Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 22:08


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Roberts

30.04.2011. 06:25

Latvijas ierēdniecība kļūst arvien bezkaunīgāka. Latvijā ir grūti dzīvot.

Atbildēt

Adrians

29.04.2011. 23:58

Patiesībā jau ir tā kā ir:ir ļoti grūti pārsūdzēt jebkurus pat izteikti stūlbus administrācijas lēmumus,kad sāc to darīt tu tiec iemests TĀDĀ birokrātijas piesātinātā apburtajā lokā ka lielākajai daļai nepatiesi apvainoto nolaižās rokas kad redzi kā tiec stūlbi futbolēts ar pusdebīlām atbildēm uz iesniegumiem,tāpēc jau Puķītim ir tik sadistiska pārākuma sajūta pār visu to kas notiek viņa karaļvalstī...Nav kas viņu"izdrāž",jo visi tie kas to var tiek savā ziņā nēsāti uz rokām.

Atbildēt

oh

29.04.2011. 14:16

īsti nesapratu par ko bij stāsts!?
Puķite ir ļoti sakarīgs vīrs, protams visu mūžu bijis ments un tas zināmu zīmogu uzliek, bet nu iestāde tāda kas komentārus neprasa!

Atbildēt

Nja

29.04.2011. 12:22

Vai tiešām uz šādiem stulbiem pieprsījumiem ir jātērē laiks atbildēm?

Atbildēt

x

29.04.2011. 09:16

Puķīte vispār ir reti pretīgs tips Pavērojiet viņam acis kad viņš runā TV Cilvēks ar noslieci uz sadismu.

Atbildēt

paijai

29.04.2011. 08:53

Bet tad ko šis Puķītis nevar normāli atbildēt, bet muhļījas?

Atbildēt

paija

29.04.2011. 00:28

Nezinu kā pēdējā laika, bet agrak centralcietumā ne tikai apmetumu,.bet arī sienas varēja ar rokam izardīt, tur bija izlauzti caurumi starp staviem,kur ieslodzītie vareja parvietoties. Pedējos gados gan tur veikti daudzi remonti,bet ,ja apmetumu iesak urbinat un tas nav seviški kvalitatīvs, to var atlauzt. Domāju gan ,ka pietiek ar uzraugu ziņojumu, citi ieslodzītie nekad neliecinās. Ne jau ekspertīzes taisīs par katru discioplinar parkapumu.

Atbildēt

hmm

[R] 28.04.2011. 23:07

Tā vien šķiet, ka cietumsargu iekšējo "izmeklēšanu" veic paša Puķītes savulaik Ceļu policijā izaudzinātie kadri - pārlasa kolēģu sacerējumus, imitē šādu tādu darbību un beigās paziņo, ka ticēs savējiem un miers.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

28.04.2011. 22:08

*******************************
..."(..)Ieslodzītais Arturs Krastiņš – cik zināms Pietiek, vienīgais Latvijā par „naudas atmazgāšanu” reālu cietumsodu saņēmušais"...
******************************
..vispār Arču var saprast - tur nu tiešām nekas cits neatliek, kā vien sienas plēst ...VIENIĢAIS LATVIJĀ PAR "NAUDAS ATMAZGĀŠANU" REĀLU CIETUMSODU SAŅĒMUŠAIS ...ko tu neteiksi ! - jestrs gabaliņš ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

28.04.2011. 22:01

*******************************
..."(..) Taču Puķīte atteicās sniegt atbildi uz jautājumu, vai Rīgas Centrālcietuma ieslodzītajiem pastaigu laikā tiek izsniegti kādi darba vai citādi instrumenti, bet, ja šādi instrumenti netiek izsniegti, vai Rīgas Centrālcietuma pastaigu laukumu sienas izgatavotas no materiāliem, ko iespējams kādā veidā bojāt ar kailām rokām."
******************************
...):):):):):DDDDDDDDDD ... tas, ka VISPĀR NAV ko atgildēt, ir vēl labāk ....jo dumjāks paskats uz to Puķīti ... ja nu vēl vieniģi mutes atveŗšana viņam izvērstos vēl dramatiskāka ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: