Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

20.01.2016. 09:28

Kam nauda tam vara!

Atbildēt

asa

17.01.2016. 15:51

Daugaupilī arī izveidoja divas operas .Viens no Baltkrievijas ieveda divas pudeles atļauto viēnas , muitniēks viēnu gribēja atņemt bet klients prasija kvīti ko muitnieks negribēja dot Sastādija protakolu ka notiēk akcīzes preču kontrobanda organizētā grupā ,tas ir sieva un vīrs.Izveidoja 4 tiesas procesus gala rezultatā iznaca čiks.Tiesu sistēma tiktal degradējusssis ka nacionalisti to uzskata par normu

Atbildēt

asa

17.01.2016. 15:13

Tiesu sistēma sak atgadināt ziepju operu kat tik vienkāršu lietu jātiēsa 10 gadus .Sociālismā tikvienkāršu lietu prokurars atrisinātu 5 minūtes piezvanītu vainīgajam lai nokārto lietulidz galam citādi draut lieta.

Atbildēt

ANTIDAĻIŅA

16.01.2016. 11:16

»

Kā nabadziņam Lembergam tagad jāraujas, lai ar Šveices naudu aplaimotu Saeimas SC, NA, Vienotības, ZZS stipendiātus, lai toe balso par Kučinski - politisku līķi


Tā nu gan ir bijusi stulba tiesa,ka sakatījusi tevī par aizskaramu lietu jeb īpašību ,kas tev nemaz neeksistē

Atbildēt

15.01.2016. 18:15

»

Kā nabadziņam Lembergam tagad jāraujas, lai ar Šveices naudu aplaimotu Saeimas SC, NA, Vienotības, ZZS stipendiātus, lai toe balso par Kučinski - politisku līķi


Visas šīs jezas autors ir A.Lembergs. LKP CK bijušais instruktors.

Neiet viegli tikt pie ZZS premjera un Tieslietu ministra - Āboltiņa vakar draudēja, ka Tieslietu ministrija jāpārrauga Vienotībai - A.Lembergam būs pagrūti tad sakārtot ar Kučinska, MK, Vējoņa rokam likumdošanu, lai viņu atbrīvo no krimināllietām.

Visas šis jezgas mērķis bija - pēc budžeta apstiprināšnas mainīt premjeru uz ZZS un Tieslietu ministru arī uz ZZS, Vējonis jau iedabūts amatā, bet nobalsošana Saeimā par grozījumiem likumos norit raiti, jo tur sēž idioti, kas tikai balso. Vai pērkamie stipendiāti.

Šī ir šaha spēle, augstas raudzes, ar desmitkārtēju maldināšanu visos virzienos. Es neticu nevienam, bet vēroju spēli, līdz tiks izmainīta likumdošana un Lembergs būs brīvs no apsūdzībām.

Atbildēt

13.01.2016. 18:14

Kā nabadziņam Lembergam tagad jāraujas, lai ar Šveices naudu aplaimotu Saeimas SC, NA, Vienotības, ZZS stipendiātus, lai toe balso par Kučinski - politisku līķi!

Atbildēt

13.01.2016. 17:59

»

andis

Ir cilvēku tiesa un ir cita tiesa...... To vajadzētu ielāgot un atcerēties


Ak, nabadziņš Lembergs, kā viņam tagad jānoskrienas maksajot saviem NA, SC, ZZS, Vienotības stipendiatiem, lai atbalsta Kučinski ka premjeru!

Tomērt tas ir lētāk, nekā cietums ar mantas konfiskāciju.

Prokuratūra gan melo, ka Šveices ārzonas bankas atklās Lemberga kontus - tur valda oficiāls Slepenības likums, ASV valda Patriotisma likums, kas ļauj cilvēku apcietināt tapat vien - terorisma draudu ēnā. Kurp mēs ejam?

Ticiet man, drīz Latvijā arī būs Patriotisma likums. Un, iespējams, jauna ministrija, kas kontrolēs visus.Un tas tadēl, ka jācīnās ar "terorismu" .

Atbildēt

NUNU

13.01.2016. 17:58

Tā mūžvecā šļura , ar kuru tagad lepojas Lembergs, jau sen bija smieklīga. Toreiz viņš laida muļķi, tēlojot, ka nezina, kas par Grīnbergu, lai gan sēdēja vienā Ventspils Domē.Jo Grīnberga uzvārdam nebija pievienots personas kods. Toreiz Lembergs kvekstēja, ka domājis par dziedātāu Grīnbergu. Kaut faktiski pasē viņa uzvārds ir Grimbergs, ne Grīnbergs. Lembergam ar advokātu brigādi izdodas visus vazāt aiz deguna, jo paši pielaiž neprecizitātes.

Atbildēt

andis

13.01.2016. 17:02

Ir cilvēku tiesa un ir cita tiesa...... To vajadzētu ielāgot un atcerēties.....

Atbildēt

13.01.2016. 15:32

»

bahs

nav valstij naudas


Āboltiņas kontĀ apaļa summa no Lemberga PAR vIENOTĪBAS IZNĪCINĀŠANU, tagad Lembergam karsts laiks - nabadziņam jĀpērk par Šveices banku naudu Saeimas balsotāji, lai balso par Kučinski - jo Kučinska un Vējoņa uzdevums mainīt likumdošanu - lai izbeidz krimināllietas pret Lembergu.

Atbildēt

13.01.2016. 12:28

»

?!

kārtējais šizoīda-sorosieša murgojums


Lembergs ir mūsējais - oligahs ar naudas kontu Šveices bankā - visi viņa murgi par taisnību - muļķa tautiņai.

Atbildēt

bahs

13.01.2016. 09:15

nav valstij naudas?

Atbildēt

Niknais

13.01.2016. 03:21

»

doma

Šitais kroplis ņirgājas par valsti un tās tautu. Tiesu sistēma(ķēķis) šinī valstī ir galīgi sapuvusi un sasmirdusi, to skaidri pierādīja vakardienas spriedums Latvenergo korumpantu lietā


Nepiekrītu. Spēles noteikumi ir visiem vienādi, un rezultātu izšķir tiesa, pat ja tiesa ir korumpēta, tad arī tas ietilpst spēles noteikumos, un vainojama ir pie tā sistēma kura ar to pierāda ka spēle nenotiek tiesiskā valstī. Tātad, lai kautkas mainītos jāsakārto tiesu sistēma

Atbildēt

doma

13.01.2016. 00:05

Šitais kroplis ņirgājas par valsti un tās tautu. Tiesu sistēma(ķēķis) šinī valstī ir galīgi sapuvusi un sasmirdusi, to skaidri pierādīja vakardienas spriedums Latvenergo korumpantu lietā.

Atbildēt

Lauku pāķis

12.01.2016. 23:29

Nenīdi vecīt-pats šitās sistēmas veidošanā piedalījies....tagad vari plūkt augļus...

Atbildēt

12.01.2016. 19:54

Ar pilnam tiesībam var teikt - sorosīdam - komunistam-cionistam Lembergam – „darbļaužu glābējam”, „tautas tēvam”, saskaņā ar cionistu prasībām nopelnītie simtos miljoni jātur Šveices bankās.

Slepenība premjera izvēlē ar nolūku - Vējonim un premjeram galvenais uzdevums būs izmainīt likumdošanu, lai pret šo nabadziņu-sorosīdu, komunistu-cionistu izbeidz krimināllietas. No tās pašās mafijas, no kuras nāk Grūtups, Kučinskis, A.Bērziņš- bij.VP, ALembergs, lai gan nav valmierietis, U.Osis u.c.

Bet par Kučinski balsos arī Saskaņa - jo Lembergu atbalsta Maskava - Lembergam ar Vējoņa un Kučinska palīdzību par Lemberga samaksu Šveices bankā jāatbrīvojas no krimināllietam pret viņu, Vējonim, Kučinskim mainot likumdošanu - tā arī visa jezga, kadēļ mainīja premjerus un tika iznīcināta Vienotība. Visticamāk, ka Āboltiņas Šveices bankas konta no Lemberga ieripoja apaļa summiņa. Bet kuru gan tas interesē?

Atbildēt

zx

12.01.2016. 19:18

Beidzot!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: