Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

23.07.2021. 12:04

Ir šaubas par LRTT uzbrukuma mērķiem L.L.Viņam tiek pārmesta nepatika pret okupācijas pionieri Ulmani un Latvijas Ceļa kadru, izbijušo komsorgu.Šādam pretigumam būtu jābūt katra latvieša sirdī.Tomēr LRTT publicētais Bargās raksts ir ļoti pozitīvs pasākums un neitralizē naida pilnos pavadkomentārus.

Atbildēt

http://worknet30.com/

09.06.2021. 08:24

I AM Making a Good Salary from Home $ 6580- $ 7065 / week, which is amazing, under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone.

Go to home media tech tab for more detail ……… ..—- >> 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

nekā tu nesaprati

16.04.2021. 20:37

»

VB

Nav par ko vainot žurnālisti - nekā tāda viņa tur nepateica


tas par lapsu

Atbildēt

VB

01.04.2021. 09:31

»

karmas bumerangs

ko citiem novēli - pats dabūsi līdz 7 augumam


Nav par ko vainot žurnālisti - nekā tāda viņa tur nepateica.

Atbildēt

Labs!

07.01.2021. 19:56

VDD Baduenei, karma jau gaida!:)

Atbildēt

uhti

07.12.2020. 09:12

Kā jau prognozēts, paklusām pagājusi Lapsas morālās traumas ārējās izpausmes ceturtā gadskārta un viņš vienotā likteņkopībā ar Pietiek & П.Р.А.Э. & (P)(U)(A)(R)(O) dodas pretīm pirmajai lielākajai jubilejai - piektajai gadadienai. Ņemot vērā novēroto līdzšinējo ligas gaitu, šāds scenērijs izklausās visnotaļ ticams.

Atbildēt

ha-ha

08.11.2020. 20:57

Šodien izlasīju čekas aģenta P. LRTT kolēģa dīvaino uzbraucienu L.L.Kā argumenti tika piesaukti neapstrīdamā okupācijas tēva,krievu kara bāžu iniciatora,valsts apvērsuma,kurā rezultāts bija valsts 50 gadīgā un vēl esošā kangaru pusokupācija,veicēja ,it kā šāda rezultātā novēršanas darbība Latvijas labā.Ja ņem vērā,kā LRTT autori tiek publicēti un bieži viņu liktenis ir traģisks,tad rodās dažādas asociācijas.

Atbildēt

karmas bumerangs

04.09.2020. 23:03

»

Niknais

Kaut margēvičai dzemde noslīdētu un maksts izkristu


ko citiem novēli - pats dabūsi līdz 7 augumam

Atbildēt

Niknais

19.05.2020. 14:15

Kaut margēvičai dzemde noslīdētu un maksts izkristu

Atbildēt

Nja

13.02.2020. 11:14

Kā šis nelietis izturējās pret Leonīdu Jākobsonu, tādu attieksmi viņš ir pelnījis pret sevi.

Atbildēt

Prodažnaja škura

13.02.2020. 11:09

Lapsa nav pelnījis sēdēt? Nu atvainojiet.

Atbildēt

Olga

04.01.2020. 20:44

Šeit ir visskaistākās sievietes valsti -take it for free-> getbadgirl. com

Atbildēt

Hh

31.12.2019. 10:23

»

Niknais

Dzemdi izraut pretīgajai stukačienei


Kāda jēga, viņa to tāpat neizmanto! :D

Atbildēt

6. palātas sanitārs

19.12.2019. 20:25

»

psihologs

Populārā valodā runājot, komentētājam ar niku "uhti" novērojama apsēstība ar kādu konkrētu cilvēku un kādu konkrētu portālu. Varbūt gribiet par to vairāk parunāt


Populārā valodā runājot, šādas apsēstības, tāpat kā vēl virkne citu garīgu un pat maniakālu problēmu, attiecas tieši uz lapsu, nevis uz komentētājiem. Tostarp arī uz viņas izpildīšanos arvien vārgāk nīkuļojošā interneta vietnē pietiek-com, kas savdabīgu iemeslu dēļ retu reizi tiek dēvēta par "portālu". Varbūt ir ienākusies apsēstība par to vairāk parunāt? Tāda gadījumā - tikai bez aktuālajam personāžam tradicionāli raksturīgām maniakālās apsēstības un tamlīdzīgām mentālās problemātikas izpausmēm.

Atbildēt

uhti

09.12.2019. 10:01

Runājot Lapsas terminoloģijā, paklusām pagājusi kāda nozīmīga diena - trīs gadi kopš Lapsas morālās traumas ārējās izpausmes. Neticu, ka publikācija nav nogrimusi tehnisku iemeslu dēļ. Tāpēc vienīgais kas var pacientam palīdzēt, tie ir kvalificēti speciālista pakalpojumi. Jo var būt recedīvi sakarā ar citiem satricinājumiem, bet dzīve jau kādu laiku vēl turpināsies.

Atbildēt

kad jau sēdinās baidenus u.c. oranžos

07.12.2019. 07:40

tad jau redzēsim cik naudas mums ofšoros

Atbildēt

tu

08.10.2019. 00:19

»

Niknais

Dzemdi izraut pretīgajai stukačienei


izrauj sev žultspūsli kamēr vēl nav pārsprādzis pretīgā stukačiene

Atbildēt

Niknais

26.09.2019. 11:37

Dzemdi izraut pretīgajai stukačienei

Atbildēt

Paldies Lato

06.07.2019. 23:49

»

paldies

Gribu pateikt lielu paldies Lato Lapsam par to, ka ir mums tāds portāls. Jā, pretrunīgi raksti, asa žurnālistika utt. Bet tas ir ļoti vērtīgi, lai mēs zinām vairāk un paplašinām savu redzesloku. Pēdējais portāls, kur ir vārda brīvība, kur Lato lapsa pats sevi un autorus neizkastrē jeb necenzē...


Patiesi, tas ir vienīgais Latvijā brīvais portāls, masu medijs, kurš vēl palicis, un par katru cenu to kāds nu jau grib sagraut. Paldies Dievam,pagaidām Latvijā uz to vēl rokas par īsām.
Tiešām, Latvijā visi masu mediji ir "nozagti", pakļauti, to kontrolē īpašnieki. daudzi ir vairāk kā melīgi. Pat Latvijas Avīze jau kļuva par nedraudzīgu avīzi, man šķiet, pēc bijušā galvenā redaktora padzīšanas LA pazaudēja labo slavu. Vēl tajā paretam parādās kāds labs raksts, bet vairākums ir pakļaut naudai vai raksta par muļķībā, niekiem. Es vairs LA nelasu un tajā neko nemeklēju.

Lato, turies un turpini iesākto darbu, lai veicas, Trakie suņi rej un lādās, bet tāda viņu daba.

Atbildēt

Vai kā man patīk "stukači"!

06.07.2019. 23:36

Man stukači patīk, kad sevišķi tie iefiltrējas partijās, iestādēs, sola atbalstīt, darbojas, palīdz "no sirds", runā siltus vārdus, paši, ja gadās kādas naudas lietas, palīdz to izlietot un BAC - iet uz policiju stučīt, ja kādu lieku rubli neiedeva vai citādi. Te ir manīti visādi "puikāni", "stišāni" un kādi tur vēl - no iekšas, no partijas plaušām pūš zilus dūmus, kurus paši pūta, elpoja un saelpojās. Tā rodas partiju "piecīši", "sesīši" - sīkmaņi, vajag tik tos atrast, piemaksāt, viņiem pietiek ar sātana grašiem. Varētu runāt par valsts drošības, tautas interesēm kalpojošie "stukači"- tā ir svēta lieta.

Bet kā man patīk iekšējie intriganti, nodevēji, nu - "stukači" - dezinformatori, sīkmaņi.

Atbildēt

PIETIEK tēlot "svēto govi" un MELOT truli rijīgā maitēdāja lapsa

02.05.2019. 18:44

»

Ali

Lapsa ir sekls taureņu ķērājs


Valsts ieņēmumu dienesta publicētā amatpersonas deklarācija par 2015. gadu liecina, ka “Vienotības” priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas ienākumi pērn bija gandrīz 40 tūkstoši eiro. Āboltiņa pērn saņēma arī 1425 eiro no privātpersonas Lato Lapsas kā kompensāciju par advokāta pakalpojumiem tiesas procesā par apzināti nepatiesu ziņu izplatīšanu un šo apmelojumu atsaukšanu, kurā Lapsa zaudēja Āboltiņai un tika sodīts tostarp arī ar minētās naudas summas 1425 eiro izmaksu par labu Āboltiņai.

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 19:00

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

Ali

26.01.2019. 23:06

Lapsa ir sekls taureņu ķērājs))

Atbildēt

uhti

31.12.2018. 14:00

Gribu novēlēt Lapsam Jaunajā 2019. gadā savest kārtībā psihi, lai šitais rakstiņš beidzot varētu nogrimt un dot vietu jaunām un aktuālām publikācijām.

Atbildēt

>13.40

24.12.2018. 03:36

čekai nav tautības, tikai psihiatrija: es, man.........empātijas trūkums, šizoīdi

Atbildēt

vēlētājs

28.05.2018. 08:32

Par nolaidību tiesātā Medina, pašreizējā TM valsts sekretāra vietniece tiesību politikas jautājumos, pēc Dzintara Rasnača domām, strādā priekšzīmīgi un profesionāli. Lasot Medinas atbildes, saprotams, ka Dzintara Rasnača izpratnē labs darbs ir pretlikumību atļaušana.

Muļķis nav tas, kurš bija noticējis vecajam tēvzemietim Dzintaram Rasnačam; muļķis un latviešu tautas nedraugs ir tas, kas par Dzintaru Rasnaču balsoja vēlēšanās.

Atgādināsim.

Krimināllietā, kas ierosināta par Zviedrijas firmai "SwemBalt AB" piederošā kuģa "Swedebalt" sagriešanu, pie kriminālatbildības par nolaidību saukts bijušais Rīgas domes priekšsēdētājs un Rīgas ostas valdes priekšsēdētājs Māris Purgailis, informēja Ģenerālprokuratūras preses centrs. Purgailis sevi par vainīgu neatzīst.

2001.gada jūlijā šajā krimināllietā tika uzrādītas apsūdzības divām personām - bijušajam Rīgas ostas pārvaldes pārvaldnieka pirmajam vietniekam Andrim Dumpeniekam un bijušajai Satiksmes ministrijas Jūrniecības departamenta direktora vietniecei, Juridiskās un starptautisko līgumu nodaļas vadītājai Lailai Medinai. Savukārt pret bijušo Rīgas ostas pārvaldes pārvaldnieku Gunāru Rosu krimināllieta izbeigta kā pret mirušo. Dumpenieks apsūdzēts pēc Kriminālkodeksa (KK) 162.1.panta 1.daļas par dienesta pilnvaru pārsniegšanu un pēc KK 163.panta par nolaidību. Izmeklēšanā noskaidrots, ka Dumpenieks 1996.gadā, virzīdams "SwemBalt AB" piederošā kuģa "Swedebalt" pārdošanu izsolē metāllūžņos, nebija tiesīgs to darīt un tādējādi pārsniedza savas dienesta pilnvaras, ar to nodarot būtisku kaitējumu valsts interesēm. Ar to firmai "SwemBalt AB" tika dots iemesls iesniegt tiesā prasību par kaitējuma atlīdzību. Būdams Rīgas ostas pārvaldes pārvaldnieka vietas izpildītājs, Dumpenieks 1997.gadā aiz nolaidības neesot organizējis Rīgas ostas tiesību aizsargāšanu tiesas ceļā Latvijas tiesā, kur bija nepieciešams apstrīdēt zemes nomas līgumu, ko ar zviedru uzņēmējiem, aizskardams zemes valdītāja Rīgas ostas pārvaldes tiesības, bija noslēdzis Caune.

Savukārt Laila Medina apsūdzēta pēc KK 163.panta par nolaidību. Viņa 1996. un 1997.gadā, piedalīdamās strīda ar "SwemBalt AB" risināšanā kā Satiksmes ministrijas pārstāve, kā arī piedalīdamās kuģa "Swedebalt" pārdošanā kā izsoles komisijas locekle, aiz nolaidības neesot pievērsusi uzmanību pieļautajiem likumpārkāpumiem kuģa pārdošanas procesā un attiecīgi nav devusi par tiem nepieciešamos slēdzienus no juridiskā viedokļa, kas bija viņas amata pienākums. Prokuratūra uzskata, ka līdz ar to laikus netika novērsta kuģa Latvijas likumiem neatbilstoša piespiedu pārdošana metāllūžņos jeb iznīcināšanai, kā arī Latvijas institūcijas, tai skaitā Ārlietu ministrija, pirms sarunām ar Zviedriju nav saņēmušas pilnīgu un objektīvu informāciju par notikušo.

Atbildēt

tu stulba no dzimšanas?

15.05.2018. 15:44

»

paldies

Gribu pateikt lielu paldies Lato Lapsam par to, ka ir mums tāds portāls. Jā, pretrunīgi raksti, asa žurnālistika utt. Bet tas ir ļoti vērtīgi, lai mēs zinām vairāk un paplašinām savu redzesloku. Pēdējais portāls, kur ir vārda brīvība, kur Lato lapsa pats sevi un autorus neizkastrē jeb necenzē...


Šis dzelteno molūdumu portāls dod iespēju publicēties un mums zināt, kas ir kas. Vai tas ir slikti?

Tautai visas citas iespējas atņemtas uzzināt, izteikt protestu vai viedokļi, tādēļ stulbs ir komentārs "paldies" kas apvaino vienīgo mūsu tautas apgaismošanas, publicēšanās iespēju un brīvas protestu vai viedokļu izteikšanās portālu un tā īpašnieci vienīgo godīgo žurnālisti lapsu komentāru nepievienošanā un citā cenzūrā.

Atbildēt

paldies

28.12.2017. 00:09

Gribu pateikt lielu paldies Lato Lapsam par to, ka ir mums tāds portāls. Jā, pretrunīgi raksti, asa žurnālistika utt. Bet tas ir ļoti vērtīgi, lai mēs zinām vairāk un paplašinām savu redzesloku. Pēdējais portāls, kur ir vārda brīvība, kur Lato lapsa pats sevi un autorus neizkastrē jeb necenzē.

Atbildēt

uhti

05.12.2017. 17:21

Izskatā ka Lato Lapsu var apsveikt ar morālās traumas gada jubileju. Ja godīgi, biju domājis ka tā psihe ir noturīgaka. Taču nē, pat pēc vietnes "tehniskās dižķibeles" rakstiņš izkasīts kaut kur no tās čupas laukā un atkal iestelēts acu priekšā.Nu ko, tagad atliek slēgt derības, vai otrajā gadā LL spēs atiet, vai arī tomēr nē.

Atbildēt

Kà Pietiek

29.11.2017. 00:08

varètu izskaidrot, ka joprojàm Margevićai pieder 30 procentu no SIA Pietiek? Rullei 40, Lapsam 30 - pèc apollo. lv rakstà minètiem datiem, bet pastàv iekśèjàs SIA nesaskañas DP jautàjumà? Kà tas vieś uzticîbu Pietiek? Paldies!

Atbildēt

faaters

27.06.2017. 09:25

Nav jābūt speciālistam lai neredzētu dažu šeit komentējošo '' darba specuzdevumu'' . Organi ņe dremļet :) šādus pat komentārus varat atrast jebkurā portālā kur tiek apspriesti '' neaizskaramo'' darbi un nedarbi . Valsts nelaime ir tā ka tiem kam būtu jāuzrauga tiesiskā kārtība ir sasieti un atkarīgi no ''maizes tēviem ''. L.Freivaldi Zviedrijā noņēma no amata par tādu sīkumu par ko pie mums pat nerakstītu . Pēc šīs analoģijas pusei Jēkaba ielas iemītnieku un MK darboņu jau sen būtu jāmeklē cits darba devējs .

Atbildēt

experc

05.06.2017. 15:10

»

ciemiņš

Es varbūt kaut ko nesaprotu, bet, lūdzu, paskaidrojiet, kur tieši ir nostučīšanas moments? Margēviča tādā "man liekas" līmenī vienkārši izstāsta lietas, kuras visi, kas daudz maz sekojuši līdzi portāla un iesaistīto personāžu publiskajai darbībai, zināja arī tāpat. No malas izskatās pēc mēģinājuma tikt...


tieši tā.. Agnese atbildējusi vienkāršiem teikumiem vispārzināmas lietas... neviens no formulējumiem ne tuvu nav vērtējams kā nekorekts, kur nu vēl kā 'stučīšana".. šķiet, ka Lato izmisīgi mēģina radīt sev mocekļa oreol..

Atbildēt

uhti

05.02.2017. 18:55

Sveiciens otrajā morālās traumas mēnešdienas jubilejā. Joprojām rakstam pirmā sleja.
Biju domājis ka vienam otram ir noturīgāka psihe.

Atbildēt

NUNU

01.02.2017. 19:42

Agnese Margeviča tagad publicējas Latvijas Avīzē. Bet par Pietiek man ir savs viedoklis. Pirmkārt, līdz šim mani apmierina tas, ka tajā tiek publicēti fakti. Otrkārt,ka , iepazīstoties ar skaitļiem un faktiem, nākas pieņemt to, ka kādas ieinteresētas grupas slavas dziesmas konkrētai personai ir nožēlojams farss. Jo tā persona nepavisam nav ieceļama svēto kārtā.. Savas alkatības , slavas kāres , plaģiātisma un divkosības dēļ. Šis portāls ļauj apzināt reālo situāciju. Par to paldies.

Atbildēt

āpsis

15.01.2017. 11:52

»

terminatõrs no Pušmucovas

tas tāpēc , ka pret rotšildmēslu salašņām ,kas izzog un izmērdē Latviju, tev pārāk lielas simpātijas...


Pagaidam nekādus rotšildmēslus-izlaupītājus neesmu manijis,bet padomju okupantu aktīvistus,kompartiju skolu absolventus-izlaupītajus gan lielā vairumā.

Atbildēt

uhti

05.01.2017. 18:24

Skatos ka vienu var apsveikt mazā jubilejā. Jau apaļu mēnesi šis raksts tiek turēts pirmajā rindā.
Laikam tam vienam pamatīga morālā trauma. Būtu labāk izdzēris kādu šnabi vai kā tagad moderni , aizgājis līdz psihologa.

Atbildēt

nu

22.12.2016. 14:35

»

Pupa

OMG...


jau galīgu Pupai viss sviestā sagājis.........

Atbildēt

terminatõrs no Pušmucovas

21.12.2016. 03:58

»

āpsis

Ieslēdzot telefonu jau krietnu laiku parādas brīdinājums-ir pieprasīta piekļuve.Tā ka esmu sirdslimnieks un invalīds,atstāts bez zālēm un ārstēšanas,uzskatu ka pret mani notiek arī psiholoģisks terors.Mana vaina varētu būt patriotiskajā nostāja pret padomju okupantu salašņām okupācijas periodā un noteiktā...


tas tāpēc , ka pret rotšildmēslu salašņām ,kas izzog un izmērdē Latviju, tev pārāk lielas simpātijas.

Bet, lapsas kantoris kuļ tukšus salmus,- atradušies te vaļenbergi, .. ir cilvēki (cilvāki, kā saka Latgalē) ko izspiego un šuj mapē vismaz 8 valstu spieģeļi, bet tie tik aizspiez degunu, strauji kāpjot pa sociālajam kāpnēm pagrabā..

Atbildēt

... bez kādas piespiešanas vai draudiem bija sniegusi šādas liecības.

18.12.2016. 12:13

Tiešām? Bez kādas piespiešanas vai draudiem?
Krimināllikuma 300.pants. Apzināti nepatiesas liecības, atzinuma, tulkojuma, paskaidrojuma un pieteikuma sniegšana
(1) Par apzināti nepatiesas liecības, atzinuma, tulkojuma, paskaidrojuma vai pieteikuma sniegšanu pirmstiesas kriminālprocesā, tiesā, notāram vai tiesu izpildītājam, ja to izdarījusi persona, kura brīdināta par kriminālatbildību par apzināti nepatiesas liecības, atzinuma, tulkojuma, paskaidrojuma vai pieteikuma sniegšanu, —
soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Meitene tā jau bija darījusi ko varējusi lai pateiktu pēc iespējas mazāk (faktiski - neko). Un nav zināms, kā, par ko un kadā apjomā sežot viņas vietā draudzīgi noskaņoto DP rīkļuravēju kompānijā liecinātu teksta autors.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: