Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kada velna pēc

06.06.2024. 21:17

Šeit ir tik daudz nelegālu pilsoņu (jasaprot-krievu)? Sakiet lielu paldies G.Ulmanim un viņa radiniecei- galvenajai naturalizetajai! Kurā partija viņa tagad ir? Miniet 3 reizes!

Atbildēt

Pupa

31.05.2024. 10:19

Tas ka šī parazitējošā būtne un viņai līdzīgās tik ilgus gadus tiek barota no valsts budžeta ir īss un ļoti precīzs skaidrojums valsts atpalicībai.

Atbildēt

Хм

29.05.2024. 13:48

»

Ko mocies

Pidwrasu jazikā vari tak savā urlostānā dricelēt. Tur ar saviem 2 pirkstu pieres biedriem varēsi bučot putlera bildi


Anatolij, будь мужиком, не позорься ответами под другими никами.
Ткнуть тебя носом?
Хорошо, сам напросился
О моем отношении к Путину

https://www.pietiek.com/raksti/vai_jauna_vienotiba_spej_sev_un_citiem_atzit,_ka_stulbi_sanaca/komentari

2 страница, мой комментарий в 14.29
Вопрос закрыт? Да вряд ли, ты с другого ника опять бздеть начнешь "Хм Путина хвалит"

Atbildēt

Хм

29.05.2024. 13:45

»

edis

Bet,tu pamegini!Atbildi latviski!Nee,to tu nedarisi!Tu,ka tirasinu krievs tikai draudesi-da ja,da jesle atvecu,da ti,da ja,da ti...Vot,ko tu dirs visu laiku,panem un atbildi.Nevajag navienu biedet ar savu ''da ja ,da kak sejcas atvecu''.Trulais mudila


Ты же явно видел, где я тебе ответил про ранее используемый латышский. Да и до этого говорил про это.
Мне тебе как Анатолию, скопировать линк, и тыкать носом каждый раз, когда враньем будешь заниматься, мелкий провокатор?))

Nevajag navienu biedet ar savu ''da ja ,da kak sejcas atvecu''
Ты даже решился прикинуться еще бОльшим дураком, типа не понявшим, о чем речь. ЗНачит, прекрасно понял, решил в дурачка сыграть

Atbildēt

Ko mocies

29.05.2024. 13:44

»

Хм

Anatolijs, не нервничай, держи себя в руках...


Pidwrasu jazikā vari tak savā urlostānā dricelēt. Tur ar saviem 2 pirkstu pieres biedriem varēsi bučot putlera bildi.

Atbildēt

Skaidris

29.05.2024. 13:41

Šī šļura X stundā ir likvidējama bez šaubām un vilcināšanās.

Atbildēt

edis

28.05.2024. 21:13

»

Хм

Anatolijs, не нервничай, держи себя в руках...


Bet,tu pamegini!Atbildi latviski!Nee,to tu nedarisi!Tu,ka tirasinu krievs tikai draudesi-da ja,da jesle atvecu,da ti,da ja,da ti...Vot,ko tu dirs visu laiku,panem un atbildi.Nevajag navienu biedet ar savu ''da ja ,da kak sejcas atvecu''.Trulais mudila.

Atbildēt

ča nespēj

28.05.2024. 16:12

»

ak, vai....

Cik gan maz īstu latviešu mēs esam!!! Politiskās klaunu partijas to pierāda. Nu beigsim reiz pūst rašas taurē, vai to ir tik grūti saprast


ja tv nesaka un avīzē nav rakstīts, zubrila nespēj izdomāt loģiskas sekas...grēta teica, biedens teica, bet CNN bija rakstīts...lūk tam ir svars. OTRU valodu viņiem vajag...viņi zin cik izmaksā valodas uzturēšana, , dirn uz subsīdijām, zog un kontrabanda...tukšmulži, runātīgi ļoti

Atbildēt

Хм

28.05.2024. 09:51

»

Ej tirst!

Debīlais krievs uz rašas portāliem, idiot


Anatolijs, не нервничай, держи себя в руках))
Понимаю, ответить нечего. Ответил бы тебе на латышском-ты бы к грамматике придрался бы, орал бы "не уважают латышский". Так что терпи

Atbildēt

viņa murgo, vai kas?

28.05.2024. 08:38

nespēju saprast lotgolu, nespēju

Atbildēt

ak, vai....

27.05.2024. 21:36

Cik gan maz īstu latviešu mēs esam!!! Politiskās klaunu partijas to pierāda. Nu beigsim reiz pūst rašas taurē, vai to ir tik grūti saprast?

Atbildēt

Es

27.05.2024. 20:56

Katra latviesa pienakums ir nobalsot EP velesanas par Kustibu PAR, tur ir draudzigi cilveki!

Atbildēt

nevajag cīnīties

27.05.2024. 19:36

»

ASV protektorāts Latvija

Drudžzainā cīņa pret krievu valodu liecina par pašu cīnītāju pozīciju vājumu


vienkārši-nevajag lietot kamēr karš...

Atbildēt

pilsoņi

27.05.2024. 19:33

zin valsts valodu.

Atbildēt

NA, žīdu partija

27.05.2024. 18:56

Es esmu Roberts Zīle, Eiroparlamenta viceprezidents, mēs, Nacionālā apvieniba, vienmēr esam un būsim nacionālo interešu sardzē. Septītais saraksts!

Atbildēt

jautajums

27.05.2024. 18:08

»

Krievu Latvijā ir daudz vairāk

nekā huntas statistika melo


ka tu to zini, huntas aizstavi?

Atbildēt

Vārdnīca

27.05.2024. 15:20

Voikas kundze, neapvainojiet jel nabaga krievus! Vai tad viņi ir tik stulbi, ka nevar iemācīties latviešu valodu, un tik nelojāli, ka negrib to mācīties? Nu kā tā var :):)? (ceru, ka ironiju sapratāt)

Atbildēt

Хм

27.05.2024. 14:42

Daudzi liek vienādības zīmi starp Putina Krievijas agresiju un teju visiem krieviem un krievu valodu kā agresijas ieroci.
Да, многие теперь так и поняли. Часть еще до 2022 пыталась что-то доказывать, кто-то даже сам своих детей в латышские школы отдавал, "ну типа мы же такие граждане"
Но потом все всё поняли и сделали выводы. В итоге кто как протестует или принимает:
1. кто просто уезжает
2. кто "закуклился", то есть ничего не делает, но и не горит желанием на латышском говорить: говорит, где надо, но где можно-не говорит. На выборы не идет
3. кто наконец-то стал исполнять мечту и требование латышей голосовать за "русские партии" Жданок или Росликова.

Выглядит, что выгоднее всего 3 группа. Поэтому и сознательно такую истерику подняли по поводу дебатов, чтобы растормошить людей из 2 группы.
Интересно, что на выборах в 2026 будет придумано? Требование сменить фамилии? Полный запрет общения на русском даже между русскими? База под это уже подводится-сказано же, раз граждане, значит, умеют на латышском.

Atbildēt

Fakts

27.05.2024. 13:19

»

ASV protektorāts Latvija

Drudžzainā cīņa pret krievu valodu liecina par pašu cīnītāju pozīciju vājumu


Protams! Ja salīdzina skaitliski, cik runātāju pasaulē ir krievu valodā un cik - latviešu valodā, tāpēc mūsu svēts uzdevums - savā valstī visiem spēkiem noturēt un attīstīt latviešu valodas pozīcijas.

Atbildēt

Fakts

27.05.2024. 13:17

Idiotu bars! "Aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu...."
Krievi Latvijā NAV mazākumtautība, bet okupanti un viņu pēcteči. To šis voikveidīgās idiotes nesaprot.

Atbildēt

Visi krievvalodīgie Latvijā ir barbaru skiti.

27.05.2024. 12:52

No Zelta ordas laikiem, klejotāji, barbari un kolektīvie bara slepkavas, kas uzbrūk vājākiem. Dzīvnieki, kas nemainās.

Tāda ir krieva patiesā daba. Viņš skatās uz Eiropas labumiem, bet Eiropa nepieņem ne tatārus, ne krievus - ivana bargā slepkavas gara radiniekus.

Ģevjatovs pareizi teic - skifi mi! Skifi krivoglazije. Skifi tulkojot uz latviešu ir skiti.

Ģevjatovs no ņebopoļitikas, ko izprast daudziem par grūtu un garlaicīgu, dzelteno mērkaķi Sji uzskata par staļina garīgo mantinieku. Viņam ir argumenti.

Atbildēt

nu nē

27.05.2024. 12:21

»

Hmm

Piektās kolonas pamats ir krievi, kas bija pirms okupācijas, jaunie, ievazātiem, ieplūdušiem viņi sniedza “apmācību”, kā izturētiem pret latviešiem. Tagad viņi visi ir “piektā kolona” ar savu “krievu valodu”. No krieviem, kas bija iepriekš, tikai desmitā daļa asimilējusies latviešos.. ja neizskatss ...


Ne Skifi bet skiti un skiti bija eiropieši. Ja domāji Pētera I izdomātos krievus, kas saziņā lieto pirms 250 gadiem no ukraiņu, somugru un tatāru valodām salasīto feņu, tie ir nenosakāmas izcelsmes organismi, kas 50% gadījumos nezin, kas ir viņu tēvi, bet 90%, kas ir vectēvi.
Iesākumā nākamie krievi bija russu paverdzinātie som-ugri, kuru teritorijas bija no ziemeļiem līdz pat tagadējai Maskavai, nedaudz slāvi un tjurki, bet pēc tam, kad tos 300 gadus taisīja mongoļu zaldātiņi un tagad kad tie visi sajaukušies vienā putrā, tad tai asinskārai tumsonīgai vergu varzai piedēvēt kādu tautību ir mazākais nekorekti.
Kā par tiem rakstīja izcilais rusologs S. Melnikoff:
"Напомним, что «русские» — мифический сказочный народ, выдуманный немецкими масонами в конце 18 века вместе с т.н. «русским языком» по заданию русских царей имперцев. Русскими называли объединенного в одну кучу конгломерата омонголенных финно-угорских народов, поэтому выступать с лозунгом «Я Русский!» и считать себя представителем несуществующего в реале (по крови) «русского народа» может любой желающий"

Atbildēt

Tie, kas ievazājās no Latvijā SSSR laikos ir skiti

27.05.2024. 11:24

»

Ak dievs

Vai tad kāds pasludina visus Latvijas krievus par “piekto kolonnu” ???? Taču nē, tikai tos civilos un militāros okupantus, kas ieradušies pēc 1940.gada un viņu pēcnācējus. PunktsVisi krievvalodīgie Latvijā ir barbaru skiti.


Skiti šaurākajā nozīmē ir apzīmējums irāņu grupas valodā runājošām ciltīm, kas kopš 7. gadsimta pirms Kristus dzīvoja tagadējās Krievijas un Ukrainas dienviddaļas stepēs un uzturēja ciešus sakarus ar Melnās jūras grieķu kolonijām un tālāk uz ziemeļiem dzīvojošajām pirmbaltu un pirmsomugru ciltīm.

Plašākā nozīmē par skitiem dēvē visas indoirāņu valodās runājošās ciltis, kas šajā periodā dzīvoja Austrumeiropas un Centrālāzijas stepju zonā (sarmati, saki u.c.), kas izveidoja nomadu tautu agrīnos valstiskos veidojumus (Skītija, Sarmatija, Alanija u.c.).

Seno autoru ietekmē, kas visus barbarus iedalīja ķeltos, ģermāņos un skitos, līdz pat viduslaikiem par skitiem dēvētas arī citas šajā reģionā dzīvojošās ciltis. Skitu kultūra ir atstājusi ietekmi uz toreizējo kaimiņtautu kultūrām, tostarp ķeltu, ģermāņu, slāvu, baltu un somugru tautām.

Atbildēt

Hmm

27.05.2024. 11:17

»

Ak dievs

Vai tad kāds pasludina visus Latvijas krievus par “piekto kolonnu” ???? Taču nē, tikai tos civilos un militāros okupantus, kas ieradušies pēc 1940.gada un viņu pēcnācējus. Punkts


Piektās kolonas pamats ir krievi, kas bija pirms okupācijas, jaunie, ievazātiem, ieplūdušiem viņi sniedza “apmācību”, kā izturētiem pret latviešiem. Tagad viņi visi ir “piektā kolona” ar savu “krievu valodu”. No krieviem, kas bija iepriekš, tikai desmitā daļa asimilējusies latviešos.. ja neizskatss pēc šķībacainiem krieviem un nav ivana bargā slepkavas gars.

Skifi viņi, ne eiropieši.

Atbildēt

vice

27.05.2024. 10:40

Debates teroristu valodā atceltas - tas labi!

Solis pareizā virzienā!

EP vēlēšanas domatas balstiesīgiem Latvijas pilsoņiem - tātad VISI zin vienīgo valts valodu - LATVIEŠU!!!

Kārtējā krievināšanas kampaņa izgāzusies!!!

Atbildēt

vice

27.05.2024. 10:39

Politisko līķu izstāde!

Turpina ēst savu krievināšanas kaktusu!

Dzīvo pagātnē - kopā ar Jančuku "vacajos labajos laikos"!

Atbildēt

Ak dievs

26.05.2024. 23:23

»

Kustība Pret

Politiskās diskusijas pašas par sevi neveicina ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu...


Vai tad kāds pasludina visus Latvijas krievus par “piekto kolonnu” ???? Taču nē, tikai tos civilos un militāros okupantus, kas ieradušies pēc 1940.gada un viņu pēcnācējus. Punkts.

Atbildēt

Pirātu partija

26.05.2024. 23:22

Zilie no Par atkal izlec. Kamēr Ukrainā iet karš, jābūt ierobežojumam lietot krievu valodu VALSTS radio un TV, privātie var darīt kā patīk, bet nedrīkst retranslēt propogandu.

Drīz karš Ukrainā beigsies, vatņikus sakaus, Krievijā degs naftas pārstrādes rūpnīcas un ne tikai, pavilkt kara izdevumus vatņiki vairs nevarēs. ASV aizliedza Ukrainai šaut par Krievijas naftas pārstrādes rūpnīcām, tāpēc pa tām sitīs nezinkas.
Kamēr dzīvs zeļenabobiks, nekādas sarunas ar rašistiem nebūs. Uz viņu būs atentāts, bet to izplānos vietējie oligarhi, kuri negrib pārmaiņās Ukrainā.
Pie siles esošiem Krievijā ir cits plāns, uzspridzināt savu AES, bet vainu novelt uz Ukrainu. Tādā veidā puķina klans mēģinās iesaldēt karu.
Militāristi gatavo prigožina vēl vienu iešanu uz Maskavu. Maskavā būs apvērsums. Puķina dubultnieku un visus no viņa klana likvidēs. (peskovu, močīs v sartire, zirgu, izmetīs pa logu un tt.)
Vēlāk pučisti spēlēs labos krievus, uzsāks sarunas ar Ukrainu, Krievijas karaspēks pametīs visu Ukrainas teritoriju.
No vatņikiem neveiksmes frontēs un rūpnīcu degšanu slēps. Radiācijas noplūdi, tāpat kā pēc Černobiļas, arī slēps. Daudzi mirs no staru slimības, tomēr īstās sekas redzēs tikai nākošā paaudzē.
Vainu par karu novels uz puķinu. Atklās patiesība par viņa dubultniekiem. Vatņikiem būs šoks.
Kas būs Baltijā?
Latvijā kara nebūs! Baltkrievu tarakāns lukašestku kopā ar krievu vatņikiem noorganizēs mācības pie Suvaldas koridora. Pēc mācībām uzrīkos provakāciju Lietuvai. Lietuva atbildēs cienīgi un noliks pie vietas, sasitīs vatņikus. Ar to konflikts beigsies. Lukašestku ilgāk par rudeni nenodzīvos.
Otrs konflikts Igaunijā, Narvas iedzīvotaji lūgs vatņikus viņus glābt no kallasa kovididiota kuces. Iespējama neliela pašaudīšanās uz robežas. Operācija ar zaļiem cilvēciņiem nesanāks. Arī Igauņi ierādīs vatņikiem viņu vietu.
Hunta drīz pievilks skrūvītes visiem krieviem. Papīkstēt nevarēs, kā 1937.gadā. Ierēdņu Zagļu vietā saliks idejiskos, ne īpaši gudros vatņikus.

Atbildēt

Dekolonizāciju derusifikāciju, kolaboracionistu lustrāciju.

26.05.2024. 23:14

Mūs vieno demokrātija, tiesiskums, Satversme un latviešu valoda kā vienīgā valsts valoda.
~
Ja pasaka A, tad jāpateic arī B.
- Mūs šķir neveiktā dekolonizācija un nenotikusī lustrācija. Bet par cik okupācijas sekas nav likvidētas visus šos 34.gadus, tad lustrācijai īpaši pakļaujami kolaboracionistu pēcnācēji.

Atbildēt

Endija

26.05.2024. 22:28

Kādēļ tādas priekšrocības vienai okupantu valodai! Kāpēc nediskutēt pārējās okupantu valodās? Izskatās, ka sadarbojāties ar krievu okupantiem!

Atbildēt

nu nu

26.05.2024. 21:18

»

vot tā, nu, nu

Bet vēl dažu mēnešu jautātājums un "gļēvā krievu sadistu, marodieru un pederastu armija" maršēs Kijevas ielās un hokoli ar puķēm šos sagaidīs! Bet miljardieris slepkava Zeļenski būs laikam paspējis aizmukt


Vai tad jums, visu nocināmiem civilizācijas atkritumiem, pēc Kijivas ieņemšanas 3 dienās vēl tai pašā gadā nebija jāsalauž visi Londonas Vestminstres abatijas soli, jāizdzer sausi Porto vīna pagrabi un jādirš no Eifeļa torņa uz parīziešu galvām?
Paskaties deģenerāt spogulī! Hohola jebaļņiks izskatās tieši tāpat kā tavējais, jo krievs, tā ir degradācijas stadija, bet ukraiņi ir civilizēta slāvu tauta, kas jūs izbeigs līdz pēdējam smirdīgam organismam. Pirms aizdosies uz Kabzdona koncertu, īsā laikā miljons reižu nolādēsi dienu, kad nāci pasaulē.

Atbildēt

Lūdzu cienīsim latviešu valodu

26.05.2024. 20:59

»

Pareiza doma: Nakhui, nakhui krievus

Bet uz kā tad Rinkevičš sēdina Drēģeri! Runā, ka arī uz nakhui


Nakhui tas nozīmē uzsēdināt uz daikta! Aktīvais pasīvo uzdur uz daikta!

Atbildēt

Smags gadījums

26.05.2024. 19:51

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

Atbildēt

avina

26.05.2024. 17:10

Te ir jābūt skaidri un nepārprotami jāsaprotPRO- Latvijas deputātu kandidātiem uz EP ir jāsaprot krieviski, jāprot tā valoda ne jau B1 līmenī un jāspēj pietiekoši precīzi ie zteikties Kā gan tie bauri varēs citādi vispaŗ novērtēt par ko balsot- ne jau latviski runājot? Skaidrībai jābūt lojalitātes testā un jāsaprot tas arī bez tulkojuma Kremlī. Tad būs komanda balsottiesīgajiem. Tagad tikai trokšņošanas fāze, kur PRO ir tas gaismas lukturītis katrai nomaldījusies avij

Atbildēt

vot tā, nu, nu

26.05.2024. 16:00

»

nu nu

Vai tad Džonsons sadedzināja tankos T-80 un T-90 un bruņumašīnās visus krievu "brašuļus", kas brauca uz Uzvaras parādi Kijivā? Visus hoholus, kas tie paši krievu necilvēki vien ir, Putins izbaros Donbasa gaļas mušu kāpuriem...


Bet vēl dažu mēnešu jautātājums un "gļēvā krievu sadistu, marodieru un pederastu armija" maršēs Kijevas ielās un hokoli ar puķēm šos sagaidīs! Bet miljardieris slepkava Zeļenski būs laikam paspējis aizmukt!

Atbildēt

katram savu patiesību

26.05.2024. 15:39

»

nu nu

Vai tad Džonsons sadedzināja tankos T-80 un T-90 un bruņumašīnās visus krievu "brašuļus", kas brauca uz Uzvaras parādi Kijivā? Visus hoholus, kas tie paši krievu necilvēki vien ir, Putins izbaros Donbasa gaļas mušu kāpuriem...


Partija pasludina sevi par lojālu Moskovijai. Deklarācija pieņemta. Patiešām - vai tad tikai skolas izglītībā ir jānostiprina krievu valoda? Mediji te nevar stāvēt malā. Noteikti var un vajag dažādās patiesības skaidrot dažādās valodās atšķirīgi, īpaši izcelti, Valstī taču jāzutur padomju vara, tikai krievu cilvēki to pa īstam spēj saprast, vajag atbalstītājus.

Atbildēt

nu nu

26.05.2024. 15:19

»

yes

miera sarunu parakstisanu izjauca ebrejs dzonsons no mazbritanijas,kurs paslepa parakstisanas pildspalvu un lika hoholiem karot par nato anglosaksu interesem lidz pedejam hoholam


Vai tad Džonsons sadedzināja tankos T-80 un T-90 un bruņumašīnās visus krievu "brašuļus", kas brauca uz Uzvaras parādi Kijivā? Visus hoholus, kas tie paši krievu necilvēki vien ir, Putins izbaros Donbasa gaļas mušu kāpuriem.
Paskaidro man, kas krievi par kustoņiem, ja sātanistu templī dauziet pieres pret zemi, alkašam un pederastam popam bučojiet roku, ko tas pēc diršanas nekad nenomazgā un bučojiet miroņu kaulus, bet neesiet lasījuši bībeli un neko neziniet par 10 Ēģiptes lāstiem?
Lielie plūdi, kas nopostīja tūkstošiem mājokļu, simtiem tiltu, daudzus tūkstošus mašīnu, kuros noslīka simtiem bidlu, bojā aizgāja mājlopi un sējumi, kas vairākiem simtiem tūkstošu būs droša bada nāve, nemaz nerunājot par to, ka bruks mājas, kurām ūdens izmērcējis pamatus, bet tās, kurās varēs dzīvot, pārņems melnais pelējums, kas bojās plaušas.
Tas bija tikai pirmais lāsts. Vēl piektais nebūs pienācis, kad neviens krievs uz pasaules jau vairs nebojās Cilvēku planētas gaisu.
Ja Apvienotai karalistei interesētu atrisināt krievu problēmu, jau pēc nedēļas gļēvā krievu sadistu, marodieru un pederastu armija muktu līdz Japāņu jūrai, atpakaļ neskatoties.
Vai krievu bidlas tāpat kā čukčas nelasa bet tikai raksta, ja nesaprati, kas ir hohols un ar ko tas atķiras no humāna ukraiņa?

Atbildēt

Dikļu defektīvais

26.05.2024. 14:19

»

hehe

atgriezies pļutkinens. vairākas dienas nepļutkinēja


Man pilnmēness pūtiens ūdensspainī sanācis!

Atbildēt

Kuru aizstāv Kustība Par

26.05.2024. 14:11

»

Rudens

Krievu valoda neatkarīgajā Latvijā ir okupācijas simbols


Latvijas rusifikāciju.

Atbildēt

hehe

26.05.2024. 13:48

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


atgriezies pļutkinens. vairākas dienas nepļutkinēja.

Atbildēt

He- he

26.05.2024. 13:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Pļutkinenam pilnmēness caureja! He-he!

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

26.05.2024. 13:08

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: