Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Apnikuši tie raksti par Lielo Pu no Kremļa bunkura

29.10.2020. 17:49

Lielais Pu izdevis pavēli pret gripu vakcinēt “pogolovna” visu Krievijas armiju. KF likumdošana nenosaka atbildību par vakcīnu “tīrību” kontroli. Kāpēc pret gripu? Kāpēc, ja var, nevarētu ASV Astrogen kompānijas genomu izmainošo vakcīnu? Tā uzreiz liek šūnās izstrādāt antivielas, jo citas vakcīnas neder. Nevar radīt vakcīnu rītdienas C19 mutējošam vīrusam! Tomēr var! Tikai Astrogen, ko ražo arī Novosibirskā.

Lai armija nepretotos Lielā Pu oligarhu varai, kurai ofšoros noguldījumi! Lielajam Pu un oligarhiem dots uzdevums iznīcināt Krievijas tautu, tad viņi ofšoru kontus neatestēs! Lielais Pu nokaus paša armiju! Bet kam viņam tā?

Pienāks laiks un obligāti vakcinēs NATO un Latvijas armiju arī policiju. Ar pavēli. Pēc tam armijai un policijai pavēlēs vakcinēt visus iedzīvotājus. Īsā laikā uz viņsauli noraidīs 5 miljardus cilvēku. Lēti un bez asiņaina kara.

Tautas ar “nespēju izgatavot vakcīnu” jāgrūž no vienas vilšanās citā, kamēr tautas no skaistām un pretrunīgām runām būs nogurušas. Novājinātas tautas viegli pakļaujas savai iznīcināšanai!

Atbildēt

pietieklapsas mājaslapa

29.10.2020. 17:45

debilības centra filiāle?

Atbildēt

fakts

29.10.2020. 17:36

Kasīklim piemirsies ka arī Latvijai ir līgums ar Svēto Krēslu,likumi.lv. un situācija tāda pati kā Krievijā vai ASV.Baznīcas un valstis nekad nav bijušas šķirtas.Reliģijas ir cilvēku brīvas gribas apspiesanas mehanisms,tāpat ka valstu institūcijas.

Atbildēt

kazmiizlim

29.10.2020. 17:35

nestaav senjau taapat kā pasiivajam partnerim pietiek.lapsiitaajam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: