Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bārtiņš Mondars

14.08.2016. 10:37

»

Dzaivis Rintars

Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni


Paliek mierigi, ir jau laiks so smuci zem paklajina paslaucit

Atbildēt

***

14.08.2016. 09:41

»

nu bet patiešām

Labs jautājums


Mazāk Satversmes 100.pants, bet vairāk gan Iesniegumu likums, kas uzliek pienākumu iestādēm atbildēt uz dažnedažādiem iesniegumiem.

Atbildēt

Thors Steinars

14.08.2016. 09:32

Rasnačs viennozīmīgi diskriditē Nacionālo apvienību.

Atbildēt

pret divkosību

14.08.2016. 06:10

»

Dzaivis Rintars

Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni


Un viņu aizsegā, vajadzīgie cilvēki var forši bīdīt štelles.

Atbildēt

Bijušais NA vēlētājs.

14.08.2016. 06:08

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Piekrītu !
Bet ja nu Raivis ir jau iepīts kādā labuma gūšanas shēmā, tad tas izskaidrotu viņa pielaidību arī šiem vecajiem korumpantiem. Citu izskaidrojumu es neredzu, un arguments, ka viņi ir latvieši mani pilnībā nepārliecina.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

13.08.2016. 11:44

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Jūsu Raivis Dzintars nav nekāds noteicējs NA - tikai nieka vicepriekšsēdētājs - zicpriekšsēdētājs, moderna, Lemberga iebīdīta interjera mēbele, lai uzfrišinātu veco TBLNNK tēlu.
Ps
Ja Rasnačs, būdams ministrs un publiska persona, liek šīs visas bildes publiskai vislatvijas apskatei, tas liecina, ka cilvēks ir idiņš. Vēl viens āksts no NA Parādnieks, kas cīnās par latviešu dzimstību un tikumību, aizraujās ar zoofiliju pornosaitos.
Bet, ja tu kritizē kādu no NA, tad esi pret nacionālajām idejām un tad Tu nemīli, izrādās, savu valsti.
Kā teica blēdis Briedis Ceplī - "... un lai tik pamēģina aiztikt nacionāli domājošu cilvēku.."

Atbildēt

Demokrātija, bļin

13.08.2016. 10:55

»

Nesaprotu

Kāpēc vispār kāds atbild uz Lapsas pieprasījumiem? Viņš nav žurnālistu organizācijās, viņam vispār nav nekāda statusa! Jautāt var katrs, bet vai tāpēc katram ir jāsniedz atbildes


Satversmes 104.pants - "Ikvienam ir tiesības likumā paredzētajā veidā vērsties valsts un pašvaldību iestādēs ar iesniegumiem un saņemt atbildi pēc būtības. Ikvienam ir tiesības saņemt atbildi latviešu valodā."

Atbildēt

Nesaprotu

13.08.2016. 10:35

Kāpēc vispār kāds atbild uz Lapsas pieprasījumiem? Viņš nav žurnālistu organizācijās, viņam vispār nav nekāda statusa! Jautāt var katrs, bet vai tāpēc katram ir jāsniedz atbildes!?

Atbildēt

NA ir bābu partija

12.08.2016. 22:16

»

Troll

Rabarberu Džo taisa tādu nesmukumu NA, ka maz neliekas, jau sen būtu nomainīts, bet NA rezerves soliņš ir pavisam īss - nav ko likt vietā...


Kumeļu nav, jo Raivis Dzintars baidās no iekšējās konkurences. Viņš ap sevi pulcina manipulējamas sievietes, gribošas vecmeitas un gan fiziski, gan garīgi vājus večus - uz viņu fona tuklais īskājis Raivis ir gudrs, skaists, bagāts un varens, un ar lielu fallu.

Atbildēt

cik viņi ir tupi

12.08.2016. 19:17

..................

Atbildēt

AG

12.08.2016. 17:04

JA LAPSA BŪTU ŠĪS ORGANIZĀCIJAS BIEDRS, TAD GAN VIŅAM BŪTU DIKTI BAIL NO RASNAČA IESNIEGUMA !!! :)))

Atbildēt

Esiet modri, bēgļi

12.08.2016. 14:58

Nacistu (NA) ministrs ar cirvi.

Atbildēt

tehnologijas izskir visu !

12.08.2016. 13:23

»

Limonādes džo

Rabarberam ir narcisisms, tas redzamas no viņa bildēm portālos, ko ar etiķeti draugos esošs politiķis neliktu. Bet NA jau vienalga


rabarberu dzo ar cirviti pret Lapsu ar dronu !vesturiska 21 gadsimta kauja.

Atbildēt

Limonādes džo

12.08.2016. 12:47

Rabarberam ir narcisisms, tas redzamas no viņa bildēm portālos, ko ar etiķeti draugos esošs politiķis neliktu. Bet NA jau vienalga..

Atbildēt

Aldis

12.08.2016. 11:24

Pilnīga TM PR "spečuku" laža- tā vietā, lai noslēptu savu sašmucēto mundieri un darītu visu, lai ļaudis pēc iespējas ātrāk aizmirstu, viņi ceļ to atkal ārā un purina visiem gar acīm.
Konģeniāls gājiens!

Atbildēt

!

12.08.2016. 11:12

»

Troll

Rabarberu Džo taisa tādu nesmukumu NA, ka maz neliekas, jau sen būtu nomainīts, bet NA rezerves soliņš ir pavisam īss - nav ko likt vietā...


fantomass nezin Latvijas teritorijas kopplatibu,nemak sareizinat 14x14,kvadratsakni mekle biesu dobe un vinam nekad mute nav bijusi 32 zobi !

Atbildēt

Fēlis

12.08.2016. 10:43

Izcils cilvēks! Ņemot vērā, cik bieži viņš pārģērbjas un fotografējas- darbam laika vairs nevajadzētu atlikt. Bet atliek taču! Izcils patiesi!

Atbildēt

Troll

12.08.2016. 10:28

Rabarberu Džo taisa tādu nesmukumu NA, ka maz neliekas, jau sen būtu nomainīts, bet NA rezerves soliņš ir pavisam īss - nav ko likt vietā.

Ir Fantomass, kā cilvēks daudz sakarīgāks un idejiski "apkaltāks" no visas t-zemistu vecās gvardes, bet viņš savulaik pats resignējās, - būtu neforši iet tagad atpakaļ.

Raksturīgi, ka NA ministrijas vada nevis politiķi, bet gan ierēdnīši (kultūras, vides), arī Rabarberu Džo interese nav NA ideoloģija, bet gan paštīksmināšanās ar fotogrāfēšanos un vecuma trakums ar brūtēšanos.

Kur ir jaunie - Dzintara kumeļi? Kāpēc neuzņemas ministrijas, bet deldē parlamenta solus?

Atbildēt

anonīms

12.08.2016. 09:25

Lapsa nav žurnālistu savienībā, lai nebūtu par savām ķengām jāatbild, bet tas netraucē viņam pašam saukt sevi par žurnālistu. Žurnālistiem vajadzētu sākt beidzot pret šādu žurnālista vārda negodprātīgu izmantošanu no lapsas puses protestēt.

Atbildēt

beka

12.08.2016. 07:16

Rasnač kad beigsit pieņemt likumus ar atpakaļ ejosu datumu>?? lieta tada ka dabuju krapnieku, aferistu ARVIDU BRUNU lidz tiesai , bija apkrapis daudzus cilvekus, IESAISTIJU ADVOKATUS, PRIVATDETEKTIVUS,, , tiesa lema par labu man un paradniekam, piesprieda atmaksat skadi,, uz to ar bijam reķinajusies, jo advokats un detektivs teica, lidz tiesai viņs var visu paslept , norakstit, bet pensiju, nepasleps tas 100 procenti,, ta ar bija kaadu pus gadu saņemu kautkadu sumu no krapnieka pensijas, vismaz kads gandarijums ka taisniba uzvarejusi, bet prieki bija isi,, valdiba pieņema likumu, ka no sumas kas mazaka par minimalo algu , neko atvilkt nedrikst,, un es vairs neko protams vairs nesaņemu,, taka ja taisaties tiesatie painteresejaties , kadus likumus tieslietu ministrija tuvaka laika taisas mainit,, lai neiznak ka man,, gribeju lai uzvar taisniba, bet nu varu savai izkraptajai sumai, pierakstit vel klat advokata, tiesas, privatdetektivus,, tiesajaties tik vel..

Atbildēt

mesija ,

12.08.2016. 07:07

»

mesija ,

jautajums rasnačam, ??? ka tas nakas ka radinieki atsakas abedit savu māsu , kurai palikusi vienigie tuvinieki, un pat neierodas krematorija atvadities, bet pec 5 menesiem , piesakas uz mirušas mantu ka mantinieces , dzivokli Rīga , 2000 zarka naudas ,, ko ari manto ka 1 pakapes radidinieces... un kas...


p.s galvenais tas mantotais dzivoklis tiek izirets , nelegali , tiek guta peļņa, pasam paradniecem ir manta , dzivokļi manta, masinas utt un nevar piedzit apbedisanas izdevumus,, kaut ir tiesas spriedums ka viņam tas jadara?? interesanti gan , nesn tak vienai sievietei maju atņema par gazes paradu,, iespejams ti k latvija,, tiesu izpilditaja , inese bože,, paradnieces no venspils ,, lilija dibone,, gaida salmiņa,, , ingrida ernestovska,, skaidrite freimane ex salmiņa,, ja kads pazist sis aferistes ,, pasveicinat un atgadinat ka parads nav bralis..

Atbildēt

mesija ,

12.08.2016. 07:00

jautajums rasnačam, ??? ka tas nakas ka radinieki atsakas abedit savu māsu , kurai palikusi vienigie tuvinieki, un pat neierodas krematorija atvadities, bet pec 5 menesiem , piesakas uz mirušas mantu ka mantinieces , dzivokli Rīga , 2000 zarka naudas ,, ko ari manto ka 1 pakapes radidinieces... un kas interesantakais , tiesu izpilditaja no viņam nevar piedzit apbedisanas izdevumus, !!!?? ir tiesas spriedums, ka pec likuma apbedisanas izdevumi jasedz mantiniekiem,, uzrakstijam vestuli tieslietu ministrijai, rasnacam,, saņemam atbildi ka viņi , tiesu izpilditaju darba neiejaucas,,??!!! interesanti gan,, pec manas iformacijas , mana tiesu izpilditaja ar manam paradniecem ir labas draudzenes,, radinieces!!??

Atbildēt

Goga

12.08.2016. 06:00

Cik ilgi šādi klauni būs jāuztur, na?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.08.2016. 21:52

»

Paija

Pilnīgi labi saprotu, kādu iemeslu dēļ L.Lapsa nav Žurnālistu Savienībā --- apmēram tādu pašu iemeslu dēļ, kādēļ daudzi juristi nav Juristu biedrībā pie mistiskā un noslēpumainā Borovkova


Kāpēc tik rupja kļūda:Ekspadomju ? Kā var būt "eks", ja viņi ir turpat, kur bija ? Borovkovs mani arestēja par H-86 dibināšanu, Borovkova paraksts stāv zem pagājušā gada aresta pavēles !

Atbildēt

Paija

11.08.2016. 21:41

Pilnīgi labi saprotu, kādu iemeslu dēļ L.Lapsa nav Žurnālistu Savienībā --- apmēram tādu pašu iemeslu dēļ, kādēļ daudzi juristi nav Juristu biedrībā pie mistiskā un noslēpumainā Borovkova.

Ekspadomju metode iebaidīt ar sūdzību Žurnālistu savienībā, nožēlojami...

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.08.2016. 21:12

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Šo izkārnījumu(Rasnaču), kurš ir čekas maisu sargātājs, padzīt nav iespējams, jo aiz viņa stāv MOSSADs. Latvijā pat deputātu apstiprina šī asinssuņu banda, kur nu vēl ministru.

Atbildēt

hihihi

11.08.2016. 21:11

»

ha ha ha

Lapsa pirms jautājuma uzdošanas pats aizmirsa noskaidrot vai Rasnačs ir Tieslietu ministrijas darbinieks! Ha, ha, ha


Darbinieki parasti, pieņemts, ka strādā. Ielikteņi un skapju bīdītāji bīda rebas un pilda kabatas. Jautājums vietā. Tāpēc jau nevar neviens atbildēt viltniecei lapsai.

Atbildēt

juzis

11.08.2016. 21:06

»

Dzaivis Rintars

Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni


...un skatīties kopā ar Nilu un Ameriku krievu armijas specvienību veterānu ārdīšanos valsts galvaspilsētas centrā un to iebāzt vienā maisā ar patriotismu,nacionalismu,lai auni brīnas un skrien balsot!

Atbildēt

pilsonis

11.08.2016. 20:26

Ja prokurors sit savu sievu un bērnus, tas skaitās ētiski?

Atbildēt

FKK

11.08.2016. 19:57

Nekā briesmīga, ja būtu tikai kļūdīšanās tikai ar organizāciju. Lielāka problēma ir tā, ka Rasnača padomnieki preses jautājumos ir tādi iesācēji, ka pilnīgi neorientējas mediju vidē. Tur jābūt galīgam iesācējam, lai nezinātu, ka LŽA biedri fiziski nespēj uzturēties pat vienā telpā ar Lapsu, nemaz jau nerunājot par skapi vai kopīgu organizāciju. Tāpat labi zināms, ka Lapsa LŽA nevērtē augstāk par Rasnača skapja veco eņģi. Tikpat labi Rasnačs varēja rakstīt sūdzību vēstuli par Lapsu duetam Sandra. Varam jau ņirgt vēl ilgi, bet ir mazliet skumīgi, ka šādi “padomnieki” ir tieslietu ministram.

Atbildēt

no malas

11.08.2016. 19:41

tie varturi ar to jēdzienu ētiski/neētiski priekšā/pakaļā bišk jau piegriezušies, jo patiesībā viņu darbības/bezdarbības bieži vērtējamas, kā administratīvi vai pat krimināli sodāmas!

Atbildēt

Jokaini

11.08.2016. 18:19

Jā, Situācija izskatās diezgan pagļēva, politbirojs uzražo dokumentus, kurus nogrūž parakstīt ierēdņiem, kuriem vadonis ir elks! Labi, ka ministrijā visi tādi nav un šad tad no ministrijas "iziet" skapja lieta, šad tad advokātu eksāmenu jautājumu noplūdes smirde! Skumji

Atbildēt

hanters

11.08.2016. 17:15

Lapsa jau tāds elastīgs - kad vajag un izdevīgi, tēlo žurnālistu, kad atkal tas nav izdevīgi, tad nav žurnālists, bet , piemēram, tikai pietiek pārstāvis. Tā kā tāds dikti divdomīgs tips.

Atbildēt

Dzaivis Rintars

11.08.2016. 17:08

»

NA sāk pamatīgi smirdēt

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu


Ir svarīgākas lietas, ar ko nodarboties patiesiem nacionālistiem, - karogu alejas un lāpu gājieni.

Atbildēt

ha ha ha

11.08.2016. 17:05

Lapsa pirms jautājuma uzdošanas pats aizmirsa noskaidrot vai Rasnačs ir Tieslietu ministrijas darbinieks! Ha, ha, ha!

Atbildēt

rasnačs vēl ir ministrs? būūū...

11.08.2016. 16:53

SKAPIS. Farss turpinājumos.

Atbildēt

NA sāk pamatīgi smirdēt

11.08.2016. 16:39

Aicinājums Raivim Dzintaram - kļūsti pieaudzis un atbildīgs, un patriec Rasnaču gan no ministra amata, gan no partijas. Un izdari to pašu ar dzērāju Gerhardu.

Atbildēt

Edy

11.08.2016. 16:31

Neviens vēl nav izvērtējis šī skapja vesturisko nozīmi, jo iespējams šis skapis pavērs iespēju beidzot tiesiski sakārtot šo valsti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: