Menu
Pilnā versija
Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Edgars Rinkēvičs* · 29.08.2023. · Komentāri (78)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pele

03.09.2023. 09:14

Ja atstāj baltu patiesību, šis nav tautas prezidents un tautai gar to nav daļas. Tās ir koalīcijas problēmas. Lai tiktu vaļā no parazītiem, jātik vaļā no abiem.
Bet nu vairumam vēlētāju ir šāda izvēle un pie mums realizē vairuma politiku, nav tikai saprotams, kāpēc tāda mocekļu izvēle, varbūt ciešanas dos mūžīgo mieru debesīs?

Atbildēt

jhgf

03.09.2023. 06:04

pats sev slavas dziesmu nodziedaja

Atbildēt

Es

02.09.2023. 18:14

Paldies,Prezident!.Lai Jums izdodas kļūt par tautas prezidentu,vismaz sākums pozitīvs.Valstgribis Jums tikai ūdens glāzi var pienest.Vienu gan gribētu piebilst,vai pēc Kariņa atkāpšanās nebija jēdzīgāk nominēt citi kandidāti,jo JV savu biļeti bija nolikuši.Nevar iekāpt upē divreiz vienā un tajā pašā vietā.

Atbildēt

nu nē

01.09.2023. 09:23

»

lauķis

Visvairāk žīdus represēja tieši jūdi.Visu gulagu un koncentrāijas nometņu priekšnieki bija un ir jūdi,arī Hitleriskaja Vācijā


Vācu 5. kolonas internēšanas nometnēs viscentīgākās vienmēr bija krievu zonderkomandas, kuras bija gatavas pildīt jebkādas komandas, ko citas tautas nespēja, jo krievu izpratne par labo un ļaunu vienmēr ir bijusi apgriezti proporcionāla mums, cilvēkiem.

Atbildēt

akers

31.08.2023. 10:56

Spern/m žurnālists: bet, kā tad ar LGBTIQ+/-?

rinkēvičš: nē, nevarēju, toreiz es būtu zaudējis karjeru, arī tagad es esmu tikai latvijas tēls, svarīgi bija, lai BBC uzraksta, bet iekšēji latvija nekādu Stambulas konvenciju netaisās pieņemt. Arī ES ir priekš tam, lai feikins un kacs domātu, ka latvija ir veikusi civilizacionisku lēcienu, tas ir PR, bet iekšēji notiek kaut kas cits (padomju monopi/ols), bija svarīgi atmazgāt čekistus un komunistus, bet nekāds LGBTIQ+/- netiek atzīts

Atbildēt

AB

31.08.2023. 10:36

Šis ir sirsnīgi uzrakstīts. Vai arī to vajag apriet?

Atbildēt

akers

31.08.2023. 10:03

Spern/m žurnālists:

Jā, bet, kāpēc jūs toreiz neiestājāties pret korupciju?

rinkēvičš: jā, bet, tad man nekādas karjeras nebūtu, vsis vazelīns vējā, saprotiet, tagad, kad es esmu virsotnē, nu, kad esmu korumpēts tāpat ka levits, tad es varu sākt apkarot, nu, tāpat viss ir pakaļā, kas tur ko apkarot, paskatieties, kādi lūzeri ir tie apkarotāji...

Atbildēt

akers

31.08.2023. 09:59

No intervijas vācu žurnālam "Spern/m" (puiši apspīlētos policistu kostīmos)

Jā, es sapratu, ka ir jālien pakaļā godmanistiem, proti, čekistiem un komunistiem, bet tad, proporcionāli karjeras izaugsmei, tu to kompensē, jo nākamie atkal lien tev pakaļā, tā pie mums ir iekārtots, tāpēc es te esmu prezidents. Tas ir matrjoškas princips, tu augšāk esošiem, un citi tev...

Atbildēt

> bezsmadzeņu analfabēts (ekskrementu golferis) lopiņš kas kakā kur pagadās

30.08.2023. 18:39

»

Teica

noplucis paviāns vārdā-Indulis


tev skauž, atkal, truli analfabētiskais noplukušais paviān? ;)

Atbildēt

Teica

30.08.2023. 18:20

»

malacis

šis man ļoti patīk: Šeit "valsts" uz savu Tautu


noplucis paviāns vārdā-Indulis.

Atbildēt

Rinkevičš

30.08.2023. 18:12

»

malacis

šis man ļoti patīk: Šeit "valsts" uz savu Tautu


Es jūtos apvainots, es neesmu muļķis!

Atbildēt

malacis

30.08.2023. 18:09

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


šis man ļoti patīk: Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav (?), kas pretī bļautu --
Zeļ M.U.Ļ.Ķ.U zeme, zaļi...

Atbildēt

> bezsmadzeņu analfabēts (ekskrementu golferis) lopiņš kas kakā kur pagadās

30.08.2023. 17:31

»

Mja

Izskatās ,ka no Dikļiem atkal tas dzejiskais paviāns pamucis


tava paškritika ir 100% objektīva un visnotaļ pamatota. Kā parasti.:)

Ārstē savu mikrocefālo galvu un mācies dzimto(?) valodu, truli analfabētiskais "mazais šmuli"! ;)

P.S. Kāpēc tev tik ļoti patīk būt publiski nospārdītam idiotam, pie tam trulam analfabētam?

Atbildēt

Mja

30.08.2023. 16:52

Izskatās ,ka no Dikļiem atkal tas dzejiskais paviāns pamucis!:}

Atbildēt

> bezsmadzeņu analfabēts (ekskrementu golferis) lopiņš kas kakā kur pagadās

30.08.2023. 16:42

»

Antūns Mazpisāns

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma...


Tas ir pareizi, ka tu atkārto tev adresētus normālu cilvēku viedokļus, pie tam vēl tos tiražējot publiski (un, visticamāk, arī cenšoties iemācīties no galvas) - tas liecina par to, ka tev palēnām sāk "piešķilt", kas tu esi šajā pasaulē un kas tu tomēr neesi (un, visticamāk, nekad arī nebūsi).

Turpini ziņot sabiedrībai par saviem "piešķīlumiem", defektīvais, būs interesanti pavērot vismaz aptuvenas primāras (vai primāta?) sajēgas rašanās sākuma procesu tavā līdz šim caurvēja izsaldētajā starpausu tilpumā. Savukārt, tad, kad tev būs piešķīlis, cik stulbi tu atkal esi publiski(!) izgāzies, tavai "neviennozīmīgi" savdabīgajai vēlmei atkārtoti publiskot tevi max. objektīvi raksturojošus, bet vienlaikus arī tevi pelnīti izsmejošus un apkaunojošus viedokļus, vajadzētu pāriet. Ja tomēr nepāriet - tikmēr sajēgas rašanās sākuma process tavā skaidugalvā turpinās "pēc pilnas programmas". Kas vienlaikus uzjautrina un arī priecē, nenoliedzami. ;)

Ārstē savu mikrocefālo galvu un mācies dzimto(?) valodu, "mazais šmuli"! ;)

Atbildēt

> bezsmadzeņu analfabēts (ekskrementu golferis) lopiņš kas kakā kur pagadās

30.08.2023. 16:42

»

Antūns Mazpisāns

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma...


tava paškritika ir 100% objektīva un visnotaļ pamatota. Kā parasti.:)

tu biežāk skaties spogulī, "ģeniāli" analfabētiskais bezjēgas šizas murgotāj, ne to vien vēl uzzināsi un par daudz ko sensitīvu pārliecināsies.:)

P.S. Kad tavā palīgskolā sākas jaunais mācību gads? Vai tu arī šogad atkal iesi pirmajā klasītē?:D

Atbildēt

Antūns Mazpisāns

30.08.2023. 16:00

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" kā tu, piemēra pēc.

Nav jēgas ienīst sevi par nespēju lidot, ja tu esi radīts tikai rāpošanai.
Tāpat kā nav jēgas apskaust tos, kuri nav radīti rāpošanai, atšķirībā no tevis.

Atbildēt

prezidents ir ierēdnis

30.08.2023. 15:48

kuru algo skolotāji, celtnieki, sētnieki...-TIE, KAS MAKSĀ NODOKĻUS- un viņam jādarbojas viņu labā un uzdevumā, NE ZGAĻU OFŠORISTU, LAI CIK VIŅI DOTU KUKUĻOS................pirmais jautājums prezidentam: KAS IR VALSTS ????otrs- VAI KRIEVIJA IR VALSTS????
pie sevis var apdomāt vai vējonis zatlers rumpītis...bija prezidenti..............

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

30.08.2023. 15:00

»

kas konkreti varetu izdoties ?

kas viniem varetu izdoties ,vel straujak samazinat Latvijas iedzivotaju skaitu,vel straujak palielinat cenas un nodoklus,slegt vel vairak skolas,palielinat ierednu skaitu un patvalu,veicinat lgbt propogandu,vai sakt sutit Latvijas obligata iesaukuma kareivjus uz ukrainu,karot par ebreju zelenski un ...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
---------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un. arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

-----------

Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu, "atkarību" u.c. taml. "neadekvātu noviržu" diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, klaji PRETLIKUMĪGI C.E.N.Z.Ē.T, falsificēti "tiesiski sankcionēt" vai vispār "apklusināt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt"... Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas kārtējās "dižķibeles" apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski orientētus tipus", kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" masu apziņā?..." (apt.cit.vied.aut.: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā patiesība.", 31.07.2009.)
-----

Šeit (M.U.Ļ.Ķ.U zemē, t.i.).
( iz "O.M.© aŗChīva", ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena tŗekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).

Šeit miljonus var laupīt,
Un ‘SILES biedros tusēt’,
Šeit 'sīceni' var taupīt,
Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

Šeit "prezidentos" ie(k)līst,
Var, ‘ziepējoties glumi’,
Šeit "vaukšķiem" ‘veša piesvīst’,
Kad "valsti" 'stūrē dum(j)i'.

Šeit "likumi" priekš pašiem,
Tiek "ķēķī" ‘samuļļāti’,
Šeit "pūļa lupatlašiem",
Liek ‘pieliekties uz drāti’.

Šeit "struktūras" ‘ņem priekšā’,
Pēc "shēmas", angažēti,
Šeit "oŗgāni" ‘dod iekšā(s)’,
Kad "panti" ‘piemeklēti’.

Šeit nauda ‘nepareiza’,
Pērk "tiesnešus" bez goda.
Šeit "taisnā" tiesa greiza,
Triec Temīdu ‘uz poda’.

Šeit "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "granti" ‘iedalīti’,
Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
Var ‘reņģēdājus’, "glīti".

Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit 'GANDeri' "plūc laurus",
Kad "lien no skapja laukā",
Šeit "cieņa" -- 'stučīt' "b(ļ)aurus",
Un "morāle" -- kā 'ma(č)kām'.

Šeit "pandēmijas shēmā",
Tiek dresēts "prastais pūlis",
Šeit "kroņa šprices tēmā",
Briest "farmaceitiem" mūlis.

Šeit "karakalpus" fraktē,
Lai "misijās" šos dzītu,
Šeit PATIESĪBU slaktē,
Ar FALŠU "miera" mītu.

Šeit ķērc par "hibrīdkaru",
Un ZOMBĒ propagandu,
Šeit (p)ielūdz "jeņķu" varu,
Un "sabiedroto" bandu.

Šeit kviec, ka "krievi nākot!!!",
Jau gadiem "ilgtspējīgi",
Šeit cer, ka NA(h)TO sākšot,
Drīz KARU, "sadraudzīgi".

Šeit "euro buferzōnā",
Grab tanki ("šrotā" pirkti),
Šeit OKUPANTIEM fōnā,
Rukšķ "pat.REJoti žirgti".

Šeit "troļļi virtuāli",
Tiek 'fraktēti pa lēto',
Šeit zombētie vemj sāli,
Uz Dvēselēm, kas rēto.

Šeit LINČO tŗulā barā,
Bez iemesla un jēgas,
Šeit MURGO bezsakarā,
Dēļ BEZsmadzeņu sērgas.

Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un 'bamšļa' alus,
Šeit ZOMBĒ "plašsaziņa",
Ar MELIEM, kā uz galu.

Šeit "pūlim" sen ‘pie kājas’,
Ko ‘ļerzā’ "varas balsti",
Šeit ļaudis pamet Mājas,
Un mūk uz svešu valsti.
...
Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav (?), kas pretī bļautu --
Zeļ M.U.Ļ.Ķ.U zeme, zaļi...

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

mēslam

30.08.2023. 14:52

»

mēslam

Kad tu, netīrā krievu kazarmā dzērumā taisītais deģenerāts un pārējie krievu pederasti būsiet pie sava radītāja ellē, es par jums ātri vien aizmirsīšu


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "dzērumā taisītiem deģenerātiem", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

vice

30.08.2023. 14:41

»

vice

It sevišķi ar "ģogrāfisko katastrofu


"ģeogrāfisko katastrofu"

Atbildēt

vice

30.08.2023. 14:41

»

Laila un Kristīne

I. Dālderis bija lakonisks: „Tik labi, kā šobrīd Latvijā dzīvo iedzīvotāji, vēsturē cilvēki vēl nekad nav dzīvojuši


It sevišķi ar "ģogrāfisko katastrofu":

100 km uz ziemeļiem - Igaunija "cits gadījums";
100 km uz dienvidiem - Lietuva "cits gadījums";

vēl tālāk Polija - "pilnīgi cits gadījums".

Atbildēt

Laila un Kristīne

30.08.2023. 13:57

»

vice

Ja esi PĒDĒJĀ vietā VISOS ekonomiskajos rādītājos, VAI VAR BŪT SLIKTĀK


I. Dālderis bija lakonisks: „Tik labi, kā šobrīd Latvijā dzīvo iedzīvotāji, vēsturē cilvēki vēl nekad nav dzīvojuši.”

Atbildēt

Haralds Kalns

30.08.2023. 13:28

Prezident! Kam tieši patreiz šis didaktiskais ūdensgabals, vai acu aizmālēšanai jeb uzmanības novēršanai? Es saprastu, ja visapkārt viss sakārtots - laimes brīvbrīdis. Bet tagad, laikā, kad valsts bez valdības, premjera kandidāte grābstās pa mākoņiem, valsts ekonomika un iedzīvotāji dziļā depresijā, atļauties smagi nestrādāt, bet polemizēt! Pieņemu, ka Jums ir pienākums solījumu izpildei. Vai tāds nopietns kandidāts kā Uldis Pīlēns (ir protams arī citi) Jūsu prātā nepavīdēja, ņemot vērā brīža svarīgumu? Vadoņa iezīme esot koncentrēšanās uz svarīgāko. Jūs pieminat skolotāja aroda nozīmīgumu. Domāju, ka pedagogs Edgars Kramiņš, ar savu padziļināti izteikto inteliģenci un intelektu, noteikti būtu labākais, no līdz šim valstī pieredzētiem prezidentiem! Jums iedvesmai, gribu minēt motto no Tengiza Abuladzes filmas "Grēku nožēla"- Kam ceļš, ja tas neved uz baznīcu? P.S. par Jūsu pieminēto jauniešu sapņošanu: Tos lieki rosināt - viņi murgo arī bez tā. Drīzāk, tēlaini sakot, jāmāca lāpstu turēt, lai sanāk lietaskoks

Atbildēt

vice

30.08.2023. 13:05

»

vice

Tikai no PUBLISKĀ...


Labi, labi. Laboju (pie Kariņlupatiņa) no 2019.g.-2023.g.

Atbildēt

lauķis

30.08.2023. 12:49

»

jautājums

Visvairāk žīdus represēja tieši krievi sava rodina, tapēc pareizi būs teikt, ka tie ir vieni no lielākajiem fašitu-naciku atbalstītājiem


Visvairāk žīdus represēja tieši jūdi.Visu gulagu un koncentrāijas nometņu priekšnieki bija un ir jūdi,arī Hitleriskaja Vācijā.

Atbildēt

lauķis

30.08.2023. 12:46

»

par

ar partijām nesaistītām personām


Varbūt tomēr cilvēki nevis personas vai pilsoņi?

Atbildēt

vice

30.08.2023. 12:29

»

par

ar partijām nesaistītām personām


Ja esi PĒDĒJĀ vietā VISOS ekonomiskajos rādītājos, VAI VAR BŪT SLIKTĀK?

Atbildēt

apriori

30.08.2023. 12:26

»

Saucu

Krievijas Prezidenta runu 2022.gada Valdaja sanāksmē kurā viņs izteicās par kolhozi atjaunošanu. Bet kam tev Prezidenta runa? Brauc mājā un atjauno-kurš tev traucē


tas labi ,ka Kalnciema ielas melu centrs seko lidzi visam Krievijas prezidenta Vladimira Pukina runam,jo par ko citu tad algu sanemtu !

Atbildēt

vice

30.08.2023. 12:24

»

jautājums >vice

Ko zini par Siliņu, lai teiktu ka viņa ir suuuds? Kas par to liecina


Tikai no PUBLISKĀ:

ŠOBRĪD Labklājības ministre (tiešais veikums 2023.g.):

pensiju indeksācija 1,064 (6,4%) pie tikai viena paša 2022.g. inflācijas 20+% (ietekmē vismaz 400 000 Latvijas iedzīvotāju);

vēl pie paveiktā 2023.g. - sekmīgs balsojums par Latvijas galvenās problēmas: zemais Saeimas deputātu un augstāko valsts amatpersonu (klerku) atalgojums (tajā skaitā SEV); rezultāts SEV +30 un vairāk % algas paaugstinājums (piemaksas izlaižu);

kopējie Latvijas valsts labklājības rādītāji VISI kritušies;

no 2019.g.-2013.g. Ministru prezidenta Kariņlupatiņa (Latvijas traģikomiskākais āksts ar milzu atrāvienu) parlamentārā sekretāre - līdzatbildīga par visiem valdības katastrofālajiem lēmumiem un totālu neatbilstību valsts vadīšanā attiecīgajā laika posmā (sk. valsts parāda pieaugumu, valsts drošības risku tiešs palielinājums, ārvalstu investoru un investīciju sarukums gandrīz uz pusi, par nodokļu maksātāju naudas izpļekarēšanu ar kārtu 100 miljoni EUR nerunājot, vājāk attīstītais "posms" Baltijā, u.t.t.);

no 2013.g.-2019.g. Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre (no padarītā NAV atzīmējams NEKAS; piem: žogs uz robežas nav uzcelts JOPROJĀM PRETĒJI publiski apgalvotajam (valsts drošības jautājums) nemaz nerunājot par "ikdienišķiem jautājumiem" - tipiska dīkdiene ministrijā (ieskaitot jautājumus par vardarbību pret sievietēm: rezultāts 0 ) !!!

Paralēli murgi par 100 000 migrantu ieviešanas nepieciešamību (pie faktoriem, kad Nodarbinātības valsts aģentūrā ir 5694 (šodien) aktuāli darba piedāvājumi un 60-70% migrantu ir ANALFABĒTI)!!!

Īsumā.

Apkopojot Siliņas laicīgo kultūrvēsturi un cēloņsakarības jāsecina, ka šīs biomasas apzīmējums ar SŪDS ir diplomātisks kompliments!!!

Atsevišķs stāsts par profānes un diletantes dzelzsbetona statusu jautājumos, par to, KAS TIEŠI JĀDARA, lai situācija labvēlīgi mainītos!!!

Bet, lūdzu!!!Atbildēt

jautājums >vice

30.08.2023. 10:43

»

vice

Loģiskā dilemma: Kariņa vietā Siliņa; viena sūda vietā cits sūds, vai tad ir citi varianti


Ko zini par Siliņu, lai teiktu ka viņa ir suuuds? Kas par to liecina?

Atbildēt

Ļera

30.08.2023. 10:42

»

pamulkim

nosauc kapitalistiskaja Krievija kaut vienu geografisko rajonu vai vietu ,kur pac 1991 gada butu saglabajusies kolhozi


Melko plavaješ, tovarišč: Oni-latiši i tak ne mogut osvoboditsja ot našego russkogo mira, a Tii xočeš ix ješčo gluže tjanutj svoi ruskii mir..Raz Tev ruskii mir tak blizok-počemu sam ot ņego ubežal k latišam?

Atbildēt

par

30.08.2023. 10:40

»

vice

Loģiskā dilemma: Kariņa vietā Siliņa; viena sūda vietā cits sūds, vai tad ir citi varianti


ar partijām nesaistītām personām:

Piekrītu,ka tie visticamāk būtu labāki kandidāti, bet patiesībā problēma jau nav tur,kā apgalvoja Hermanis-partijās, bet gan partiju mazspējā...Un personas kas nav saistītas ar partijām obligāti var nebūt labākas par citām....

Atbildēt

vice

30.08.2023. 10:15

Loģiskā dilemma: Kariņa vietā Siliņa; viena sūda vietā cits sūds, vai tad ir citi varianti?

Loģiski, ka ir: nelikt sūdu!

Kandidāti cik uziet; der (tiesiski un likumīgi) arī ar partijām nesaistītas personas!!!

Atbildēt

Saucu

30.08.2023. 09:03

»

pamulkim

nosauc kapitalistiskaja Krievija kaut vienu geografisko rajonu vai vietu ,kur pac 1991 gada butu saglabajusies kolhozi


Krievijas Prezidenta runu 2022.gada Valdaja sanāksmē kurā viņs izteicās par kolhozi atjaunošanu. Bet kam tev Prezidenta runa? Brauc mājā un atjauno-kurš tev traucē?

Atbildēt

BRICS strauji paplasinas

30.08.2023. 08:55

»

Tas labi

Ukrainā karo pret krievu okupantiem-pret izvarotājiem bandītiem, fašistiem komunizma un kohozi celajiem, pret citu valstu kolonizatoriem


suverenas valstis tiesi cinas pret tavu favoritu asv kolonialismu strauji stajoties neatkarigu valstu apvieniba BRICs !

Atbildēt

pamulkim

30.08.2023. 08:52

»

Tas labi

Ukrainā karo pret krievu okupantiem-pret izvarotājiem bandītiem, fašistiem komunizma un kohozi celajiem, pret citu valstu kolonizatoriem


nosauc kapitalistiskaja Krievija kaut vienu geografisko rajonu vai vietu ,kur pac 1991 gada butu saglabajusies kolhozi ?

Atbildēt

kas konkreti varetu izdoties ?

30.08.2023. 08:41

»

Visu cieņu

Rinkēvičam viss varētu izdoties ! Arī Siliņa būs OK ! Vai tad ir citi piedāvājumi


kas viniem varetu izdoties ,vel straujak samazinat Latvijas iedzivotaju skaitu,vel straujak palielinat cenas un nodoklus,slegt vel vairak skolas,palielinat ierednu skaitu un patvalu,veicinat lgbt propogandu,vai sakt sutit Latvijas obligata iesaukuma kareivjus uz ukrainu,karot par ebreju zelenski un asv merkiem un planiem,varbut izdosies pilniba aizliegt skaidras naudas lietosanu ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: