Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Melnā Berta

30.05.2021. 22:02

Gaidu izbraukšanas komandu jau gadiem ilgi !

Atbildēt

Maslovs

18.05.2021. 23:02

Jums vienkārši skauž mana sieva.

Atbildēt

Čupriks

18.05.2021. 23:01

Vsriet pārbaudīt manu deklarāciju, tàpat neko neatradīsiet!

Atbildēt

Ināra

18.05.2021. 21:54

Čupčikam Maslovim un Sozinovim likam beigas😥.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.05.2021. 10:44

Notikušais labi raksturo Latvijas valstī notiekošo- vieni muļķi raksta dumjus lēmumus, uzliekot arestu paši nesaprot kam, citi nekaunīgi nozog visu, ko iespējams nozagt, un citi raksta tālāk tādas pašas dumjības, ka nekāda zādzība patiesībā nemaz nav notikusi, tā tam visam vajadzēja arī būt, jo visi, kas lasīs, ir muļķi un neviens tāpat tās muļķības nespēs saprast, bet tiem, kam vajadzētu pateikt- muļķi stop, klusēs.

Atbildēt

ha ha

18.05.2021. 10:07

Pats lato raksta:
Līdz ar to kopš 2008. gada spēkā bija arests A. Lemberga un viņa dēla Anrija Lemberga 19,52% patiesā labuma guvēja tiesībām AS Ventbunkers, 20,16% patiesā labuma guvēja tiesībām AS Ventspils tirdzniecības osta un vismaz 30,08% patiesā labuma guvēja tiesībām AS Kālija parks".

No šejienes jautājums - ja reiz ir arestētas patiesā labuma guvēja tiesības, tad kāpēc būtu kādam aizliegts rīkoties ar uzņēmumu akcijām?

Raksta autors, manuprāt, noklusēt būtisku niansi un lasītājiem sprauž batonus ausīs.

Atbildēt

Kāpēc policijā strādā noziedznieki?

17.05.2021. 22:52

Ģirģen, āpsi! Škutān, recidīvist! Kāpēc policijā un prokuratūrā strādā noziedznieces čuprikas un noziedznieki kakaškini? Kariņ, idiot, Levit, strausa ola- kas tas ir, ka tiesībsargājošajās iestādēs gadu gadiem strādā nziedznieki un jūs ne čiku ne grabu? Stulbi esat- tad ejiet ravēt bietes, bet ja ne- tad ziniet- jums būs jāsēž pašiem cietumā!Jūs visi esat valsts nodevēji!

Atbildēt

Dadzis

17.05.2021. 19:30

Palika neatbildēts jautājums, uzticētā glabāšanā arestētā manta, no procesa virzītāja bija apgrūtināta ar arestu un jā bija, kā bija iespējams jelkāds darījums. Par šo detalizētāk derētu. Laba prakse iezīmētos tiem, kuriem manta šobrīd ir pakļauta arestam !

Atbildēt

vina

17.05.2021. 19:26

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Kāds sakars čekistu- komunistu laupītāju bandai ar kapitālismu


Tāds pats kāds ir ar sociālismu uc. ismiem-atļauj,to var darīt.

Atbildēt

G-3

17.05.2021. 16:48

»

ha-ha

Latvijā pēc neakarïbas atgūšanas netika veikts 3D process,bet notika 3PRO process,kura augļus tagad baudam.Drīz visās valsts un pašvaldību iestādēs,iespējams,strādas ne tikai cilvēki ar kangariski- boļševistisku pagātni,bet arī ar latviešiem pazīstamu akcentu,kā liecību par notikušu anti3D procesu...


Tas praktiski jau ir realizējies un cītīgi tiek skolota jaunā paaudze, kas okupantu bezpreģelu uzskatīs par normālību vai arī vispār neinteresēsies kas noticis un kādēļ esot Nato un EU atrodamies krievijas līmenī.

Atbildēt

Patiesība nepatīk ?

17.05.2021. 16:33

»

ej nu ārstēties

ja no vakcinācijas komplikācijas, tad nemirst stunndu laikā ( izņemot anafilaksi adatas galā


Ja idiote medpunktā standarta zemādas injekcijas muskulī vietā vakcīnu ielaiž vēnā (apvieno ar asins analīzes noņemšanu), tad ne tas vien ir iespējams. Un vēl jau nav noskaidrots kas tā bija par eksperimentālo vakcīnu, jo dokumenti visdrīzāk ir iznīcināti (bet lietā ir neapgāžami pierādījumi ka tādi tur bija!). Vēl nav precizēts vai par šo eksperimentu samaksāja, kas maksāja un cik. Jo kādu laiku pirms tam mātei maksāja par eksperimentālas vakcīnas injekciju, no kuras viņai bija nopietnas veselības problēmas vairāku dienu garumā. Mātei protams par šo tēmu runāt ir aizliegts, tāpēc jau viņa atrodas tur kur atrodas. Te jau sākas daudz nopietnāka saruna par "Lielo Farmu" un tās eksperimentiem lētajā LR "izmēģinājumu lauciņā"... Protams ka šie eksperimenti ir apmaksāti visā varas piramīdas augstumā. Un tikai tā var izskaidrot notiekošo tiesisko "bezpreģelu".

Atbildēt

Es jūsu vietā...

17.05.2021. 16:26

»

ej nu ārstēties

ja no vakcinācijas komplikācijas, tad nemirst stunndu laikā ( izņemot anafilaksi adatas galā


Tik pārliecināts vis nebūtu. Bet ko nu tur daudz, ja visus, kam ir pretējs viedoklis vispārpieņemtajam sūtat ārstēties. Laikam mediķis vai pietuvinātais. Kas tad nu? Klientu aptrūcies?

Atbildēt

Skumjas dzirsmas skan uz mūsu ielas

17.05.2021. 15:51

Skumji ir tas ka brīnumainā kārtā viens deģenerāts un zaglis Meronis paņem un apzog VALSTI. Pēctam VALSTS izrādās ka netiek galā gadiem ar šo deģenerātu un nevar atgūt mantu. Es atkārtošos VALSTS netiek galā ar vienu deģenerātu (jautājums kas šī ir par valsti) un vēl pēctam indivīdi pagonos kuri saņem algu no nodokļu maksātājiem viņi taisa šmucainas rebes un štelles un saņem kukuļus lai tas deģenerāts Mironis izspruktu no soda !!!! KLAUSIETIES CILVĒKI vai tiešām nav par traku ? ko ?

Atbildēt

17.05.2021. 15:23

»

Latgales puika

Bet svarīgs ir pavisam kas cits. Jau 30 gadus itkā šeit runā ka esot neatkarība, bet tā arī nav nemazākajā mērā spēts apkarot šādus korumpantus kuri tur ir vezumiem


tur ir tāda branža savējo, ka ne uz priekšu ne atpakaļ.
Ja ārsts netiek galā, viņam talkā nāk profesori, bet LU laikam nav profesoru, tikai arī brokas

Atbildēt

ej nu ārstēties

17.05.2021. 15:21

»

Pilsonis

Lai jūs saprastu kas ir kas...


ja no vakcinācijas komplikācijas, tad nemirst stunndu laikā ( izņemot anafilaksi adatas galā)
nevajag dzemdēt bērnus kā mantas, tie ir CILVĒKI

Atbildēt

Latgales puika

17.05.2021. 15:10

Bet svarīgs ir pavisam kas cits. Jau 30 gadus itkā šeit runā ka esot neatkarība, bet tā arī nav nemazākajā mērā spēts apkarot šādus korumpantus kuri tur ir vezumiem.

Atbildēt

Korupcijas seja

17.05.2021. 15:07

Nez cik šitā korupcijas seja paņēma ? Domāju ka kādas 100 un vairāk štuciņas jo lieta tak nopietna kā nekā valsts ir zaudējusi miljonus un tur kādus pāris simtus tūkstošus tak kabatā jāiebāž. Nja, tā tā dzīve paiet - banānijā bez izmaiņām.

Atbildēt

Gunta

17.05.2021. 15:06

Čuorika izlīda no nekurienes Sozinova laikā būdama Maslova piegulētajai, kurš atlaudis bārdu, lai izskatītos svarīgs un gudrs sava tēva dēls.

Atbildēt

Hi

17.05.2021. 15:05

Lietu izbeigšana, būtu tākā prokuratūras halturka. A kundze gribēja pati izbeigt.

Atbildēt

?

17.05.2021. 14:26

»

Ferdinands

Ir izskaidrojums


Kurš teica ka izbeigts nepamatoti? Kurš teica ka uzsākts nepamatoti?

Atbildēt

Tas nozimē

17.05.2021. 12:22

»

ESMAIJA

Paturpināšu - pirmā ātrās palīdzības brigāde atbrauca, kad bērni vēl bija dzīvi un centās bērnus atdzīvināt... šie pierādījumi tiesā pat cilāti netika. Nāves cēloni vajadzēja noteikt pēc ekspertīzes - nekas tāds nenotika. Māte izolātorā tika spīdzināta, bet atstātās pēdas motivēja - māte pati sevi savainojusi...


Tas nozīmē, ka Sozika brigadieri strādā ne tikai valsts policijā, bet arī prokuratūrā un tiesā.
Secināms, ka Soziks, iespējams, pats ir tikai baltais tārps - brigadieris, kas kalpo saimniekiem.
Tāpēc Ģirģens netiek no tā vaļā - sistēma sargā savu tārpu.

Atbildēt

ESMAIJA

17.05.2021. 11:29

»

Pilsonis

Lai jūs saprastu kas ir kas...


Paturpināšu - pirmā ātrās palīdzības brigāde atbrauca, kad bērni vēl bija dzīvi un centās bērnus atdzīvināt... šie pierādījumi tiesā pat cilāti netika. Nāves cēloni vajadzēja noteikt pēc ekspertīzes - nekas tāds nenotika. Māte izolātorā tika spīdzināta, bet atstātās pēdas motivēja - māte pati sevi savainojusi ar savas kurpes sprādzi - tikai kurpēm, kas kājās nekādu sprādžu nebija, kā arī nekā tāda, ar ko būtu iespējams sevi savainots. PIERĀDĪJUMU trūkumuS tiesa ignorēja VIETĀ PIEŅEMOT SAFABRICĒTUS NEPATIESUS FAKTUS tiesa nepieņēma arī to, ka bērni tajā rītā tika vakcinēti, kaut reģistra lapa bija ,, pazudusi" DŪRIENA PĒDAS BIJA KONSTATĒJUSI JAU PIRMĀ IZSAUKTĀ ĀTRĀ PALĪDZĪBA Tā strādā mūsu tiesu sistēma!!! Kādam vajag ko piesegt, kādam vajag ko notiesāt un viss aiziet. Šausmīgi apzināties, kādā valstī būs jādzīvo mūsu bērniem un mazbērniem, ja nekas netiks mainīts. Katram var pienākt līdzīgs brīdis, kad tev nav neviena pie kā meklēt palīdzību.

Atbildēt

to hihi

17.05.2021. 11:09

»

Ferdinands

Ir izskaidrojums


Cik saprotu, argumentu nekādu nav, ir tikai vēlmes. Bet lai nu tas paliek.
Viens jautājums, kurā kriminālprocesiem kasācijas instance visu saliks pa plauktiem?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

17.05.2021. 11:04

»

Lasītājs

Gan jau ka ir kaut kur, kaut kas pietiekami noplūdis lai pat prokuratūra un policija kļūtu kūtra tos miljonus meklējot...


Kāds sakars čekistu- komunistu laupītāju bandai ar kapitālismu ?

Atbildēt

ha-ha

17.05.2021. 09:48

Latvijā pēc neakarïbas atgūšanas netika veikts 3D process,bet notika 3PRO process,kura augļus tagad baudam.Drīz visās valsts un pašvaldību iestādēs,iespējams,strādas ne tikai cilvēki ar kangariski- boļševistisku pagātni,bet arī ar latviešiem pazīstamu akcentu,kā liecību par notikušu anti3D procesu.

Atbildēt

Pilsonis

17.05.2021. 09:25

»

Pilsonis

atstarpē jāieraksta zīme


https://youtu.be/fB16M0NRlGA

Atbildēt

Pilsonis

17.05.2021. 09:25

»

Pilsonis

Lai jūs saprastu kas ir kas...


atstarpē jāieraksta zīme

Atbildēt

Pilsonis

17.05.2021. 09:23

Lai jūs saprastu kas ir kas
Sievietei pēc vakcinācijas nomirst bērni, vēlāk viņu uz 20 gadiem iesēdina par savu 2 bērnu slepkavību. Lietas pamatā ir sievietes dators, no kura itkā viņa meklēja kā nogalināt savus bērnus (vēlāk tiesā tiek atteiktas ekspertīzes, lai noteiktu kad tad īsti tik veikti meklējumi internetā). Itkā nogalināja ar spilveniem, kuri nemaz netika atrasti. Lietā tiek slēpts vakcinēšanās fakts, tas vispār nekur pat pieminēts netiek.
Un kronis visam - sievietes drauga telefons, esot policijā, no viņa lielos apjomos tiek lietots internets. Par to pat bija sižeti panorāmā. Pat bija ierosināta lieta par šo faktu.
Visdrīzāk viņi gribēja arī sievietes draugu pamest zem tanka, itkā viņš esot meklējis kā nogalināt bērnus.
Apskatieties uz to purnu, vai tā ir godprātīga, godīga cilvēka seja?

sievietes draugu viedoklis par šo čupriku
https://youtu.be/fB16M0NRlGA?t 4699

Atbildēt

to hihi

17.05.2021. 09:17

»

Ferdinands

Kas par ziepēm? Varētu precizēt? Ja tas par kolaborantu, tad varat neatbildēt. Jums arī pagātnes grēki


Jums taisnība. Runa tiešām par koloborantu. Taču uz šīs publikācijas fona labi redzama traģikomiskā situācija. Šajā publikācijā tiek izcelta kādas privātpersonas lielā vēlme iesniegumu rakstīšana un kriminālprocesa tapšanā. Taču kad par pašu raksta iesniegumus un top krimuinālprocess, šīs domas mainās un kļūst diametrāli pretējas.
Vai ir kāds izskaidrojums šādai divkosīgai pieejai vieniem un tiem pašiem jautājumiem?

Atbildēt

Viedoklis

17.05.2021. 08:53

Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm disciplināratbildības likums (https://likumi.lv/doc.php?id 138749), tā 2.1.pants Dienesta disciplīna, pirmā daļa nosaka: "Dienesta disciplīna Iestādē ir tiesību aktos noteiktās kārtības un prasību precīza izpilde".
Valsts policijas Iekšējās kontroles birojam vajadzētu ierosināt disciplinārlietu un noskaidrot, cik godprātīgi un precīzi policijas amatpersona Čuprika pildīja dienesta pienākumus un doto zvērestu.

Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums (https://likumi.lv/doc.php?id 138750) 6.pants noteic:
Amatpersonas vispārīgie pienākumi ir:
1) ievērot Latvijas Republikas Satversmi, Latvijas Republikai saistošas starptautisko tiesību normas, likumus un citus normatīvos aktus;
2) godprātīgi pildīt doto amatpersonas zvērestu;
3) apzinīgi un godprātīgi pildīt amata pienākumus un augstāku amatpersonu rīkojumus (pavēles);
4) ievērot amatpersonām noteiktos ētikas principus.
Vai amatpersona Čuprika nav pārkāpusi arī šī likuma prasības?
Pietiek šos jautājumus varētu uzdot gan Valsts policijas vadībai, gan Iekšējās drošības birojam (IDB), vai nav saskatāms kāds noziedzīgs nodarījums.

Atbildēt

to hihi

17.05.2021. 08:23

Cepiens kā saki ir tam, kura "ģeniālos" ieniegumus ne vienmēr "ņem par pilnu". Kuram nedod vai neļauj iepazīties ar lēmumiem. Kuram neļauj pārsūdzēt. Kuram turpmākā dzīve ,,.............tikai no Ģenerālprokuratūras ir atkarīga ........,,. Kuram tagad jau pašam ir "ziepes" par melnā PR īstenošanu.
Vienvārdsakot tur ir par ko cepties.

Atbildēt

formula

17.05.2021. 08:22

Tā būtne bildē ir sen ar savu atbilstoši pretīgo uzvārdu jau pārvērtusies par sugas vārdu tais sūda iekšējos orgānos.

Atbildēt

Zenta

17.05.2021. 07:56

Pilna Latvija sadzemdēta ar visādiem speciāliem dienestiem tik jēgas no visiem viņiem absolūti nekādas tik sēž un deldē valsts izsniegtos formas tērpus, bet tādi Čupriki kā shēmoja tā turpina shēmot un visu pārdot pa labi pa kreisi. Viņa tak viena to shēmu neorganizēja ! Tur tak bija noteikti vesels bars gan kas sarunāja, gan kas ņēma un kas nesa naudu.... un kur ta skatās viss tas sadzemdēto un uz kakla tautai sēdošo speciālo dienestu kopums ? A viņi jau Čuprikus neredz jo jāskatās tālumā kad pašiem atnesīs

Atbildēt

cik tomēr daudz vēl šādu korupcijā slīkstošu Čupcriku atrodas valsts iestādēs.

17.05.2021. 07:44

Korupcijas zaņķis ir visas tās pārvaldes kur par naudu visu pērk un pārdod ieskaitot sirdsapziņu. Laikam kamēr nesāks publiski pērt šitādus personāžus tikmēr korupciju neizskaust. Korumpantu atrauga.....

Atbildēt

to hihi

17.05.2021. 07:43

»

to hihi

Bēdīgi slavenais Lapsa no bēdīgi slavenās Čuprikas saņems lietas galīgo nolēmumu. Un kas mainīsies? Gribēsies pāesūdzēt? Bet skaidri un gaiši jau norādīts, ka Lapsa nav to personu lokā, kuras var pārsūdzēt. To varētu Lembergs, viņa dēla vai Sermulis. Taču viņi pat iesniegumus negribēja parkastīt. Pie...


Latvijā tiesu sistēmā galīgs nenozīmē galīgs it nemaz, tāpat kā lēmums nav pārsūdzams. Ja māk ieeeļot procesu tad var panākt brīnumlietas! Tāpēc ka Latvijā nedarbojas likumi, ja neesi pamanījis! Tā kā cepties par vārda nozīmi galīgs ir pilnīgi nevietā.

Atbildēt

to hihi

17.05.2021. 07:23

Bēdīgi slavenais Lapsa no bēdīgi slavenās Čuprikas saņems lietas galīgo nolēmumu. Un kas mainīsies? Gribēsies pāesūdzēt? Bet skaidri un gaiši jau norādīts, ka Lapsa nav to personu lokā, kuras var pārsūdzēt. To varētu Lembergs, viņa dēla vai Sermulis. Taču viņi pat iesniegumus negribēja parkastīt. Pie tam atreferētajā atbildē norādīts, ka var iepazīties ar anonimizētu GALĪGO lēmumu. Vēlreiz uzsvēršu - GALĪGO. Šī vārda nozīmi cerams nav jāiztulko. Tas skaidri norāda - citu nolēmumu nebūs. Ja kas, tāds iznākums bija skaidrs jau sākuma, tikai daži to nesaprata. Varbūt vēl tagad nesaprot.

Atbildēt

Lasītājs

17.05.2021. 07:20

Gan jau ka ir kaut kur, kaut kas pietiekami noplūdis lai pat prokuratūra un policija kļūtu kūtra tos miljonus meklējot.
Cik Latvija tomēr ir bagāta, ka tā var mētāties ar miljoniem, un izmeklētāji tādus sīkumus pat nav spējīgi ieraudzīt. Sliktajā padomju laikā kaut kas tāds vispār nebija iespējams. Te gan izcili parādās kapitalistiskās saimniekošanas priekšrocības, apzagt vienam otru, apzagt valsti, savus pilsoņus, izmeklētājiem rodoties problēmām ar prātu un redzi. Jautājums - vai tādi izmeklētāji vispār ir vajadzīgi? Labi, ka vismaz prokurori ir laicīgi attapušies, varbūt?

Atbildēt

Hm

17.05.2021. 07:18

Re kā izskatās žurnalista krīze

Atbildēt

paldies

17.05.2021. 07:13

pietiek

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: