Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aija

25.03.2021. 20:41

Juris Stukāns uzticas tiem pašiem vadītājiem, kas prokuratūru nolaida līdz sūda līmenim, bet turpina būt vadītāju amatos - Kalniņam, Ostapko, Opincānei.
Kamēr vecos padomju laika atkritumus neizmetīs, tīrība mājās nav iespējama.

Atbildēt

Labilv

25.03.2021. 01:48

»

Jautājums

Atvainojos, ka ne pa tēmai jautāju, bet Rīgas virsprokurors Meisters arī ir piders vai tikai pusdebīls


Dzirdēju, ka nopirka anal plug, un staigā pa dienu ar to dibenā

Atbildēt

Uldis

24.03.2021. 18:31

Lato, iemesls šādām atrunām ir gaužām vienkāršs un acīmredzams - lielākā daļa LU un RTU bak. un maģ. darbi vismaz tajā laikā bija plaģiāti, nereti pat ne pašu autoru rakstīti. Šo "sistēmu" augstkolas izlikās neredzam. Iedojājies, cik Latvijā šādu bakalauru un maģistru mums ir ietekmīgos amatos? Mans minējums - lielākā daļa. Tāpēc arī tāda paslaucīšana zem tepiķīša.

Īstais skandāls nav Cinkmanis. Īstais skandāls ir tas, ka kāds šo "sistēmu" uzdrīkstējās izgaismot un par to runāt presē.

Atbildēt

ES

23.03.2021. 15:49

»

ES

Kā redzams, lielākā daļa komentāru ir dzēsti. Gan jau dzēsīs arī manis uzrzkstīto, kaut nedomāju vienu vai otru pusi krizēt, tikai gribu uzzināt skaidrību kādā lietā, kuru nespēju saprast. Tātad - nemaz tik sen NRS publicēja lūgumrakstu Ģenerālprokuroram, viest skaidrību kādas ģimenes traģēdijā. Īss...


Šis mans komentārs (iepriekšējais) bija jau paspējis pazust. Iekopēju no jauna. Kādēļ Lato? NRA nebaidījās publicēt šīs ģimenes iesniegumu Stukānam, bet Jūs pilnīgi nevainīgu, bez kādas rupjības vai kā, liedzat to GENERĀLPROKURORAM izlasīt un atbildēt.

Atbildēt

ES

23.03.2021. 15:44

Kā redzams, lielākā daļa komentāru ir dzēsti. Gan jau dzēsīs arī manis uzrzkstīto, kaut nedomāju vienu vai otru pusi krizēt, tikai gribu uzzināt skaidrību kādā lietā, kuru nespēju saprast. Tātad - nemaz tik sen NRS publicēja lūgumrakstu Ģenerālprokuroram, viest skaidrību kādas ģimenes traģēdijā. Īss atstāsts no šī iesnieguma. Ģimenes galva tika izsaukts uz tikšanos ar Lemberga lietas apsūdzības uzturētājiem. Tikšanās laikā ar šantāžu un draudiem tika panākts, ka minētais cilvēks parakstīja pret Lemberguviltus liecību.
Vīrietis to ļoti pārdzīvoja un no pārdzīvojuma pēc dažām dienām mira. Vēl pēc pāris dienām mira arī viņa sieva un smagi saslima meita... kas tomēr izdzīvoja. Viņa un vēl pie ģimenes attālināti piederoši cilvēki šo iesniegumu iesniedza Ģenerālprokuratūrā, Lai izvērtētu šo gadījumu ar viltusliecību izspiešanu kā arī mīklainos nāves gadījumu. Es no savas puses ieteiktu pacelt augšā tos septiņus nāves gadījumus, kad mira Pret Lembergi liecinošie liecinieki. Man tas izklausās kaut kas līdzīgs ar Skripaļu indēšanu. Ja tur indēšana izskatījās pēc atriebības, tad šajā gadījumā tās varētu būt arī bailes, ka visaa apsūdzība var sabrukt, ja kāds tiesā palaistu muti, kā tiek iegūtas liecības. sKAIDRĪBU šajā lietā var vērst tikai un vienīgi ĢENERĀLPROKURORS, ja šo vārdu raksta ar lielo burtu. Un man gribās rakstīt ar LIELO BURTU, un nekavēties, kamēr vēl pie dzīvības ir liecinieki par šo pēdējo gadījumu.

Atbildēt

jautājums

23.03.2021. 15:41

»

fakts

Tavs Lembergs turpināja zagt pat uz tiesas sola sēdēdams


Nu tad sper ārā, ko tieši viņš ir nozadzis!

Atbildēt

recidīva kriminālnoziedznieka lupatlapsas lieta liecina

22.03.2021. 18:42

kad sapuvušai lapsai nomaina galvu, pūt sāk arī tā.

Atbildēt

pareizais jautājums

22.03.2021. 18:40

»

papildinājums

Neizlem citu vietā par to, kam ir kam nav priekš viņiem nozīme...


Kāpēc lapsa vēl netup būrī?

Atbildēt

Niknam pridurkam

22.03.2021. 00:04

»

Niknais

Nesmeksti, mauka, jautājums ir par plagiāta mērķi. Viena lieta kaut ko pārrakstīt, cita lieta- tikt pie labi apmaksāta un ietekmīga amata, kas dod tiesības lemt par citu dzīvi un likteņiem


Domāju ka pat nezini, kas ir diplomdarbs, a gudri muldi! Tupam jābūt, lai domātu, ka nokārtojot bakalauru, viņš tiks pieņemts darbā ģen prokuratūrā. Nu ļoti tupam jābūt, lai tā domātu

Atbildēt

piedodiet

21.03.2021. 22:24

bet pēc šī pati prokuratūra parāda ka ir korupcijas un korporatīvo saišu saēsta miskaste.

Atbildēt

Kaatad

21.03.2021. 21:45

Pēc saucamā prokurora uzvešanās krogā, būtu jāpārbauda vai patstāvīgi ticis tālāk par pamatskolas izglītību. Tādu deģenerātu pat malku skaldīt nevar laist, bet te re, lemj par cilvēku likteņiem.

Atbildēt

papildinājums

21.03.2021. 17:32

»

Nemelo!

LL nav valsts amatpersona un brīvi var komentēt, kad iedomājas. Prokurori darba laikā nevar komentēt un arī citas valsts amatpersonas, zogot darbalaiku, ko apmaksā valsts


Ja rūpīgi izlasīsi manus komentārus, tad neatradīsi tajos, ka es saku ka LL ir amatpersona vai ka viņš nevar komentēt.
Es tikai rakstu, ka būtu interesanti uzzināt kas komentē: amatpersonas; LL; jebkura cita persona. Interesanti bez izņēmumiem.

Atbildēt

Nemelo!

21.03.2021. 16:24

»

papildinājums

Neizlem citu vietā par to, kam ir kam nav priekš viņiem nozīme...


LL nav valsts amatpersona un brīvi var komentēt, kad iedomājas. Prokurori darba laikā nevar komentēt un arī citas valsts amatpersonas, zogot darbalaiku, ko apmaksā valsts.

Atbildēt

papildinājums

21.03.2021. 13:29

»

Tam nav nozīmes,

jo LL nestrādā valsts iestādē. Viņš ir privāto tiesību juridiska persona atšķirībā no prokuroriem - publisko tiesību juridiskām personām


Neizlem citu vietā par to, kam ir kam nav priekš viņiem nozīme.
Ja interesanti visi, tad interesanti visi. Nav ko te dalīt privātajos un publiskajos.
Varbūt komentē arī citi publiskie, ne tikai prokurori? Taču ja viņi to dara pusdienas pārtraukumā ēdot savu desmaizi, kādas problēmas? Savukārt ja privātais piekomentē savu rakstu, kuru neviens īsti nekomentē, vai pārsvarā komentē negatīvi, tas arī ir ne mazāk interesanti.

Atbildēt

Riekstins

21.03.2021. 12:46

»

fakts

Sestais jautājums ir ļoti svarīgs...


Vai tavi rieksti ir veseli ?

Atbildēt

fakts

21.03.2021. 12:42

Sestais jautājums ir ļoti svarīgs.

"Sestkārt, vispirms vajadzētu noskaidrot, kas un kāpēc nolēma izanalizēt tieši šī prokurora diplomdarbu"

Tāda anaalīze nav tupi salīdzināt divas amatpersonas deklarācijas un tad atbilstoši savām prāta spējām izdarīt secinājumus. To var darīt desmitiem un simtiem deklarāciju dienā, turklāt tās pieejamas bez maksas. Šeit savukārt bija jāsameklē konkrēti dokumenti, jāsalīdzina tie ar maksas resursos atrodamiem dokumentiem, tātad to nevar izdarīt ar simtiem personu, bet tikai vienu vai dažām konkrētām un tas tiek darīts tikai, ja "ir zobs" uz konkrēto cilvēku. No tā secināms, ka pasūtītājs ir kāds, kuru prokurors pamatoti paņēmis aiz riekstiem, vai kāds kam uz viņu ir privātas pretezijas.

Atbildēt

Janis pret Korupciju evija F.sedleniece

21.03.2021. 12:27

»

Jautājums

Atvainojos, ka ne pa tēmai jautāju, bet Rīgas virsprokurors Meisters arī ir piders vai tikai pusdebīls


Prokuror maksliniece Evija freidenfelde Sedleniece
Kam svesas Krapsana vai Piesavinasanas (Nav noticis ne viens ne Otrs/v.montika pasutijumu izpilditaja Korumpanta. Tiesnesa Zaglja Strazda draudzene (karma darbojas Evija/krauze.

Atbildēt

Tam nav nozīmes,

21.03.2021. 12:08

»

papildinājums

Būtu ļoti interesanti uzzināt visu komentētāju IP adreses, ne tikai prokuroru


jo LL nestrādā valsts iestādē. Viņš ir privāto tiesību juridiska persona atšķirībā no prokuroriem - publisko tiesību juridiskām personām.

Atbildēt

Niknais

21.03.2021. 11:45

»

Kuplaste

Man vienalga par šo rakstu (lai gan, droši vien, tā ir tiesa). Tiesa, lai moralizētu par plaģiātiem, normāls cilvēks vispirms paskatītos uz sevi spogulī, bet kuplastēm ir citas prioritātes. Ticat vien kūmiņam, tas nav aizliegts


Nesmeksti, mauka, jautājums ir par plagiāta mērķi. Viena lieta kaut ko pārrakstīt, cita lieta- tikt pie labi apmaksāta un ietekmīga amata, kas dod tiesības lemt par citu dzīvi un likteņiem.
Vajadzētu paprasīt Cinkmanam atmaksāt visu izkrāpto prokuroreļa algu

Atbildēt

Kuplaste

21.03.2021. 10:55

»

Niknais

Paldies par rakstu, perfekti atspoguļo Kalpaka bulvāra 6.namā valdošo suhdaino atmosfairu


Man vienalga par šo rakstu (lai gan, droši vien, tā ir tiesa). Tiesa, lai moralizētu par plaģiātiem, normāls cilvēks vispirms paskatītos uz sevi spogulī, bet kuplastēm ir citas prioritātes. Ticat vien kūmiņam, tas nav aizliegts.

Atbildēt

papildinājums

21.03.2021. 10:43

»

Niknais

Paldies par rakstu, perfekti atspoguļo Kalpaka bulvāra 6.namā valdošo suhdaino atmosfairu


Būtu ļoti interesanti uzzināt visu komentētāju IP adreses, ne tikai prokuroru.
Internetā var atrast imformāciju, ka arī Lapsa kungs aktīvi piekomentē no darba un mājas IP adresēm, bet ar dažādiem nikiem.

Atbildēt

Niknais

21.03.2021. 10:08

»

Kuplaste

Vai varētu būt tā, ka dažās aprindās labi zināms rakstu čiepējs ar rudu asti, šobrīd tēlo un pamatīgi liekuļo


Paldies par rakstu, perfekti atspoguļo Kalpaka bulvāra 6.namā valdošo suhdaino atmosfairu.
Lapsas kungam vajadzētu uztaisit nelielu pētījumu par to komentāru IP adresēm, tad varētu redzēt, ar ko prokurori nodarbojas darba laikā

Atbildēt

Jautājums

21.03.2021. 09:44

Atvainojos, ka ne pa tēmai jautāju, bet Rīgas virsprokurors Meisters arī ir piders vai tikai pusdebīls?

Atbildēt

Nika

21.03.2021. 09:39

»

VB

" tad humanitāros priekšmetus (tostarp tiesību zinātnes) apgūt var bez problēmām cilvēks ar ļoti zemu intelektu un ļoti sliktām priekšzināšanām


Viss vienkārši. LU tiesību zinātni mācījos padomju laikos. Un mēs paši, studenti, zinājām šo formulu: iestāties ir ļoti grūti, mācīties - ļoti viegli. Mums vēl bija "nejaukie"priekšmeti - kapitalisma un socialisma politekonomija, filosofija un vēl pāris priekšmetu, kur bija japamācās. Bet vispār ļoooti viegli bija iegūt diplomu. Kad mans dēls mācījās tiesību zinātni (toreiz, gadus atpakaļ) Policijas akadēmijā, sapratu, ka mēs bijām vēl gudrīši, kuri granītu grauza, jo dēlam jau bija viss vieglāk. Kad pati mācījos un satikos ar studentiem, kuri Medicīnas akadēmijā mācās, vai Tehniskajā universitātē (toreiz Polittehniskaja), tad gan redzēju, ka tur tiešām tonnām zināšanu galvā jāsaliek, un allaž licies, ka juristi tomēr ir salīdzinoši viegli apgūstama proesija.

Atbildēt

?

21.03.2021. 09:36

SPRŪDS labi maksā, vai ne?

Atbildēt

lauķis

21.03.2021. 06:55

»

VB

" tad humanitāros priekšmetus (tostarp tiesību zinātnes) apgūt var bez problēmām cilvēks ar ļoti zemu intelektu un ļoti sliktām priekšzināšanām


Arī ar Hēgeli būs par maz,nepieciešams pabiezs naudas maks vai piederība partijai,varavīksnei,vai stratkoma rekomendācija.Katrā gadījumā ar prātu tam maz sakara,kur nu vēl ar apziņu.

Atbildēt

VB

21.03.2021. 06:05

»

Nika

Kopumā domāju, ka situācija atrisināsies sekojoši: būs prokurora izvērtēšana Ģenerālprokuratūras komisijā, un Cinkmanis tiks atbrīvots no amata. Paliek neatbildēts cits jautājums: cik Latvijas augstskolās vēl ir plaģiāta bakalauri, maģistri? "Neviens neapšauba, ka L.Lapsam ir taisnība" uzbur ideālo ...


" tad humanitāros priekšmetus (tostarp tiesību zinātnes) apgūt var bez problēmām cilvēks ar ļoti zemu intelektu un ļoti sliktām priekšzināšanām."

Njā?! Nu, pamēģini tādā garā apgūt kaut Hēgeļa loģiku... Un tad jau ies arī pārējie.

Atbildēt

Soross ir ungāru ebrejs, cionist, globālais cionist

21.03.2021. 05:43

»

atbilde

Nekādi komunisti un nekādi čekisti. Nevajag muldēt. Varu pārņēmuši sorosīti. Ja jau Levits savā kancelējā par līdzautoru ir pieņēmis Ēlerti, tad kur vēl tālāk var iet


K. Švābe ir cionisma rupors. Tukšskanis, jo grāmatai Covid 19, Lielais restarts ir arī līdzautors, ko bieži nepiemin.

Kas ir “lielais restarts”? Tā ir opcija, kad esošās programas tiek “uzkainātas”. Tās uzkarina ar kovid afēru globālo finansistu interesēs.

Kas pierāda to,ka kovidafēra ir finansitu triks? Divas lietas - tā pirmā - ja kovidpandēmija nebūtu afēra, bet dabīga vīrusa pandēmija, finansisti to uzskatītu par “nepārvaramu varu”, pilnīgi visos banku finansu komerclīgumos tāda ir minēta. Jūs kaut ko par to esat dzirdējuši medijos? Kapa klusums. Sazvērestība visu acu priekšā.

Tā otra lieta - finansisti “humāni palīdz valstīm” , tām aizdodot nodrukātu naudu, ieķīlājot valstu īpašumus, infrastruktūras utt.

Klauss bazūnē par “inkluzīvo kapitālismu ar Vatikāna morālu atbalstu”. Varu no valstīm plāno pārņemt finansu korporokrātija un globālo ražotāju pārnacionālās korporācijas, kas visiem “saimnieciski diktēs ekonomikas noteikumus”. Tādi ir plāni - iznīcināt, aprīt visus mazos un vidējos biznesmeņus,
uzņēmējus. Cilvēkus attālināti pārvērst par paklausīgiem biorobotiem ar izmainītu dabisko imunitāti, dzimumu un auglību (vakcinācija) un pilnīgi bez cilvēktiesībām globālā digitālā koncentrācijas nometnē.

E. Levita uzruna, atklājot konferenci Latvijā par tēmu “tiesiskā paļāvība uz valsti”: “ Visi cilvēki ir dzīvnieki. Cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības.”

Atbildēt

5.kolonna

21.03.2021. 02:14

»

TT

Tu ko, galīgs pamuļķis? Pēc 30 gadiem pat smakas no tādas Latvijas nebūs,kariņš ar vemjotības bandu dzen pēdējās naglas Latvijas zārkā


Ja jau esi tā satraucies, tad visticamāk tās ir pēdējās naglas LPSR zārkā.

Atbildēt

Muldi vēl

21.03.2021. 02:07

»

atbilde

Nekādi komunisti un nekādi čekisti. Nevajag muldēt. Varu pārņēmuši sorosīti. Ja jau Levits savā kancelējā par līdzautoru ir pieņēmis Ēlerti, tad kur vēl tālāk var iet


Ha ha sorosīti dala pielaidi valsts noslēpumam, sorosītiem pieder valsts lielākie uzņēmumi, sorosīti pārņēmuši Ventspils impēriju un Rīgas AAA interfronti !!!

Atbildēt

tas ir tas

21.03.2021. 01:23

vienmēr paliek vainīgs tas, kur zagli nosauc par zagli, tas mums no psrs jeb sarkano č varas laikiem

Atbildēt

atbilde

21.03.2021. 00:17

»

Okupantu un kolaborantu midzenis

Komunistu un čekistu pārņemtās valstis nekad nav baudījušas labklājību, bet 90tajos tie pārģērbušies par kapitālistiem, pat vispelnošākos monopoluzņēmus pārvērta par dotējamiem no valsts...


Nekādi komunisti un nekādi čekisti. Nevajag muldēt. Varu pārņēmuši sorosīti. Ja jau Levits savā kancelējā par līdzautoru ir pieņēmis Ēlerti, tad kur vēl tālāk var iet?

Atbildēt

ES

21.03.2021. 00:13

»

Tas ir patiešām bīstami

"Beidzot Latvijā gejs ir ieņēmis arī vienu no pašiem ietekmīgākajiem amatiem tiesībsargājošo iestāžu blokā. Vēl vairāk, pēc Puaro.lv ekspertu viedokļa, Juris Stukāns šobrīd uzskatāms par ietekmīgāko cilvēku valstī, tādejādi skaidri pierādot, ka būšana homoseksuālam Latvijā nekādā viedā nav šķērslis ...


Taisni jābrīnās - vieni geji! Kur viņu tik daudz uzradušies. Izskatās, ka katrā ģimenē tāds ir pa vienam. Nu un? Lai viņi dzīvo! Ne jau vi``ni šādu vainu sev tīši piemeklēja. Ja viņi tik strauji vairojās, varbūt tas ir dabas pirksts, lai samazinātu to vājprātīgi straujo iedzīvotāju skaita pieaugumu uz Zemes, ja paši cilvēki tik stulbi unar atražošanu vien nodarbojās. Redzēs, kas notiks pēc šīs pandēmijas, kad visi ieslēgti četrās sienās. Ko lai viņi citu dara - nodarbojās ar atražošanu.

Atbildēt

ESMAIJA

20.03.2021. 23:54

Pirmkārt, plaģiāts ir noticis senos, nu ļoti, ļoti senos laikos. Vismaz tik senos, lai būtu iestājušies visa veida noilgumi, tā ka liecieties nu mierā.
vai Lemberga tā saucamie kaitējumi 3 miljonāriem arī nenotika senos laikos, var teikt - gandrīz vai aizvēsturē, tikai neviens to nav ņēmis vērā.

Atbildēt

Kuplaste

20.03.2021. 23:45

»

SS

Izdrāztais pederasts iesmilkstējās


Tas Tu pats?

Atbildēt

jurka

20.03.2021. 23:41

Man kādreiz likās ka vismaz latgaļi ir spējīgi kaut ko pateikt un panākt. Kauns Juri..., labāk tevi nebūtu pazinis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: