Menu
Pilnā versija
Foto

Reirs melo

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera · 29.04.2022. · Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VISI TUR MELO

05.05.2022. 07:37

JO NAV TIESISKUMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

vice

02.05.2022. 16:35

Nevar prasīt no nejēgas (ex.virpotāja) kompetenci! Līdzīgi no tulka, pianista vai politologa. Problēmsituācija tā pati, valstij svarīgos amatos nonāk dīkdieņi bez atbilstošas kompetences. Tālāk kā sanāk, bet, loģiski, ka sanāk ļoti slikti vai traģiski!

Atbildēt

Gada glezna

01.05.2022. 16:58

Spārnotais teiciens
'Kā lai nesola!'
transformēhies par teicienu
"Kā lai nemelo!"

Atbildēt

Mēsls

01.05.2022. 14:36

»

Izdzimtenis

Mēsls


Izdzimtenis.

Atbildēt

melis meli apvaino

01.05.2022. 10:42

man patīk, kad čanagļi kaujas

Atbildēt

tas

01.05.2022. 09:41

»

Viedoklis

Tas vien, ka šis komjaunietis un stulbenis ieņem tik nozīmīgu amatu, jau norāda, cik nopirktas ir valdības balsis, ieskaitot naciķus


tikai parāda,cik izkropļota ir politiskā vide,ka partija ar zemāko vēlētāju atbalstu nosaka dienas kārtību izpildvarā (MK).Ievēlētos deputātus nosēdina Saeimas mājsēdē,sabiedrībai atņem cilvēktiesības un uzsēdina uz vakcīnas adatas,lai būtu brīvas rokas ''pasildīties'' pie Farmas un ekonomikas atveseļošanas finansējuma ugunskura.

Atbildēt

Viedoklis

01.05.2022. 07:54

»

Zvaigzne

Man ir tikai viens jautājums – par ko tieši sniedz konsultācijas Reiram klarnetists Dālderis un dzejnieks Račs?????? Nu nopietni?! Atgādināšu, ka runa ir par FM


Birokrātija ir Latvijas veiksmīgākais uzņēmums, tāpēc arī račs tur ganās. Nekas nav jādara, jāzina, tikai jāpazīst partijnieki. Kā PSRS laikos.

Atbildēt

Viedoklis

01.05.2022. 07:53

Tas vien, ka šis komjaunietis un stulbenis ieņem tik nozīmīgu amatu, jau norāda, cik nopirktas ir valdības balsis, ieskaitot naciķus.

Atbildēt

Izdzimtenis

30.04.2022. 19:53

Mēsls.

Atbildēt

Neko nesaprotu, neko negribu.

30.04.2022. 17:05

To ko vajadzētu darīt, nedrīkst darīt, bet to ko drīkst darīt, visu padarītu vēl sūdīgāku.

Atbildēt

LEVIC EGILS

30.04.2022. 16:11

»

ss

Reirs ir šīs dzīves veiksminieks, mēs pārējie esam dzīves padibenes, un tādi arī nomirsim, un neko tur nevar darīt


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

Talkošanai kājas aug latvietībā. No latvietības daudz mācījušies padomju ebreju vai vienkārši žīdu tauta.

Talkošana savā ziņā pieder žīdu būšanai, ko apstiprina arī mūsu Satversmē rakstītais, ka katra cilvēka pienākums ir rūpēties par dabu un vidi.

To es esmu vienmēr norādījis citiem žīdiem, kas izliekas par latviešiem, kā “Lielās talkas" patrons, fiziski pasākumā “gaidi ar maisu” enerģiski piedaloties talkošanas procesā arī šodien Bišumuižā, lai sakoptu zemesgabalu, kurā iecerēta Latvijas Paralimpiskā sporta centra būvniecība.

Varu atzīmēt, ka Talkas laikā atrasto atkritumu aptvere parasti mainās. Atradumu vidū gadās arī kuriozi, ko uzreiz nevar pievienot “gaidi ar maisu” saturam. Tādā reizē jāraksta iesniegums attiecīgās pašvaldības policijai par atradumu un jāgaida uz atbildi, un dažreiz to summu naudas izteiksmē, kas pienākas atradējam.

Pēc piedalīšanās “Lielajā talkā”, kuras patrons es esmu, nonācu pie dažām atziņām par produktiem, kuru Latvijā vēl nav bezatkritumu programmu vadīšanai ar viedajiem sensoriem no Izraēlas.

“Nulle atkritumu” aprites ekonomikas domāšanas veida pieņemšana un jaunu mērķu noteikšana Latvijā attiecībā uz to, kā mēs dzīvojam pasaulē, ir sfēra, pie kuras līdz šim nav piestrādāts pietiekami tālredzīgi.

Bezatkritumu koncepcija paceļ mantru “novērot, izsekot, utilizēt” pilnīgi jaunā līmenī.

Pilsētā bez atkritumiem un atkritumi bez pilsētas nav iedomājami, radot tādu cilvēkkapitālu, kam seko daudz mazāki finanšu ieguldījumi.

Vairākām pilsētām Izraēlā un visā pasaulē tagad ir skaidri noteikti cilvēkkapitāla bezatkritumu politiskie mērķi, kā daļa no to sadzīves atkritumu apsaimniekošanas politikas.

Un pieaugošā atkritumu apsaimniekošanas prakses digitalizācija ir ļoti svarīga mūsu pārejā uz bezatkritumu pasauli, ko saražo cilvēkkapitāla izstrādē.

Bet kas tad īsti ir “nulles atkritumi”? Un kā viedie sensori un uz datiem balstīta atkritumu apsaimniekošana var palīdzēt pilsētām sasniegt nulles atkritumu mērķus?

Un te būs atbilde.

Kopienas visā pasaulē terminu “nulles atkritumi” definē dažādos veidos.

“One more waste Israel International” globālā cilvēkkapitāla aktīvu alianse to definē šādi:
“Visu resursu saglabāšana, cilvēkkapitāla izstrāde mijiedarbībā ar finanšu kapitālu”

Citiem vārdiem sakot, nulles atkritumu mērķis ir līdzināties ilgtspējīgiem un darbīgiem cilvēkiem, kas pārvērš atkritumus resursos, ko izstrādā citi.

Jūs varētu domāt, ka “nulles atkritumi” ir tikai vēl daži vārdi otrreizējai pārstrādei. Bet “nulles atkritumu” jēdziens sniedzas daudz tālāk par atkritumu pārveidošanu atkārtoti lietojamos materiālos. Nulles atkritumi ietver visu produkta dzīves ciklu, tostarp cilvēkkapitāla un finananšu kapitāla pārvaldību.

“Zero waste” mērķis ir:
saglabāt planētas dabas resursus.

Nulles atkritumu statuss netiks sasniegts vienas nakts laikā. Taču, tā kā digitālās tehnoloģijas kļūst arvien vieglāk pieejamas cilvēkkapitāla izstrādes rezutātu kontrolei un atkritumu apsaimniekošanā, mēs varam sākt spert nozīmīgus soļus resursu ekonomijā.

Pārveidojot mūsu atkritumu apsaimniekošanas praksi, aicinu Latvijas sabiedrību piedalīties diskusijā par to, kā datu nolasītāji un viedie sensori var palīdzēt jums un mums optimizēt Latvijas “Lielo talkas” finanšu izdevumu samazināšanai mūsu Izraēlas Kneseta tīmekļa semināros pēc individuālā pieprasījuma.

Lai Latvija kā piemērs pasaulei sasniegtu nulles atkritumu statusu, vēl ir nepieciešamas būtiskas izmaiņas mūsu cilvēkkapitāla radīto atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūrās.

Tos var iedalīt trīs jomās:
1. Nacionālo atkritumu novērošana;
2. Nacionālo atkritumu izsekošana;
3. Nacionālo atkritumu utilizācija.

Saskaņā ar Eiropas Vides aģentūras datiem, nacionālie atkritumu rašanās novērošanas plāni ir ļoti svarīgi, lai panāktu nulles atkritumu daudzumu.

Kā viedie sensori iekļaujas bezatkritumu bildē? Tas viss ir saistīts ar viedo sensoru datiem. Datu apstrāde un analīze ir ļoti svarīga, lai Latvijai panāktu nulles atkritumu statusu.

Lasiet vairāk par to, kā pilsētas īsteno uz datiem balstītus rīcības plānus, lai uzlabotu kapitālu izstrādes rādītājus.

Un tas ļautu mums efektīvi uzlabot mūsu iniciatīvas un spert redzamus soļus ceļā uz vēl zaļāku nākotni.


https://jauns.lv/raksts/zinas/500037-valsts-prezidents-talkosana-pieder-pie-latvietibas-ta-ir-musu-tradicija-ko-esam-nesusi-ari-pasaule

Atbildēt

lidosta

30.04.2022. 10:22

»

ss

Reirs ir šīs dzīves veiksminieks, mēs pārējie esam dzīves padibenes, un tādi arī nomirsim, un neko tur nevar darīt


Droši vien šos vārdus Reirs atkārto gan no rīta, gan vakarā un ar savu darba stilu to apstiprina.

Atbildēt

fakts

30.04.2022. 10:16

»

ss

Žēl ka sapņi nepiepildās, visi to gribētu, bet, diemžēl tā nebūs


Sapņoju ka ielās izgājušās masas neprasīs solījumus turpināt strādāt bet vienkārši izmēzīs no siles kopā ar silei pietuvinātajiem tukšo salmu kūlējiem....
Sapņoju ka lielas pārmaiņas ir neizbēgamas jo tālāk rīkoties vecajā formātā nav iespējams

Atbildēt

ss

30.04.2022. 08:31

»

klaunāde

Ja LTRK ir skatītāji cirkā, kur Reirs ir klauns un šī izrāde turpinās gadiem, nemainoties skatītājiem, tad jāmaina LTRK vadība, jo tā neko nedara, lai klaunu nomainītu žirafe


Reirs ir šīs dzīves veiksminieks, mēs pārējie esam dzīves padibenes, un tādi arī nomirsim, un neko tur nevar darīt.

Atbildēt

komponists

30.04.2022. 08:03

»

Zvaigzne

Man ir tikai viens jautājums – par ko tieši sniedz konsultācijas Reiram klarnetists Dālderis un dzejnieks Račs?????? Nu nopietni?! Atgādināšu, ka runa ir par FM


Viņi nesniedz konsultācijas bet ir ļoti augstas raudzes eksperti-profesionāļi visās dzīves jomās un pavērojot visu padomnieku-ekspertu komandu visās ministrijās var izteikt pieņēmumu.....ka neko citu šie apmaksātie spečuki neprot kā tikai stundām ilgi skaidrot savu darbu neko saprotamu un sabiedrībai pieņemamu nepasakot un kā Pietuka-Krustiņš teica------tukšo salmu kūlēji,kuri var bezjēdzīgi ilgi muldēt par visu jautājumu spektru ar konceptuālu ievirzi,kuras noslēgumā skan....taisām jaunu komisiju jautājumu izpētei

Atbildēt

Zvaigzne

30.04.2022. 07:29

Man ir tikai viens jautājums – par ko tieši sniedz konsultācijas Reiram klarnetists Dālderis un dzejnieks Račs?????? Nu nopietni?! Atgādināšu, ka runa ir par FM!!!!!

Atbildēt

zirnekļu tīkli

30.04.2022. 07:20

Daudzi Reiram līdzīgie nogāžas, šis tips nav nogāžams un nebūs, jo tam oficiālajam valsts nozagšanas grupējumam ir vajadzīgi šādi tipi kā Reirs tādā valstij atbildīgā amatā kā finanšu ministrs.

Atbildēt

slaucītājs

30.04.2022. 07:13

Sapnī redzēju ka visi patreizējie operatori pie vadības kloķiem aizies uz privātstruktūrām jo tur pēc viņu domām ejot vislabākie profesionāļi!
BET VAI VIŅUS TUR ŅEMS????????????
Beigsies tūristu,gidu,dziedoņu,tēlotāju,tukšmuldētāju,pseidozinātnieku,tukškodolu zinātnieku,ekspertu-padomnieku ēra.......un ļoti daudzas izcilības netiks ne parlamentā ne valsts pārvaldē jo tiks izmēztas no visām siles vietām.

Atbildēt

Maskavas metro

30.04.2022. 06:55

vai gadījumā Rostovskis jau nav ZA akadēmiķis ?

Atbildēt

bet

30.04.2022. 06:53

kā tiem Kameras bračkām
abiem beidzās stāsts par naudas līdzekļu ap 700 000 ixpļeckerēšsnu, par ko rakstīja prese?Vai paši vēl nav citā kamerā ?

Atbildēt

LEVIC EGILS

30.04.2022. 06:04

Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

Man ir tas gods tagad paziņot: “Sadarbību ar Krieviju uzņēmēji varēs turpināt tikai uz sava “īpaša pašriska rēķina” un “investēt asiņainos eiro un dolārus” Ukraiņu tautas cilvēkkapitāla likvidēšanā.

Tādiem vārdiem Valsts prezidents uzrunājis Latvijas tautu.

Ja kāds uzņēmējs tomēr vēlēsies “spēlēt uz augstām pārrobežu, sankciju un sodu likmēm” un mierīgi turpināt sadarbību ar Krieviju, tas viennozīmīgi būs jādara tikai uz sava pašriska aprēķina, nevis valsts rēķina, trešdien, 23. martā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru sapulcē sacīja Valsts prezidents Egils Levitc.

Viņš pauda, ka Latvijas iedzīvotājiem turpmāk, ar ceturtdienu, šai ziņā jābūt ātriem un izlēmīgiem stratēģiski, jo turpmāk “žīdu rebes” vairs nedēvēs par kontrabandas projektu virzību, lai nostiprinātu mūsu žīdu vietu “jaunajās starptautiskajās vērtību ķēdēs”.

Ir jāmeklē jaunas iespējas, jauni piegādes un eksporta, importa tirgi, lai saimnieciskā darbība neapstātos augt, kā līdz šim.

Darāmā netrūkst arī uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, samazinot birokrātiju, lai nezaudētu pašmāju un ārvalstu investoru pārliecību ieguldīt plaukstošajā Latvijas ekonomikā.

Raugoties uz priekšu, manuprāt, ir svarīgi, lai mēs turpinātu arī savus labos nodomus investēt attīstībā – jomās, kas ir būtiskas mūsu izaugsmei, īpašās zināšanās, prasmēs, pētniecībā, inovācijās, neskaitāmos uzņēmējdarbības inkubatoros, bet arī atbilstošā katra “interaktīvā prāta infrastruktūrā,” pauda Levitc.

Valsts prezidents norādīja, ka Eiropas un starptautisko sabiedroto vienotā un spēcīgā erekcija uz Krievijas vadītāja Vladimira Putina režīma necilvēcīgo agresiju ekonomikā Ukrainā, ieviešot līdz šim plašākās sankcijas pret šo agresoru un diversantu un tā atbalstītājiem, radīs neatgriezeniskas pārmaiņas, ko šobrīd pati Latvija savā naivumā vēl pilnībā neapzinās, Latvijas ekonomikai jau strauji iztrūkstot Krievijas izejvielām lauksaimniecībā un rūpniecībā, tranzītā.

Šo pasākumu cena ir un būs augsta arī Latvijai, bet atšķirībā no Ukrainas, kas maksā tomēr ar pārāk strauju cilvēkkapitāla likvidāciju, mūsu valsts budžeta cena būs mērāma tikai naudas izteiksmē, vien palielinot valsts ārējo finanšu parādu.

Tāpat viņš pauda pateicību tiem uzņēmumiem, kuri jau atsaukušies LTR kameras aicinājumam pašaizliedzīgi ziedot humānās preces - lietotās drēbes un apavus, un liekās pārtikas un medicīnas preces, tostarp tās “mangojot un diedelējot” pie lielveikalu ieejām.

Viņš aicināja rūpīgi ikvienu kameras biedru izvērtēt, kā vēl var palīdzēt Ukrainai, kā to dara pats no Rīgas pils kameras, kuras apsardze lielo vērtību dēļ tajā ir trīskāršota. Kamēr ir karš, viņš piebilda.

Levitc steidzīgi atzīmēja, ka jaunajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos mums ir jābūt gataviem reaģēt vienoti, viedi, valstsgribīgi un pēc iespējas tālredzīgi. Ir jādara viss iespējamais, lai novērstu tuvredzību ekonomikā un paniku jau tagad, sagatavotos izmaiņām, kas skars visu Latvijas tautsaimniecību līdz katras mājsaimniecības slieksnim.

Energoapgādes neatkarība un ilgtspēja, investējot “viegli atjaunojama un savaldāma vēja energoresursos”, ir viena no jomām, par kuru vēl ir vērts padomāt.


https://www.la.lv/levits-sadarbibu-ar-krieviju-uznemeji-vares-turpinat-tikai-uz-sava-pasriska-rekina

Atbildēt

Cūku Reiru

30.04.2022. 05:55

ar rīksti aizgaldā.. tur jau viņš ir..

Atbildēt

lauķis

30.04.2022. 04:35

Tas ka komunists Reiris melo ir pilnīgi normāla parādība jo tā dara pilnīgi visi partijnieki,deputāti,politiķi.Tā ir viņu iekšējā būtība jo politiķis ir cilvēka degradācijas pēdējā stadija.

Atbildēt

Zilace

29.04.2022. 22:22

Tā, laiku kavējot, var jau paskatīties, kā pīļu dīķī gatavojas vēlēšanām.... un jautājums ir par to, vai pīles neredz ( nejūt), ka viss ir beidzies....
kā tur ir ar to klusumu ( draudīgu bezvēju) pirms vētras..... kas labāk: bezgalīgas šausmas vai šausmīgas beigas?

Atbildēt

klaunāde

29.04.2022. 21:56

Ja LTRK ir skatītāji cirkā, kur Reirs ir klauns un šī izrāde turpinās gadiem, nemainoties skatītājiem, tad jāmaina LTRK vadība, jo tā neko nedara, lai klaunu nomainītu žirafe.

Atbildēt

jaajaa

29.04.2022. 21:47

...17 jardu apgrozījums būs ap pusi no Latvijas kopprodukta...

Atbildēt

Valstij traģiski

29.04.2022. 21:45

Ka amatā ir komjaunietis. Turklāt reti tups.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.04.2022. 20:57

Viens gan nav apstrīdams. Par Reira Jauno vienotību balsoja 6,69% no 54,55% piedalījušos vēlētāju jeb 3,65% balsstiesīgo, tā kā būtu nu lielais ministrs klusējis lupatiņā par to, ko kurš pārstāv un kuram te ir vairāk tiesību ar saviem viedokļiem piemēslot publisko telpu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: