Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

valdis

09.03.2022. 06:50

Mīsu sārtais natovīrs lielīgi paziņoja,ka Nato vienā setā te Krievijas iebrukumu sasistu.Vienīgi vai daudz gribētāju,lai tas sets noritētu mūsu laimes zemē.

Atbildēt

ar aizvēršanos ir par maz

09.03.2022. 00:45

Vēl dabūs arī noi kāda pa purnu. Ļoti drosmīgs cilvēks... Un tikpat dumjš.

Atbildēt

viesis

08.03.2022. 23:41

»

Presse

Par zaudētāju Putinu pasludināja Rietumu konrolētie mēdiji. Realitātē- ja Krievijai nosprāgs govs, Rietumiem (arī mums) nosprāgs divas govis


Latvija ļoti cietīs, jo nebūs vairs iespējams iegādāties Ladas? :))))) Labi, tas ir joks, bet realitāte ir tāda, ka Krievija nav spējīga pastāvēt viena pati, izolācijā, pret lielāko pasaules daļu. Putins ir tādā pašā situācijā kā Hitlers- Hitlers bija zaudētājs jau 1939.gada 1.septembrī, jo ar savu avantūru nostājās pret pasaules vairākumu. Un Putins šobrīd ir izdarījis to pašu. Un, jā, es sevi nemierinu, jo sliktākajā gadījumā arī mūs var noslaucīt no zemes virsas, bet tas nemaina faktu, ka Putins un Krievija jau IR zaudētāji..... es parasti jūtu līdz zaudētājiem, bet nav iespējams just līdz tik lielam muļķim :(

Atbildēt

aritmētika

08.03.2022. 20:20

»

Presse

Par zaudētāju Putinu pasludināja Rietumu konrolētie mēdiji. Realitātē- ja Krievijai nosprāgs govs, Rietumiem (arī mums) nosprāgs divas govis


Ja Rietumiem nosprāgs 20 govis, bet krieviem tikai viena, krievi noprāgs badā, bet Rietumos par 2% pacelsies piena cena.

Atbildēt

Josifs

08.03.2022. 16:32

Jāzep, ar nepacietību gaidu skaidrojumu kā nolatviskot pornhub. Un īsi sižeta atstāstu no kāda no ierakstiem. Saprotu ka skatītāju skaits tajā saita ir lielaks ka unherd rakstiem. Tas nozīmē ka mīlestība tur ir patiesa.

Atbildēt

Pingvīns

08.03.2022. 13:12

»

O)O

Tas ir ļoti iespējams, par to liecina daudz pazīmes, piemēram tas fakts, ka visi kompetenti cilvēki 2014. kremli brīdināja, ka nedrīkst Ukrainu vienkārši tāpat atstāt un ļaut ASV radīt tur ļoti labi bruņotu un propagandas smadzeņu izskalotu antikrieviju, bet tas tik un tā tika izdarīts, tāpat Putins...


Vai tev ir atmiņas zudumi tapat kā tavam caram? 2014 gadā Krievija uzbruka ukrainai, okupējot Krimu no kara bāzes Krimā, un ielika divas savu kriminālnoziedznieku pilnas "republikas". Es saprotu Putinam ir daudz lielgabalu gaļas ar ko mēslot Ukrainu, bet tas šobrīd nenostrādās, jau krievijā izplatās ziņas ka iesaucamie pa taisno nonāk Ukrainā, cits bez patronām, cits bez ēdiena, cits bez benzīna.

Atbildēt

...

08.03.2022. 12:22

»

kikareka

https://youtu.be/_dnI8TLwXBw


Sāra Vāgenknehta ir no tās pašas Pandoras lādes kur izlīduši putini,zeļonkas,baideni,merkeles,leviti un citi nešķīsteņi.

Atbildēt

kikareka

08.03.2022. 12:05

https://youtu.be/_dnI8TLwXBw
Paskaties šo!

Atbildēt

Andris

08.03.2022. 11:34

Tukša muldēšana visa teksta garumā. Un kāpēc es domāju ka tiešām būs kādi fakti vai argumenti nevis anti***visu*** niecības žūlts?

Karš var būt attaisnojošs. Šis nav.
Izskaidrot var visu.
Šai gadījumā imperators nespēja sagremot ka kāds saka "nē, mēs tev nebučosim pakaļu" - tas īsumā.
Vara nesamaitā cilvēku. Cilvēks nonākot pie nekontrolētas varas sāk katru savu pirdienu uzskatīt par zelta vērtu. Tāpēc kuram tur romietim bija cilvēks blaksu kura uzdevums bija visu laiku tam atgādināt ka tas ir tikai cilvēks.
Šim "imperatoram" tāds kā redzams nav. Ir palikuši tikai pakaļas laizītāji.

p.s.
Pārējie - lūdzu, netaisiet šeit, Latvijā, polarizāciju. Lai ir tie kas ir ar pretēju viedokli. Pat zombētu. Pirmkārt, mēs neesam krievija - pie mums katrs var domāt ko grib. Cita lieta ir darbi.
Otrkārt - šādi kvaukši atgādina ka mēs visi esam tikai cilvēki.

Atbildēt

jj

08.03.2022. 11:30

jo ātrāk baltie viens otru..., jo ātrāk būs vieta citiem, vai ne?

Atbildēt

Šlitke

08.03.2022. 11:14

Man visu zemi un naudu atņems.

Atbildēt

Žulis

08.03.2022. 11:05

"Tas nav raksts cilvēkiem, kas pasauli krāso vienkārši baltā un melnā krāsā..."
Bet, ja šajā brīdī ap mums ir tikai šīs divas krāsas? Tad meklēt vēl kaut ko citu, nozīmē atkāpties no patiesības! Ir agresors, kas izmantojot savu militāro pārspēku nelietīgi iebrucis kaimiņu valstī. Un ir ukraiņu tauta, kas aizstāv savu zemi. Ir agresoru vadoņi, kas līdz pēdējam meloja, ka nekādu uzbrukuma plānu viņiem nav. Un turpina melot par to, ka uzbrukums netiks vērsts uz civilajiem objektiem, kaut krremļa raķetes un bumbas krīt uz dzīvojamām mējām, skolām, bērnu dārziem... Kur šeit meklēt "citas krāsas"?! Citas krāsas šeit meklē tikai agresors un tā atbalstītāji, kas savu melno krāsu cenšas padarīt gaišāku, bet balto padarīt pelēku, stāstot visiem, kuri grib klausīties, ka tur lūk tie briesmīgie nacionālisti un banderovieši spridzina paši savas mājas un slēpjas aiz saviem civiliedzīvotājiem. Šādus un līdzīgus rakstus lasīt tiešām ir tukša laika tērēšana. Un velti šī raksta autors iztēlojas sevi par kaut kādu neatzītu ģēniju, kas cenšas nest pasaulei kaut kādu augstāko patiesību. Šajā karā ir tikai divas krāsas. Cita lieta, ka Rietumu un Austrumu attiecībās gan abās pusēs ir vērojama ļoti liela "krāsu dažādība".

Atbildēt

fašistus cenšas aizstāvēt fašisti

08.03.2022. 10:29

mums neviena pārsteiguma, sen par to runājām, par sarkanajiem č poļitrukiem miličiem falšiem zinātniekiem............................

Atbildēt

viesis

08.03.2022. 09:58

Var jau runāt par kara cēloņiem, propagandu un vēl daudz ko, bet ir viens neapstrīdams fakts- Putins uzsākot šo avantūru, izdarīja gājienu, kas viņu automātiski padarīja par zaudētāju. Un to nav iespējams izskaidrot pat ar Krievijas interešu aizstāvību, jo Krievijai sekas no šīs avantūras būs ļoti smagas. Principā, Putins šobrīd ir Hitlera lomā, lai kādi būtu viņa motīvi un lai kāda ir situācija citur pasaulē, bet viņš ir uzsācis avantūru, kura nesīs tikai ļaunumu gan apkārtējiem gan Krievijai. Pat ja viņu izprovocēja, tad šāda liktenīga kļūda tikai apliecina, ka viņš neder savā amatā. Un viss, par pārējo var diskutēt tikai tā, intereses pēc, no šīm diskusijām tāpat nekas nemainīsies.

Atbildēt

O)O

08.03.2022. 09:38

»

Es

Pazīmes liecina par lielo restartu. Arī kara sakarā


Tas ir ļoti iespējams, par to liecina daudz pazīmes, piemēram tas fakts, ka visi kompetenti cilvēki 2014. kremli brīdināja, ka nedrīkst Ukrainu vienkārši tāpat atstāt un ļaut ASV radīt tur ļoti labi bruņotu un propagandas smadzeņu izskalotu antikrieviju, bet tas tik un tā tika izdarīts, tāpat Putins aktīvi virzīja pie sevis covid shēmas un aktīvi piedalās co2 shēmās utt.
Vai Putins un viņa komanda darbojas rietumu "elites" labā varēs skaidri redzēt pēc tā kādas šim karam būs beigas.
Ja Krievija pievienos vismaz daļu Ukrainas, sāks reālu darbu pie tā, lai veidotu jaunu valsts vadības sistēmu ar jauniem kadriem, nevis vecajiem deģenerātiem-rietumfīliem, pilnībā aizmirsīs par visiem rietumu trendiem no digitāliem konclāgeriem līdz co2 sektai, uzsāks Krievijā nopietnu industrializācijas projektu, tad var teikt, ka tomēr ir noticis konflikts starp rietumu elitēm un kremli.
Savukārt ja viss +- atgriezīsies pie tā kas bija un mērķis ir tikai sadārdzināt enerģiju un Krievijā nebūs nekāda nopietna darba vērstu uz industrializāciju un aiziešanu no rietumu elites shēmām, nu tad varēs skaidri secināt, ka tas viss bija teātris, kā ierasts elišu spēlītēs ar upuriem...
Cits jautājums ir tāds, ka Putna&co situācija ir visnotaļ kutelīga - ja viņš nodos Krievijas armiju un parakstīs kārtējo Minska 3.0 tad sekas tam var būt ļoti neprognozējamas. Pie kam visiem. Te var parādīties tas ko sauc "cilvēka faktors vēsturē", kad kāds ģenerālis ar līdzdomātājiem, saprotot uz kurieni tas viss iet, iebrauc Kremlī ar tankiem un ielauž Putinam galvu un uzsāk +- to ko Staļins darīja 30tajos.
Bet nu laiks rādīs kas būs tālāk.

Atbildēt

Rips

08.03.2022. 09:03

Vispaarinot situaaciju, nepaartraukti notiek divu filozofijas veidu sadursmes. Platonisms ciinas pret Aristotelismu un otraadi.

Atbildēt

Es

08.03.2022. 09:01

»

O)O

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs...


Pazīmes liecina par lielo restartu. Arī kara sakarā.

Atbildēt

Patiesais

08.03.2022. 07:35

»

O)O

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs...


PIekrītu. Piekrītu, ka meli degradē cilvēku un tautu. Diemžēl tagad par meliem slavē, bet par objektīvu patiesību grib likt cilvēkam roku dzelžus. Meli valsti nepasargās. Ukraina meloja daudz un nonāca smagā stāvoklī, un lielās valstis to ir pametušas.

Atbildēt

lauķis

08.03.2022. 06:14

»

tu neuzticies zinātnei?

tad vismaz tici ārstam :DDDDDDD


Ticēt vai zināt?Aizej uz veikalu un degvielas uzpildes staciju.Par kovidafēru lielākā daļa ir piemirsusi,tagad jārej.Par fondu biržām un finansu sistēmas kolapsu pagaidām neviens nesatraucas.

Atbildēt

vēl viens joks

08.03.2022. 06:11

»

O)O

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs...


Islamistu teroristam jāpiešķir doktora grāds medicīnā, jo tev pārstāja sāpēt celis, kad viņš grieza nost galvu tavam dēlam.

Atbildēt

tu neuzticies zinātnei?

08.03.2022. 02:29

»

O)O

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs...


tad vismaz tici ārstam :DDDDDDD

Atbildēt

ss

08.03.2022. 02:26

Interesanti, vai kāds no komentētājiem attaisīja linku un izlasīja rakstu, vai komentē aiz neko darīt.

Atbildēt

O)O

08.03.2022. 02:00

Jāzep, ir, IR attaisnojums un pie kam absolūti taisnīgs, pamatots, loģisks un saprātīgs.
Tas, ka Tu esi pieslēdzies debīlajai propagandai un nevēlies redzēt acīmredzamo nepadara to par neeksistējošu.
Negribu daudz rakstīt, principā viss ir zināms, gan ASV vadītais, finansētais maidāns, pēc kura Victoria Nuland ar ASV vēstnieku Ukrainā sprieda kurš tiks ielikts par premjeru un kurš par Kijevas mēru, gan krievu genocīds Ukrainā un īpaši Donbasā, gan Ukrainas vēlme pievienoties NATO un NATO vēlme nolikt raķetes vēl tuvāk Krievijai, gan 8 gadus ilgusī Ukrainas populācijas smadzeņu skalošana mēģinot to pataisīt par antikrieviju, gan 8 gadus centīgi bruņotā Ukrainas armija, kas tūlīt, tūlīt gatavojās atrisināt Donbasas jautājumu ar spēku, publiska un regulāra atteikšanās no Minskas vienošanām, Zelenska vēlme iegūt atomieročus kuru viņš pat publiski izteica(!!!), ja pēc tā visa Krievija neiebruktu Ukrainā, tad tā vienkārši nebūtu nopietna valsts...
Pēc covid histēriskā, bezgalīgā stulbuma mani nekas vairs nepārsteidz un nepārsteigs, tikai uzjautrina kā propagandas stobri steidzīgi tika pagriezti šajā virzienā.
Nu un protams mūsdienu joks par to, ka Putinam steidzīgi ir jāiedod Nobela prēmija medicīnā par covid izārstēšanu ir ļoti aktuāls.
P.s. es gribētu aicināt tomēr katru, kurš grib izteikties par lietām no kurām viņš neko nesaprot padomāt divreiz, vai vajag to darīt. Jā, tagad kā saka lamājot Krieviju zaudēt neko nevar, var tikai iegūt. Bet meli degradē melu teicēju, atcerieties to. Meli galu galā nes tikai nelaimi un tā melu JŪRA kas ir mūsdienu propaganda var nest ļoti lielas nelaimes...

Atbildēt

pēc tiesas

08.03.2022. 01:50

»

brālis Teodors

Tas ,kss pašlaik notiek Latvijas masu saziņas līdzekļos būtu dēvējams par masveida prātā jukšanu, vieni meli un demagoģija! Karš ir slikts , bet rietumi neatstāja Krievijai citu iespēju, tāpēc, lai Krievijai veicas iznīdēt ukru naciķus, kā galveno vainīgo šajā karā uzskatu ASV un NATO tieksmi uzkundzēties...


Šobrīd Ukrainā uz safari ieradušies jau vairāk kā 20 000 ārzemnieku. Jādomā, ka trofejas, nogalināto krievu necilvēku galvas, tiem neļaus izvest, tā kā par piemiņu paliks tikai video un foto. Varbūt atļaus izvest nomedīto ģenitālijas kaltētā vaidā vai formaldehīdā. Drīz Ukrainā vairs nebūs palicis ko medīt, tāpēc līdz rudenim medību sezonai jau būtu jāsākas līdz pat Urāliem.

Atbildēt

brālis Teodors

08.03.2022. 01:30

Tas ,kss pašlaik notiek Latvijas masu saziņas līdzekļos būtu dēvējams par masveida prātā jukšanu, vieni meli un demagoģija! Karš ir slikts , bet rietumi neatstāja Krievijai citu iespēju, tāpēc, lai Krievijai veicas iznīdēt ukru naciķus, kā galveno vainīgo šajā karā uzskatu ASV un NATO tieksmi uzkundzēties un regulēt visu pasauli! Tas nekad nenotiks!

Atbildēt

Korupcija beigusies

08.03.2022. 01:11

»

Luna

Man viss izskatās samērā vienkārši. Pūlis Rietumu pasaulē tiek uzkurināts, lai novērstu uzmanību no kliedzošajiem kovidafēras faktiem. Demokrātija tiek likvidēta. Notiek izrēķināšanās ar krieviem pēc etniskā principa, viss tiesiskums ir zudis. Tālāk ceļš tikai viens- kodolkonfrontācija ar Krieviju un...


Kad 4.maija kliķe, prettiesiski dalīja okupantiem pilsonību,tad gan viss bija super. Kamēr 4.maija kliķe ļāva zagt un paši zaga, tad arī bija forši. Pārkrievotajiem pasaules gals, nebūs vairs kompanjonu zagšanā.

Atbildēt

mēslam

08.03.2022. 01:02

»

Psihiatrs

Ļoti atgādina Kristāla nakti Vācijā 1938.g. Ja šādiem ir vara, tad kodolkarš ir neizbēgams


Uz krievu necilvēkiem nav attiecināmas nekādas normas un konvencijas un uz tiem, kas tos aizstāv, arī.

Atbildēt

Luna

08.03.2022. 00:36

Man viss izskatās samērā vienkārši. Pūlis Rietumu pasaulē tiek uzkurināts, lai novērstu uzmanību no kliedzošajiem kovidafēras faktiem. Demokrātija tiek likvidēta. Notiek izrēķināšanās ar krieviem pēc etniskā principa, viss tiesiskums ir zudis. Tālāk ceļš tikai viens- kodolkonfrontācija ar Krieviju un aiz tās stāvošo Ķīnu. Lai gan NATO atkārto, ka savus karavīrus uz Ukrainu nesūtīs, reāli tā karo. Un arī mēs reāli karojam. Un vienā brīdī tas aizies ģeometriskā progresijā, ja šo psihozi neapstādinās.

Atbildēt

Ai bailes bailes, nāves bailes

07.03.2022. 23:53

»

neko pielikt, ne atņemt

Džo nenoraustīsies, karos līdz pēdējam ukrainim, pēdējam krievam, pēdējam eiropietim


Krievu karaspēks faktiski ir beidzies, attiecība 1:100 runā pati par sevi.

Atbildēt

nesaprotu

07.03.2022. 22:39

R>Puls teica ka viņi par karu ģimenē nerunājot un novēl visiem mieru.

Nesaprotu netā klīst fakts (tas laikam notika ap 2014 gadu ) kad Itālijas tiesa piesprieda sodu 24 g ukraiņu it kā komandierim par žurnalista nogalinašanu Vitalijam Markivam. Vai šis atbilst patiesībai ?
Facebukā esot atbalsta grupa - nacionālas atbrīvošanas kustība no kolonialisma...

Atbildēt

Hei

07.03.2022. 22:35

Labāk nerakstiet. Latvijā netrūkst nekompetentu dažādu ideju izteicēju, kuri atņem lasītājam vērtīgo laiku. Latvijā trūkst kompetentu viedokļu un jūsējos nav nekā kompetenta. Liberastiskā muldēšana ir apnikusi. Ar to nevajadzētu aizstāt valdošo propagandu, kas arī ir galīgi apnikusi. Akadēmisku, vērtējošu un kompetentu viedokļu Latvijā acīm redzot vienkārši nav.

Atbildēt

muzu muzos

07.03.2022. 22:11

»

interesanti

kas par valsti ir ASV - vai tā īsteno vai neīsteno kolonialisma politiku


Krievijas ienaidnieks eiropa NR1 anglija.
Krievijas ienaidnieks pasaule NR1 asv.

Atbildēt

anti soross

07.03.2022. 22:08

»

interesanti

kas par valsti ir ASV - vai tā īsteno vai neīsteno kolonialisma politiku


Kur bija visi aurotaji ar zili dzelteno ukrainu lupatu rokas un uzzimetajiem banderovcu fasistu karodziniem savos feisbuka profilos, kad asv banditi bombardeja neatkarigu valsi Dienvidslaviju un kad banderu fasisti austrumukraina 8 gadus katru dienu apsaudija civilistus austrumukraina ?

Atbildēt

Uldis

07.03.2022. 22:06

»

neko pielikt, ne atņemt

Džo nenoraustīsies, karos līdz pēdējam ukrainim, pēdējam krievam, pēdējam eiropietim


Putins būs līdz pat pēdējam krievam un tad visi kopā uz "paradīzi", kur tos sagaidīs ar Aleksandrova orķestri.

Atbildēt

ne tikai

07.03.2022. 22:03

»

interesanti

kas par valsti ir ASV - vai tā īsteno vai neīsteno kolonialisma politiku


Spānijas tiesnesis palaida vaļā bez soda ukraini, kurš bija nogremdējis krievu lopa, eiroču rūpnīcas vadītāja, jahtu 9 miljonu vērtībā. Krievi ir pārkāpuši visas Sarkanās līnijas un uz tiem vairs netiek attiecinātas vispārpieņemtas normas. Krievam būs šobrīd ir kļuvis bīstami.

Atbildēt

interesanti

07.03.2022. 21:54

kas par valsti ir ASV - vai tā īsteno vai neīsteno kolonialisma politiku.
Un kādēļ Anglijas karaliene, parkapjot karalisko protokolu, ir ziedojusi Ukrainai iespaidīgu summu ?

Atbildēt

skats no (m)alas

07.03.2022. 21:41

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: