Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

22.10.2020. 10:45

Sveiki un laipni lūdzam Spotlight Global Financial Services, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu aizdevēja un arī finanšu konsultante.

Vai jums ļoti nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja atbilde ir "jā", es iesaku jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices(at)gmail.com | vai ziņojiet mums vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un 24 stundu laikā kontā ir aizdevums, jo mēs sniedzam lieliskus aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pakalpojumus (personīgais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs jums sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams to risinājums, daudziem cilvēkiem ir ļoti grūti saņemt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām lielu interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresa pilnu bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un pabeigt darījumus jebkurā laikā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevumu pakalpojumus. Vai jums ir jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz spotlightglobalservices(at)gmail.com | vai ziņojiet mums vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & saņemt atbildi vienā mirklī

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsiet aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

He

18.10.2020. 02:41

Jansons grib,lai būtu kā viduslaikos-klejojoši kropļu,ubagu bari pie baznīcām,veikaliem,domes,tirgus u.c,jo nebūs kas par viņiem parūpējas.

Atbildēt

Skolnieciņš

17.10.2020. 10:47

«Nabadzība ir ļaunākā no vardarbības formām, atzina Gandijs.» ļoti viedi vārdi. Mahātma Gandijs ir vēdiski vieds, viņa vārdi kalpos par padomu arī nākamajām paaudzēm. Iesaku mūsu politiķiem un ierēdņiem, un uzņēmējiem lasīt vēdas. Varbūt tad mūsu valstsvīros un valstssievās atmodīsies cilvēcība un tiks aizmirsta nerimstošā alkatība. Lūgsim Latvju Dievus, lai apskaidrojas mūsu valdības prāts! Sirsnīgi, Skolnieciņš (Latvju Skaudības Dievs) [Skauģu Skauģis] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #SkaudībasDievs #Skolnieciņš #LatvjuDievi #nabadzība #SociālāNevienlīdzība #GMI #TrūcīgāStatuss #simtlatnieki

Atbildēt

Parazīts

16.10.2020. 20:11

ir Juris Jansons, tiesībsargs.

Atbildēt

Dagnija

16.10.2020. 19:59

»

Jansons

Kārtējā amatpersona, kura tālu no reālās dzīves. Imitē darbību un vāc populisma punktus


Tik tiešām - amatpersona, kas nekad savā dzīvē nav saskāries ar cilvēku, kam garīga rakstura traucējumi. Kā var nākt klajā ar tik bezatbildīgu, pat cinisku viedokli???

Atbildēt

Dagnija

16.10.2020. 19:50

»

kliķes sargs

Aiz gara gaudulīga palaga paslēpušās pavisam ciniskas un merkantilas intereses


Laikam gan tā. Ir pilnīgi nesaprotami, ko īsti Tiesībsargs ir izdomājis. Tas, kas garajā palagā rakstīts - "garām"!

Atbildēt

Haris

16.10.2020. 18:17

ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros
----------
Laba ideja, turpmāk klientus ar garīga rakstura traucējumiem sūtīt uz tiesībsarga biroju vai pie Jansona uz mājām.

Atbildēt

Aprūpe mājās

16.10.2020. 16:15

Kādā grāmatā lasīju, kā pašlaik Anglijā notiek mājas aprūpe vecai, vientuļai, vēl saprātīgai sievietei pēc insulta. Viņu aprūpē 3 aprūpētājas 24 stundas dienā, un 2× nedēļā nāk ārsts. Medmāsas aprūpētājas alga ir mazāka nekā slimnīcā. Vai pie mums varētu atļauties ko tādu nodrošināt?
Turklāt, viena no aprūpētājām, no Āzijas, izrādījās vardarbīga pret veco sievieti.

Atbildēt

kliķes sargs

16.10.2020. 13:55

Aiz gara gaudulīga palaga paslēpušās pavisam ciniskas un merkantilas intereses.

Atbildēt

Harijs Poters

16.10.2020. 10:37

Ja nepieņems, kur šos cilvēkus likt? Jo nodrošināt viņu aprūpi ārpus šādām institūcijām ir absolūta utopija.

Atbildēt

Secinājums

16.10.2020. 09:01

»

Kas ieplānots

Kas notiks pēc 2024.g.1. janvāra


Večus ragutiņās un uz mežu.

Atbildēt

ha

16.10.2020. 08:43

Ko var gribēt no provinces bodnieces, kas spēlējas ministros...

Atbildēt

Jansona kliķes uzdevums

16.10.2020. 08:04

»

Jansons

Kārtējā amatpersona, kura tālu no reālās dzīves. Imitē darbību un vāc populisma punktus


ir informēt kliķi un sabiedrību, ka kliķe dara visu pareizi. Par to viņam liela alga. Jansona tukšrunāšana par nopietniem kliķes pārkāpumiem cilvēktiesību aizskārumu jomā ir attaisnojumam, lai būtu Jansona štata vietas “sabiedriskais noderīgums”.

Atbildēt

Jansons

16.10.2020. 07:16

Kārtējā amatpersona, kura tālu no reālās dzīves. Imitē darbību un vāc populisma punktus.

Atbildēt

piķ nado meņše

16.10.2020. 07:04

nu ko citu par murgiem teikt

Atbildēt

Kas ieplānots

16.10.2020. 00:22

Kas notiks pēc 2024.g.1. janvāra ?

Atbildēt

Taisnība

16.10.2020. 00:21

»

Žulis

Gudros vārdos sarunātas muļķības. Ko nozīmē valsts sociālas aprūpes centros esošo personu ar garīga rakstura traucējumiem pāreja uz patstāvīgu dzīvi sabiedrībā? Tātad šo personu garīgos traucējumus izārstēt nevar, bet šīs personas vienkārši pārcels PATSTĀVĪGI dzīvot sabiedrībā. Un kas vēl trakāk – tiesībsargs...


Pilnīgi piekrītu.
Kā var gudri runāt un būt tālu no reālās dzīves.
Pilnīga nepatika. Ja agrāk domāju,ka Tiesībsargs kautko, tad tagad, nu tukša pļāpāšana.
Tā vien šķiet, ka bonusus krāj par publikācijām

Atbildēt

Bomzis

15.10.2020. 23:48

Juri, vai pieņemsi mani savās mājās?

Atbildēt

Žulis

15.10.2020. 22:28

Gudros vārdos sarunātas muļķības. Ko nozīmē valsts sociālas aprūpes centros esošo personu ar garīga rakstura traucējumiem pāreja uz patstāvīgu dzīvi sabiedrībā? Tātad šo personu garīgos traucējumus izārstēt nevar, bet šīs personas vienkārši pārcels PATSTĀVĪGI dzīvot sabiedrībā. Un kas vēl trakāk – tiesībsargs uzskata ka “pārskatāmā periodā būtu pilnībā izslēdzama jaunu klientu ievietošana valsts sociālas aprūpes centros”. Praksē tas nozīmē garīgi slimu personu “uzgrūšanu uz galvas” viņu radiniekiem. Bet ar tiem, kam nav radinieku, kā nu māk, lai tiek galā pašvaldība. Galvenais, ka uz tā rēķina varēs atkal “optimizēt” valsts sociālās aprūpes centrus un ietaupīt centru finansēšanai nepieciešamo naudiņu. Iespējams ka arī aprūpes centru ēkas tad par sviestmaizi varēs prihvatizēt “pareizie” cilvēki. (Tā jau tas ir noticis ar citu līdzīgi “optimizēto” iestāžu ēkām.) Vērojot notikumus Latvijā, nākas secināt, ka tikko valsts mērogā parādās “aizkustinošas rūpes” par kaut ko, tā tas dārgi izmaksā visai Latvijas sabiedrībai. Rūpēs par izglītības kvalitāti tika likvidētas skolas, rūpēs par ķvalitatīvas medicīniskās palīdzības pieejamību tika likvidētas slimnīcas, rūpēs par “zaļo enerģiju” tika ieviests OIK, kas valsts ekonomikai izmaksāja un turpina izmaksāt miljardus un ar to šo “aizkustinošo rūpju” saraksts ne tuvu nav izsmelts. Vai tiesībsargs vispār saprot, cik dažādas ir personas ar garīga rakstura traucējumiem un kāda ir viņu rīcībspēja? Domāju, ka nē.

Atbildēt

Sagūstīts protestētājs

15.10.2020. 19:55

Cietumus pārdēvēs par aprūpes centriem un sniegs palīdzību līdz māte nepazīst.

Atbildēt

ko tu tur imitē

15.10.2020. 19:47

Latvijas valdībai akūti nepieciešams visus slimos, vecos un invalīdus nosūtīt uz viņ pasauli, jo tie šajā pasaulē daudz patērē un nepaliek pāri ko stumt māgā Levitveidīgajiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: