Menu
Pilnā versija
Foto

“Providus” maldinājusi sabiedrību un skolas

Nacionālā apvienība · 12.04.2018. · Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

noriebies

16.04.2018. 18:05

Nelaist ne tuvu to providus skolām, kuru vada stulbas personības.

Atbildēt

Uldis

14.04.2018. 21:15

»

Soross pag. g.s. 80. gados dibināja

PSRS komunistu izpētes grupu. Tas palīdzēja sagraut PERS komunistisko sistēmu. Vēl tagad vecai komunistu žurkai Lembergam visur rādās sorosīdi...


Starptautiskais finansu noziedznieks, cionistu izdzimtenis Soross, rupji iejaucās Latvijas iekšējās lietās, palīdzot Vienotības ideoloģiskiem un tikumiskiem priekštečiem, LC čekas kropļiem, panākt Pilsonības likuma "0" varianta ieviešanu. Katrs dolārs, ko tas sātaniskais preteklis ir iztērējis Latvijā, ir nesis mums 100 dolāru zaudējumus.

Atbildēt

Linards Grantiņš LRTT

13.04.2018. 19:31

Manā mājaslapā LRTT varat izlasīt, ka bij. prokurore Loze ir pelnījusi slepkavību. Esmu psihiski nepieskaiāms, ta atzinusi Vācijas un Latvijas mediķi. Un iepūtiet man!

Atbildēt

Labāk bez izglītības

13.04.2018. 14:55

Kādu laiciņu atpakaļ vēlējos aizrakstīt VSIC par vienu latviešu valodas skolotāju no Rīgas un viņas izvēlēto obligāto literatūru skolēniem. Piemēram, plašākam lasītāju lokam zināmais "Dekamerons". Cita izvēlētā literatūra ir ar tādu pašu saturu un ievirzi. Bērniņi, sekss pa labi un pa kreisi ir mūsdienu progresīvās jaunatnes pamatvajadzība. Pēc tam sapratu, ka rakstīt ir bezjēdzīgi, kamēr IZM vada vienotība. Vecāki, sekojiet līdzi, kas bērniem tiek potēts. Lai vēlāk nav jāraud.

Atbildēt

Linards Grantiņš LRTT

13.04.2018. 12:57

LRTT biedru vārdā paziņoju mūsu tautai, ka LRTT neatbalsta Providus "pētniecisko darbību".

Atbildēt

komentetajs

13.04.2018. 06:43

Komentetajs-Zulismis-...ir žīdiņš.....

Atbildēt

Soross pag. g.s. 80. gados dibināja

13.04.2018. 03:11

PSRS komunistu izpētes grupu. Tas palīdzēja sagraut PERS komunistisko sistēmu. Vēl tagad vecai komunistu žurkai Lembergam visur rādās sorosīdi.

Komunistu un čekistu 4. maijas republikas komunisti un čekisti ir pielāgojušies cīņai ar sorosīdiem, ne jau tāpēc, ka Providus vidū ir N. Ločmele, ar ko vienmēr Kremļa Potapova manipulējusi, bet gan tāpēc, ka Providus vidū ir bij. čekisti un komunisti, kas aktīvi grauj Providus darbību.

Providus neko nevar ietekmēt tāpat, bet atrasti kā valsts iekšējie ienaidnieki. Bij. komunisti un čekisti lēmumus pieņem I aiz aizslēgtām durvīm kā SAB, DP, Saeimas prezidijs, kanceleja, tiesnešu un prokuroru amatos. Pat NA pret Providus nostājas uz vienas kaa takas ar ZZS komunistiem un čekistiem. Tāda ir patiesība.

Atbildēt

!

13.04.2018. 03:00

Sorosa žurkas, tāpat kā NA ir jātur lielgabala šāvien attālumā no jaunatnes un bērniem,jo abās toni nosaka p!derasti!

Atbildēt

Sīmanis

13.04.2018. 00:31

Nemaz nav vajadzīgs skolu programā iestrādāt liberālos uzskatus, pietiek ar to, ka TV ekrānos dienu un nakti šiverē nelatviskas izcelmes pavāriņš.
Nenobriedušo bērnu smadzenēs tas formējas kā norma un nākamā paaudze jau to pieņem kā pašsaprotamu un dabisku parādību. Tieši tāpat kā cilvēkēdāju ģimenē dzimis bērniņš uzskatīs par normālu pamieloties ar kaimiņu cilts miesu.

Atbildēt

Atkal Uldis,

13.04.2018. 00:29

NA trollis, kurus organizē NA Dombrava un maksā par trollošanu. NA trollus un citu partiju trollus - komentētājus savulaik atklāja Aizliegtais paņēmiens un atklāja tieši Dombravu no NA.

Atbildēt

Tāds Sorosa stipendiātu Providus.lv

13.04.2018. 00:26

ne ar ko neatšķiras savos pašlabuma meklējumos no NA. Abas organizācijas peldas zelta naudā un pūš ziepju burbuļus aiz gara laika. Providus pētījumus, kā liecina Providus.lv lapa , tostarp slepenus un slēgtus, apmaksā Sorosa fonds, bet NA ziepju burbuļus apmaksā valsts un lētticīgie ziedotāji.
Tāds tādu atrod un tāds tādu saprot, vai strīdas. Bet, kas mums no tā?

Atbildēt

Uldis

12.04.2018. 21:30

Vienotība ir Sorosa kanalizācija uz Latvijas sabiedrības apziņu un par tādu būs arī JKP, ja tiks saeimā.

Atbildēt

Zarazas NA

12.04.2018. 20:52

Parazīti. Vai jēga viņu surogātmēslus apstiest? Lai to dara Dikļu muļķis, joban ziss un Grantiņš no Garīgās pasaules zātanistu redzespunkta.

Atbildēt

Vai ne teātris?

12.04.2018. 20:46

vairāk gan izskatās, ka IZM un VISC turpina maldināt NA. NA vadītā Kultūras ministrija taču ir Providus oficiāls atbalstītājs-darba devējs. Un nodzēst jau var ne to vien, ja ir ugunsgrēks.

Atbildēt

Potapovs

12.04.2018. 20:08

Sorosa aģenti ilgstoši ieņem dažādus vadošus amatus KM. KM ilgstoši kontrolē NA.
Vai nu puikām šozofrēnija vai arī tas viss ir lēti triciņi baurīšu smadzenītēm

Atbildēt

Jobans zids

12.04.2018. 19:51

Bļe Dikļos debess klāra, muļķu zemes muļķu mara jobcik bļeģ un ziss!

Atbildēt

nutanugan

12.04.2018. 19:26

varētu padomāt, ka naciķi nemaldina ne sabiedrību, ne skolas utt.?! :D

Atbildēt

Žulis

12.04.2018. 18:47

"Providus"vērš pret mūsu jaunatni ideoloģiski kaitniecisku darbību. IZM, protams, to nav spējīga pamanīt. Valdībā esoša politiska partija raksta vēstuli izglītības ministram Šadurskim un VISC vadītājam Catlakam. Šie abi neņem galvā. Tad valdībā esošā politiskā partija"publiski pauž bažās". Tagad IZM to "ņem vērā" un.... raksta atbildes vēstuli valdībā esošajai politiskajai partijai, kur taisnojas, ka viņi jau neko, viņi tur nav iesaistīti. Tad valdībā esošā politiskā partija saprot, ka IZM nezin kā tālāk rīkoties un sniedz IZM tēvišķīgu pamācību aicinot IZM.... nē ne jau pašai ko darīt, bet vienkārši brīdināt tās pakļautībā esošās mācību iestādes turpmāk kritiski izvērtēt to informāciju un mācību metodiku, kas tiek piedāvātas. Punkts un Āmen! „Vilks paēdis un kaza dzīva”. It kā kaut kas ir darīts, bet īstenībā nekas nav darīts un „Providus” vienā mierā var darboties tālāk.
Izlasot šo bezjēdzīgo darbībs imitāciju, intereses dēļ atvēru IZM mājas lapā sadaļu „kontakti”. Izrādās, ka IZM sastāvā tomēr ir arī tāds Izglītības departaments, kur, spriežot tikai pēc uzrādītajiem telefoniem vien, bez priekšniekiem un vietniekiem strādā astoņi dažāda ranga eksperti, pieci referenti un divi juriskonsulti. Domāju, ka viņus visus mierīgi var atlaist no darba. Gan jau mācību iestādes tagad pašas spēs turpmāk „kritiski izvērtēt to informāciju un mācību metodiku”, kas tām vajadzīga.

Atbildēt

kļimoviča aita

12.04.2018. 18:28

Mani personīgi nēģeru jautājumā visvairāk interesē k ļ i m o v i č a veidoklis!!!

Atbildēt

lauķis

12.04.2018. 16:57

Ungārija rāda piemēru kā jārīkojas ar Sorosa kantoriem.Lai gan Soros ir tikai kasieris.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: