Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha ha ha

11.09.2020. 09:31

»

Atbrivotajs

soreiz Marcim ir uzdots uzliet kartejo dublu spaini JKP . Ko vini tev sliktu ir izdarijusi ? Tas ka JKP megina cinities pret korupciju un Valts izzagsanu


Jā, jā, tā cīnās, ka Tieslietu ministrijā fiktīvi pieņem darbā visādas superpuperdārgas PR speciālistes, kurām citādi izcillabos padomus nespēj apmaksāt. Bendiks labi pateica par JKP mēra kandidāti- tiešām dulls sievišķis, kurš spēj žvadzināt nepārtraukti un bezjēgā. Tas maniakālais mirdzums acīs un zirņu bēršana man bija nepanesams vienīgajā priekšvēlēšanu teijāterī, ko centos skatīties. Otra līdzīga ir Ņenaševa. Vispār- kārtējoreiz nopriecājos, ka jau sen nedzīvoju Rīgā.

Atbildēt

Pietiek.com pacients

10.09.2020. 17:21

»

ES

Man liekas, ka daudziem vēl nav pielecis, ka atkārtojas Saeimas variants - varas groži tika atdoti partijai, KURU VĒLĒTĀJI NORAIDĪJA MĒSLAINĒ, kuri tika iekšā tikai ar savu draugu un radu balsīm. Šajās vēlēšanāspartija PAR saņēma niecīgu vēlētāju atbalstu. Es teiktu - visniecīgāko, bet Kariņš jau dod...


Prom no stacionāriem uz sabiedrībā balstītu aprūpi!!!


No padomju gadiem mantojumā saņemtā psihiatriskā aprūpe, kas galvenokārt balstās uz stacionāru aprūpi, ir tā, ko grasās revidēt Pamatnostādnes iedzīvotāju garīgas veselības uzlabošanai .

R. Andrēziņa atceras - tikko deviņdesmitajos gados atvērās robežas, Latvijas speciālisti devās uz Rietumiem iepazīt psihiatrijas humāno sistēmu. Kanādas speciālisti dalījušies pieredzē, kā 60.-70. gados reformēta psihiatrijas nozare. „Balstoties uz statistikas analīzi, viņi ieteica būvēt psihiskās palīdzības centrus dažādos Latvijas rajonos un tajos paredzēt ergoterapijas, fizikālās un smilšu terapijas, ūdens dziedniecības un citas iespējas. Kanādas kolēģi apgalvoja, ka, atverot šādus centrus, pacienti paši pazudīs no stacionāriem, jo pakalpojums būs pieejams tuvu dzīvesvietai, pacients uz dienas centru varēs aizbraukt ar velosipēdu, uz vietas pusdienot, saņemt medikamentus. Šo ideju aizrautīgi klāstījām mūsu ierēdņiem. Viņi gan nesaprata, par ko mēs runājam..."

Atbildēt

ES

10.09.2020. 15:47

Man liekas, ka daudziem vēl nav pielecis, ka atkārtojas Saeimas variants - varas groži tika atdoti partijai, KURU VĒLĒTĀJI NORAIDĪJA MĒSLAINĒ, kuri tika iekšā tikai ar savu draugu un radu balsīm. Šajās vēlēšanāspartija PAR saņēma niecīgu vēlētāju atbalstu. Es teiktu - visniecīgāko, bet Kariņš jau dod komandu, ka šiem trijiem jāpārņem vara. Bet ko teiks rīdzinieki, ja no tā mazumiņa , kas aizgāja vēlēt visvairāk balsis tika tiem tur, kāviņustur sauc - putņi, vai kā. Staķim šajā gadījumā gan vajadzētu kaunu prasties, jo viņi tika ievēlēti tikai pēc ieķeršanās astē citam grupējumama. Tas tik būtu oks, ja par Rīgas mēru ieceltu PUTNI!!! bET PAR TĀM NEAPZĪMOGOTĀM APLOKSNĒM MAN IR SAVAS DOMAS. - tās varēja būt sagatavotas kā glābējbalsis, tikai kaut kas nenodarboja līdz galam. Šorīt jau tika ziņots, ka vēl kādā iecirknī atklājies kas līdzīgs... CITA SCINĀJUMA NAV - REZULTĀTU VILTOŠANA ir situsi augstu vilni... izskatās, ka Cimdars ne bez nolūka ir atsēdināts aiz vārtiem.

Atbildēt

enchante

10.09.2020. 14:31

RDomē nekad nav bijis nejautri, sākot jau no "Saimnieka" laikiem. Labā ziņa ir ierakstīta Zālamana gredzenā. Problēma slēpjas apstāklī, ka Rīga gan ir zelta bedre,bet tajā ir arī bieza sū-u kārta, kas daudziem jaunatnācējiem pat sapņos vēl nerādās tā, ka viss ir priekšā, bet par apsveikumu paldies....

Atbildēt

Tiesa uzaicina VDD sniegt liecības

10.09.2020. 11:57

»

Tiesa uzaicina VDD sniegt skaidrojumus

Ar šīm tiesas procesuālajām darbībām un tiesas nolēmumu tiks legalizēti balsu skaitīšanas rezultāti, jo Rīgas dominvar vadīt tikai VDD aģentūras cilvēki laikā, kas Rīgas domes rīcībā būs dokumenti par VDD ēkas celtniecību Teikā


Administratīvā apgabaltiesa šodien pieaicināja Valsts drošības dienestu (VDD), lai tā pārstāvji tiesai sniegtu informāciju par aktuālajām izmeklēšanām saistībā ar iespējamajiem Rīgas domes vēlēšanu norises pārkāpumiem.

Atbildēt

par pelnīšanu neviena vārda

10.09.2020. 11:56

»

Nesaprotu, par ko idiots Bendiks priecājas

Vienas marionetes nomainītas ar citām - pašvaldības parāds nesamazināsies, bet pieaugs, jā sistēma tā plāno - ar finanšu instrumenties sagraut ekonomiku...


inkubatoros sēž biešu ravētājas, inkubatori jau nepelna...................darba grupas, vīzijas ... visa kā gana, tikai ne nopietnības
bet kur lai psrs bērns mācītos saimniekot, ja vecāki arī no 'darba grupām'

Atbildēt

Tiesa uzaicina VDD sniegt skaidrojumus

10.09.2020. 11:56

»

Demokrātijas vietā Saeimas koalīcija

Saeimas koalīciju veido SAB un VDD. CVK balsis saskaita tā, lai partiju VDD aģentūra nonāk attiecīgos vadošos valsts amatos. Kā S. Āboltiņa, I. Viņķele u.c. SAB un VDD pielaidi valsts noslēpumiem piešķir tikai SAB un VDD aģentūrai. Neatkarīgas 18. novembra Latvijas valsts vietā ir 4. maija valsts korporācija...


Ar šīm tiesas procesuālajām darbībām un tiesas nolēmumu tiks legalizēti balsu skaitīšanas rezultāti, jo Rīgas dominvar vadīt tikai VDD aģentūras cilvēki laikā, kas Rīgas domes rīcībā būs dokumenti par VDD ēkas celtniecību Teikā.

Atbildēt

Pensionāre

10.09.2020. 11:55

Lai nu ko raksta autora gribēja pateikt, bet Jūs, cienījamais, drošvien esat mūžīgais jaunietis

Atbildēt

tā ir, steķim 3 vietas

10.09.2020. 11:53

ja visi piekrīt tam, kas notiek............

Atbildēt

Ciniski

10.09.2020. 10:40

Prognozēju, ka Saeimas koalīcija komandēs Rīgas domi un 11 Progresīvos ātri noliks pie vietas. Kādiem iedos naudīgu amatu, kādus pabiedēs ar skeletu skapī vai pielaides nedošanu. Saskaņai laikam liels skelets skapī, tāpēc no tās opozīcija nav gaidāma, bet krievu savienība tiek uztverta tikai kā margināļi. Atliek Burovs un vecie Šlesera pensionāri. Neizskatās, ka viņiem daudz enerģijas palicis.

Atbildēt

Demokrātijas vietā Saeimas koalīcija

10.09.2020. 10:07

»

Jā, bet...

Tā arī īsti nesapratu, ko raksta autors šeit gribējis pateikt. Vai to, ka vēlēšanu rezultāti tiek falsificēti? Vai to, ka negodīgi tiek manipulēts ar vēlēšanu rezultātiem amatos ceļot tos, kam tas nepienāktos? Vai to, ka par maz bijis to muļķu, kas šajā vēlēšanu8 balagānā piedalījās? Kas attiecas uz...


Saeimas koalīciju veido SAB un VDD. CVK balsis saskaita tā, lai partiju VDD aģentūra nonāk attiecīgos vadošos valsts amatos. Kā S. Āboltiņa, I. Viņķele u.c. SAB un VDD pielaidi valsts noslēpumiem piešķir tikai SAB un VDD aģentūrai. Neatkarīgas 18. novembra Latvijas valsts vietā ir 4. maija valsts korporācija, kuru ar saviem finansu aizdevumiem, iznīcinot Latvijas ekonomiku, uztur globālās finansu korporokrātijas SVF/PB/ FRS privātīpašnieki. Galvenā valsts ideoloģija: cionisms. Cionisma koncepcija - ebreju impērijas trīs standarti un cionistu rokasgrāmata tautas priekšstāvjiem Saeimā - Saeimā ieviesta I. Kreituses, 6. Saeimas pr-jas, laikā.

Atbildēt

Jā, bet...

10.09.2020. 08:32

Tā arī īsti nesapratu, ko raksta autors šeit gribējis pateikt. Vai to, ka vēlēšanu rezultāti tiek falsificēti? Vai to, ka negodīgi tiek manipulēts ar vēlēšanu rezultātiem amatos ceļot tos, kam tas nepienāktos? Vai to, ka par maz bijis to muļķu, kas šajā vēlēšanu8 balagānā piedalījās? Kas attiecas uz to nepiedalīšanos, tad vēlēšanās piedalīties varēja ne tikai 100% bet pat vairāk:)), rezultāti būtu tieši tie paši.

Atbildēt

Aka

10.09.2020. 08:11

Paldies,viedi vārdi

Atbildēt

Pasķ porvu,

10.09.2020. 03:45

»

Debilais idiot!

Izēd savu naktspodu atkal, pasīvais muļķi


suka ņedobitaja!

Atbildēt

Hmm! Ja Rīgā 60 ievēlētu 1 vēlētājs?

10.09.2020. 00:31

»

Bendiķis duraks?

BendiĶis nezina, ka "pensionārs" ir LAMUVĀRDS...


ndiks nav durāks, bēt prātu izkūkojis gan, ka neprot ne analizēt, ne rakstu sastādīt kaut cik loģiski.

Viņš nesaprot tik vienkāršu loģiku, ka vēlēšanas ir notikušas, ja viss deputātu skaits Rīgā 60 vai Saeimā 100 ievēlēts, bet vēlēšanās piedalījās TIKAI VIENS VĒLETĀJS. Bendik, cik tad % tavai mīļajai Saskaņai iepriekš un cik tagad, ja 60 deputātus ievēlētu viens vēlētājs? Bendik, tava galviņa to nesaprot to. Tā ka skaitīšanai no 127 000 uz 42 000 un citos cīparos nav nekādas jēgas.

Atbildēt

Bendiķis duraks?

10.09.2020. 00:15

»

Atbrivotajs

soreiz Marcim ir uzdots uzliet kartejo dublu spaini JKP . Ko vini tev sliktu ir izdarijusi ? Tas ka JKP megina cinities pret korupciju un Valts izzagsanu


BendiĶis nezina, ka "pensionārs" ir LAMUVĀRDS!

Bendiķis ir apvainotais un neatzītais, nevirzītais uz amatiem!

Bendiķis ir garā nabadzīgs, tādēļ tie, kuri daudz gudrāki par viņu, dara, viņam nepatīk!

Bendiķim patīk mafiozi, kuri atmet melno rubļi par slavināšanas pakalpojumu, bet tie, kuri slānī mafiju - atņem Bendiķim netīro naudu - Bendiķim nepatīk!

Tā kā Bendiķis izdomājies, ka viņš trīs reizes gudrāks, kā patiesībā, viņš nevarēja paciest arī sievu kā gudrāku par viņu daudzas reizes, vajadzēja iet savu ceļu?


Atbildēt

Atbrivotajs

09.09.2020. 22:44

soreiz Marcim ir uzdots uzliet kartejo dublu spaini JKP . Ko vini tev sliktu ir izdarijusi ? Tas ka JKP megina cinities pret korupciju un Valts izzagsanu?

Atbildēt

Pohuj!

09.09.2020. 21:30

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Debilais idiot!

Atbildēt

Nesaprotu, par ko idiots Bendiks priecājas

09.09.2020. 19:00

Vienas marionetes nomainītas ar citām - pašvaldības parāds nesamazināsies, bet pieaugs, jā sistēma tā plāno - ar finanšu instrumenties sagraut ekonomiku.

Partijas, kuras nonāk pie varas Rīgas domē, ir VDD vadītas un CVK atbalstītas kā VDD aģentūra, jo Teikā plāno būvēt VDD ēku un visam, kas pašvaldībā ar to saistīts, jābūt zem deviņām atslēgām slēptam! Nevar tur Saskaņa vazāties.

Atbildēt

tas, ka nav saskaņas

09.09.2020. 16:19

jau ne viņu nopelns.......... nav gudras perspektīvas, nē, nu mēs ceram, jau 30 g ceram..........bet šie par amatiem kaujas

Atbildēt

Vai

09.09.2020. 15:05

tik autors ar to pašu neatzīst, ka ka visādu PR konsultantu iespējas ietekmēt procesus strauji mazinās !

Atbildēt

ne visam piekrītu

09.09.2020. 14:26

Labi.Paldies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: