Menu
Pilnā versija
Foto

Puscūcis pastalās. Nobeigums

Pietiek lasītājs · 26.08.2021. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

28.08.2021. 17:29

Redziet, kur rezultējas Repšes savā laikā pirms iestājas ES ar pamuļķa lepnumu teiktais, ka mēs (LV) parakstot iestāšanās līgumus ar ES ātrāk par Lietuvu un Igauniju. Atgādināšu, ka poļiem bija pienācis gandrīz termiņš, bet līgums saistībā ar lauksaimniecības platībmaksājumiem no poļu puses parakstīts nebija. Lai nebūtu nesmukuma, ES piekāpās, un tagad poļiem ir tādi platībmaksājumi, ka mēs gan gaļu, gan ābolus, gan daudz kā cita no turienes ēdam. Lētākus veikalu plauktos, nekā paši spējam saražot.

Atbildēt

labvēlis

27.08.2021. 19:28

"Venomu" uzlaist viņiem VISIEM virsū!

Atbildēt

"Atliek cerēt, ka vietējais rozā puscūcis neaizies pastalās pa skuju taku"

27.08.2021. 18:52

Bet tāds taču ir noziedzīgās kangaru valdības mērķis un saņemtais uzdevums!

Atbildēt

Pesimists no laukiem

27.08.2021. 13:45

»

Bēdīgi....

Ilgus gadus naivi ticot, ka valdība strādā lai attīstītu valsti, likās ka nu cilvēki nav profesionāļi, viņi cenšās, bet nu nesanāk. Jā šis laiks ir visu apgriezis kājām gaisā, bet paliek vieglāk elpot, jo viss ir kļuvis skaidrs. Izrādās cilvēki pie varas visu saprot un māk, tikai iznīcina valsti apzināti...


Ir tūkstošiem metodes kā iznīcināt un tikai viena metode kā saglabāt un turpināt evolucionēt. Ir simtiem atrunu lai nedarītu un tikai viens ceļš - darīt. Pareizāk vai nepareizāk, labāk vai sliktāk, bet darīt. Tas bija K.Ulmaņa ceļš. Pašlaik ejam pa vieglāko ceļu, domājam kā attaisnot nelietību, domājam kā nestrādājot labi dzīvot, domājam kā ar meliem veidot karjeru. Rezultātu redzam sev apkārt, pseido pilsoņi, pseido valsts ar pseido ekonomikas rādītājiem. Zagļi, meļi un krāpnieki miljonāri un miljardieri, bet godīgums un čaklums jau izglītības sistēmā tiek izsmiets kā neefektīva saimniekošanas metode, mobings un presings pret brīviem cilvēkiem. Pareizāk būtu sacīt, pret pašpārliecinātiem un paštaisniem muļķiem, sliņķiem un veikliem mahinātoriem, kam rīkles skaļākas par zināšanām.
P.S. kad darba rīki un instrumenti nonāk nepareizo cilvēku rokās, tad tas parasti beidzas ar badu un karu. Ar instrumentiem un darba rīkiem es domāju varu un naudu, kas daudzus gadu desmitus jau atrodas nepareizās rokās.

Atbildēt

Medniecībai

27.08.2021. 12:31

ar cūkkopību ir mazs sakars.

Atbildēt

zināms

27.08.2021. 11:26

vietējās cūkkopības kapracis ir LV medību bizness

Atbildēt

Bēdīgi....

27.08.2021. 10:36

Ilgus gadus naivi ticot, ka valdība strādā lai attīstītu valsti, likās ka nu cilvēki nav profesionāļi, viņi cenšās, bet nu nesanāk. Jā šis laiks ir visu apgriezis kājām gaisā, bet paliek vieglāk elpot, jo viss ir kļuvis skaidrs. Izrādās cilvēki pie varas visu saprot un māk, tikai iznīcina valsti apzināti - jo par šo naudu pērk īpašumus un skolo bērnus ārzemēs. Izrādās mums šķiet ka cilvēkiem neizdodas uzcelt šo valsti, bet viņi ļoti veiksmīgi strādā lai iznīcinātu valsti. Mērķi pretēji, līdz ar to naivi izskatās, ka cilvēki cenšās bet nesanāk. Nudien paliek vieglāk elpot, kad saproti, ka valdība strādā pretējā virzienā, ka šī valsts ir jāatbrīvo no politiķiem kas apzināti to iznīcina un jāuzceļ no jauna. Dažus gadus atpakaļ nesapratu, kāpēc laikā kad tuvojas Kārļa Ulmaņa dzimšanas datums pār viņa galvu sāk izliet samazgu spaiņus cilvēki, kas nav pat cienīgi viņam putekļus no apaviem noslaucīt - bet izrādās ka Kārlis Ulmanis atnākot pie varas pirmais ko izdarīja - panāca lai ārvalstu kapitāls nonāk pašu latviešu rokās. Protams, ka šā brīža valdībai - viņš ir ienaidnieks- jo pašreizējā valdība ir piebāzusi kabatas ar to, ka viss - ražošana, zeme, meži, biznesi - ir nonākuši ārvalstu kapitāla rokās. Paldies par šo laiku, kad puzles gabaliņi sastājas savās vietās. Nudien paliek vieglāk elpot, tāpēc mūsu lūgšanai jābūt, lai viss kas notiek tumsā nāk arvien vairāk gaismā.....

Atbildēt

!

27.08.2021. 09:43

»

Mikijs

NA pastalnieki? Nē, smalki appisēji


Tas Gerhenis tak žīds. Kādi tur pastalnieki!

Atbildēt

par tiesiskumu Latvijā

27.08.2021. 09:08

jau apnicis runāt, kucinas u.c. -āni vien...
VĒROSIM!kas cits atliek, mumskatram sava darba pietiek, nav laika pārmācīties uz juristiem, bet vajadzētu
varbūt talibi...teica -visiem zagļiem galvas nost

Atbildēt

RB

27.08.2021. 08:42

»

lauķis

Tikai piebildīšu ka Latvijas baltā cūka kā šķirne ir sekmīgi iznīcināta,tas pats ar Latvijas brūno govi.Un kur nu vēl vietējās augu un dārzeņu šķirnes.Ir iznīcināts simtgadīgs selekcionāru darbs,rajonetās šķirnes.Vai tas ir tikai stulbums?Nē tā ir viena no hibrīdkara sastāvdaļām,cilvēcei tiek gatavots...


Arī es domāju tāpat kā lauķis. Autors raksta pretējo. Vajadzētu datus par cūku mēri - kad, kur un tieši kādās saimniecībās tas parādījās? Jāuzliek uz kartes visas cūku fermas, ar atzīmi inficētajās un veselajās. Jātiek klāt faktiem, citiem vārdiem sakot.

Atbildēt

lauķis

27.08.2021. 06:11

»

Jūsmiņš

No šī teksta var secināt, ka autors nekad nav dzīvojis laukos, tam nekad nav bijis iespējams pārtikā lietot svaigu, zemnieka kūtī audzētas cūkas gaļu - nevis to cūkgaļas izstrādājumu, ko tagad veikalos pārdod. Tam pilnīgi nav nekādas, īstas cūkgaļas garšas īpašību...


Tikai piebildīšu ka Latvijas baltā cūka kā šķirne ir sekmīgi iznīcināta,tas pats ar Latvijas brūno govi.Un kur nu vēl vietējās augu un dārzeņu šķirnes.Ir iznīcināts simtgadīgs selekcionāru darbs,rajonetās šķirnes.Vai tas ir tikai stulbums?Nē tā ir viena no hibrīdkara sastāvdaļām,cilvēcei tiek gatavots kārtējais "golodomors".
Tikai dīvainu sakritību pēc cūku mēris parādījās tikai tajās saimniecībās kur parādījās PVD.Pašlaik Alūksnes pusē mežacūkas ir sanākušas no Krievijas un ne ar kādiem mēriem neslimo.Arī mežā kādu sērgu var izplatīt mākslīgi.

Atbildēt

ha-ha

26.08.2021. 22:39

Kādi kolaboranti,tādas cūkas.1:1!

Atbildēt

Jūsmiņš

26.08.2021. 20:56

No šī teksta var secināt, ka autors nekad nav dzīvojis laukos, tam nekad nav bijis iespējams pārtikā lietot svaigu, zemnieka kūtī audzētas cūkas gaļu - nevis to cūkgaļas izstrādājumu, ko tagad veikalos pārdod. Tam pilnīgi nav nekādas, īstas cūkgaļas garšas īpašību.
Latvijā audzētas cūkas gaļu šobrīd pat nezinu, kur to iespējams nopirkt. It kā zinātāji mēdz teikt, ka tā visa aiziet no Latvijas tikai izredzētajiem, bet reņģuēdāji var lietot tikai izstrādājumus, arī skolās.
Līdzīgi, kā tas bija krievu laikos.
Tas produkts, ko mēs tagad pērkam veikalos, iespējams, kādreiz ir bijusi cūkgaļa, kādreiz...
Tas, ka tās dāņu fermas laiku pa laikam smird, dažreiz kilometriem tālu, kā tas, piemēram, bija Lielaucē, Aucē, no Īles puses, nav jau nekāds jaunums, vajag taču "uzlabot" Latvijas gaisa sastāvu, bija brīži, kad uz Lielauces ezera no šī gaisa sastāva pat slikti mēdza palika. Bet tās tikai tādas emocijas.
Un, ja vēl latviešu zemniekam jācīnās ar putnu gripu, cūku mēri - no visa tā dāņi ir pasargāti, interesanti tikai kā? tad ko gribēt? Dzīvojam reāli baktereoloģiskā kara apstākļos un vienos valdoņu melos.

Atbildēt

Mikijs

26.08.2021. 20:29

NA pastalnieki? Nē, smalki appisēji.

Atbildēt

Sinepe

26.08.2021. 20:22

»

nedirs nu!

Lielie ražotāji praktiski smakas nerada, jo visi mēsli uzreiz tiek novadīti reaktorā, bet pēc tā palikušais ir bez smakas


Laikam esi ministrijas ierēdnis, kurš ārpus pilsētas mūriem nav bijis.

Atbildēt

Gribi teikt, ka valsts kase nesaņem

26.08.2021. 19:05

»

nedirs nu!

Lielie ražotāji praktiski smakas nerada, jo visi mēsli uzreiz tiek novadīti reaktorā, bet pēc tā palikušais ir bez smakas


naudu par gaisa piesārņojuma kvotām? No mums 1 km attālumā ir milzīga ferma, kas attīstās. Īpašniekus nav iespējams noteikt. Vides dienests paskaidroja, ka smaku nav iespējams apturēt, jo ferma maksā valstij par gaisa piesārņojumu.

Atbildēt

nu nē

26.08.2021. 18:52

»

RB

Man bija cits viedoklis par šo tēmu. Jāatzīst, ka autoram izdevās šo viedokli izmainīt. Žēl tikai, ka raksts ir anonīms


No cūkgaļas atteikties pilnībā nevajadzētu.
Apēdot gabalu cūkgaļas musulmaņi varētu apliecināt valstij savu lojalitāti, bet par pastrādātiem noziegumiem tos varētu norakt, ietītus cūkas ādās.

Atbildēt

Kāpēc valsts neaiztiek “dāņu” fermas un citas lielās?

26.08.2021. 18:33

Nekādas pekinas! Šīs fermas maksā valstij par gaisa piesārņojumu, par ko sūdzas vietējie. Nebūs cūkufermu, nebūs gaisa piesārņojuma, nebūs ienākumi Valsts kasei.

Atbildēt

RB

26.08.2021. 18:06

Man bija cits viedoklis par šo tēmu. Jāatzīst, ka autoram izdevās šo viedokli izmainīt. Žēl tikai, ka raksts ir anonīms.

Par cūkgaļu runājot, vajadzētu no tās atteikties vispār. Nepatikšanas vien sanāk. Bet tā jau cita tēma

Atbildēt

.

26.08.2021. 17:48

Atļaujiet latviešiem pabeigt dekolonizāciju, tad cūku fermas zels un plauks, un Latvija būs beidzot brīva!

Dekolonizāciju vajag pabeigt, tad ar cūku fermām viss būs labi! Cūkām nepatīk nedekolonizētas valstis, labi nespēj izaugt!

Balsojiet!

Atbildēt

LPSR piļsoņis

26.08.2021. 17:39

Skaisti norunāts, bet neviens Latviju iznīcinošs lēmums nav pieņemts bez vīžaino batraku aktīvas dalības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: