Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu

08.06.2018. 12:02

»

N.

... šie cilvēciņi Dzintari... nāk no strādnieku un laucinieku ģimenēm, rupji runājot no padibenēm


nu, strādnieki un laucinieki ir padibenes??? Nez kurš tad saražo visu to, ko Tu lieto, aprij un izdzer???

Atbildēt

Dombrovskis

06.06.2018. 14:41

»

kante

jā, par NA nekad vairs nebalsošu.šitik nolaista tieslietu būšana pat putinam nav


Man prieks, ka pederasti, nodzītas mauķeles, krievmīļi un čekas pakalpiņi vairs par nacionālpatriotiem "nebalsošot"!!! Nevar tieslietu ministrs atlaist tos korumpētos tiesnešus, kurus uz mūžu amatā salika LC komunisti, čekisti un pederasti un TM nepieņem likumus un nav tiešā kontaktā ar organizēto noziedzību, kā Kozlovskis vai Ķjuzis, kuri ar tās pārstāvjiem rīko shodkas un kopā svin 23. februāri un 9. maiju.

Atbildēt

Inteliģence

06.06.2018. 12:10

Saeimā iesniegts opozīcijas pārstāvju parakstīts lēmumprojekts par tieslietu ministra Dzintara Rasnača (VL-TB/LNNK) demisiju jeb atbrīvošanu no amata, pavēstīja parlamenta deputāts Romāns Mežeckis.

Ņemot vērā, ka ir savākts nepieciešamais deputātu parakstu skaits, Saeimai būs jālemj par šo ierosinājumu.

Sen jau ļoti daudz vēlētāji uzskata Dzintaru Rasnaču par vienu no visnegodīgākiem un melīgākiem personāžiem, kuru pat tuvumā nevar laist pat pie vismazākās varas.

Atbildēt

kante

05.06.2018. 15:37

jā, par NA nekad vairs nebalsošu.šitik nolaista tieslietu būšana pat putinam nav.

Atbildēt

Fiksais

05.06.2018. 15:14

Tiesu sistēmā, kur it kā tiek izvēlēti tiesneši pēc "nejaušības" principa lietu skatīšanā ir tādas pašas problēmas! Vajadzīgās lietas nonāk pie vajadzīgajiem tiesnešiem! Kārtējā klaunāde, ko apstiprina tiesnešiem pietuvināti... Vai šo valsts mafiozo pārvaldes modeli vispār drīkst saukt par tiesisku valsti?

Atbildēt

tieši tā

05.06.2018. 14:53

»

Čikāgas piecīši

Uldi , laivu malā dzen


un žāvē airus savā fekāliju stumdītāju skapī.

Atbildēt

N.

05.06.2018. 14:11

... šie cilvēciņi Dzintari... nāk no strādnieku un laucinieku ģimenēm, rupji runājot no padibenēm.

Atbildēt

Uldis

05.06.2018. 12:06

»

HurmUldis

Smieklīgi skatīties, ka divi aborta pārpalikumi plēšās. Labs pāris. Jūs abi raksturojat savas aizstāvāmās politiskās partijas.Vienotības aiztāvis- atklāts fekāliju stumdītājs, bērnībā cietis no incesta, tagad nepārtraukti gribas bāzt savu niecīgo izaugumu visur kur nevajag. NA- bērnībā tā pati problēma...


Ja pareizi sapratu, tu esi čekas kurmja Bordāna un krievu militārista meitas Potapovas atbalstītājs, atklāts fekāliju stumdītājs, bērnībā cietis no incesta, kuram tagad nepārtraukti gribas bāzt savu niecīgo izaugumu visur kur nevajag, kuru bērnībā ne tajā caurumā "izbubinājuši" okupanti, krievu garnozonu, kuru apmeklējim kopā ar savu māti, "podsobkās".

Atbildēt

HurmUldis

05.06.2018. 10:39

Smieklīgi skatīties, ka divi aborta pārpalikumi plēšās. Labs pāris. Jūs abi raksturojat savas aizstāvāmās politiskās partijas.Vienotības aiztāvis- atklāts fekāliju stumdītājs, bērnībā cietis no incesta, tagad nepārtraukti gribas bāzt savu niecīgo izaugumu visur kur nevajag. NA- bērnībā tā pati problēma- ne tajā caurumā "izbubinājuši" okupanti, tagad caurums niez. Jums tik daudz kopēju interešu, varat sabīdīties. Rezultātā Vienotība stumdīs sūdus NA pakaļā, būs laime pilnībā un bizness arī ies , jo abiem ļoti patīk apzagt savu valsit un tautu, Jūs tak esat tik līdzīgi.

Atbildēt

ha

05.06.2018. 09:04

Ha-ha...
Pietiek.com esot atklājis šo faktu? :D Smieklīgi...

Atbildēt

caca

05.06.2018. 07:46

Cerams, ka drīz tiksim vaļā no šī LV mr.Bean. Nu riktīgs pajoliņš!

Atbildēt

Uldis

04.06.2018. 22:40

»

hurma

Cienītais, lieciet aiz auss, ka ārstēt psihi nekad nevar būt par vēlu


Negrib Rasnača kungs, lai visādi zarnu infekciju perēkļi izkārnītos viņa tviterkontā. Ciešāk apņēmis, kā Putina slampiņa, Zatlers, Ušakovu neviens nebija, Šlesers, ja nu vienīgi.

Atbildēt

hurma

04.06.2018. 22:34

»

Uldis

Bet tev, Vienotības fekāliju stumdītājam, tomēr dikti interesē Rasnača kunga tviterkonts


Cienītais, lieciet aiz auss, ka ārstēt psihi nekad nevar būt par vēlu.

Atbildēt

juris

04.06.2018. 21:28

Maksatnespējas administratoru jumta organizācija....vai tas mūsu valstī kādreiz var beigties.....Laikam jau nekad......

Atbildēt

kods

04.06.2018. 20:45

»

interesanti

Kā kaut kāds 170 numurs rindā var kaut ko nodrošināt? Turklāt sistēma visticamāk ir veidota tā, ka piesakoties ar dažu minūšu intervālu numuri tiek piešķirti pēc kārtas


bet katram tiek piešķirts unikālais kods,kuru administrators nedrīkst izpaust citam administratoram.Tā MNA direktora šodien presei paziņojusi. Iznāk, ka tā ir sakritība,ka visi reizē reģistrējās? Visdrīzāk, unikālais kods tika iedots kolēģim,lai tas visus pēc kārtas sareģistrē, jo,iespējams,ka kādam klientam jau tika gatavoti Bunkus birojā dokumenti,lai iemestu maksātnespēju un mēģinātu trāpīt ar šo lietu uz pašu trijotni.Un,ja jau rinda tiktu jaukta 2.jūlijā, smuki vēl būtu paspējuši jūnijā kādu rebi veikt.

Atbildēt

Uldis

04.06.2018. 20:25

Nezināji, plānprātiņ, sliktās sievietes defektīvā atvase, ka Bunkus varēja tā darboties tikai, pateicoties tavējiem, Vienotības pederastiem un Solncevas stipendiātiem?
Ieguglē:
No politikas aizgājusī Solvita Āboltiņa toreiz Parādnieku nosauca par “Sprūda pastnieku”. Administratoru cīņas iznākumu par “Trasta komercbanku” izšķīra Valsts policija. Tā aizturēja Sprūdu un Krūmu lietā par naudas izspiešanu no bankas kreditoriem. Rasa kļuva par maksātnespējas administratoru un līdz ar viņu bankā sāka strādāt Bunkus, kura CV atrodama arī Āboltiņas vīra vadīta uzņēmuma administrēšana un ziedojumi “Vienotībai”.

Atbildēt

canny

04.06.2018. 19:30

»

hurma

Nacionālās Apvienības brīnummēsls. Šitas kekss Twiterī bloķē visus pa labi un kreisi, kuri tikai uzdod viņam netīkamus jautājumus. Kā man tā Nacionālā Apvienība riebjas ar savu liekulību! Tā ir tikai banda, kas maskējusies par partiju. Rasnačs ir spilgts piemērs valdošajam tiesiskajam nihilismam...


Un lai peisegtu savas gjeelas, vinji visu laiku izmanto ksenofobijas kaarti. Visur lien krievi, kebabu cepeeji utt. Pa to laiku sheptee tik...ceru nos sirds, ka vinji nepaarsniegs 5% barjeru, bet taa ir naiva ceriiba. Bet tas buutu vismazaakais sods, kas vinjiem pienaaktos par savas valsts un tautas intereshu nodoshanu shaurai hieenu saujinjai.

Atbildēt

canny

04.06.2018. 19:27

Tur jau taa lieta, ka shitaa "nozare" ir sakaartota kaa vajag! Valsts jau sen ir nozagata - mums iedziivotaajiem pieder tikai nosaukums un paraadi - muusu iiapshnieki ir visaadi admini, rasnachi, oligarhi utt.
Kursh idiots veel eis policjai palidzeet atklaat to noziegumu, kas bija nesen? Tur jau jaabuut galiigi aptaureetam, lai riskeetu ar savu dziiviibu...jo liecinieki tajaa lietaa kritiis no balkoniem vai mirs no bishu kodumiem utt.

Atbildēt

Boņuks

04.06.2018. 18:37

Rasnačs ir muisājs!A miusālie vīnmōr zin kū soka.

Atbildēt

interesanti

04.06.2018. 18:07

Kā kaut kāds 170 numurs rindā var kaut ko nodrošināt? Turklāt sistēma visticamāk ir veidota tā, ka piesakoties ar dažu minūšu intervālu numuri tiek piešķirti pēc kārtas.

Atbildēt

Pietiek šitam keksam

04.06.2018. 18:01

Alimonādes džo varētu iesniegt mutvārdu iesniegumu uzziņas saņemšanai. Uzziņas saņemšanai - cik brīvmūrnieku un brīvmūrniecības ložu ir Latvijā. Cik Latvijā ir žīdu masonu ložas B' nai B' rith biedru. Un, vai B' nai B ' rith žīdu masonu loža v ir reģistrēta kā organizācija.

Atbildēt

hurma

04.06.2018. 17:21

»

hurma

Nacionālās Apvienības brīnummēsls. Šitas kekss Twiterī bloķē visus pa labi un kreisi, kuri tikai uzdod viņam netīkamus jautājumus. Kā man tā Nacionālā Apvienība riebjas ar savu liekulību! Tā ir tikai banda, kas maskējusies par partiju. Rasnačs ir spilgts piemērs valdošajam tiesiskajam nihilismam...


Nilam arī patīk bloķēt sociālajos tīklos visus pa labi un kreisi. Laikam Saskaņa un Nacionālā Apvienība ir daudz tuvākas, nekā varētu šķist. Nekas, rabarberu džo, lasi - vēlēšanas nav aiz kalniem un varēsi drīz reģistrēties bezdarbniekos un piedāvāt sevi kā spējīgs jurists.

Atbildēt

hurma

04.06.2018. 17:18

Nacionālās Apvienības brīnummēsls. Šitas kekss Twiterī bloķē visus pa labi un kreisi, kuri tikai uzdod viņam netīkamus jautājumus. Kā man tā Nacionālā Apvienība riebjas ar savu liekulību! Tā ir tikai banda, kas maskējusies par partiju. Rasnačs ir spilgts piemērs valdošajam tiesiskajam nihilismam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: