.11.2022. 10:44

Mums ir ļoti, ļoti, ļoti ...preža izstrādājums!

Atbildēt

ha-ha

15.11.2022. 10:22

Kamēr no sesku alas,neizdezinficētas un neaizbērtās,lìdìs àrà tās iemītnieki,pārkrāsosies,regulāri mainīsies,taču sesks arī Āfrikā ir un paliks sesks un tā tam būt,nepalīdzēs nekādas pie krūtīm piespraustās karoga lentītes,kuras arvien vairāk kļūst par sesku identifikācijas zīmi,kura ir kļuvušas par agresīvās kaimiņvalsts lenšu dublikātiem,jo kājas šiem visiem seskiem un agresīvajiem kaimiņiem aug no kopēja purva-PSKP.Ar neizsakumu sašutumu un neizpratni uzņemu šo sesku okupācijas un neatkarības skaidrojumus tv ekrānos.Tāpat uz mūžu notiesāts slepkavnieks varētu mums vēstīt par morāli un tiesiskumu,bet mēs šos seskus esam deleģejuši uz ES,uz varu un brīnamies un gaidām labklājības un demokrātijas brīnumus,kuri notiek tikai šiem seskiem saprotamā izpildījumā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

15.11.2022. 10:20

Pilnīgas muļķības. Ātrāk valdību? Un kā ar priekšvēlēšnu solījumiem? Darīsim kā Bordāns un Kaimiņš - lielā mērķa - sastādīt valdību - aizmirsīsim visu, ko pirms 1. oktobra runājuši, vienā sekundē?

Atbildēt

no tautas

15.11.2022. 10:20

Tās preilenes no AS laužas kā jaunas meitas, negrib taisīt valdību.

Atbildēt

sociāli atstumtais

15.11.2022. 10:18

»

HT

Kas Rajevskim šķiet dīvaini...


super !

Atbildēt

bumerangs

15.11.2022. 09:52

Kariņam ir sākusies nedzīve un Levitu ņems priekšā vasarā, viss notiek kā tekstā

Atbildēt

kam vēl te nav skaidrs, ka

15.11.2022. 09:46

Pie visa vainīgs Kremlis!!!!

Atbildēt

HT

15.11.2022. 09:44

Kas Rajevskim šķiet dīvaini?

Tā nevar teoretizēt par valsti, Kariņu kā varoni, valsts simboliem, patriotismu utt. 

Jāvadās pēc “Viens likums, viena taisnība”. Likumi izriet no Satversmes. Kas ir Satversme? Teorija.

Kā interpretēt Satversmi, likumus, MK noteikumus? Pragmatiski. Ir Eiropas pragmatisms un ir amerikāņu pragmatisms.

Eiropas pragmatisms balstīts sabiedrības (tautas, valsts) vertībās, tradīcijās un likumos. 

ASV pragmatisms balstīts citā. “Ja lieta, ko esi izdomājis, darbojas, tad ok.” Vienmēr viss ir ok. Lai ko tu amerikānim neteiktu, atbilde būs - labi. Ja lieta nedarbojas, tad esi lūzeris, jāmeklē ko citu.

Piemērs. Satiekas amerikānis ar amerikāni. Kā iet? Labi. Ko dari? Esmu Betmens. Betmens? Jā. Labi! Darbojas? Darbojas labi. . Lieliski!

Vieni uz Latvijas valsti, simboliku utt. skatās no eiropiešu viedokļa, citi no amerikāņu.

Ja žīds iekļuvis Rīgas pilī un taisa rebes, manipulē ar MP nosaukšanu, laužot tradīciju un nenosaucot jaunas Saeimas pirmā uzrunā MP, bet izvirza “huntas ultimātus”, eiropiešiem var nepatikt, bet amerikāņiem un cionistiem viss ok, ja rebes iet plašumā. Un iet!

Arī ASV Kariņam nepārtraukti melojot un smaidot sabiedrībai. Izdodas samelot? Notic. Vēlraiz izdodas. Tic! Lieliski! 


Izdodas kovidafēra un valsts iegrūšana sabiedrības terorā ar masku šovu, izveidojot huntu? Lieliski!

Var paziņot ANO, ka LV ar 13.03.2020 atsakās no cilvēktiesībām, par to klusējot mediju telpā un izdodas? Lieliski!

Var izveidot bezkompromisa tiesiskumu, “uz aizdomu pamata konfiscējot īpašumus”? Lieliski!

Sorosa politika ar to vien nodarbojas, algojot medijus, visādas kažokas utt.

Kariņš ir varonis, bet ne latviešu. Ar latviešiem viņu saista vien latviešu valoda.

Izdodas sagraut Latvijas valsti, to novedot tuvu bankrotam, aizņemoties un notrallinot pāris miljardus, 40 miljonus piešķirot žīdiem? Izdodas? Lieliski!

Izdodas ieviest likumus viendzimuma laulībām? Lieliski! Kas vainas?

Atbildēt

Eduards Lunis

15.11.2022. 09:41

----Nevis lai savācas, bet lai AIZVĀCAS!

Atbildēt

Miks

15.11.2022. 09:07

»

Gustavs

Raksts manuprāt diezgan vienpusīgs-neprofesionāls. Protams, ka ja Prezidents grib zināt-ko kāda valdība darīs, tad ir loģiski prasīt izdarāmo darbu sarakstu (lai ar tas patiesībā nekad tā īsti nav pildīts...


Paldies par ieteikumu-izlasīju rakstu, manuprāt labs. Te labi parādīts ka pēc būtības LV visa ekonomika pa lielam balstās ne uz brīvo konkurenci, bet zagšanām un blatiem, tas ir monopolismu. Tam nav nekāda sakara ar liberālismu.

Atbildēt

Gustavs

15.11.2022. 08:57

Raksts manuprāt diezgan vienpusīgs-neprofesionāls. Protams, ka ja Prezidents grib zināt-ko kāda valdība darīs, tad ir loģiski prasīt izdarāmo darbu sarakstu (lai ar tas patiesībā nekad tā īsti nav pildīts).
Par to-sēsties kādos amatos vai nesēsties: Raksta autoram jau tik daudz gan vajadzēja zināt, ka lēmumums Valdība pieņem kolektīvi (vismaz formāli), ne premjers viens pats, un ka ir vēl tā saucamām koalicijas padome, kas daudz ko nosaka, ko un kā valdībai darīt (arī premjeram).
Bet visiem iesaku izlasīt šo rakstu NRA:

https://neatkariga.nra.lv/izpete/396945-andris-grafs-iespejams-savulaik-piesledzies-ari-petera-ragausa-interesu-lobesanai-latvija

Atbildēt

beidz muldēt

15.11.2022. 08:54

»

Meli

"Pār partijām vara ir mums, Latvijas tautai


Tavuprāt parazīti, ne vienkāršie vēlētāji paši no sava brīva prāta, bez kādas spiešanas skrēja vēlēt...Ko var muldēt tukšu te?

Atbildēt

vadītājs

15.11.2022. 08:25

Ešelona sastāvs turpinās virzīties iesāktajā maršrutā un nav svarīgi vai to lokomotīve velk vai arī stumj no aizmugures.
Dispečers mēdz teikt:mašīnistus gan var mainīt pēc vajadzības

Atbildēt

Kross

15.11.2022. 08:17

Pretīgi klausīties viņu tekstos, tajos savēlētajos! Tikai nauda, vara, ietekme un līdzīgi ... Nahyj viņus visus, tāpat kā to kreiseri "Maskava" !!!

Atbildēt

Meli

15.11.2022. 07:46

"Pār partijām vara ir mums, Latvijas tautai"
Varu uzurpējuši parazīti un tautai tur teikšana nekāda.Diemžēl tauta pati to atbalsta atdodot savas tiesības partokrātijai,vēl vairāk,tauta šos parazītus baro un uztur.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: