Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Interneta vietnēs mēs varam lasīt par lieliskajām militārajām mācībām "Alied Spirit 2022", kuras norisinājās Vācijā no 11. janvāra līdz 5. februārim. Latvijas pārstāvis - pulkvedis Sandris Gaugers paziņoja: “Nacionāli esam ieguvuši spēcīgu pārliecību, ka varam efektīvi vadīt brigādes līmeņa militārās operācijas.” Tomēr karavīri, kuri piedalījās šajās mācībās, nevēlas piekrist šim paziņojumam.

Pēc viņu domām, mācības varētu tikt uzskatītas par totālu izgāšanos, jo runāt par efektīvu vadīšanu ir melot sev. Pats interesantākais šajās mācībās bija vadības izcilā attieksme pret karavīriem.

Nolūkā samazināt COVID-19 pozitīvo karavīru skaitu mediķiem tika aizliegts veikt COVID-19 testus, ja karavīram temperatūra bija zemāka par 38 grādiem. Personālam tika paziņots, ka gadījumā, ja COVID-19 slimo skaits palielināsies, tie tiks izmitināti ārpus militārās bāzes, nosūtīti dzīvot poligona teritorijā teltīs.

Karavīri runā, ka šīs aktivitātes esot rezultējušās ar to, ka vairāki karavīri esot nonākuši kritiskā stāvoklī. Iespējams, ka pāris karavīru dzīvības kādam ir sīkums, salīdzinājumā ar iespējamo balvu - ģenerāļa zvaigzni. Gods kalpot Latvijai!

Publikācija par mācībām:

https://jauns.lv/raksts/zinas/486705-foto-ka-nbs-vienibam-aizriteja-verienigas-militaras-macibas-allied-spirit-2022

Novērtē šo rakstu:

271
25