Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

12.03.2020. 09:23

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

A.

27.02.2020. 19:12

Kad vienreiz ar valdības lēmumu slēgs lidmašīnu reisus starp vīrusa skartajām zemēm? Airbaltic tik ved iekšā katru dienu Rīgā cilvēkus ar nāvējošo slimību. Kāda bezatbildība.

Atbildēt

Aha!

27.02.2020. 07:15

»

švamme

nepievērs uzmanību, es tos jau sen ignorēju...“Trump is putting American lives at risk every day, ignoring science, claiming the virus will ‘miraculously’ disappear by April and relying on ‘warm weather’ to end the spread of the virus. It is clearer than ever that the country needs a leader with real experience managing a crisis,” Team Bloomberg continued.

Atbildēt

Pietiek dzēst komentārus!

27.02.2020. 06:49

Liepājā vakar vienu aizturēja. Drīz var sākties panika. Mèrķis ir panika.

Ņemot vērā, ka notiek karš starp ASV, Ķīnu un Krieviju, vīruss, visticamāk, ir pussintētiskais bioloģiskais ierocis, ar ko grib paralizēt globālo ekonomiku. You tube blogere no Itālijas visu laiu ziņo - vakar ziņoja, ka varasiestādes nav tomēr noskaidrojušas patieso avotu Itālijā. Sportists, kas tikās ar ķīnieti ir inficēts, bet ķīnietis nav.

Itālijā veikalos pēc darba bez maskas neielaiž, masku nav, bet viss izpirkts. Kas var strādāt attālināti, strādā no datora mājās.

Visticamāk, ka bioloģisko ieroci izmanto Ķina ar Krieviju un mērķis ir paralizēt Eiropu, lai nenotiktu ASV un NATO mācības aprīlī Vācijā. Krievija ar Ķīnu grib paralizēt Baltiju, lai tajā iebruktu līdz paredzētām NATO un ASV mācībām aprīlī, ja panika pārņems Baltiju un Vāciju. Tās var būt tuvākās nedēļas. Šī informācija nāk no Krievijas armijas oficiera Soloveja, politisko zinātņu doktoru, you tube blogera, kurš to ieguvis no Kremlim pietuvinātām personām. Viņš šo informāciju sniedzis arī Latvijas TV kanālam krievu valodā.

Solovejs jau pirms pusgada brīdināja, neatklājot sīkāk, ka no 20. februāra līdz marta beigām Eiropa būšot paralizēta, netaica kā, un sekos iebrukums Baltijā, NATO 5. pants nestrādāšot. Un, ka Krieviju gaida grūti laiki un lai iedzīvotāji skaidru naudu tur mājās. Cita starpā viņš atklāj, ka pret viņu Krievijā bijis vērsts viņa slepkavības mēģinājums.

Atbildēt

švamme

27.02.2020. 05:30

»

Švames vietā

krieviski komentē Kremļa troļļi


nepievērs uzmanību, es tos jau sen ignorēju.
Bet par to huiņu jau no paša sākuma dalījos ar info, ka tā ir mākslīgi radīta huiņa, radīta tur uz vietas, tikai tās mērķi nav skaidri.

https://nypost.com/2020/02/22/dont-buy-chinas-story-the-coronavirus-may-have-leaked-from-a-lab/?fbclid IwAR1IfxUCNR64juCtc-Q98c-iIiqS4Z1u0kx22d3q1ielRkzR1rdufAYXsAY

Atbildēt

Švammei no ASV tas ir smieklīgi, arī Kremlim,

26.02.2020. 02:16

»

Labais pastāstinš

Labais pastāstinš


lai nepretojamies atkārtotai Baltijas okupācijai, ko udmurts Putins plāno 20 gadus. Ķīna un Krievija ar bioloģisko ieroci, mākslīgi radīto vīrusu, koronvīrusu, plāno ES un NATO radīt haosu un paralīzi, lai paralizētās ES laikā okupētu Baltiju un novērstu plānotās NATO militārās mācības Vācijā aprīlī. Krievijā neesot koronvīrusa. Kurš gan tic Kremļa meliem?

Atbildēt

A.

25.02.2020. 23:26

Un kā Jūs domājat, ko tikmēr dara mūsu nacionālā lidsabiedrība Airblatic? Pareizi, tirgo uz pilnu klapi biļetes virzienā Milāna Bergamo, mājas lapā iekarinājuši kā pirmo reklāmu, lai žvidzinās. Lai tautieši lido drošā nāvē un pārëjos aplipina. Naudu atpakaļ par jau iepriekš iepirktajām biļetēm ar neatgriež. Vai nebūtu jāpieņem viens valstisks lēmums un jāslēdz šie reisi iedzīvotāju drošības labā?

Atbildēt

Viņķele

25.02.2020. 22:26

»

senākos laikos panikas cēlājus un marodierus lika pie sienas

žēl ka nav vairs senie laiki


piedāvā 100 vietas slimajiem un gaida pirmos no Kanariju salām, kur ieslēgti viesnīcā ar citiem atputniekiem. Ka tik viens no tiem nav kādas augstskolas lektors. Bez panikas. Sāciet pirkt konservus, riekstus, makaronus, maskas. Tikai bez panikas! Lielā krīze ir klāt.

Atbildēt

25.02.2020. 21:53

Italija
КОРОНАВИРУС. ИТАЛИЯ. ВСЯ ПРАВДА.
You tube

Atbildēt

Paskatieties you tube, ko stāsta, kāda panika Itālijā

25.02.2020. 21:47

»

tas ir labais :D

1:1, kā no tekošā momenta


veikali tukši, maskas izbeigušās, būšot pēc trim mēnešiem. Bez maskas pārtikas veikalis neielaiž. Tur plaukti pustukši. Mediķi visu uztver nenopietni, 10 jau saslimuši, divsimts slimo, reģions palielinās, Bils Geits 10 miljonus iedevis Ķīnai koronvirusa apturēšanai, Ķīna izpērk pārtikas rezerves - riekstus, konservus utt. Gatavojas pandēmijai. Daudzi to visu izsmej. Cilvēki Itālijā panikā un neiesaka nevienam par koronvīrusu jokot. Tas jau sasniedzis Āfriku.

Atbildēt

švamme, Pietiek nopietnības

25.02.2020. 18:25

Пациент в Зимбабве: "Доктор, у меня отваливаются уши".

Врач в Зимбабве: "Да это какая-то хуйня! А что вы делали?"

Пациент: "Трахал гусей".

Доктор: "Так у вас гусиная хуйня!"

Пациент: "Спасибо, доктор!" (умирает)

Доктор (записывает в журнал): "Пациент умер от гусиной хуйни".

Пресс-служба минздрава Зимбабве: "За прошедшую неделю в Зимбабве умерло две с половиной тысячи человек от голода, пять тысяч четыреста от отравления протухшими бананами и один человек от гусиной хуйни".

Журналист (записывает): "Гусиная хуйня вошла в список трех главных причин смертности в Зимбабве".

Новостное агентство: "В Зимбабве участились случаи заболевания неизлечимой гусиной хуйнёй".

Телеканал: "Неизвестное ранее заболевание гусиной хуйнёй выкашивает население Зимбабве. Министерство здравоохранения Зимбабве призывает не паниковать".

Научное светило А: "Да, гусиная хуйня не известна науке и в этом ее главная угроза".

Авиакомпания Конго Эйр: "Мы прекращаем все полеты в Зимбабве до разрешения эпидемии гусиной хуйни".

Научное светило Б: "Власти скрывают! На самом деле гусиная хуйня уже проникла в Европу - в Амстердаме видели чихающего негра с гусем под мышкой".

Пресса (публикует фотографии гусей): "Гагакающие убийцы рядом!"

Политик: "Для борьбы охватившей мир эпидемией гусиной хуйни крайне необходимо истребить всех гусей".

Милиция (козыряет): "Будет сделано".

Владельцы гусиных ферм: "Да вы что, охуели?" (В кадре: красиво дерутся с милицией под щелканье вспышек прессы, милицию забрасывают камнями, горят перевернутые автомобили").

Представитель прессы: "Заговор владельцев гусиных ферм угрожает национальной безопасности! Мы получаем много звонков от взволнованных граждан с вопросом: куда можно отправить деньги для спасения национальной безопасности от гусиной хуйни? Вот счет N 222111222333111444. Нация (в моем лице) вас не забудет!"

Министр здравоохранения Монголии: "Для спасения страны от эпидемии гусиной хуйни, которая вплотную подобралась к нашим границам, нам крайне необходимо выделить сто миллионов долларов на переоснащение лаборатории по борьбе с гусиной хуйнёй".

Премьер-министр Монголии: "Да вы охуели!"

Президент Монголии: "Премьер-министр слишком погрязла в финансовых махинациях, договорах с Китаем о поставках хлеба и нагло игнорирует реальную угрозу населению свободолюбивой Монголии!"

Бывший премьер-министр Монголии: "Наша партия срочно требует спасти население от вируса гусиной хуйни. Ну или по крайней мере население восточной Монголии".

Кандидат в президенты Монголии: "Единственный способ спасти страну - прекратить отношения с загнивающим западом, откуда пошла гусиная хуйня, а вместо этого уплотнить сотрудничество с Китаем и войти в его состав на правах автономии. Китай нас спасет!"

Избиратели Монголии: "Да вы охуели!"

Президент Монголии (заявление для прессы): "Вирус гусиной хуйни был выведен в секретных лабораториях Китая по личному приказу Мао исключительно в целях геноцида монголького народа. А возникновение пандемии гусиной хуйни в нынешних условиях напрямую связано с попытками Пекина дестабилизировать и без того подорванную кризисом обстановку на Западе и отвлечь внимание мировой общественности от плачевного состояния демократии в Китае".

Пресса: "Вернувшаяся из Зимбабве соотечественница госпитализирована с подозрением на гусиную хуйню. Самолет отправили обратно в Зимбабве вместе с пассажирами".

Главный санитарный врач Монголии: "Страна на пороге эпидемии гусиной хуйни. Мы можем уповать только на Бога".

Министры здравоохранения всего мира: "В настоящее время гусиная хуйня не лечится".

Министр здравоохранения Монголии: "Мы располагаем лекарством от гусиной хуйни"

Пресса: "Охуеть!"

Генеральная прокуратура: "А как называется это лекарство?"

Министр здравоохранения Монголии: "Это неважно"

Представители фармацевтической компании БаблоФармасьютикалс Лимитед: "Нашими специалистами в кратчайшие сроки было разработано лекарство от гусиной хуйни "гузоферон", доказавшее свою эффективность. Ввиду огромных затрат на разработку этого совершенно нового оригинального микста парацетамола, аспирина и витамина С, стоимость лекарства пока будет составлять 20 долларов за упаковку из 4 таблеток, оптовым покупателям скидка 10%".

Президент США Баран Омама: "Выделить 250 000 000 $ на покупку 9 млн доз "гузоферона" и по каналам ВОЗ и ЮНИСЕФ направить его в качестве гуманитарной помощи в Монголию для лечения эпидемии гусиной хуйни".

Пресса: "Вернувшаяся из Зимбабве страдающая гусиной хуйнёй соотечественница, как выяснилось, страдает не гусиной хуйнёй, а обычной, давно известной хуйнёй, которой только в США в прошлой году страдало более 8 млн человек".

Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ): По настоянию правительств ряда стран и представителей мясной отрасли решила больше не использовать в отношении новой разновидности хуйни термин "гусиная хуйня", а заменить его техническим названием вируса - "хуйня A (H1N1)", - говорится в сообщении на сайте организации.

Представитель БаблоФармасьютикалс Лимитед: "Из Монголии уже получены образцы штаммов гусиной хуйни, которая оказалось обычной хуйнёй. Но фирма обещает через полгода сделать универсальную вакцину против хуйни".

Скандал в Европе: "В лаборатории в Австрии пошла утечка образцов вакцины от обычной хуйни в смеси с вирусами хуйни гусиной".

Пресса: "Нафиг им это было нужно?"

Представитель БаблоФармасьютикалс: "Это была не вакцина"

Пресса: "Нафиг было рассылать эту хуйню в кучу стран?"

Представитель ВОЗ: "Да, мы подтверждаем. Это была не вакцина".

Пресса: "Они что, идиоты?"

Представитель ВОЗ: "Это очень важно, потому что ежегодно от кори в мире умирает миллион детей."

Пресса: "Они точно дебилы!"

Представитель БаблоФармасьютикалс (в сторону): "Дебилы, не дебилы. А свои 200 млн. баксов мы уже получили..."

Представитель ВОЗ (в сторону): "И мы свои 50 млн. тоже получили".

Роспотребнадзор (два месяца спустя): "Это была вакцина".

Министр задравоохранения Монголии: "Несмотря на то, что гусиная хуйня оказалась обычной хуйнёй, мы вводим для населения Моноглии обязательные прививки против той хуйни, вакцина против которой у нас залежалась на складах".

Главный ветинар Эстонии: В обращении к приезжающим в страну монгольским гастрарбайтерам попросил их воздерживаться от близких контактов с местными свиньями.

Корреспондент из Зибабве: "Экстренная новость! Из-за боязни заразиться гусиной хуйнёй резко сократилось количество туристов и местные проститутки остались без работы, что грозит экономическим кризисом в стране".

Пресса: "Охуеть!"

Представитель Голливуда: "Новый американский блокбастер "Зимбабве в хуйне" уже на экранах кинотеатров. В главных ролях: товарищ Омама из Зимбабве и Гусь. (Крутая эротика)"

Желтая пресса: "В районе красных фонарей Амстердама наблюдается ажиотажный спрос на живых гусей!"

Atbildēt

Koronvīrusu mērktiecīgi Ķīnā izplatīja Ķīnas kompartija

25.02.2020. 18:10

nopludināja no laboratorijas.. lai izplatītu pasaulē un galvenais Eiropā. Sintētiski izgatavoto vīrusu izplatīs arī Vācijā ar Ķīnas un Kremļa vienošanos. Jau pirms pusgada Kremļa lakstīgala Solovejs brīdināja, lai no 20 februāra 2020. gada iedzīvotāji tur mājās skaidru naudu. Eiropa tikšot paralizēta un Putins uzbrukšot Baltijai. Ka Eiropa būšot paralizēta. Paralizēs ar koronvīrusu, tostarp NATO mācības Vācijā ar ASV piedalīšanos? Ķīna un Kremlis izmanto sintētisko koronvīrusu kā bioloģisko ieroci, upurējot daļu Ķīnas iedzīvotāju, lai koronvīrusu “dabiskā ceļā” ar tūristiem nogādātu Eiropā, kur faktiski toizplatīs tieši, nevis pastarpināti?Tāda ir viena no hipotēzēm Kremļa agresijai pret Baltiju. Solovejs teica, ka Krievija Baltiju iekaros citā ceļā un bez viena šāviena. Hmm, visi izpirkuši veikalus tukšus, tupēs bailēs mājās...Neviens nepretosies.. Eiropa būšot paralizēta.. Runā, ka koronvīrusam jau esot pretvielas tā apturēšanai..Kiberkarš? Mūsdienas.

Atbildēt

Edgars A

25.02.2020. 17:27

Kaads bija pamaniijis viirusaa HIV fragmentu. Bija zinja, ka meegina aarsteet ar pret-HIV medikamentiem.
No otras puses, geokosmiskaas energijas ir stipri pieaugushas, taas arii veicina mutaacijas.

Atbildēt

Tā tas ir

25.02.2020. 14:27

»

khe,khe,apčhī

Vīruss sen jau klāt.PIETIEK palasīt PIETIEK autorus un komentētājus


kādus gadus divdesmit atpakaļ. Izskatās, ka nav ārstējams. Pārsvarā slimo žurnālisti, politiķi, finansisti. Izskatās, ka dažu nevalstisko organizāciju darbinieki tiek inficēti pirms darbā pieņemšanas.

Atbildēt

Te

25.02.2020. 12:49

http://outbreaks.globalincidentmap.com/

Atbildēt

hm

25.02.2020. 12:20

Slovāku premjers ievietots slimnīcā ar aizdomām uz vīrusu.
Bet pāris dienas iepriekš viņš piedalījās sēdē ar 27 ES valstu premjeriem. Arī mūsu Kariņu...

Atbildēt

Lipīgā sērga

25.02.2020. 11:07

Uz kruīza kuģa no ~4000 cilvēku ~600 saslima, no kuriem 3 pensionāri nomira.
Nebūtu slikti, ja izmirāts ar kangaru režīmu priekšgalā un to ilgstoši atbalstošie bauru pūļi saņemtu izšķirošo triecienu.

Atbildēt

jaajaa

25.02.2020. 11:03

...opā !...Zviedrijā arī viens saslimušais jau ir...

Atbildēt

Aha!

25.02.2020. 05:59

»

tv36

https://focustaiwan.tw/society/202002220008


WUHAN VIRUS / COVID-19 izcelsme varētu būt dabiska vai sintētiska: NTU profesors

20.02.2012 08:57
Attēls ņemts no NIAID flickr vietnes ; Autors : NIAID-RML , CC BY 2.0
Attēls ņemts no NIAID flickr vietnes ; Autors : NIAID-RML , CC BY 2.0
Taipeja, 22. februāris (CNA) Taivānas Nacionālās universitātes (NTU) Sabiedrības veselības koledžas profesors sestdien uzsāka ļoti strīdīgās debates par koronavīrusa COVID-19 izcelsmi, sakot, ka vīruss patiešām varētu būt sintētisks, bet tas ir nepieciešams daudz vairāk pētījumu, lai varētu izdarīt galīgu secinājumu.

Izglītības forumā, ko rīkoja Taivānas Sabiedrības veselības asociācija, profesors Fang Chi-tai (方啟泰) sacīja, ka vīrusa izcelsmes noteikšana ir būtiska, jo tas ietekmē reaģēšanas pasākumus, kas parasti atšķiras atkarībā no tā, vai vīrusi ir dabiski vai sintētiski.

Teorija, ka COVID-19 tika izstrādāta laboratorijā un nejauši izlaista, pēdējās nedēļās ir guvusi pietiekamu uzmanību, lai izdarītu Pasaules Veselības organizācijas (PVO) paziņojumu, kurā teikts, ka sazvērestības teorijas tikai mazina tās reakcijas centienus.

Trešdienas atklātā vēstulē deviņu valstu sabiedrības veselības zinātnieki arī nosodīja laboratorijas vīrusa jēdzienu, sakot, ka tā ir "sazvērestības teorija", kas apdraud "ātru, atklātu un pārredzamu datu apmaiņu" starp Ķīnu un citām valstīm.

Iedziļinoties strīdā, Fans apgalvoja, ka sabiedrības veselības aizsardzības amatpersonām jāpaliek atvērtām visām iespējām, kuras atbalsta pierādījumi.

Viņš sacīja, ka zinātniekiem ir interesanti, ka COVID-19 uzliesmojums sākās netālu no Ķīnas Vuhana Viroloģijas institūta - valdības pētījumu laboratorijas, kurai ir visaugstākais bioloģiskās drošības līmenis (BSL-4), kas nozīmē, ka tajā, visticamāk, atrodas letāli patogēni, piemēram, smagi akūti elpošanas ceļi. sindroms (SARS) un Ebolas vīrusi.

Ņemot vērā Ķīnas reputāciju par nedrošiem drošības standartiem un laboratoriju kultūru, ir pamatotas aizdomas par COVID-19, sacīja Fans.

Citējot franču zinātnieku nesenos pētījumus par COVID-19 ģenētisko secību, Fangs sacīja, ka tam ir 96 procentu līdzība ar RaTG13 sikspārņu vīrusu, kura paraugi, kā ziņots, tika glabāti Vuhana Viroloģijas institūtā.

Šī līdzība bija "izraisījusi diskusijas" akadēmiskajās aprindās, kad daži pētnieki apgalvoja, ka sikspārņi varētu būt COVID-19 dabīgais avots, ņemot vērā faktu, ka tie ir starp daudzajām savvaļas dzīvnieku sugām, kuras pārdod Ķīnas mitrajos tirgos, viņš sacīja.

Tomēr 99 procenti vīrusu līdzīgi ir precīzāks standarts izcelsmes noteikšanai, sacīja Fans.

Tomēr, runājot par vīrusa struktūru, COVID-19 parāda sarežģītas mutācijas, kuras, visticamāk, nav dabiskas, lai gan tā ir iespēja, viņš teica.

Fans sacīja, ka sabiedrības veselības iestādes smagi strādā, lai noteiktu vīrusa izcelsmi, jo tas viņiem pateiks, vai to var iznīcināt vai tikai ierobežot.

Piemēram, izplatīti gripas vīrusi rodas dabiski un tiem ir ekoloģiska niša, tāpēc vislabākais, ko var darīt, ir tos pārvaldīt un samazināt to ietekmi, viņš sacīja.

No otras puses, laboratorijā ražotiem vīrusiem nav vietas dabā, kas nozīmē, ka tos var izskaust, kad inficēšanās apstājas, viņš sacīja.
 

Atbildēt

VDD prognoze

25.02.2020. 04:29

Neko neviens neatklās, jo tas būs valsts noslēpums, kura nosargāšanai no Kremļa mēs varēsim atkal tērēt miljonus...

Atbildēt

tv36

24.02.2020. 22:20

https://focustaiwan.tw/society/202002220008

Atbildēt

Ķīnā jau 200 cilvēku, kuri

24.02.2020. 21:26

»

khe,khe,apčhī

Vīruss sen jau klāt.PIETIEK palasīt PIETIEK autorus un komentētājus


kuri it kā izveseļojās no koronvīrusa, salimuši ar to atkārtoti. Ārsti to nespēj izskaidrot. Hm, kā ar bioloģisko ieroci, ķīmisko reaģentu?

Atbildēt

khe,khe,apčhī

24.02.2020. 20:19

Vīruss sen jau klāt.PIETIEK palasīt PIETIEK autorus un komentētājus.

Atbildēt

Aha!

24.02.2020. 19:22

»

ha-ha

Vīrusa saslimušo vidējais vecums - 57 gadi...


Koronvīrusa slimie esot tikai aziāti, ko nepiemin. Vīruss kā bioloģiskais ierocis. Polistisko zintātņu doktors, profesors Panarins - Ķīnas kompartijas rīcībā ir informācija, ka šo vīrusu izplata cionistiskās Izraēlas politiķis Metanjahu. Kad Metanjahu, pret kuru Izraēlā par korupciju jau ierosinātas divas krimlietas, devies uz Krieviju un lūdzis palīdzību udmurtam Putinam. Tas to atteicis. Metanjahu draud nāves briesmas, sekosim notikumiem.

Bet koronvīrusa ir vēl viens bīstams ķīmisks reaģents, ko Ķīna izgudroja kopā ar UK slependienestiem un gribēja pielietot no gaisa, ar droniem izsmidzinot uz Honkongas protestētājiem. Bet, izmēģinot uz ieslodzītajiem kriminālnoziedzniekiem un politieslodzītajiem kompartija secināja šī reaģenta sekas.
Reaģents ir bez smakas un krāsas un iedarbojas uz cilvēka galvas smadzenēm, paātrinot novecošanas procesus, demenci. Tālāk noārdot visu organismu īsā laikā.

Redziet, šāds ierocis ir cionistu rokās, lai realizētu Romas kluba postulātus cilvēku iznīcināšanā.

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ģenerāldirektors Tedross Adhanoms Gebreiesuss pirmdien paziņojis, ka pasaulei jāpieliek lielākas pūles jaunā koronavīrusa izplatīšanās apturēšanai, taču jābūt gatavai "iespējamajai pandēmijai".

Pasaules veselības organizācijas arī ir cionistu kontrolē un ražo potes bērniem, lai no mazotnes tiem samazinātu vairošanās orgānu funkciju spējas.

Iespējams, vistuvākajā laikā vīruss, kas būs pielāgots slāvu genomas vājajiem posmiem, parādīsies Krievijā un citur, izraisot masveida nāves gadījumus, jo haosa un vīrusa izplatīšaās ātrumā, no viena cilvēka inficējot sešus, tiks, iespējams, pielietots arī minētais ķīmiskais reaģents kā bioloģiskais ierocis. Nomirst tikai tie, kas nonāk kontaktā ar to. Bet par pamatu pandēmijai sāks ar vīrusiem, kuru ēnā izplatīs minēto reaģentu. Neviens vairs nespēs izšķirt, kurš no kā nomiris. Un kuru gan tas interesēs? Globālā ekonomikas krīze būs uzsākta.

Atbildēt

ha-ha

24.02.2020. 18:26

Vīrusa saslimušo vidējais vecums - 57 gadi.
Paradoksāli, ka ar vīrusu praktiski neslimo smēķētāji un ar plaušu iekaisumiem, vīruss vienādi uzņēmīgs pret abiem dzimumiem ...
Bet piemērs jāņem ne no Igaunijas, kur joprojām neviens pat nav saslimis, bet gan no Ķīnas. Slimnīcu 10 dienās neuzcelsim, neuzbūvēsim arī respiratoru rūpnīcu, bet citādi varētu šo un to pamācīties. Pat iepirkt šī pretvīrusa zāles, kuras viņi jau ražo!

Atbildēt

ccm

24.02.2020. 18:09

Nu, labi, atcēls avioreisus no Milānas. Ko tas mainīs? Šengenas robežās taču drīkst ceļot bez kontroles. Tikpat labi kāds inficētais var ielidot arī no citas lidostas. Vai iebraukt pa sauszemi.

Atbildēt

Jānis Skagalis

24.02.2020. 18:08

Lūk te var izlasīt par Igaunijas valldības paveikto darbu:
https://jauns.lv/raksts/arzemes/323593-igaunija-valdiba-ludz-tautu-sapirkt-partiku-vismaz-nedelai-izdzivosanas-komplekts-cetriem-cilvekiem-260-eiro

Atbildēt

Jānis Skagalis

24.02.2020. 18:03

»

faķīrs

Kur tas rakstīts, ka Igaunijā jau iepērk konservus un makaronus


Viņiem jau pusgadu atpakaļ atbilstīgās iestādes izsūtīja iedzīvotājiem informatīvus materiālus par to, ko iedzīvotāji var darīt , lai būtu gatavi krīzēm.Tāpēc viens otrs jau ir iepircis vajadzīgo , nevis veido burziņu lielveikalā:)

Atbildēt

jaajaa

24.02.2020. 18:02

»

jaajaa

...no kurienes nāk tas "24 dienu inkubācijas periods


https://www.who.int/news-room/q-a-detail/q-a-coronaviruses līdz 14 dienām max, parasti 5...

Atbildēt

faķīrs

24.02.2020. 17:57

Kur tas rakstīts, ka Igaunijā jau iepērk konservus un makaronus?

Atbildēt

jaajaa

24.02.2020. 17:53

...no kurienes nāk tas "24 dienu inkubācijas periods"?...

Atbildēt

KV

24.02.2020. 17:43

Man arī nepatīk, ja kaut ko dara, netaisot paniku.

Atbildēt

Jānis Skagalis

24.02.2020. 17:26

Arguments dzelžains.Bet vai būs jāgaida tik ilgi? Atbildīgajām institūcijām un amatpersonām ir jārīkojas jau tagad. Piemēram. Ņemsim kā paraugu Igauniju, nokopēsim tās darbu sabiedrības informēšanā- Igaunijas sabiedrība ir informēta ,ka X stundai vajadzīgs sagatavot rezerves -pirmkārt pārtiku, bet arī sveces, higiēnas materiālus un tml.Un tas ir jādara profesionāli!!! Nevis ceļot paniku.Tieši tagad vajag iepirkt gan makaronus,gan konservus(kas ātri nesabojājas), gan higiēniskās paketes.Vai iedzīvotājiem šis mantas būtu jāiepērk "lēkjmveidīgi" veicinot panikas izpausmes? Labāk, ja ievērojama daļa iedzīvotāju tajā brīdī ,kad tiks izsludināti ārkārtas pasākumi , ir sagatavojušies situācijai, nekā pārpildītā lielveikalā cenšas kautko sapirkt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: