Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

arnis

20.11.2016. 19:38

Kas pie mums ar tām tieslietām notiek, galīgs bardaks.Jāsāk ar pašu ģenerālo, kāds šefs tādi padotie. Vajag mums prokurorus no ASV, vietējie galā netiks.NA un TM ir galīgā pakaļā, nav viņiem rezervistu soliņš un paēst arī garšo.

Atbildēt

M

16.11.2016. 20:22

Nezinu par šo tēmu neko, bet Līgu gadījās vasarā pavisam nejauši sastapt un absolūti neko par viņu nezinot- ļoti jauka sieviete, nekad nebiju juties tik forši un viegli sievietes sabiedrībā ( bez nekā TĀDA), vienkārši tāpat. Labprāt viņu sameklētu :)

Atbildēt

janis

14.11.2016. 21:32

Patīkami lasīt,pilns ar shēmotāju pašportretiem.

Atbildēt

Niknais

14.11.2016. 18:13

»

jurisx

Vai tik šī būtne nav no pareizās ielas, mute baigi lielā


Kā tautā saka - Zelta mute

Atbildēt

Hmm

14.11.2016. 17:10

Dzīvē Līga ir simpātiska un ļoti forša sieviete. Nezinu par šīm lietam un tās mani neinteresē, bet cilvēcīgi viņa ir seksīga un forša. Tagad laikam arī brīva :)

Atbildēt

jurisx

14.11.2016. 14:13

Vai tik šī būtne nav no pareizās ielas, mute baigi lielā.....

Atbildēt

Niknais

14.11.2016. 12:05

Kā teica mana bijusī, - "Par seksu ir jāmaksā", diemžēl viņai ir taisnība

Atbildēt

canny

14.11.2016. 11:15

cerams, ka tad kad paros maaju, uzmetiis avu viiru, un notrallinaas visu naudu kazino :D

Atbildēt

Kārlis

14.11.2016. 09:38

Līga ir nelabojama spēlmane, tusējās klubā 69 gandrīz katru otro nedēļu kopā ar vulgāriem vīriešiem. Viņa var atļauties spēlet uz lielām likmēm, jo saņēma naudu no darījuma ar Rīgas domi, kas sasniedza 250,000 latu. Viņa kopā ar Mihailu un viņa līdzdalībniekiem (Mežinski juristu Laizānu un Zalāni) radīja veselu shēmotāju bandu, lai iegūtu citu cilvēku īpašumu un tā turpmāko īstenošanu par dempinga cenām. Viņa un vīrs Mihails strāda pēc shēmas, kad atdala īpašumu no lietas materiāliem un pēc tam īpašums nonāk viņu grupējuma locekļiem. Viņa gribēja to pašu scenāriju viesnīcā Vecrīgā un pēc tam nodot savas bandas locekļiem, kuru vada viņas vīrs un viņa komandas juristi. Ir skaidrs, ka ģenerālprokuroram ir laiks aizdomāties par Ligas Sudakovas kvalifikācijas atbilstību.

Atbildēt

Okšķeris

13.11.2016. 19:16

Skatos uz blondīnīti un domāju:Aktuāla izziņas konstrukcija laikā, kad sabiedrības degradācija jau ir sākusi izpausties bioloģiski – sabiedrības locekļu sejās. Degradācijas formas „daunisms”, idiotija, stulbums, kretīnisms atspoguļojās daunu, idiotu, stulbeņu, kretīnu sejās. Medijos ievietotajās fotogrāfijās sāk dominēt ļoti nepatīkamas sejas. Tā ir strauji progresējoša tendence Rīgas medijos. Jēdzienu „fiziognomika” ieviesa Hipokrāts. Viņa ieskatā daba ietekmē cilvēka izskatu. Ar šo jēdzienu apzīmē teorētiskās domas atzaru, interesējoties par cilvēka garīgo pasauli, psiholoģiju, rakstura formēšanos. Par fiziognomiku dzīvi interesējās Aristotelis. Viņš radīja „fiziognomistisko estētiku”. Fiziognomika var būt objektīvs kritērijs cilvēka rakstura, uzvedības diagnosticēšanā un prognozēšanā. Tā teikt, cilvēka sejā atspoguļojās tas, ko no viņa var sagaidīt. Fiziognomika paver iespēju cilvēkus klasificēt, kataloģizēt, tipoloģizēt. Fiziognomika bija modē XVIII gadsimtā, taču „īsta” zinātne nekļuva. Fiziognomikā lielu uzmanību pievērš acīm, – acis esot dvēseles spogulis. Uzmanību pievērš pieres augstumam – „intelektuālis ar augstu pieri”. Fiziognomiskā analīze veicina tādus novērojumus kā „labsirdīgs vīriņš”, „bezbailīgs ar ērgļa skatu”. Fiziognomikas vislielākā „speciāliste” ir māksla. Glezniecībā, kinomākslā noteikta izskata tipi simbolizē noteiktu pasaules uzskatu, morālo stāju, sociālo statusu utt. Ja agrāk vajadzēja grimēt „idiotu”, tad tagad var atrast sejas, kuras idiota lomai nav jāgrimē. Rīgā šajā ziņā ir liela izvēle jauniešu populācijā. Uzvedības stereotipi nav iespējami bez attiecīgā ārējā izskata stereotipiem. Tas pats attiecās uz sociālo statusu: bagātnieki (buržuāzija) resni vīri ar trulām sejām, aristokrāti – tievi, izstīdzējuši cilvēki ar inteliģentām sejām, inteliģents vienmēr ir ar „brillītēm”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: