Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

27.02.2020. 15:19

»

Žaklīna

Kāda starpība, ko kas izdarīji? Tapēc ir tiesa, nevis komentētāju domas. Te runa ir par ES pilsoni, ko dēļ viena ierēdņu nolaidības, bez tiesas gandrīz atdod 3.pasaulez valstij


Atvainojiet, bet es savā komentārā nevienu netiesāju. Kur saskatiet tiesāšanu? Es tikai izteicu vēlmi saņemt informāciju par ļoti daudzām neskaidrām lietām. Par cik tiku iesaistīts un ne tikai es tiku iesaistīts masīvā publiskā kampaņā, domāju ka man un daudziem ir tiesības uz pilnu informāciju par notikušo. Riebjas publiski piekoptais stils ar noklusējumiem, vai barot visus ar puspatiesībām vai pat meliem.

Atbildēt

Vai Pietiek beidzot

27.02.2020. 15:09

nevar opublicēt Kaspara Kalniņa, prokurora, fotoattēlu?

Atbildēt

Žaklīna

27.02.2020. 15:01

»

?

Gribētos tomēr ne tikai emocionālu bļaustīšanos, bet vienu kārtīgu rakstu, kur izpētīta šīs situācijas attīstība no pašasākuma...


Kāda starpība, ko kas izdarīji? Tapēc ir tiesa, nevis komentētāju domas. Te runa ir par ES pilsoni, ko dēļ viena ierēdņu nolaidības, bez tiesas gandrīz atdod 3.pasaulez valstij!
Ko jūs tiesājat to Kristīni bez tiesas? Kaut kādi šākāļi.

Atbildēt

jaajaa

27.02.2020. 14:52

...tā īsti nebija gan...lai kā arī man nepatiktu ĢP, šoreiz viņu vaina ir "bezdarbība"(stipri pieļauju, ka dēļ nezināšanas)...tajā brīdī, kad ĢP atteicās pieņemt Dānijas izdoto orderi, atbildība par turpmāko(arestu un gadu cietumā) pāriet pie dāņiem...nebija viņiem tiesību arestēt Latvijas pilsoni, ja Latvijas ĢP ir pateikusi "nē"...tas, ka ĢP nevērsās pret dāņiem ES tiesā, saucas "bezdarbība"...:)

Atbildēt

?

27.02.2020. 14:51

Gribētos tomēr ne tikai emocionālu bļaustīšanos, bet vienu kārtīgu rakstu, kur izpētīta šīs situācijas attīstība no pašasākuma.
Jebkurā gadījumā ir virkne neskaidru jautājumu.
1.Vai Misānei esot interpola meklēšanā, bija tikai norādīta bērnu nolaupīšana, vai arī citi tagad zināmi noziegumi?
2. Vai Dānijā vai Latvijā bija zināmi citi Misānes izdarītie noziegumi, kad šajās valstīs par tiem un no kā to uzzināja?
3.Kāpēc informācija par Misānes citiem noziegumiem parādījās tikai pēdējā brīdī? Kurš šo informāciju un kāpēc ilgstoši slēpa?
4.Kāpēc Latvijas iestādes ilgstoši klusēja, ka policija Latvijā jau izmeklē vairākas krimināllietas saistībā ar Misāni un dienvidāfrikāni?
5. Vai ir notikušas kādas izmeklēšanas saistībā ar Misānes un dienvidāfrikāņa rīcību pašā DĀR? Kādi ir rezultāti, kādās stadijās tās atrodas?
6.Kādas valsts (valstu) pilsonība ir nolaupītajam bērnam, kāds bērnam ir uzvārds?
Ja kāds beidzot varētu vienotā rakstā atbildēt uz šiem jautājumiem, mēs varētu izvērtēt visus: gan Latvijas, Dānijas un DĀR iestāžu paveikto, gan pašas Misānes un dienvidafrikāņa rīcību. Bet tas jau laikam nevienam īsti nav vajadzīgs. Ne jau velti ilgstoši tika slēpta informācija un kaut kas man liek domāt, ka vēl joprojām mēs visu nezinam. Bet kādu palamāt, tam jau visa patiesība nav jāzin.

Atbildēt

?

27.02.2020. 14:42

Kā šī ĀLAVA zina, kurp droši nosūtīt?

Atbildēt

Rekā

27.02.2020. 14:34

DĀR nav nekāds krimināls veidojums, bet G 20 dalībvalsts, tāda pati kā Austrālija. Afēriste Misāne apmaksāja sabiedrisko attiecību komandas pakalpojumus, lai tie veidotu sabiedrības viedokli viņas interesēs. Nācās arī pašai atzīties likumpārkāpumos, lai tiktu tiesāta Latvijā. Starptautiskā tiesa atgriezīs bērnu viņa tēvam. Ja bērna tēvs to pieprasīs.

Atbildēt

K

27.02.2020. 14:26

Neticu, ka var kas mainīties, jo viņi visi viens otru piesedz! Un tā jau 30 gadus! Kaspars taču nav atalaists, joprojām saņem prokurora algu tūkstošos no naudas ko VID izplēš no tautas

Atbildēt

vēlētājs

27.02.2020. 14:16

Šogad pilnvaras izbeigsies gan pašreizējam ģenerālprokuroram, gan pašreizējam Augstākās tiesas priekšsēdētājam, attiecīgi Ivaram Bičkovičam - 15.jūnijā un Ērikam Kalnmeieram - 11.jūlijā.

Likums liedz virzīt gan ģenerālprokurora, gan Augstākās tiesas amatam trešo reizi, bet, ja arī ļautu, tad jāšaubās vai Kalnmeiers un Bičkovičs gribētu palikt tiesu sistēmā, kuru paši izveidoja tādu, ka cilvēkiem ir kauns. Slikti ir tas, ka likumdevējs ierobežo iespējas uz šīm vietām kandidēt jebkuram juristam ar attiecīgu izglītību un darba pieredzi, atļaujot to tikai tiesā un prokuratūrā strādājošiem. Vārna vārnai acīs neknābj. Pat viltus latviešu draugiem Jurim Jurašam un Artusam Kaimiņam jaunas kandidatūras interesē ne jau, lai būtu tiesiskums Latvijā, bet, lai paši var atkratīties no kriminālprocesiem. Arī Jānis Bordāns un Aldis Gobzens izliekas par lieliem cīnītājiem, patiesībā strādājot tiem pašiem valsts zagļiem, tikai savam mafijas jumtam.
Vēlētājiem pašiem jāorganizējas un jāiegūst valstī vara, lai realizētu 4 Atmodu. Tuvākos trīs gadus ļoti jāstrādā, lai to panāktu. Kad būs vara Saeimā, tad varēs likumīgi sastādīt jaunu valdību, nomainīt jaunu Valsts prezidentu, tiesnešus un prokurorus, specdienestu vadītājus un darbiniekus ar godīgiem un zinošiem.

Atbildēt

Claudia Klein

27.02.2020. 14:13

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: