Menu
Pilnā versija
Foto

Psihiskās novirzes pēc potes

Viedais Manels · 20.12.2021. · Komentāri (104)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aktuāli.

21.12.2021. 12:11

Potētie dzīvojiet uz pilnu klapi, ja nu daudz vairs nav palicis.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

21.12.2021. 11:03

»

Trīspotnieks

Es uzticos savam ģimenes ārstam nevis pietiekom komentētajiem. Manis pēc jūs varat pļurkstēt ko gribat


Reālajā dzīvē tu neuzticies pat ģimenes ārstam. Tavs dzīvesveids un dzīves gaitā iegūtās kaites liecina vai nu par deģeneratīvu dzīvesveidu, vai par gimenes ārsta neieinteresētību un arī nespēju to mainīt ar padomu vai ar zālēm (vai ar placebo).

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

21.12.2021. 11:01

»

Manai ģimenes ārstei ir pāri 2000 aprūpējamo

Nezin cik nejāgam jābūt, lai nesaprastu, ka ģimenes ārste domā par savu veselību. 2000:1 Padomā ar galvu


Nevienam ĢĀ visi pacienti neiegāžas vienlaikus. Es savu ĢĀ patraucēju reizi, divas gadā. Vienu no tām - "ikgādīgai pārbaidei". Vecāki ĢĀ apmeklē biežāk tad, ja ģimenē ir mazulis vai bērns vispār. Neizliecies par vienīgo zinātāju un nemuldi, mana piezīme bija par pavisam ko citu - kovidsūdu tūkstoši pārlaiž nemanāmi.

Atbildēt

Manai ģimenes ārstei ir pāri 2000 aprūpējamo

21.12.2021. 10:56

»

Latvija - neizdevusies valsts?

Tūkstoši un miljoni Divu gadu laikā kovid viegli izslimojušo tev neder...


Nezin cik nejāgam jābūt, lai nesaprastu, ka ģimenes ārste domā par savu veselību. 2000:1 Padomā ar galvu!

Atbildēt

Kovid19 pandēmijas SOC palīdzība noklusējam par cietušajiem?

21.12.2021. 10:33

Pazīstu daudzus tuviniekus( seniorus ), kas ir plnīgi aprūpējami, paši nevar pieņemt saprātīgus lēmumus , piemēram, ,,izspriež,, ka zāles nav nepieciešamas, ikdienas aktivitātes pačurāt pamperā, paēst, un pārējais vienaldzīgs, katra pansionāta un aprūpes biroja sapnis, jo no tuviniekiem varēs izspiest tūkstošus, bet valsts iestādes tikai klusē.

Žurnālistiem vajadzētu painteresēties,

pirms un pandēmijas laikā cik Latvijā cilvēki palikuši uz gulta sun kopjami, tagad jau vienīgā mantra, ko sociālie darbinieki palīdzības meklētājiem sludina,, Jums pašiem jātiek galā, Valsts neko neapmaksā!!!,,

Gan jau ši informācija par sociālās palīdzības telefon zvaniem un saucieniem pēc palīdzības būs noslepenota vai kā visbiežākā atruna statistika netiek veikta tas Latvijā ir ļoti raksturīgi, nav dokumentēts tātad NAV BIJIS....


Atbildēt

Trīspotnieks

21.12.2021. 10:01

Es uzticos savam ģimenes ārstam nevis pietiekom komentētajiem. Manis pēc jūs varat pļurkstēt ko gribat.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

21.12.2021. 09:34

»

Trīspotnieks

Ja vajadzēs, tad iešu. Nekādu problēmu. Par to nodzīvošanu- kā nu katram būs lemts. Tu arī nezini, cik ilgi novilksi bez potes. Tā kā nav te ko dirst


Tūkstoši un miljoni Divu gadu laikā kovid viegli izslimojušo tev neder?
Fakts, ka vairums, arī nepotējoties pret gripu, ar to neslimo, neder?

Tie ir visai uzskatāmi fakti tam, "cik ilgi novilksi bez potes". Neskatoties uz masu mēdītāju šausmu stāstiem par nenormālo mirstību Indijā no covid :) un par delta nenormālo lipīgumu, un omikrona vēl nenormālāko lipīgumu, VIENĪGAIS rādītājs ir hospitalizācija, kuras sakarā jāskatās, kāds ir cilvēka dzīvesveida radītais VESELĪBAS STĀVOKLIS un kā tas tiek ĀRSTĒTS ģimenes ārsta praksē un pēc tam jau pēc "protokola".

Domā, kovidniek - pošgribi. Un mazāk muldi tukšas frāzes.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

21.12.2021. 09:29

Līdz kaut kādam laikam plāns Latvijai (ja cilvēkiem joprojām tik ļoti patiks šī varza pie varas) būs sertifikāta derīgums pēc vakcinācijas 3-6 mēnešus. Drīzāk 6, pēc tam revakcinācija, lai tevi atzītu par cilvēku. Bet lielais plāns ir katru gadu vienlaikus vakcinēt pret kovid un gripu. Un, protams, turpināt manipulēt ar ierobežojumiem.

Pavisam drīz arī pēdējie pamuļķi un lojālisti atskārtīs, ka teiktais par "aptveri", lai atgrieztos "normalitātē", bija meli laika vilkšanai un apziņas sagatavošanai.

Atbildēt

Secinājums

21.12.2021. 09:17

»

Trīspotnieks

Ja vajadzēs, tad iešu. Nekādu problēmu. Par to nodzīvošanu- kā nu katram būs lemts. Tu arī nezini, cik ilgi novilksi bez potes. Tā kā nav te ko dirst


Par zaļo koridoru ASV sauc ieslodzītā ceļu no kameras līdz elektriskajam krēslam.
Tu jau esi nolemts,nav tev vairāk izvēles.

Atbildēt

Tev jau citu izredžu vairs nav

21.12.2021. 09:01

»

Trīspotnieks

Ja vajadzēs, tad iešu. Nekādu problēmu. Par to nodzīvošanu- kā nu katram būs lemts. Tu arī nezini, cik ilgi novilksi bez potes. Tā kā nav te ko dirst


jo tev atlicis maz, ko dzīvot, bet zaļā koridora privilēģijas ir tava “upura balva”.

Varmākas jau rausta ne vien mani tamborētie raksti, bet arī mani komentāri par rakstu smukumu. Tāpēc, lai mani diskreditētu šie izmanto manu niku, zem kura saraksta dažādas ģeķības. Atcerieties, es komentāros neuzrakstīšu neko, kas būtu pretrunā ar rakstu daiļumu, nekādi neaizskaršu sekotājus, kas tos atzīst par tādiem, un negvelzīšu savas muļķības ne tik! Esiet vienmēr modri!

Atbildēt

Jāuzdod likums, kurš jau faktiski strādā

21.12.2021. 08:54

»

Apkārt staigā mirušie

Apkārt praktiski tikai tādi, kas jau miruši, vēl ēd, vēl strādā, bet jau miruši. Darba kolektīvos tikai mirušie. Iespēju izdzīvot esam zaudējuši


Aizliegt smaidīt, smieties un priecāties, līksmot par dzīvi, būt dzīvspriecīgiem optimistiem.

Tas daļēji jau panākts ar piespiedu masku uztiepšanu.

Priecīgus un smaidošus bez maskām drīkst rādīt tikai personas no izredzēto kadtas - Kariņu, Levitu, Kažociņu, Rītiņu, Ka tāni, VVF, Zatleru utt.

Atbildēt

Apkārt staigā mirušie

21.12.2021. 08:49

Apkārt praktiski tikai tādi, kas jau miruši, vēl ēd, vēl strādā, bet jau miruši. Darba kolektīvos tikai mirušie. Iespēju izdzīvot esam zaudējuši.

Atbildēt

Trīspotnieks

21.12.2021. 08:46

»

Secinājums

Iesi uz ceturto,piekto un sesto,ja nodzīvosi līdz tai


Ja vajadzēs, tad iešu. Nekādu problēmu. Par to nodzīvošanu- kā nu katram būs lemts. Tu arī nezini, cik ilgi novilksi bez potes. Tā kā nav te ko dirst.

Atbildēt

Problēma ir cita

21.12.2021. 08:30

»

Secinājums

Iesi uz ceturto,piekto un sesto,ja nodzīvosi līdz tai


Problēma ir jaunu vīriešu daudzums
Ķīnas, Krievijas, Indijas,Turcijas un ASV un NATO armijās, kas var nākotnē radīt demogrāfisku globālo sprādzienu un jaunu patērētāju skaita pieaugumu.

Pasaules kari šo situāciju regulē. Pirmā un Otrā pasaules karos katrā gāja bojā 6 miljoni iedzīvotāju. Pat beidzoties Otram pasaules karam, kapitācijas līgums bija parakstīts, cionistu ASV bumbvedēji nobombardēja Vācijas pilsētu Drēzdeni, iznīcinot 40 000 bērnu un sirmgalvju.

Šobrīd ar Covid-19 bioloģisko ieroci jau likvidēti 6 miljoni pasaules iedzīvotāju, bet armijas sakropļotas ar vakcināciju pret Covid-19, radot daļējus panākumus – pieejamās vakcīnas pret Covid-19 kastrē- sterilizē vakcinētos par 60-70 procentiem, arī pārējo populāciju, kas tiek vakcinēta. Tagad īpatsvars likts uz bērniem, sterilizējot jau no 5-11 gadiem vecumā.

Libido vakcinētajiem saglabājas, bet vakcinētie kļūst neaugīgi. Tādēļ arī noklusē par EZA apstiprināto vakcīnu, ar kuru nesterilizē, bet formāli skaities vakcinēts - izredzēto kastai saglabājot logu uz zaļo sertifikātu un zaļo koridoru.

2. decembrī 16:22   Jauns.lv / LETA Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) ceturtdien sāka paātrinātā izvērtējuma procedūru Francijas un Austrijas biotehnoloģiju kompānijas “Valneva” vakcīnai pret Covid-19. Eiropas Komisija (EK) jau ir parakstījusi līgumu, kas paredz, ka kompānija Eiropas Savienībai (ES) piegādās līdz 60 miljoniem vakcīnas devu. “Valneva” vakcīnā izmantots deaktivēts vīruss, nevis jaunā RNS ziņneša tehnoloģija, kurā balstītas “Pfizer”/”BioNTech” un “Moderna” vakcīnas. EZA informēja, ka pētījumos “Valneva” vakcīna ir veidojusi antivielas pret koronavīrusu.

Tomēr Krievijas impērijas jautājums ir ģeopolitisks cionistu un Izraēlas valsts jautājums. Jaunās Hazārijas (jaunās Izraēlas) teritorija ieplānota Krimā un Ukrainas pašos denvidu apgabalos.

Bet šķībacis udmurts no bunkura nav nekāds īstais Putins, bet ir cionistu projekts, lai radītu militāru konfiktu starp KF un Ukrainu ar mērķi atrisināt jaunās žīdu cionistu Hazārijas jautājumu tā vai citādi.

Atbildēt

Фуй

21.12.2021. 02:52

»

Kakaja hujņa

ZJB kremļovsij propaganģist


VM cik rupji. Bet saki, vai esi gatavs, jeb tikai tēlo?

Atbildēt

Marika

21.12.2021. 01:17

Es, arī dzirdēju, ka pat fanātiskie kristieši sakās esam zaudējuši saikni ar radītāju, nu tie, kam tā vispār ir bijusi.
Ko es esmu novērojusi savā valstī, inokulācijas adepti ir ļoti pieklusuši, jo informācijas lavīna ir ārkārtīgi milzīga, un no visiem avotiem, pat no tiem, kas paģēr "visiem būt eksperimenta trusīšiem". To vairs nav iespējams neredzēt. Komentus zem rakstiem par tēmu vairs nemaz neraksta. Agrāk tur vienmēr bija kaujas starp piekritējiem un noliedzējiem, tagad vairs nav. Bet to sapotēto % jau mums arī nesaka, re kur UK šodien bija atmaksoti dati, ka nevis 5% bet 23% nav sapotēti. Manā valstī sapotēti varētu būt ap 40%, daudzi darba dēļ, to es izsecināju no komentāriem vēl pirms publiskās žļuras atmaskošanas.
Bet viņi grib lai jūs justos minoritātē.
No blaknēm gribu minēt vienu, ko jūt gandrīz visi nepotētie - atrašanās potēto kolektīvā viennozīmīgi izraisa fiziski nepatīkamas sajūtas. Citi tās aprakstot salīdzina ar magnētiskajām vētrām. Sievietēm gandrīz visām tiek traucēts menstruālais cikls (tikai no atrašanās potēto vidū). Dzirdēju/lasīju vēl daudz ko, bet nepiefiksēju, jo man nav jāatrodas pret savu gribu jebkur. Par to ciklu lasu gandrīz ikdienas vietējā čatā, sievas dalās.
Vispār angļu valodā infas ir tik daudz un no tik respektabliem avotiem, ka tagad ir jābūt debīlam pilnīgi, lai mestos rasktīt aizstāvības komentus, tik daudz tā saprāta jau vēl ir atlicis. Vis
ko gribēju pateikt - Angliskā vidē vairs gandrīz neviens komentos necīkstās (atšķirībā no LV).

Atbildēt

Trīspotnieks

21.12.2021. 00:30

Pirms mēneša ielaidu trešo poti un jūtos lieliski, man apkārt visi ir potēti, cits divas, cits trīs reizes un nevienam nekas. Un visādi Māneļi var pilnmēness laikā rakstīt kaut trīs rakstus par dienu, pofig. Ja vajadzēs, iešu arī uz ceturto.

Atbildēt

?

21.12.2021. 00:25

»

Viedais Mannels

Reāli ņirdzu kā tev perdeklis piededzis. Tu esi patiess mana talanta cienītājs. Bet tu esi tikai apmāts dunduciņš


Vai milicijas seržants Māliņš izdienas pensiju saņem no Krievijas tāpat kā Ādamsons?

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

21.12.2021. 00:22

»

Izlasi kādu grāmatu

Tumsonis taču nevar palikt vēl tumsonīgāks


Bet ja nu idiots pārtop par ģēniju, ko tad?

Atbildēt

vajag tik baidīt

21.12.2021. 00:19

Vajag tik biežāk rādīt traģiskus skatus no slimnīcām, no reanimācijas un sepses nodaļām. Daži sākumā neuzticējās eksperimentālai vakcīnai, bet ikdienas baidīšana darīja savu. Aizgāja, novakcinējās. Bet baidīšana turpinās! Tagad tie sabaidītie zin, ka arī vakcīna nepasargā, atkal baidās satikties ar tuviniekiem. Nu tik jāgaida nākošā pote...
Un tad nu nevar saprast, vai cilvēkiem piemetas psihiskas kaites no vakcīnas vai no pārslimošanas, bet varbūt no valdošā psiholoģiskā klimata.

Atbildēt

Kakaja hujņa

21.12.2021. 00:02

»

Pati nāksi vai tikai komandēsi

Arī es tikai informēju


ZJB kremļovsij propaganģist!

Atbildēt

Viedais Mannels

20.12.2021. 23:53

»

Skumjais Bruņinieks

Pilnīga taisnība..ir cilvēki, kuri pēc potes paliek dīvaini...


Reāli ņirdzu kā tev perdeklis piededzis. Tu esi patiess mana talanta cienītājs. Bet tu esi tikai apmāts dunduciņš.

Atbildēt

Kāp nost no poda

20.12.2021. 23:50

»

Skumjais Bruņinieks

Pilnīga taisnība..ir cilvēki, kuri pēc potes paliek dīvaini...


Un neaizmirsti noraut ūdeni

Atbildēt

Progresējamies

20.12.2021. 23:15

»

zinātājs

Iedarbība uz psihi ir lēna un tādēļ nemanāma. Iesākumā uzreiz pēc potes ir galvassāpes. Pie kam galva sāp galvvidū. Tur, kur atrodas tā saucamā Vainaga čakra.Disbalanss šajā čakrā var radīt mentālas problēmas – atmiņas zudumu, depresiju, Alcheimera un Pārkinsona slimības, šizofrēniju. Jogi uzskata, ...


Pārvēršas mērkaķī, jo vakcīnas pamatā ir pērtiķa ģēns. Kamēr sāp galva ir tikai mutanti, kas sāk saost nevakcinētos, bet pēc nākošās vakcīnas var sākt kost. Turpinot vakcinēties, apaugs ar vilnu un izskatīsies pēc sniega cilvēka. Tikai pēc, būs pārvakcinēti par pilnvērtīgu cilvēkveidīgu mērkaķi.

Atbildēt

Pati nāksi vai tikai komandēsi

20.12.2021. 23:00

»


Arī es tikai informēju.
https://youtu.be/ktvX2oQZmGg

Atbildēt

XXX

20.12.2021. 22:49

»

Osis

Lūdzu norādiet atsauci uz šādu secinājumu. Iepriekš ir ziņots, ka Kruglijs ir vakcinācijas propagandētājs


«Наверное, мне бы дали как минимум Нобелевскую премию, если бы я знал, когда и с помощью чего мы победим коронавирус. Но на сегодняшний день только вакцинация дает человечеству надежду на то, что пандемия закончится. При этом очень важно разрабатывать новые лекарства для профилактики и для лечения коронавируса», - заключил Круглый.

https://vz.ru/news/2021/12/20/1135200.html

Atbildēt

XXX

20.12.2021. 22:45

»

Osis

Lūdzu norādiet atsauci uz šādu secinājumu. Iepriekš ir ziņots, ka Kruglijs ir vakcinācijas propagandētājs


Vajag uzmanīgāk lasīt. Runa ir par Covid 19 nevis poti pret Covid 19. Viss pareizi, Kruglijs ir par vakcināciju:
COVID-19 вызывает непредсказуемые осложнения: у одного он вызовет сердечно-сосудистое заболевание, у другого – онкологию, а у кого-то отнимет 20 лет жизни, заявил газете ВЗГЛЯД заслуженный врач РФ Владимир Круглый.

«Коронавирус – это коварное и непредсказуемое заболевание, которое вызывает различные осложнения. Насколько именно оно сокращает жизнь, сказать трудно. У разных людей по-разному: у одного сердечно-сосудистое заболевание, у другого онкология, у кого-то коронавирус отнимет 20 лет жизни, а кто-то сразу умрет. Необходимы проспективные многоцентровые исследования (когда за людьми, получаемыми препарарт, наблюдают), чтобы делать заключения на этот счет», - заявил газете ВЗГЛЯД на встрече со студентами медицинского факультета «Синергии» член Совета Федерации, заслуженный врач РФ, детский хирург и онколог Владимир Круглый.

https://vz.ru/news/2021/12/20/1135200.html

Atbildēt

godam sveikts

20.12.2021. 22:22

»


paliec tur.pat nemazgājies

Atbildēt

Q:ETklhnb;oqeiah&PwoqejRE";,mb

20.12.2021. 22:21

Tad jau šis pļerduks ir sapotējies pat četras reizes!

Atbildēt

Jūsmiņš

20.12.2021. 22:20

Jā, kas nu ir - tas ir! Tas bruņinieks ir tā saskumis, vai, jau kādas 5 reizes sapotēts, ka pats vairs neatjēdz ko muld!
Bet, ko nu par to. Līdz ar to uzskatāmi ir redzams, pie kā noved neapdomāta rīcība potējoties.
Vienīgais, kas ir interesanti, ka sakarā ar to potēšanos un infekcijas izplatību tādi bruņenieki un pāvpļūši tik ļoti precīzi zina, kad kas nāks, un kad atkal ies prom. Neatstāj doma, ka vakcīnai piemīt gaišredzības sindroms.
Visādi jau būtu labi, tikai žēl, ka tas nāk tā jocīgi, zinām, ka nāks, taču Latvijas, kā valsts, durvis paliek atvērtas līdz pat brīdim, kamēr pareģotais ir klāt. Un tikai tad kaut ko darām, ja darām, nevis imitējam darīšanu!
Te jau saredzama otra blakne - bremzēta domāšana! Un tā Latvijas, tā saucamajiem, politikāņiem nu jau ir plaši izplatīta parādība. Žēl, ka tā, bet kas nokavēts, tas nokavēts... blakne jau ir darbībā.

Atbildēt

!

20.12.2021. 22:06

»


Aizej, pasēdi uz poda, Māliņ. Izskatās, ka tev pašam ir vajadzīga psihiatra palīdzība. Pilnmēness arī dara savu.

Atbildēt

Atkal kaut ko salietojies!

20.12.2021. 21:44

»

Skumjais Bruņinieks

Pilnīga taisnība..ir cilvēki, kuri pēc potes paliek dīvaini...


Nelejiet tam vecam žīdam!

Atbildēt

Ja

20.12.2021. 21:36

Kāpēc rakstā nav iepīti Vangas pareğojumi, Bila Geitsa gēnu čipi vakcīnās un lielais restarts? Tad raksts būtu zinātniski pamatots! Šobrīd vairāk velk uz šizofrēnismu, bet autoram žetons-brāļi Grimmi šajā gadsimtā varētu pamācīties!

Atbildēt

Smaka

20.12.2021. 21:35

Pēdējie zinātniske pētījumi liecina ka Pfizer efektivitāte pret Omikronu ir 20x mazāka kā pret deltu, vēl jāpiemin ka no Omikrona vēl nav bijuši pat pneimonijas gadījumi, tā kā nav skaidrs pret ko šī pote aizsargā.

Atbildēt

20.12.2021. 21:09

COVID-19 вызывает непредсказуемые осложнения: у одного он вызовет сердечно-сосудистое заболевание, у другого – онкологию, а у кого-то отнимет 20 лет жизни, заявил заслуженный врач РФ Владимир Круглый.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.12.2021. 21:08

Pilnīga taisnība..ir cilvēki, kuri pēc potes paliek dīvaini!
Tieši tas notika ar manu šuvēju..bet nu visu pēc kārtas...
Man ir pazīstama šuvēja, kuras pakalpojumus izmantoju..jo regulāri nesu viņai savus kreklus viduklī iešūt.
Viņa ir paveca, žiperīga večiņa..šausmīga Lemberga fane un visādu konspiraloģisko teoriju piekritēja.
Viņa runā čukstus..kā jau konspiralogiem pienākās, smalki pārzin jaunākos notikumus, kas saistīti ar "žīdiem"..ASV uzkundzēšanos...utt.
Kad ienāc pie viņas kabinetā, viņa jau uz sliekšņa sāk Tevi apstrādāt..izvelk no pupturiem vecu, taukainu Neatkarīgās avīzi, kura pie sasvīdušajām krūtīm kļuvusi arī mitra, krata to Tev priekšā un klusām, čukstus nosēc - nu, vai tu lasīji pēdējos jaunumus..??
Es vienmēr par Lembergu viņu kacinu un troļļoju..bet viņa ir tik duma un savā mīlestībā pret Aivaru akla, ka nemana to.
Viņa man atgādina mūsu pastulbo ESMAIJA un Martas Krustiņsones krustojumu.
Bļadj..viņa klusām iebļaujās..tie maukas grib manu Aivaru ietupināt!
"..Vai tad ir par ko"..jautāju naivi.."tur it kā kaut kādi 240 apsūdzības sējumi.."- turpinu es naivā manierē.
"Da to, nah..ui, tā Vaira izkārtoja..padla, jo Lemberga kungs atteicās viņai pārdot Ventspils naftas akcijas..".
"Tas cūka Bordāns lien jeņķiem pakaļā un izpārdos mūsu valsti.." - gaužās šuvēja.
OIK -2 tiek gatavots - saprati??
Ar tādu ievadu beidzās pirmā daļa..pēc kuras viņa man liek uzvilkt kreklu un nostāda mani Jēzus Kristus, kas piesists pie krusta, pozā - ar izstieptām rokām.
Pavisam aizmirsu pateikt..šuvējai mutē ir pavisam trīs lieli, līki, dzelteni zobi. Neskatoties uz to, viņa, vēl turot lūpās vienlaicīgi divdesmit kniepadatas, spēj runāt ar Vijas Artmanes cienīgu dikciju.
Viņa ir diezgan straujas dabas, ātri uzvelkās un žestikulē..pie kam, rokās turot lielas,asas šķēres..kas bīstami tuvi nožvinkst ik pa brīdim gar manu miega artēriju.
Cenšos viņai neatklāt savas domas par Lembergu..it sevišķi, ja šķēres ir centimetra attālumā no kakla.
Parasti mēģinu par Lemberu sarunu uzsākt pirmais..un, stāvot krustā, it kā starp citu, ieminos - "..vakar biju Ventspilī..".
Un vairāk neko..redzu, šī salecās..jo uzkāpu uz viņas jājamzirdziņa..tulīt vilks no pupiem laukā taukaino Neatkarīgo un aģitēs.
Ar to Neatkarīgās slēpšanu pupturos, ar pieklusināto balsi,kādā viņa mēģina popularizēt Lembergu un ar slepenību šuvēja man atgādina krievu revolucionāri, kas slēpdamās no cara Ohrankas, izplatīja Iskru.
Tātad..ieminos,ka biju vakar Ventspilī un trollīgi klusēju..
"Nu..?", viņa iesēcās..
"Kas nu.?" - naivi jautāju.
"Nu bļedj, vai nesaproti..kā patika Ventspils..?"..viņa jau manāmi uzvilkusies.
"Ā, Ventspils..?..jā smuka pilsēta, labi sakārtota" - atbildu vienaldzīgi.
"Vot, ko es arī saku", viņa no čukstiem pāriet uz skaļu balsi un sajūsmā atplaukst platā smaidā, rādot man savu bezzobaino muti ar trim dzeltenajiem zobiem.
"Ka es Tev saku..Aivars ir īsts saimnieks..viņš sakārtoja Ventspili un sakārtos arī valsti..tā pat, kā Putina kungs sakārtoja Krieviju.."
Esmu ievērojis, ka daudziem Lemberga faniem Putins patīk..īsts saimnieks un patriots.
Kāpēc vispār sāku stāstīt par šuvēju..lieta tāda, ka sen nebiju pie viņas bijis un, zinot to, ka tagad visiem jāpotējās, man bija interesanti paskatīties uz viņas reakciju.
Kad ienācu pie viņas istabiņā, uzreiz sajutu ko nelāgu..No vakarējās, jautrās večiņas nebija vairs palicis nekas pāri.
Ne viņa vilka laukā savu taukaino Neatkarīgo..ne par svēto Aivaru stāstīja..ne Ventspili slavēja..un pats šausmīgākais - nelamāja Bordāna kungu.
Pilnīgi nedzīva būtne sēdēja manā priekšā pie šujmašīnas un knibinājās ar diegiem.
Kad sāku pratināt..izrādās mazbērni šamai bija izgriezuši rokas, sasējuši un aizveduši piespiedu kārtā ielaist iekšā to amerikāņu žļurgu.
Iedomājieties..ŠAUSMAS - cilvēks pagalam..!
Uz manu troļļošanu nereaģē..tāda sajūta, ka viņai cietumnieks Lembergs ir vienaldzīgs..ko viņš tur ēd, vai ir pirmā spieduma olīveļļa..nekas vairs neinteresē kādreizējo Lemberga fanāti.
Vai mūsu ESMAIJAI gadījumā tā pat nav?
Es zinu stāstīt vienu gadījumu ar slaveno gleznotāju Irbīti.
Irbīts, kā zināms, bija tīrības un higiēnas noliedzējs..
Viņš aiz savas parliecības nemazgājās un, lai nokārtotu dabiskās vajadzības, nepiepūlējās pat bikses novilkt...
Nu tāds dzīves stils bija māksliniekam..acīmredzot, tādā netīrībā un smirdoņā viņam labāk domājās, labāk zīmējās un gleznojās.
TĀ BIJA VIŅA PASAULE!
Purvītis, starp citu..tas aprakstīts grāmatā, kad no Voldemāra Irbītes pirka lielus, labi izstrādātus darbus priekš Mākslas muzeja, tālāk par sava dzīvokļa slieksni Irbīti nelaida. Pa durvju spraugu ar vienu roku paņēma gleznu, bet ar otru vienlaicīgi aizspieda degunu, jo smaka bijusi neciešama.
Tad nu vienu dienu valsts policija nolēma savest Irbīti kārtībā..aizbrauca pie viņa uz darbnīcu(Brīvības un Cēsu ielas stūris..netālu), dezinfekcēja mākslinieka darbnīcu..izveda veselu kravu (vārda pilnā nozīmē) sūdus no turienes..pašu Irbīti atutoja, nodzina pinkas..aizveda uz pirti un uzvilka viņam tīras, svaigas drānas.
Gribēja jau labu..bet rezultāts varēja būt pavisam bēdīgs..Irbīts iekrita grūtsirdībā..pusgadu dzēra un jau domāja par pašnāvību..
Nobeigumā..
Ir jāspēj atšķirt..kad cilvēks nepotējās savas pārliecības pēc, kad dēļ stulbuma un, kad dēļ slinkuma.
Interesanti, kas būtu ar mūsu Šimkusu..ja tam ar varu ielaistu viņa izredzētajā ģēnija ķermenī nāvējošo "žīdu" indi..?

Atbildēt

nu nu

20.12.2021. 20:55

»

Pēcpošu pret C19

psihes izmaiņas pirmie aprakstīja itāļi...


Žigis muldēja savu huijņu vēl ilgi pirms potes, principā, kopš dzimšanas, atradis nu gan piemēru

Atbildēt

?

20.12.2021. 20:51

Manel-Māliņ, par izdienas pensiju atbilde būs vai tukša muldēšana, kā parasti.

P.S. Tev psihiskās novirzes ir redzamas bez potes un sen jau.

Atbildēt

KKK

20.12.2021. 20:35

gejproķis teica, ka vajadzēja nobloķēt visu Rīgu, lai Gobzema saiets nevarētu notikt. Smalki, vai ne? Ne velti pederastus stumj visos amatos!

Atbildēt

Pēcpošu pret C19

20.12.2021. 20:32

»

zinātājs

Iedarbība uz psihi ir lēna un tādēļ nemanāma. Iesākumā uzreiz pēc potes ir galvassāpes. Pie kam galva sāp galvvidū. Tur, kur atrodas tā saucamā Vainaga čakra.Disbalanss šajā čakrā var radīt mentālas problēmas – atmiņas zudumu, depresiju, Alcheimera un Pārkinsona slimības, šizofrēniju. Jogi uzskata, ...


psihes izmaiņas pirmie aprakstīja itāļi.

Viena no versijām, ka smadzeņu sinapšu darbību ietekmē, nevis trombi, bet grafēna oksīda nanodaļas, kuras savukārt ietekmē elektriskie un magrētiskie lauki - mobilais , tādu lauku ir visur, jo ēters ir piesātināts ar dažādiem elektromagnētiskiem viļņiem...

Personīgi izmaiņas redzu divu vakcinētu personu uzvedībā. Bieži normāla saruna ar šiem cilvēkiem nobrūk, jo redzu, ka nav pat saprasts, par konkrēti ir runa..,

Īpaši to redz pie Kariņa un Pavļuta.. un Žiga, kas tikai muld huijņu savā you tube kanālā.. reti kad atiet.. kad tirgo savas ceļojumu grāmatas, kas kompilētas no tulkojumiem par neadekvāti augstu majalatūras cenu - pat 38 € par kluci.

Atbildēt

Grieta

20.12.2021. 20:10

Vai tiešām Jūs nesaprotat ka par juns atklāti un ciniski ņirgājās. Vakcinētie, atjēdzaties kamēr nav par vēlu. Jūs esat eksperimentālie trusīši , pasaules valdīkļi cenšās ar šiem eksperimentiem atrast risinājumu kā pagarināt savu dzīvi Viņi strauji noveco bet mirt negrib, asins pārliešana un orgānu transplantācija vairs nepalīdz. Idioti, šī nav nekāda sazvērestības teorija, . Jums melo un melo, bet jūs ticat, jo baisi domāt ka tā var. Nav nekādas demokrātijas. Jau atklāti pateica ka pēc 11 janvāra neatcels ārkārtas situāciju, bet būs vēl stingrāki ierobežojumi

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: