Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai tas, kas publiski tiek stāstīts par notiekošo grūtus laikus piedzīvojošajā Zatlera reformu partijā, pilnībā atbilst realitātei – jeb arī tā ir nedaudz cita? Pietiek publicē vēl vienu vēstuli no portāla rīcībā nonākušās apjomīgās partijas biedru iekšējās sarakstes.

Nosūtu informāciju un pārdomas tavai personīgai lietošanai. (Vari arī sūtīt sev uzticamiem biedriem.)

Frakcijas cilvēki, kas ir tuvāk kodolam, brīnās, ka Zatlers, Kukule, Rinkevičs joprojām ir saglabājuši labas attiecības ar Mārtiņu Tenbergu (ar Kukuli pusdieno regulāri). Lai gan Rinkevičs par Tenbergu arvien izplata dažādas baumas, notiek personīgas tikšanās ar Tenbergu un „šķeltniekiem”, vienatnē tiekas arī Rusiņš ar Zatleru. Nav īsti saprotams, par ko tiek runāts, un neviens arī neko nepaskaidro. Ja runa būtu par sadarbību koalīcijā, tas notiktu mazāk vai vairāk oficiāli un partijas biedri tiktu informēti, bet nekas tāds nenotiek. 

Frakcija ir nogriezta no informācijas, tāpēc ir nemierā un vērpj kaut kādas teorijas. Eļļu ugunī pielej tas, ka ne tikai Rinkevičs baumo par Tenbergu, bet arī viss zatleriešu kodols, trešo personu klātbūtnē minot „šķeltniekus”, pārlieku demonstratīvi no tiem norobežojas. Izskatās tā, it kā publiskajā telpā (sabiedrībai un žurnālistiem) tiek pasniegts pilnīgi cits pīrāgs, kuram maz sakar ar īstenību. 

Lai gan esmu distancējies no partijas „virsotnes” un varētu nelikties zinis par biedru „nervozitāti”, tomēr kaut kāda solidaritāte ir saglabājusies un tāpēc domāju par „šķeltnieku” un „zatleriešu” jocīgajām attiecībām.

Avīzēs raksta, ka gan vieni gan otri ir švaki politiķi, un varbūt tas viss no tā, ka nejēdz ko dara? Man pašam ir neatbildēts jautājums, kā faktiski viņi šķīrās? (Es nerunāju par deklaratīvo pusi, ko tu arī zini un kas vazāta pa ķengu lapelēm.)

Daži frakcijas biedri tagad metušies spriest par to, ka „škeltniekus” pārvilinot Vienotība, bet šie spriedumi ir nebaudāmu minējumu līmenī, kuriem paši runātāji gan stingri tic. No šī informācijas bada var sanākt liela tinte. 

Nekad nevar izslēgt, ka šķelšanās bija inscenējums. Kā citādi skaidrot divējādās attiecības un to, ka ziņas par sarunām kļūst gandrīz par ierobežotas pieejamības informāciju? Tie, kas saprot, tie tāpat saprot, ka „šķeltnieki” kļuvuši par „zelta akcijas” turētājiem. Kādi tur lieli noslēpumi! Informācijas ierobežošana savējiem? Tas vairos skepsi pret Zatlera partiju, kura nav tai spožākā stāvoklī. 

Tādas manas pārdomas. Tikai uz tiem faktiem, ko zinu un ieklausoties tajos biedros, kuru teiktajām uzticos. Ja ir kaut kas jauns, uzraksti, sirds tomēr nemierīga aiz tā, ka labi iecerētais nonāk purvā.

Novērtē šo rakstu:

0
0