Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

da

14.10.2020. 10:53

nahren Jūs šeit publicējat, visādu sorosa prostitūtu skribelējumus??

Atbildēt

Viedais Manels

05.10.2020. 14:28

»

ne gluži Putins

Deģenerāts tu esi tāpēc, ka ieņemts smirdīgā krievu kazarmā


Laikā, kad es dienēju padomju armijā kazarmas nekādi nebija smirdīgas, jo gultasveļa tika mainīta savlaicīgi, kājauti ik vakarus mazgāti un telpas uzkopa dieninieki. Patiešām nezinu kā bija laikā, kad tavuprāt tiku ieņemts. Taču tā kā tas noteikti nenotika kazarmā un ar karavīru, tad šis jautājums ir otršķirīgs. Apsaukājot mani par deģenerātu, tu diez vai mēģini attālināti uzstādīt medicīnisku diagnozi, citādi puspasaules zinātu par tādu latvju Kašpirovski, bet drīzāk norādīt uz to, ka, smīkņājot par gadalaiku un ūdens temperatūras maiņu pēc Putina pavēles, es izrādu varbūtēju kangarismu, tālab pareizāks būtu vārdiņš renegāts. Te atļaušos nepiekrist, jo neatzīt greizu par taisnu nebūt nenozīmē pāriet pretinieka nometnē, taču jo vairāk būs tādu saviešu kā tu, jo naidniekam būs vieglāk uzvarēt... vismaz informatīvajā laukā.

Atbildēt

Viedais Manels

05.10.2020. 09:00

Pats skeptiski skatos uz vakcīnām pret sezonas slimībām. Taču raksts patiesībā nav par to, bet gan atgādinājums, ka ir pienācis rudens un ūdens jūrā kļuvis vēss, un vainīgs pie tā ir Putins.

Atbildēt

zilei

01.10.2020. 13:13

Makrons tacu pateica tev un tev lidzigajiem,beidziet vienreiz riet uz Krieviju ! tavi ,,raksti,, var tikt aizsutiti uz Eiropas padomi un pesonigi attiecigiem eirokomisariem !

Atbildēt

nelegālim

01.10.2020. 11:34

»

viesis

Hm, kur Jums ir pieejami mūsu "kvalitatīvie pārtikas produkti"? Varat ieteikt kur iegādāties? Veikalos pārsvarā ir tikai Lietuviešu, poļu un tml. No mūsu produktiem pēdējais ko nopirku bija konservi tomātu mērcē, kurus pat mans kaķis noteikti atteicās ēst...… ak, jā, piemirsu, ir jau kāda daļa veselīgo...


Ar ko tad parasti baro savu kaķi, ar no Krievijas kontrabandā ievestiem kaķu gaļas beļašiem, vai pienu no palmu taukiem un kaļķa.
Feodāļi, ka jūs, nozombēto bidlomasu, drāž visos caurumos, ēd Latvijas, Lietuvas un Polijas produktus, kas ir aizliegti dzimtcilvēkiem.

Atbildēt

to narkoša

01.10.2020. 11:30

»

Sputnik & RT

turpmak es tevi informesu par katru cerigu Sputniklv.com rakstu dotaja tematiskaja sadala un pievienosu attiecigo linku


Visi cerīgie raksti ir kavkazcenter.com un Агония РУ: Главная.
Sputnik un RT ir tikai kārtējā doza priekš neārstējamiem narkomāniem, lai tiem dzīve liktos rožaina.

Atbildēt

viesis

01.10.2020. 06:28

»

bet protams

Par "Pilsoņu karu" vietā Filipa Šeridana teiciens...


Hm, kur Jums ir pieejami mūsu "kvalitatīvie pārtikas produkti"? Varat ieteikt kur iegādāties? Veikalos pārsvarā ir tikai Lietuviešu, poļu un tml. No mūsu produktiem pēdējais ko nopirku bija konservi tomātu mērcē, kurus pat mans kaķis noteikti atteicās ēst...… ak, jā, piemirsu, ir jau kāda daļa veselīgo produktu, kuru cena ir tāda, ka lielākā daļa latviešu to nevar atļauties, laikam viņi arī pieder pie "bidlomasas"...… Un, jā, starp citu- Polijā audzētie tomāti ar uzrakstu "Latvijas" un importa cukurs ar uzrakstu 'Jelgavas" nav mūsu produkti, tas tā, vienkārši lai Jūs zinātu...

Atbildēt

viesis

01.10.2020. 06:09

Man vislabāk patika rindkopa par to, ka Krievijā parastie darba ņēmēji ir atstāti novārtā... varētu padomāt, ka Latvijā kaut kas ir savādāk :(

Atbildēt

.

30.09.2020. 14:27

»

nu jau par vienu mazāk

Būtu paņēmis līdzi 10 krievus, būtu par 11 deģenerātiem mazāk


Dzīvē ar tik pat bravūrīgs esat? Muļķu zemes naidpilnais primāt, par NA un Vienotību nobalsojāt?

Atbildēt

nu jau par vienu mazāk

30.09.2020. 14:20

»

.

Jūsu naidpilnais komentārs man tikai vēlreiz apliecina, kāpēc mana aizbraukšana no Latvijas bija pilnība pareiza, nepieciešama un būtiska


Būtu paņēmis līdzi 10 krievus, būtu par 11 deģenerātiem mazāk.

Atbildēt

.

30.09.2020. 14:07

»

naida pēņemtam nelietim

"kad Vienotības un NA ideoloģiskais favorīts Putlers nāca pie varas...


Jūsu naidpilnais komentārs man tikai vēlreiz apliecina, kāpēc mana aizbraukšana no Latvijas bija pilnība pareiza, nepieciešama un būtiska.

Latvijas deģenerātu valsts.

Atbildēt

naida pēņemtam nelietim

30.09.2020. 14:01

»

.

Muļķības, 2000.gadu sākumā propagandas mašīna darbojās pilnā sparā. Atbalsts feikajam 2. Čečenijas karam, kad Putlers pats spridzināja Maskavā dzīvojamās mājas, ir darbojošās propagandas piemērs. Lai vai kā, bet tieši tajā laikā, kad Vienotības un NA ideoloģiskais favorīts Putlers nāca pie varas, dažas...


"kad Vienotības un NA ideoloģiskais favorīts Putlers nāca pie varas"
----------------
Galīgi nojūdzies, zemākais primāt? Vai jau esi aizmirsis, kā rusofīlais izdzimtenis Zatlers brauca ats-ūkāt krievu galvenam pederastam Putinam?
Esmu daudz redzējis krievu kopas, īpaši Vācijā. Tādi paši truli organismi un piekopj tādu pat cūcisku dzīves veidu, kā Krievijā.
Kādu naidu, kropli? Nīst var amerikāni, vācieti, ķīnieti, vai čukču, pret tavu sugu tikai nicinājums un pretīgums.

Мы на горе всем буржуям
Мировой пожар раздуем,
Мировой пожар в крови —
Господи, благослови!

Tā Aleksandrs Bloks 1918. aprakstīja krievu ģenētiski iemantoto un ieaudzināto slepkavošanas kāri, bet toreiz krievu pasaulīte vēl pat nebija sasniegusi savas negatīvās selekcijas apogeju.

Atbildēt

.

30.09.2020. 12:10

»

neizdosies

2000. gada sākumā vēl nebija nekādas ilgstošas Putlera huntas propagandas. Pietika tam sadistiskam pederastam "nomočīt atejās" 50 000 čečenu bērnu un no darboņa, kuram atbalsts nesasniedza 10%, ātri kļuva ļoti populārs bidlomasas nomācošā vairākuma vidū...


Muļķības, 2000.gadu sākumā propagandas mašīna darbojās pilnā sparā. Atbalsts feikajam 2. Čečenijas karam, kad Putlers pats spridzināja Maskavā dzīvojamās mājas, ir darbojošās propagandas piemērs. Lai vai kā, bet tieši tajā laikā, kad Vienotības un NA ideoloģiskais favorīts Putlers nāca pie varas, dažas labas lietas Krievijā tika izdarītas: vismaz 98.gada krīzes pārvarēšana, līdz kliņķim nolaistās armijas stiprināšana. Kas viss notika vēl pēc tam, tas gan ir bēdu stāsts.

Es dzīvoju Rietumeiropā un gadu no gada redzu te ierodamies aizvien vairāk jaunus krievus, kuri ir inteliģenti, izglītoti, mērķtiecīgi. Studē visā civilizētajā Eiropā. Ne tuvu nelīdzinās daudziem latviešu imigrantiem, kuri ar savām sanarkotajām sejām un vājajām angļu valodas zināšanām atbraukuši labākas dzīves meklējumos darbā cūku fermās, dzīvē kopmītnēs par naudu, kas pārsniedz normāla dzīvokļa Rīgā īres cenu.

Nekurinat naidu, cienītais. Naida kurināšana ir Latvijas propagandas mērķis, lai novērstu uzmanību no problēmām Latvijā, ar tādām pašām Kremļa metodēm.

Atbildēt

soros fundation

30.09.2020. 11:17

»

baibiņu panesa..

Baibiņa vakcinu grib no Geitsa? Sāksim ar to, ka vakcinas nav vajadzigas pret šo lietu- ir imunitāte


vina grib naudu tapat ka vinas mutere un tikai tapec lai nevajadzetu stradat.

Atbildēt

Solovjovs

30.09.2020. 11:15

»

Hmamam

Mucā dzīvo un pa spundi tiek barots ar krievu medijiem


Krievu mediji labakie mediji pasaule,Gasparjans un Kiselovs piebalso.

Atbildēt

neizdosies

30.09.2020. 10:18

»

.

Pozitīva Staļina un PSRS nostaļģijas esamība Krievijā ir drausmīga, bet tas ir ilgstošās Putlera huntas propagandas rezultāts...


2000. gada sākumā vēl nebija nekādas ilgstošas Putlera huntas propagandas. Pietika tam sadistiskam pederastam "nomočīt atejās" 50 000 čečenu bērnu un no darboņa, kuram atbalsts nesasniedza 10%, ātri kļuva ļoti populārs bidlomasas nomācošā vairākuma vidū.
Tātad, nevis Putins taisa krievus, bet krievi taisa putinus(staļinus), kas var īstenot viņu ģenētiski iemantoto un gadsimtos ieaudzināto tieksmi pierīties cilvēku asinis.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

30.09.2020. 02:45

»

to Q

Nekas nav jāapdirš. Krievija un krievi jau ir viscaur mēslos. Kur jums, visu nicināmām civilizācijas pabirām, vēl palikuši "normālie cilvēki"? Pilnīgā bezizejā nonākušie čurkas abhāzi un mutācija, osetīni, kuri piedalījušies jūsu noziegumos pret cilvēci


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Uldis

30.09.2020. 02:43

»

krievsam

Vai tu, dohoģjaga, galīgi esi nojūdzies, 40 valstis? Neviens vēl nekad nav redzējis nevienu krievu vakcīnu, jo tādu neeksistē, bet te pēkšņi bunkurā noslēpies, daļēji prātiņu zaudējušais gļēvais pederasts, vienā naktī tādu izdomā...


"dohoģjaga" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

baibiņu panesa..

29.09.2020. 18:54

Baibiņa vakcinu grib no Geitsa? Sāksim ar to, ka vakcinas nav vajadzigas pret šo lietu- ir imunitāte.
Ja nu reiz būs jāizvēlas- krievu vakcina ir noteikti labāka, jo nenāk no tām pašām rokām, kas palaida tautā COV19. un ar šo argumentu nekādas babeņas neko nepadarīs.

Atbildēt

.

29.09.2020. 17:03

»

neizdosies

Ja kastē ir puse sapuvušu ābolu, parasti izmet visu kasti. Atrodi man kaut 20% krievu, kuri nosodītu Staļina sarīkoto WWII un krievu pastrādātās zvērības tajā un tad es piekritīšu visam...


Pozitīva Staļina un PSRS nostaļģijas esamība Krievijā ir drausmīga, bet tas ir ilgstošās Putlera huntas propagandas rezultāts.

Latvijā daudzi joprojām tic, ka Latvijas ekonomika ir veiksmes stāsts un kritiķi tiek dēvēti par kremliniem. Tas ir Latvijas propagandas rezultāts.

Nevajag visu tautu asociēt ar pie varas esošajiem bandītiem, kuri de facto pārstāv starptautisko organizēto noziedzību, bet nekādi valsti un tās nāciju.

Atbildēt

neizdosies

29.09.2020. 16:12

»

.

Jūs jau kurinat naidu. Krievi vienkārši ir pārāk iecietīgi pret visādiem mēsliem, tādiem kā Putlers un viņa banda, kuri to saprot un atļaujas izmantot. Viena Putlera un viņa Kremļa huntas dēļ nevajag apvainot visu Krieviju un visus krievus. Neejiet Latvijas propagandas pavadā


Ja kastē ir puse sapuvušu ābolu, parasti izmet visu kasti. Atrodi man kaut 20% krievu, kuri nosodītu Staļina sarīkoto WWII un krievu pastrādātās zvērības tajā un tad es piekritīšu visam.
Karu sarīkoja ne tikai tāpēc, ka Staļins bija sasapņojies kļūt par pasaules valdnieku, bet arī tāpēc, ka krievi bija izslāpuši pēc cilvēku asinīm. Nebūtu kara, asinspirts būtu valsts iekšienē.
ieguglē: "Имя Россия" un redzēsi, ka krievi par saviem izcilākiem ciltsbrāļiem uzskata drausmīgākos sadistus, bet Aleksandrs II, kurš atcēla verdzību, ir tikai 12. vietā.

Atbildēt

krievu mēslam

29.09.2020. 16:00

»

latvietis

Ja salīdzina ar dzīvnieku pasauli Putins ir karalis lauva, bet tie ,kas viņu šeit kritizē ir krūmos nolīduši apmīzušies šakāļi


Žurkulēns Putins, ko čekas kolēģi sauca par "okurok" un "blāvā kode", ir tā nomīzis no visa, ka nelien laukā no sava bunkura.

Atbildēt

baba zile

29.09.2020. 15:38

esu dura un man vaig poti,lai nepaliktu galiga dura,vienalga,vai ieliek putins vai kads vietējais

Atbildēt

Bet tu esi

29.09.2020. 15:38

»

latvietis

Ja salīdzina ar dzīvnieku pasauli Putins ir karalis lauva, bet tie ,kas viņu šeit kritizē ir krūmos nolīduši apmīzušies šakāļi


spalītis, kas dzīvo Putina pakaļā, ja reiz tik ļoti sargā savu saimnieku

Atbildēt

.

29.09.2020. 15:19

»

neizdosies

Visu vainu novelt uz Putinu un viņa "opričņikiem". Pie visa vainīgs ir kolektīvais staļins/putins, tie ir 87% krimnašistu, kas sastāda 99% krievu. Tikai krievi varēja izauklēt sev tādus staļinus un putinus. Nosprāgs Putins, pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie organismi, izvēlēsies sev vēl lielāku ...


Jūs jau kurinat naidu. Krievi vienkārši ir pārāk iecietīgi pret visādiem mēsliem, tādiem kā Putlers un viņa banda, kuri to saprot un atļaujas izmantot. Viena Putlera un viņa Kremļa huntas dēļ nevajag apvainot visu Krieviju un visus krievus. Neejiet Latvijas propagandas pavadā!

Atbildēt

latvietis

29.09.2020. 15:14

Ja salīdzina ar dzīvnieku pasauli Putins ir karalis lauva, bet tie ,kas viņu šeit kritizē ir krūmos nolīduši apmīzušies šakāļi!

Atbildēt

nekā

29.09.2020. 14:49

»

Labākais bija Čombe Āfrikā


Vēl labāks par viņiem abiem bija CĀR diktators Bokasa.

Atbildēt

neizdosies

29.09.2020. 14:46

»

.

Cienītais, viena Putlera un viņa bandas dēļ, kurai netrūkst, esmu pilnīgi pārliecināts, arī sviras lai ietekmētu Latvijas politiku caur korumpētām "latviskajām" partijām, nevajag apsaukāt visu Krieviju. Putlers un viņa Kremļa banda ir tikai 0,00000000001% no reālās Krievijas. Krievijā dzīvo daudz labu...


Visu vainu novelt uz Putinu un viņa "opričņikiem". Pie visa vainīgs ir kolektīvais staļins/putins, tie ir 87% krimnašistu, kas sastāda 99% krievu. Tikai krievi varēja izauklēt sev tādus staļinus un putinus. Nosprāgs Putins, pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie organismi, izvēlēsies sev vēl lielāku drausmoni.

Atbildēt

Хм

29.09.2020. 14:42

Turpat netālu ēnā palikušais cars Putins nebija mierā ar to, ka Medvedevs kļūst arvien populārāks un varas vertikāle, kas tika būvēta iepriekšējos gados, tiek pakāpeniski izjaukta. Tādēļ tika pieņemts lēmums, ka saimniekam jāatgriežas Kremlī.

Tiesa, tas nebija tik viegls uzdevums, jo to izdarīt varēja tikai ar masveida vēlēšanu viltošanu.
Похоже, автор совершенно далека от реалий в России. Было СРАЗУ понятно всем, что Медведев - это временная фигура, чтобы обойти закон о двух сроках подряд. Медведев никогда не был популярен в России, его и считали и считают до сих пор ручным пуделем Путина.
Это во-первых.
Во-вторых, все перечисленное в статье вовсе не означает, что ученые действительно не могли создать эффективную вакцину. У россиях действительно есть умение в сжатые сроки делать невозможные вещи. Вот дай ученому много времени и мало контроля -будет годами мусолить, придумывать. Дай мало время, четкую задачу и сроки-придумает и быстро и эффективно.
Ну и в-третьих, не очень понятна вообще связь заголовка с самой статьей.

Atbildēt

29.09.2020. 14:42

»

Trampists

Putins ir labākais valsts prezidents pasaulē


Labākais bija Čombe Āfrikā

Atbildēt

.

29.09.2020. 14:34

»

to ?

Izraēlā un ASV biju pagājušā gadā, bet krievijā PĒDĒJO (kamēr tas nosaukums nebūs notīrīts no pasaules kartes) 2013. un tikai alkatības vadīts. Kopš tā laika krievija katru dienu brauc aizvien dziļākā dirsā


Cienītais, viena Putlera un viņa bandas dēļ, kurai netrūkst, esmu pilnīgi pārliecināts, arī sviras lai ietekmētu Latvijas politiku caur korumpētām "latviskajām" partijām, nevajag apsaukāt visu Krieviju. Putlers un viņa Kremļa banda ir tikai 0,00000000001% no reālās Krievijas. Krievijā dzīvo daudz labu cilvēku, kuriem ir jāsadzīvo jau ar visu to drazu iekšienē. Krievijā daudzi cilvēki ir nelaimīgi un nozombēti, kuri labi visu saprot. Nevajag viņus apvainot, lūdzu, un iet Latvijas propagandas pavadā.

Atbildēt

nezināji

29.09.2020. 14:29

»

Mākslīgais intelekts

Pa to laiku...


Ka z-Korejas futbolisti vienmēr ir pasaules čempioni, bet kas to apšauba, tiek sodīts ar nāvi? Mandu Kima pieredzi drīz pārņems arī krievija.

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

29.09.2020. 14:12

Pa to laiku :)
Более 100 сотрудников одной из самых авторитетных американских клиник — центра «Маймонидес» — заинтересовались российской вакциной «Спутник V».

Об этом говорится в сообщении Российского фонда прямых инвестиций.

В ходе онлайн-брифинга с российскими учёными из Научно-исследовательского центра эпидемиологии и микробиологии имени Гамалеи наши специалисты в деталях рассказали американским коллегам об основных этапах разработки вакцины «Спутник V», в том числе о результатах проведённых клинических испытаний и о проводимых пострегистрационных испытаниях.

«Данные произвели на нас огромное впечатление. Мы читали публикацию в журнале The Lancet, эта публикация также была очень впечатляющей.

Вакцина показала хорошие результаты в ходе клинических испытаний I и II фаз, включая формирование антител и клеточного иммунитета, а побочные эффекты были минимальными. Всё это звучит очень обнадёживающе», — заявил глава департамента кардиологии центра «Маймонидес» Джейкоб Шани

Atbildēt

Zeze

29.09.2020. 14:01

Slava Putina vakcīna! Lai viņam ar to izdodas iegrožot stulbo latvieti Bai-bu. Uz mūžiem. Āmen.

Atbildēt

nav testu nav saslimušo, protams

29.09.2020. 13:23

»

pirma vieta pasaule !

asv neapstridami saglaba pirmo vietu pasaule gan covid-19 inficeto ,gan covid-19 miruso skaita zina !https://coronavirus-monitor.ru
Feodāļi, kas jūs, netīros, tumsonīgos un asinskāros lopus, izdrāzuši visos caurumos, sev atļaujas pasaulē labākās ASV un Izraēlas medicīnas pakalpojumus, bet priekš bidlomasas, kā izteicās fašistiskais mērglis, Pjotrs Tolstojs, gadsimtos pārbaudīto ozola mizu un "bojarišņik"

Atbildēt

to ?

29.09.2020. 13:09

»

?

kad pedejo reizi biji asv,izraela un Krievija


Izraēlā un ASV biju pagājušā gadā, bet krievijā PĒDĒJO (kamēr tas nosaukums nebūs notīrīts no pasaules kartes) 2013. un tikai alkatības vadīts. Kopš tā laika krievija katru dienu brauc aizvien dziļākā dirsā.
Kad tad pats noriskēji apmeklēt bidlostānu?

Atbildēt

Pilsonis

29.09.2020. 12:45

»

skan smuki

Tikai šā gada laikā Krievijas ienākumu no naftas un gāzes ir sarukuši uz pusi, bet tie sastādīja 70% tās budžeta. Krieviem vairs nepietiek preču ar ko noslogot savas ostas, tāpēc kremlis saviem pakalpiņiem pasūtīja diversiju pret Latvijas ostām


Mazums tās ir jūsu naida fantāzijas. Ir arī kādi oficiāli avoti jūsu skaitļiem? Cik atceros nafta un gāze bija daudz mazāk par 70%, bet stabili vairāk par 50%.
Laikam tāpēc tagad krievi pieņēma lēmumu smagi slimus bērnus ārstēt uz budžeta rēķina
Un kādēļ pasūtīt pakalpiņiem diversiju, ja var uzrakstīt uz vienas lapas dokumentu ar lēmumu?

Atbildēt

skan smuki

29.09.2020. 12:35

»

Pilsonis

2019. gadā Latvijas kopējais preču un pakalpojumu tirdzniecības apgrozījums ar Krieviju bija...


Tikai šā gada laikā Krievijas ienākumu no naftas un gāzes ir sarukuši uz pusi, bet tie sastādīja 70% tās budžeta. Krieviem vairs nepietiek preču ar ko noslogot savas ostas, tāpēc kremlis saviem pakalpiņiem pasūtīja diversiju pret Latvijas ostām.

Atbildēt

Pilsonis

29.09.2020. 12:18

»

bet protams

Par "Pilsoņu karu" vietā Filipa Šeridana teiciens...


2019. gadā Latvijas kopējais preču un pakalpojumu tirdzniecības apgrozījums ar Krieviju bija
3 miljardi EUR, kas ierindoja Krieviju 4. vietā Latvijas ārējās tirdzniecības partneru starpā.
Kopējais preču un pakalpojumu eksports uz Krieviju bija 1,7 miljardi EUR, kas veido 9,3% no
Latvijas kopējā eksporta, savukārt preču un pakalpojumu imports – 1,3 miljardi EUR, kas veido
6,9% no Latvijas importa. Salīdzinājumā ar 2018. gadu eksports ir pieaudzis par 8%, bet imports ir
krities par 15%. 2019. gadā Krievija bija Latvijas 3. nozīmīgākais eksporta un 5. nozīmīgākais
importa partneris. Tirdzniecības bilance ar Krieviju bija pozitīva (409,4 milj. EUR).
http://eksports.liaa.gov.lv/files/liaa_export/attachments/2020.03_LV_Krievija_ekon_sad.pdf

Atbildēt

bet protams

29.09.2020. 12:06

»

Pilsonis

Šiem visiem neliešiem Krievija būs laba tad, kad tur sāksies pilsoņu karš vai kad tur atkal būs 90tie...


Par "Pilsoņu karu" vietā Filipa Šeridana teiciens.
Deviņdesmitie Krievijā nekad nevar atgriezties, jo tie 5-7% augsti morālie intelektuāļi ir prom uz visiem laikiem. Par Krievijas patēriņu mēs jau sen esam aizmirsuši, jo Latvijā neaug eļļas palmas, bet mūsu kvalitatīvos pārtikas produktus Krievijā jau sen lieto tikai feodāļi, kas sastāda niecīgu procentu. Bidlomasa tos vairs nevar atļauties, turklāt viņiem tie ir aizliegti.

Atbildēt

statistiķim

29.09.2020. 11:54

»

covid-19 statistika tev runa preti !

tavas sapnu zemes asv un izraela covid-19 sakara izskatas loti slikti.saslimuso loti daudz un miruso ari loti daudz,ta ka mits,meli un parspilejumi bija par to asv un izraelas medicinas attistibas augsto limeni


ASV un Izraēlā aizdomu gadījumos katru obligāti pārbauda, bet krievs var nosprāgt mājās savā gultā pat ārstu neredzējis. Krievijā testu veic tikai vai nu feodāļiem vai par lielu naudu. CĀR vai Čadā, kam Krievija strauji tuvojas, situācija ir vēl labāka, tur vispār nevienu nepārbauda.

Atbildēt

!

29.09.2020. 11:54

»

Pilsonis

Tur, ja tev ir daudz naudas, tad līmenis ir augsts


rekords bija asv ,par covid-19 ,,izarstesanu,, hospitalis pacientam piestadija apmaksai vairakus miljonus usd rekinu !

Atbildēt

rezima agonija

29.09.2020. 11:50

»

Pilsonis

Šiem visiem neliešiem Krievija būs laba tad, kad tur sāksies pilsoņu karš vai kad tur atkal būs 90tie...


rezima agonija un katastrofalais demografiskais tavoklis mulku zeme tiek slepts no tautas acim un ausim ar vel nebijusiem meliem,,latvijas tv,, un kasiklveido,zilveidigo,un lidzigu pamulku stulbibam sorosa ,tihanovskas propogandas,demagogijas un melu merces,,rakstos,, !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: