Menu
Pilnā versija
Foto

Puņķu valdība

Pietiek lasītājs, pēc profesijas ārsts · 25.04.2019. · Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

16.05.2019. 18:24

Sociologi-(bell)Arī Krievijā Visu tautību Cilvēki sāk ATMOSTIES pret 1000- tūkstoš gadīgo Biorobotu jūdu izveidotās Cilvēku pazemojošās un Cilvēku nozombējošās sistēmas !-Judokristietības, Ar DEMONSTRĀCIJĀM -EKATERINBURGĀ- Protestētāji saka-Pietiek Visu tautību Cilvēkiem būt par VERGIEM Biorobotu žīdu un ēbreju Pravoslavnaja/ latviski netulkojas / -Sistēmai atļaut sevi- pat tikko ieejot tajās kulta celtnēs-Cilvēks tiek maģiski ""PĀRVĒRSTS-NOZOMBĒTS""-par RAB BOŽIJ UN RABIŅA BOŽAJA- bet BOG''S visās Judokristīgās baznīcās ir tas pats žīdebreju bārdainais dievs JAHVE. To pašu žīdebreju MĀKSLĪGI RADĪTO dievu JAHVI- liek pielūgt VISĀS judokristiģās kulta sistēmās ar centriem Luterāņu, Katoļu, 7-Septītās dienas,,,Babtistu , Jaunā Laika un visās citās daudzu nosaukumu safantazētās T.S .Draudzēs-Družinās. Saka-tādas Judokristīgās celtnes ir JĀNOJAUC NOST !!, Nav ko vēl celt, lai tāpat tās NOJAUKTU.
Un NAV JAU JEŠUA-JĒZUS JAHVES DĒLS, bet tāvs Viņam ir tas pats bāŗdainais žīds JĀZEPS...

Atbildēt

andris

10.05.2019. 16:45

(sun)Ltv 24 Raidījumā 8.05. 2019.g.-, kuru vadīja G.Bojārs un piedalījās V.V.Freiberga-kā Augsta Masonu Madrides kluba vadītāja, Latvijas Ministru kabineta eksprezidents un Aizsardzības eksministrs E.Repše un Igaunijas valsts militārpersona. E. Repše -pirmo reizi atklāti Sabiedriskā MSL Raidījumā atgādināja- varbūt pat atklāja, ka Krievijas Vara ar saviem Militāriem spēkiem 2014.g. bija ""Projekts""-okupēt Latviju. Pēc E.Repšes teiktā-visi klātesošie šo informāciju noklausījās vienā mierā kā jau to iepriekš zinot.- Bet, tā kā Latvija un latviešu tauta tiek aizsargāta ar Kosmiskiem Spēkiem-par ko tad arī tika brīdināti Krievijas Varas pārstāvji-ar tiešo tekstu,-KA JEBKURA UZBRUKUMA GADĪJUMĀ NO MASKAVAS PĀRI PALIKS TIKAI TUKSNESIS ! Par to es jau sabiedrību informēju jau tai pašā 2014.g. Un tikai pēc toreizējās Informācijas atklāsmes- fakt sākās NATO Kontingenta ievešana Latvijā. NATO organizatori saprata, ka VIŅI šeit jau ir DROŠĪBĀ-, bet iegūst sev lielu prestižu.Bet tā kā Krievijas Militārā Mašinērija jau fakt.bija PALAISTA un Sarkanās Armijas oficieriem vajadzēja atskaitīties par iztērētiem līdzekļiem un saņemt Ordeņus un Medaļas- tad tā ""pārsviedās"" un daļēji realizējās UKRAINĀ,.Un kur nu Judokristīgie bārdainie batjuški. Tie būtu piegādājuši Jūdu melnās biorobotu maģijas Sistēmai atkal Cilvēku visvērtīgāko- DVĒSELES.Un par to no Vienotās Krievijas Varas Dāvanās saņemtu jaunas AUTOMAŠĪNAS un NODOKĻU NEMAKSĀŠANU, un Judokristīgās -JAU NORIETOŠĀS VARAS MAZU konvulsiju PAILDZINĀŠANOS.Jo Krievijas Vara jau 1000 gadus ir pakļauta Biorobotu Jūdu izveidotai melnās maģijas pretcilvēcīgajai noziedzīgajai Sistēmai.
F-2-2020

Atbildēt

andris a

04.05.2019. 15:19

(xmas)
gaurs. sulmeisters iesaka
gaurs. sulmeisters
vakar 19:28no Twitter
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
#АндрейТюняев#Путин#Пенсии#Религия#Вера

YOUTUBE.COM


Atbildēt

Mirdza

02.05.2019. 15:37

Un kurš tad tos politiķus ievēlē? Sabrauc pa nakti kaut kādi citplanētieši, nobalso un mums pēc tam te jāmokās?

Drebuli uzrauj doma, ka šādi ārsti strādājuši un varbūt vēl tagad strādā Latvijas medicīnas sistēmā un vēl pieprasa lielākas algas.
Sargājiet savu veselību, jo šādi ārsti jūs neārstēs.
Un sargieties atdot varas grožus šādu cilvēku rokas, kuri par savu galveno politisko spēku uzskata gānīšānos par saviem līdzcilvēkiem.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

02.05.2019. 01:03

Atklājies, ka kaķu tanttes ir garīgi slimi cilvēki!

nra.lv 14.09.2017. 16:06

Ticis atklāts, ka tieksme uzturēt pēc iespējas vairāk mājdzīvniekus, izskaidrojama ar nelāgu diagnozi, ziņo Psychiatry Research.

Izrādās, ka 75% gadījumu tieksme ''kolekcionēt'' mājdzīvniekus ir pavecākām sievietēm ar psihiskaam novirzeem, bet atlikušos visbiežāk veido siŗmgalvji ar netŗadiicionālu oŗientaaciju.

“Šie cilvēki tikuši pie vairāk mājdzīvniekiem, nekā fiziski un materiāli maz spēj uzturēt. Pētījuma rezultātā secināts, ka šī tieksme norakstāma uz garīga rakstura problēmām.”

Cilvēkiem, kuri uztur milzīgu daudzumu mājdzīvnieku, visbiežāk ir grūtības socializēties ar citiem cilvēkiem. Rezultātā viņi savu vientulību kompensē ar aizvien vairāk četrkājaiinajiem kompanijoniem.

Atbildēt

Kasītis

29.04.2019. 17:51

»

bratka

Šī valdība ir paveikusi daudz saļidzināmi ar ZZS,TM-Ģirģens strada no sirds,kontrolē drošību Latvijā,iekrituši augsta ranga policijas darbinieki,tas ir tikai sākums,Pūce izdarija ,ko nevarēja izdarīt par 15.g.NA pārstavis,pārmainas gaidāmas tiesu sistēmu,prokuratura,kā arī SAB ,darbiba tiks izvērtēta...


Ko Pūce izdarīja, ko viņš nebija izdarījis 15 gadus? Šī persona politikā ir ap 20 gadus, PASTĀSTIET! Ģirģens no sirds vai no citiem orgāniem kontrolē drošību?! Savdabīgi, bet lai būtu taču kā tas izpaužas? Kas un kur ir iekritis? Policisti krīt neremontēto Latvijas ceļu bedrēs? Un ja tas ir sākums, tad kas sekos? Vēl vairāk bedru un tajā iekritušu policistu? Censoni, jūs esat ļoti nekonkrēts.

Atbildēt

bratka

29.04.2019. 10:25

Šī valdība ir paveikusi daudz saļidzināmi ar ZZS,TM-Ģirģens strada no sirds,kontrolē drošību Latvijā,iekrituši augsta ranga policijas darbinieki,tas ir tikai sākums,Pūce izdarija ,ko nevarēja izdarīt par 15.g.NA pārstavis,pārmainas gaidāmas tiesu sistēmu,prokuratura,kā arī SAB ,darbiba tiks izvērtēta.

Atbildēt

kodolīgi par paveikto

28.04.2019. 08:57

»

ja nav noslēpums

Ko ir paveikuši


OIK shēmas un afēru Kariņš ir nosargājis. Tas pie paveiktā un afēristi viņam applaudē. Visiem citiem - Naudas nav, bet jūs turieties! Bet visādi skolotāji, slimnieciņi un tamlīdzīga tautele nav cienījami un autoritatīvi OIK "biznesmeņi", tie var arī pastāvēt pie ratiem.

Atbildēt

ironiskais

27.04.2019. 19:43

Vai ta valdība ira laba kādreiz ar? Skaidra lieta, ka viss ir slikti un būs vēl sliktāk. Kā es te stāvu:))

Atbildēt

josifs

27.04.2019. 12:16

Šī ir spēcīga valdība,ļoti labi strādā IM-Ģirģens,Pūce,Bordāns,Nemiro un citi,prieks par so valdību,Kalnmejieris,Bickovičs un Maizītis strādā pēdejos mēnešūs.............

Atbildēt

ievziedu laika salna

26.04.2019. 22:46

God.doks sajuta naudas plūsmas no budžeta piegriešanu?Veselīgs audits nāk?

Atbildēt

citats

26.04.2019. 22:44

Saeimas eks-deputāts N.Kabanovs (reibumā):"Noš-šaut ...".

Atbildēt

pacietīgais pacients

26.04.2019. 22:43

Vai Dr.par tādu parādību kā tautas gribas izpausmi-vēlēšanas ir dzirdējis?Uzmanīgi jālasa analīžu rezultāti,un tad kādi brīdi jāapdomā!Dari pats,tad nekomentēsi!!

Atbildēt

Lemesis

26.04.2019. 14:02

Tāda nu ir latvju politikas būtība: valdības koalīciju lipināšanā oportūnisma puņķi ir daudz labāka saistviela par principu betonu. Lipīgums, elastīgums, vienmēr pa rokai...

Atbildēt

Teds

26.04.2019. 10:20

»

Cyril

придурок


okupants

Atbildēt

ārstu nodokļus patiesi krata puņķaini

26.04.2019. 08:51

nelikvidē mazās zagtuves un vispār pret zagļiem lēni un maigi, ārsts satraucies, tāpat kā skolotāji, ka veikli nepadzen liekēžus
hi hi hi

Atbildēt

Cyril

26.04.2019. 08:20

»

Teds


придурок

Atbildēt

Rupucs

26.04.2019. 08:02

Skatoties uz milzu lērumu naivo ļaužu, kuri pilnībā tic visam ko visādas propagandas klārē un kuri atbalsta šo partiju sistēmu, tai skaitā arī piedaloties šīs bardaka sistēmas pasākumā vēlēšanās, rodas pārliecība ka acīmredzot ļaudīm patīk šis bardaks un liels daudzums par šo ir sajūsmā un turpinās atbalstīt. Tā kā viss kārtībā.

Atbildēt

Q

26.04.2019. 02:17

Autors galīgi nojūdzies, pieaicināt sorosītu "Delnu"? Vai tad nepietika ar "Latvijas kuģniecību" un Maxima veikalu?

Atbildēt

it kā

25.04.2019. 23:58

It kā, no pirmā iespaida šķiet, ka asprātīgi un trāpīgi rakstīts, bet lasot pamazām jāsecina - iznācis šķidri, viss sajaukts kopā, saturs ticis upurēts "izteiksmīgākai formai". Vilšanās. Tāpēc - mīnuss.
Un par to pavisam pirmo teikumu , par tām labajām angļu valodas zināšanām - viņš (Kariņš) taču Tur Ir Dzimis un Audzis. Būtu dīvaini, ja angliskā (amerikāniskā) vidē kāds džeks līdz pilngadībai (biznesiem un politikai) nodzīvotu ar Vājām Vietējās Valodas Zināšanām, vai ne? :))

Atbildēt

Antuāns

25.04.2019. 21:40

A cēlonis ir pederastu,zoofīlu un klaunu banda varas gaiteņos

Atbildēt

Brīvmūrnieks

25.04.2019. 20:31

»

Rozenkreiceri

Kad mēs bijām, tad gan tā negāja. Slikti ievēro rituālus


Aizbetonējot vienu puņķu vietu, var atrasties cita- ASV sliktā angļu valodā K. Kariņam var likt nomaksāt kā ASV pilsonim ienākuma nodokli par pārdoto īpašumu Rīga, Skolas 2. Tad ar šņaukāšanos vien būs par maz. Seši miljoni ASV pilsoņu nedzīvo ASV.

Atbildēt

nunu

25.04.2019. 19:17

Man to puņķu dēļ bija pretīgi lasīt. Nevar būt, ka to raksta ārsts. Drīzāk izskatās, ka apvainojies un puņķains opozicionārs, kuram nekas nepatīk un nekad nebūs labi...

Atbildēt

Žulis

25.04.2019. 18:25

Kādreiz valdošais režīms par Labklājības ministru bija iecēlis tādu Riteni. Viņš vēsturē iegājis ar savu atklājumu par to, ka „pensionārs ir augonis uz valsts kakla”. Šeit viņš, protams, kļūdījās. Augoņi nav pensionāri, bet gan tie, kuri uzmetušies par valsts valdītājiem un vadītājiem. Ar šādiem augoņiem mums ir pilna Saeima, ministrijas un prezidenta institūcija. Šie augoņi gadiem ritot ir nesamērīgi savairojušies. Un kādēļ gan lai tie nevairotos, ja šeit viņiem ir īsti siltumnīcas apstākļi. Viss organisms (valsts) ir pakārtota šo augoņu vajadzībām. Tie netraucēti var baroties no organisma dzīvības sulām ( nodokļu maksātāju naudas). Organisms var nīkuļot (valstī var būt nabadzība), bet augoņi netraucēti palielina sev vajadzīgo barības vielu daudzumu (algas). Augoņi var izšķērdēt organisma dzīvības sulas (nodokļu maksātāju naudu) savtīgiem mērķiem un organisms (valsts) bez ierunām kompensē zudumu, atraujot to organismam svarīgām funkcijām ( medicīnai, izglītībai, ceļu uzturēšanai u.c.) Par cik augoņi organisma priekšā nenes nekādu reālu atbildību, tad viņi šo organismu (mūsu valsti) ir pārvērtuši par īstu augoņu inkubatoru. Organisma imūnsistēma (tiesībsargājošās institūcijas) un nervu sistēma (prese) ir ne tikai nomāktas un nepilda savas funkcijas, bet pat strādā augoņu labā, izplatot organisma neironu sistēmā maldinošus, augoņiem vajadzīgos signālus, kas maldina receptoro uztveri un organisma šūnas (tauta) nav spējīgas reaģēt uz pieaugošo apdraudējumu. Augoņi savā visatļautībā nonākuši pat tik tālu, ka savas intereses un vajadzības pasludinājuši par visa organisma interesēm un vajadzībām, bet visu, kas liecina par viņu kaitniecisko darbību pret organismu, par intīmu organisma interesēs slēpjamu informāciju (valsts noslēpumu). Līdz ar to katra šūniņa (valsts pilsonis), kura kaut kādā veidā pauž neapmierinātību ar notiekošo, automātiski kļūst par organisma ienaidnieku pret kuru ar visu bardzību var vērsties organisma imūnsistēma (tiesībsargājošās institūcijas). Šī shēma gan vēl nav pilnībā līdz galam izstrādāta, bet tas ir tikai laika jautājums.
Tā nu mēs dzīvojam. Dziesmu svētkos uzdziedam. Cik ilgi vēl?

Atbildēt

Rozenkreiceri

25.04.2019. 18:16

»

Brīvmūrnieks

Ja tek puņķi, to vietu vajag aizšpaktelēt ar dolomīta pulvera un cementa sajaukumu. Un tad jāskatās


Kad mēs bijām, tad gan tā negāja. Slikti ievēro rituālus.

Atbildēt

Vienas aplamības

25.04.2019. 18:09

»

kas tad cēloņus nezina

PSKP un VĻKJS pārkrāsojusies partiju nomenklatūra un tās bērnu paaudze modrā VDK (jeb VDD) aizsardzībā


Vieni puņķi autora smadzenēs ieviesušies. Runā normālu valodu, ja ko gribi pateikt, bet nejauc putru kāpostos. Pa puņķiem turpini vien raksties ka tik pats nenopuņķosies. Stulbi, ja arī būtu vajadzība, nebāz klāt aplamības. Riebjas šāda gara nabadzība.

Atbildēt

kas tad cēloņus nezina

25.04.2019. 18:02

PSKP un VĻKJS pārkrāsojusies partiju nomenklatūra un tās bērnu paaudze modrā VDK (jeb VDD) aizsardzībā...

Atbildēt

tikai fakts

25.04.2019. 17:50

no daktera aspekta forši, bet tagad no būvnieka zvanu torņa. Šodien, lai nomierinātu visus āpstiņsonus, frizierus,pavārus un arī žurnālistus, tiltinieki ieurbās "aizdomīgajā" Deglava ielas pārvada balstā un konstatēja, ka sabrukšanas briesmas ir devušās prom, kas īstam būvniekam jau sen bija skaidrs, jo atšķirībā no citiem "speciem" tie pazīst konstrukciju gan tās tapšanas, gan entropijas stadijā. Ministram vajadzēja "gonoru" un no-īza, pardon!

Atbildēt

Brīvmūrnieks

25.04.2019. 17:23

Ja tek puņķi, to vietu vajag aizšpaktelēt ar dolomīta pulvera un cementa sajaukumu. Un tad jāskatās.

Atbildēt

lauķis

25.04.2019. 17:18

Ka jau klasiskās medicīnas darbinieks,simptomus un sekas aprakstījis,bet par cēloņiem ne vārda,nespēj tos saskatīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: