Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arbūzs

03.07.2018. 12:35

»

Kirbis

Globālās pseido "zaļās" elektrifikācijas sakarā nezin kādēļ "ēnā" palikusi būtiska ekoloģiska problēma - ko darīt un kā dabai nekaitīgi utilizēt elektrifikācijai attīstoties ģeometriskā progresijā pieaugošajiem nolietoto akumulatoru apjomiem. Cik zināms, nedz dārza kopostu kaudzē, nedz kopēja konteinerā...


Nevienam jūsu IP adrese neinteresē. Dzelzceļa elektrifikācijai nav nekāda sakara ar akumulatoriem. Šis muļķīgais apgalvojums tikai apliecina jūsu kompetenci dzelzceļa jomā. Nevajag jaukt gaisu, ja nav sapratnes. Arī bez jums pietiek!
Varbūt ir joma, kur kaut ko saprotat, tad ar to arī nodarbojieties un teur vēlu veiksmi!

Atbildēt

Kirbis

02.07.2018. 21:49

»

Arbūzs

Kad argumentu nav, atliek apsaukāties


Globālās pseido "zaļās" elektrifikācijas sakarā nezin kādēļ "ēnā" palikusi būtiska ekoloģiska problēma - ko darīt un kā dabai nekaitīgi utilizēt elektrifikācijai attīstoties ģeometriskā progresijā pieaugošajiem nolietoto akumulatoru apjomiem. Cik zināms, nedz dārza kopostu kaudzē, nedz kopēja konteinerā tos likt nedrīkst - viss viens vai tā pirkstiņbaterija, mobīlās ierīces baterija vai da jebkura elektrificēta transporta līdzekļa akumulatori. Vot. Interesanti vai VARAMs vai kāds cits it kā vidi uz papīra sekmīgisargājošs kantoris par to vispār tā nopietnālk ir padomājis.
P.S. Ceru , ka god. Arbuza kga kolēģi jau Kirbja kga IP adresi un personību jau noskaidrojoši. Jebšu slabo ar profesionalitāti attiecīgam K. kga dienestam tagadiņ?? Nuja, tikai ko ar to info pasāksiet. Vai kā parasti, vai varbut kā citādi. Interesenti odnako.

Atbildēt

Arbūzs

02.07.2018. 20:09

»

to Arbuzs

...teica dzelzce'la PRistu kantoris


Kad argumentu nav, atliek apsaukāties.

Atbildēt

Jāzeps

02.07.2018. 12:50


Rudais dirslaizis-vienmēr mācējis atrast saldāko ānusiņu!

Atbildēt

KUKU

02.07.2018. 12:45

GROZI KĀ GRIBI
PROSTITŪCIJA (ARĪ POLITISKĀ) IR UN PALIEK PROSTŪCIJA.

UN MATĪSS IR UN PALIEK ...
LUSTĪGA DZĪVOŠAN LAI TĀLU SKAN, LAI TĀLU SKAN

Atbildēt

kur prāts?

02.07.2018. 12:40

»

kur sirdsapziņa?

Anrija Matīsa piesliešanās kremlistiem ir prātam neaptverama. Interesanti, kā viņš pats jūtās un kā var skatīties acīs savējiem, savai ģimenei? Mums uz viņu vairs negribas ne skatīties, ne klausīties


Kādiem "kremlistiem" viņš ir pieslējies, ja jau līdz šim 5 gadus bija kremlists, tāds pat, kā Dombrovskis, Pabriks, Rinkēvičs un Kozlovskis? Jāņem turklāt vērā, ka ar SC balsīm tas tika pie lielās SM siles.

Atbildēt

Arbūzs

02.07.2018. 12:31

»

Kirbis

Tas nepārsteidz elektrifikācijas sakarā. Jo tie ir ne tikai kontaktīkls virs sliedēm, jaudas transformātori, bet arī principiāli atšķirīgas lokomotīves no esošajām, kuru apkopei vajag citādi tehnoloģiski aprīkotus depo, atšķirīgu specialitāšu personālu,nekā dīzeļlokomotīvēm. Bet tās ir lielas papildu...


Nu gan laid, gandrīz kā Linkaitis. Ja jau muldi, tad pieliec klāt arī ciparus. Citādi sanāk tāda tirgus sievu vāvuļošana par pasaules galu. Bet, ja ciparu nav, tad paklusē. Tarifi ir pieejami internetā gan Latvijas, gan Lietuvas, tikai ir jāprot rēķināt. Elektromotīvju izmaksas ir būtiski zemākas, enerģija tāpat. Ja nemaldos, tad ekonomisko pamatojumu taisīja E&Y, ja jūti sevī spēku pamēroties savās zināšanās aizej un padiskutē ar šiem. Bet, ja ne, tad nemusini sabiedrību.

Bet var piekrist vienam. Ja neko nedara, tad arī risku nav. Izņemot slīgšanu nabadzībā. Bet tas jau tāpat notiek, nekas jauns.

Atbildēt

Cirvis

02.07.2018. 11:55

»

reptilis

Tas ir cilvēks,kurš stomijās un nespēja atbildēt uz jautājumu - kam Latvijā ir vara? :))))....interesanti - tagad viņš satversmi ir pāršķirstījis


Lam Latvijā pieder vara??? Kādā izpratnē šis jautājums??? Satversmes, vai likuma izpratnē??? Ja esi slinks un gribi aprobežoties ar satversmes dažu pirmo pantu izlasīšanu, tad paliksi par muļķi un skraidīsi apkārt klaigādams, ka "vara pieder tautai". Bet ja palasīsi tālāk, tad tur droši vien ir rakstīts (pats gam lasījis neesmu), ka tā " tautas vara" piemērojama "likumā noteiktajā kārtībā". BET LIKUMI!!!???, draudziņ mīļais pieder Lembergam, jo viņš par tiem maksā. Tā lūk!!!

Atbildēt

no Jūrmalas

02.07.2018. 10:47

Latviešiem vienmēr ir bijuši KANGARI. Taču kauns par Matīsu. Īpaši tāpēc, ka viņš audzis inteliģentā ģimenē.
Cerams, ka krievi viņu izsvītros, jo Agešins būtu cienījamāks Saskaņas pārstāvis.

Atbildēt

Tā ir afēra

02.07.2018. 10:11

»

Kirbis

Tas nepārsteidz elektrifikācijas sakarā. Jo tie ir ne tikai kontaktīkls virs sliedēm, jaudas transformātori, bet arī principiāli atšķirīgas lokomotīves no esošajām, kuru apkopei vajag citādi tehnoloģiski aprīkotus depo, atšķirīgu specialitāšu personālu,nekā dīzeļlokomotīvēm. Bet tās ir lielas papildu...


palielinār valsts parādu līdz VAS Latvenergo atsavināšanai žīdmasonu cionistu SVF/PB interesēs. Vj. Dombrovskis, ekonimists, kas mscījies ekonomiku ASV specislā SVF/PB augstskolā, to visu kā cionistu maita gatavs kūrēt kā MP. Paralēli uz rezervistu sola sēž Reizniece no ZZS, ko SVF/PB jau atzinīgi novērtējusi VID terora sakarā, izpildot PB prasības.

Atbildēt

Kirbis

02.07.2018. 09:36

Tas nepārsteidz elektrifikācijas sakarā. Jo tie ir ne tikai kontaktīkls virs sliedēm, jaudas transformātori, bet arī principiāli atšķirīgas lokomotīves no esošajām, kuru apkopei vajag citādi tehnoloģiski aprīkotus depo, atšķirīgu specialitāšu personālu,nekā dīzeļlokomotīvēm. Bet tās ir lielas papildu izmaksas. Pie kam paraleli būs jāuztur un jāfinanasē abas - gan šī dīzeļa, gan elektrovilce, jo brauks un vedīs kravas abas. Tātad, vajadzēs kruti kāpināt kravu plūsmu, lai atpelnītu. Tad vēl dēļ jaudīgākām elektrolokomotīvēm būs jāpagarina izmainīšanās ceļi atbilstoši garākiem sastāviem viensliežu virzienos uz ostām Kurzemē. Tad vēl būs jāsaglabā un jāuztur esošais līdzstrāvas tīls električķām ar maiņstrāvas tīklu jaunajām kravas lokomotīvēm. Ap Rīgu, Jelgavu tā būs problēma. Bet vai izdosies, jo: a) infrstruktūras maksa LV ir dubultīga nekā Lietuvā un lielāka nekā Igaunijā; b) naudīgo naftas produktu lejamkravu īpatsvars ekonomisku un politisku iemeslu dēļ samazinās ne tikai no Krievijas, bet arī no Baltkrievijas (Sankciju pret Krieviju atbalss). Un nekas perspektīvā neliecina par pretējo. c) Ķinas, Indijas kravas uz Eiropu loģiski, ka caur Baltkrieviju ies caur Lietuvu, neejot līkumu caur Latviju vai Igauniju; d) Baltkrievu kālija sāls, cik zināms, arī tarifu dēļ tagad uz Klaipēdu. e) kā LDz kravu plūsmu un peļņu nākotnē ietekmēs iecerētais Railbaltic? Jautājums, vai ar samērā "lēto" ogļu tranzītu šī mega dārgā ilūzija valsts kantorim attaisnosies? To, ka atsevišķiem uzņēmējiem būs mega kāsiens, par to jau neviens nešaubās. Līdzīgi, kā TECā pārvēršot Krievijas gāzi elektrībā.

Atbildēt

kur sirdsapziņa?

02.07.2018. 09:13

Anrija Matīsa piesliešanās kremlistiem ir prātam neaptverama. Interesanti, kā viņš pats jūtās un kā var skatīties acīs savējiem, savai ģimenei? Mums uz viņu vairs negribas ne skatīties, ne klausīties.

Atbildēt

caca

02.07.2018. 08:31

Glumiķis, vairāk nekas.

Atbildēt

to juris

01.07.2018. 23:09

»

juris

Kārtejais jaunais kirkenšteins


Ko tad viņš no jauna tādu nodarījis? Loģiski, ka Vienotība to, kā perspektīvu kadru piekomandēja sociāli un ideoloģiski tuvai Saskaņai, kā TP kādreiz Pabriku un Štokenbergu Vienotībai, jeb PCTVL piecus deputātus Šlesera partijai.

Atbildēt

juris

01.07.2018. 22:15

Kārtejais jaunais kirkenšteins......

Atbildēt

No kā var spriest, ka žīds

01.07.2018. 20:50

»

lauķis

Tagad tautību atklāt nav modē , bet Dombrovskis , īstajā uzvārdā Golušķenko gan ir žīds


ir Golušņenko? Vikipedijā nav atklāta viņa tautība, nekur internetā nav.

Atbildēt

valdis

01.07.2018. 17:59

...garšo brūnais...ne vienā dārzā pavārtījies....skarbi, kā gribas pie siles

Atbildēt

lauķis

01.07.2018. 17:42

»

zose

Matīss arī sinagogā iestājies


Tagad tautību atklāt nav modē , bet Dombrovskis , īstajā uzvārdā Golušķenko gan ir žīds.

Atbildēt

zose

01.07.2018. 16:58

Matīss arī sinagogā iestājies?

Atbildēt

ghrmkidcyjk

01.07.2018. 16:55

Atbalstīja, līdz satika Buldozeru, kas neatbalstīja.

Atbildēt

Nekā personīga

01.07.2018. 16:34

tāda profesija. Jeb kā maizi ēd tā dziesmu dziedi.

Tāpēc klausoties politiķu vārdos, nevajag pārāk sašūmēties. Politiķu (tāpat kā žurnālistu) taisnība ir apmaksātā taisnība. Laiks jau bija saprast un nevēlēt nekur cilvēciņus, kuri paši sevi nespēj uzturēt un kuriem godaprāts nav pa kabatai.

Atbildēt

Žīdmasonu cionista Vj. Dombrovska

01.07.2018. 14:48

garās rokas. Mēs nekad neuuzināsim, kādēļ patiesībā dzelzceļš jāelimrificē. Tāpat bija ar OIK, ko sadārdzināja bezjēdzīgi dārgi par nodokļu naudu pērkot Metalurga krāsnis, lai Austrijas firma ās tagad nopirktu par sviestmaizi.Tāpat ar TEC elektrību, ko ražo ar gāzi, kas neatjaunojas.

Kad sāksim kaut kādā veidā maksāt par dzelzceļa elektrifikāciju, tad uzzināsim.

Bet, redzams, ka Vj. Dombrovskis, kas mācījies ASV cionistu- židmasonu augstskolā ASV, to zin. Es aiz tā saskatu VAS Latvenergo iegūšanu SVF/PB interesēs. Aitu tautu pierunājot privatizēt Latvenergo Saskaņas sociāldemokrātijas piedāvātajā modelī.Ar Vj. Dombrovski MP amatā, solot brīnumus.

Tautai jau tālredzīgi atņemtas tiesības tam pretoties ar referendumu. Cioniste- komuniste - čekiste S. Āboltiņa izmainīja likumdošanu - lai tauta ko ietekmētu, tai jāsavāc 155 000 parakstu. Tautu iznīcina, padzen. Kas var parakstīties pret?

Atbildēt

reptilis

01.07.2018. 14:24

Tas ir cilvēks,kurš stomijās un nespēja atbildēt uz jautājumu - kam Latvijā ir vara? :))))....interesanti - tagad viņš satversmi ir pāršķirstījis????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: